atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Bībele par Muhamedu
Abu Safija
Iesūtīts: 2009.06.26 01:36:10
Viņš nāks “ar desmit tūkstoši svētajiem” (Mozus 5. grāmata 33:2*)
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 .
AutorsZiņas teksts
vilks
# Iesūtīts: 2009.07.21 12:35:22
a_masiks
nevajag rakstīt rupjības, tad komentāri nezudīs. Šoreiz pārbaudīju, vismaz viena adrese katram no viņiem darbojas.

Nu bet tas pats Mulders arī ir kristietis, un, uzbraucot visiem, tu vienādā mērā uzbrauc arī viņam...
Globālas lietas, kuras īsti nespēju ietekmēt, mani sevišķi nesatrauc, bet lokāla netaisnība gan.

Bet es pilnīgi piekrītu tam, ka citu cilvēku rīcību vajag mēģināt izskaidrot ar iespējami labākajiem motīviem...pat ja man ne vienmēr sanāk.
vilks
# Iesūtīts: 2009.07.21 12:55:41
masiks [212.93.96.2]
un vai visi ateisti arī ir vienojušies par kopīgu viedokli visās lietās?
ļauj tak arī kristiešiem zināmu viedokļu dažādību. Un atceries, ka viss, ko šeit runā ļauži, kas sakās esam kristieši, tomēr pamatā pauž vien savu personīgo viedokli... (izņemot varbūt mācītājus un bīskapus)
vilks
# Iesūtīts: 2009.07.21 13:06:54
masiks [212.93.96.2]
nu es šai gadījumā Ingaram nepiekrītu. Domāju, ka ir pietiekoši daudz kristiešu ASV vadošo politiķu vidū un arī armijā. Iespējams, ka lēmums karot islama zemēs ir kļūda, nu tad viņi to kādreiz (agrāk vai vēlāk) uzzinās. Un mēs arī droši vien. Man domāt, kristieši nav cilvēki, kas nekļūdās un nekad neko ļaunu nedara, gluži tāpat, kā tādu cilvēku nav nekur pasaulē. Vai, kā es lasīju šodien vienā grāmatā - jebkurā brīdī, kad mēs neatstarojam gaismu, mēs esam tumsa. Jautājums ir, kurā pusē mēs gribam būt - gaismas vai tumsas, un ja reiz esam izvēlējušies, tad arī mēģinām atbilstoši dzīvot.
jenocs
# Iesūtīts: 2009.07.21 15:00:27
masiks [212.93.96.2]
nu es piemēram iebrukumus Irākā un Afganistānā atbalstīju ne tāpēc ,ka Bušs sakās esam kristietis un ne tāpēc, ka tajās zemēs valdošā reliģija ir islāms un arī ne tāpēc, ka tur bij vai nebij masu iznīcināšanas ieroči.
jenocs
# Iesūtīts: 2009.07.21 15:23:26
kristieši mēdz dažreiz paslepkavot arī musulmaņus
nu piemēram ja es būdams kristietis būtu armijā un dienētu tur pilnīgā saskaņā ar savu politisko pārliecību un kādā kaujā šautu uz kādu kurš iespējams ir musulmanis, bet ne tāpēc,ka viņš ir musulmanis tad tu to sauktu, ka rekur kristieši slepkavo musulmaņus? nedomāju vis. karo ne dēļ reliģiskās pārliecības. vari saukt naudu ,naftu, politisko ietekmi, teritoriju.bijušajā dienvidslāvijā piemēram tie paši jeņķi bumboja ``kristiešus`` serbus un aizstāvēja ``muslimus`` albāņus. tā ka motivācija bumbot nav reliģiskajā pārliecībā.
jenocs
# Iesūtīts: 2009.07.21 15:28:58
un jā, protams ,valstsvīri abās karojošās pusēs zin savu valstu tradicionālo ticību un protams ka nespēj atturēties no kārdinājuma lietot attiecīgajām dzirdīgajām ausīm tīkamu terminoloģiju.
jenocs
# Iesūtīts: 2009.07.21 15:34:37
nu es te runāju par tevis pelto jeņķu motivāciju. tiem,kuriem alah akbar uz lūpām droši vien reliģiskā pārliecība varētu būt n-reizes nopietnāks motivators,nekā normāliem ļaudīm.un plus vēl tas,ka kāds viņiem ieborējis, ka lūk "kristīgie" rietumi ir pie visa vainīgi tieši sava "kristīguma" dēļ.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.07.21 15:56:12
masiks, tur jau tas joks... ka nezinot īstos motīvus tā tiesāšana var sanākt pavisam čābīga!

Arī kristieši var sataisīt šaizes bet ne kristīgu motīvu vadīti...
Nepieļauj to pašu kļūdu kuru kultivē paši muslimi, Rietumu civilizācija un Rietumu cilvēks nav tas pats kas Kristietība un Kristietis visos gadījumos... Tie pārklājas, šķeļās un dažreiz arī nešķeļās!

Pietam, ēeee... pat ja pateicoties kristietībai rodās kādas tehnoloģijas, tad vēl šo tehnoloģiju izmantojums obligāti nav kristietības atbildība. Un otrādi, protams, par to, ka kāds izmantojot zinātnisko domāšanu izgudro kaut ko labu, vēl nenozīmē automātā, ka tas tiešām ir kristietības nopelns uzreiz!

Izsekot smalki kas pie kā kur ir vainīgs, nav nemaz tik viegli... Gribās jau vainot un izkarināt birkas... bet tas var neatbilst īstenībai!


Pietam, nevajag aizmirst, ka personīgi individuāli un subjektīvi motīvi dažreiz var prevalēt... Un mana subjektīvā pārliecība, ka sist muslimus ir pareizi (man tāda pārliecība nav) var izrādīties vienkārši kāda bērnības trauma, kad man muslima vadīts kamielis uzkāpa... Bieži cilvēku motīvi ir visai irracionāli... un viņi paši to apzinoties, mēdz to slēpt zem kaut kādiem "cēliem" motīviem!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.07.21 16:02:07
Tb - pirms pārmest morāles gļukus muslimiem, der palūkoties savos ankambaros...

USA reti gan bet tomeer notiesā kādu "savējo" par civilpersonu nomušīšanu vai nepamatotu ieroču pielietošanu pat kara zonā!

Man ir pamatotas aizdomas, ka muslimi muslimu zemē par kristiešu slepkavībām netiesā, ja vien to nepiespiež kādi ārēji spēki - no sērijas - lai parādītu ārzemju politiskajiem draugiem, ka mums te ir kaut kāda reliģiskā brīvība!

I-netā var atrast bieži vēl šobaltdien esošas kristiešu vajāšanas, kuras reti kad tiek nosodītas no valdošajām reliģiskajām kliķēm, pietam tas notiek miera laikā!

Protams... nenoliegsim arī ka USA notiesājošie spriedumi par dažādām zvērībām pret civilajiem ir tādas - simboliskas un arī bieži ar politiskās izrādīšanās nokrāsu. Bet es drīzāk lieku savu likmi uz USA sistēmu, ka tā drīzāk sasniegs taisnīgas tiesas stāvokli nekā Islāma zemes...

Protams... atzīsim, ka "taisnīgs" šai ziņā ir no mana skatu punkta
Mulders
# Iesūtīts: 2009.07.21 16:03:06
var arii kristiigu motiivu vadiiti - piemeeram, izglaabt kecera dveeseli.

Nu tas skaidrs, ka šīs motivāciju un personīgo pārliecību kaleidaskops realitātē var ieņemt jebkuru konfigurāciju... Spriest, ka jebkura tava rīcība obligāti izriet no tava defaultā pasaules skatījuma, ne vienmēr ir pareizi!
abdulshah
# Iesūtīts: 2020.03.11 21:02:27
and if talk about bible and not talk about quran then that`s not right
Aivars
# Iesūtīts: 2020.03.13 18:49:07
abdulshah
There is Bible, ... and then there are many false propehts including mohammad, spredding lies and deceit

Read BIBLE, not quran, friend!
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . 21 . 22 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 141 , pavisam kopa bijuši: 34368