atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Aicinājums lūgt par Zviedriju!
Mekletajs
Iesūtīts: 2009.06.16 18:40:03
Mīļie brāļi un māsas Kristū!
Kā Jūs jau ziniet Zviedrijā par bīskapu ir ievēlēta lezbiete- Eva Brunne. Uzzinot to, jutos jociigi un arī jūtos! Tas ir pretīgi! Domāju, kam buutu jānotiek, lai nenotiktu šīs sievietes konsekrācija bīskapa amatā! Vai tas ir iepējams, ka tā nenotiktu! Viss ir Dieva ziņā! Sākumā domāju- vajadzētu aizbraukt uz Zviedriju- un paņemt viņu aiz matiem izvilkt no baznīcas... bet tad...arī es esmu tikai grēcinieks- Dievs man to atgādināja! Viņa ir tāds pats Dieva bērns, tāds pats grēcinieks kā mēs! Es viņu vairs nenosodu!...man viņas ir žēl... ES AICINU VISUS AIZLŪGT AR VIŅU --- LAI VIŅA SAPROT, KA VIŅA DZĪVO GRĒKĀ! Lai Svētais Gars viņu apgaismo, lai dod gudrību uztvert, saprast un pieņemt to Dieva Vārdu Bībelē, kas māca, ka homoseksuālisms ir grēks! Ir jālūdz arī par to sievieti Gunillu Lindenu, ar kuru viņa dzīvo kopā. Kaut viņas atgrieztos! Kaut Svētais Gars izlietos pār Zviedriju..kaut visa Zviedrijas Baznīca peceltos no kritiena!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
AutorsZiņas teksts
a_masiks
# Labojis a_masiks: 2009.06.21 00:21:09
Mulders
Visumam nav saistoši mūsu aizspriedumi, pieņēmumi un ticība
Tb - Visumam tie ir absolūti vienaldzīgi. Tā?

Taču, tam, kura ticība sakrīt ar Visuma "viedokli" tam ir lielāki čanci gan pastāvēt, gan tālāk iet!
Attiecīgi - tas kuram ticība būs tāda pati kā Visumam ( kuram nebūs saistoši mūsu (tb- pārējo cilvēku) aizspriedumi, pieņēmumi un ticība ) tam lielākas šances tikt tālāk.
Tb -tas kurš ir vienaldzīgs - tas gan pastāvēs, gan tālāk tiks.

Protams, doma mainīsies, ja spēsi definēt Visuma "viedokli"/ticību. Tb - Pašu Pareizāko ticību Visumā... bet IMHO vari nepūlēties - bruku dabūsi, nevis definīciju...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.06.22 14:51:49
a_masiks,

ahā sapratu tavu kļūdu!

Kļūda tava bij tāda, ka no "Visumam nav saistoši mūsu aizspriedumi, pieņēmumi un ticība" tu secini ka Visuma viedoklis ir vienaldzība.

Tas kas bij jāsaprot ir tas, ka Visuma viedoklis nemainās no tā, ko mēs griba, negribam, domājam vai nedomājam. Taču tas arī nenozīmē, ka nevienam cilvēkam šis visuma viedoklis nebūtu arī viņa viedoklis...

Tādējādi, tam, kura ticība ir Visuma viedoklis, par to pats Visums rūpējas, kā par vienprātīgu Visuma "kolēģi"... Savukārt mums cilvēkiem nevar būt vienaldzīgi citi cilvēki dēļ tā, ka mēs esam cilvēki... nevis Visums... Tādējādi tieši cilvēks, ar "Visuma Viedokli" var būt tilts starp tiem, kuri skrien, cenšās, domā un dara, bet visu pa tukšo, jo Visuma kontextā viņu skriešana ir tukša gaisa sišana, un starp Visumu, kurš pats tusējas savā nodabā pēc saviem likumiem un kurā reāli pastāvēt var tikai tas, kas ir saskaņā ar šo visumu... Rupji sakot - tas kurš respektē gravitāciju, tam arī Visums nevar neko "pāri nodarīt" gravitācijas sakarā. Bet tas kurš iedomājas, ka ar savu meditāciju var atcelt Visuma likumus vai tos apiet, tam nāksies regulāri vilties, lecot no augsta torņa!

A tas kurš ir saskaņā ar Visuma viedokli, tam nebūs nedz vilšanās, nedz sāpes, kā arī tas zinās kur un kā pareizi iet, lai nesaskrietos ar Visuma pretīmdarbojošo spēku! Tāds arī citus var pamācīt, beigt velti tērēties, bet darīt īstās lietas!
lasītājs [78.84.232.101]
# Iesūtīts: 2009.06.22 19:34:19
Hm. Nez kristietis var pierādīt savu patiiesību? Vai viņam tā ir jāpierāda? Dievs varens parādīsies jūsu nespēkā. Varbūt es domāju nepareizi, bet šī spēkošanās ir, liekas, nevajadzīga.
a_masiks
# Iesūtīts: 2009.06.22 23:04:03
Mulders
IMHO tu pārāk tālu esi aizbraucis līdzībās un tēlainībā. Tik tālu, ka tava pamatos apskatītā piemēra likumsakarības vairs nestrādā attiecinātas uz tevis izmantoto līdzību.

saistošs -ais; s. -a, -ā;
1. Divd. --> saistīt.
2. Interesants.
3. Tāds, kas nosaka (kāda) darbību, rīcību, pienākumus (parasti par likumiem, pavēlēm u. tml.); obligāts (1).


Vārdam "saistošs" ir cita nozīme, nekā tā, kuru tu tai mēģināji uzkraut. Ja mēs runājam par "viedokli" - tad viedoklis, kas nav saistošs - ir mums vienaldzīgs viedoklis. Ne vairāk, ne mazāk.
Tb - es labi saprotu tavu vārdu spēli, ij šīs spēles virsuzdevumu. Es tikai norādu, ka ja mēs precīzi ievērojam šīs vārdu spēles tiešo jēgu - viņa paliek stipri bezjēdzīga no tava paša viedokļa.

PS - gravitācija NAV viedoklis. Tas ir objektīvs, izmērāms, vērā ņemams apstāklis...

viedoklis -ļa, v.
1. Uzskats, izpratne (par ko), arī attieksme (pret ko).
Redzes viedoklis - viedoklis, no kura (kas) tiek aplūkots, vērtēts, noteikts uzskats, pēc kura (kas) tiek aplūkots, vērtēts.
a_masiks
# Iesūtīts: 2009.06.22 23:10:00
lasītājs [78.84.232.101]
Tu nevis "varbūt", bet pavisam noteikti domā nepareizi.
Ja vari - padomā, kādas loģiskas sekas ir tam, kad neviens kristietis nespēj pierādīt vai pamatot savu (uzskatu) patiesību ? Tb - kad paliek objektīvi redzama kristiešu uzskatu nepatiesība!
Un papildjautājums - ko cienītais tādā gadījumā darīs? Turpinās būt par kristieti?
lasītājs [78.84.232.101]
# Iesūtīts: 2009.06.23 11:47:53
a_masiks
Redz es ticu Patiesībai un līdz galam to izzināšu, kad pienāks laiks un man ir apsolijums, ka dzīvošu ja ticēšu. Itkā jau diezgan vienkārši. Pats saviemspēkiem es to gribēdams nevaru izdarīt. Arī Tu maksi man nepalīdzēsi....
Ne vienmēr vajag visu saprast un aptaustīt lai zinātu, ka Tas ir.
Atbilde uz papildjautājumu - cienītais turpinās
Mulders
# Iesūtīts: 2009.06.25 16:02:56
a_masiks, sorry, bet spriežot pēc tavām atbildēm tu manu domu neesi sapratis, tu domā ka saprati, bet tā kā domas origins esmu es, tad man ir tā exkluzīvā iespēja redzēt, vai tu esi sapratis vai neesi...

Pagaidām nesaprati!

Jo ja man ir vienaldzīgi visi viedokļi, tas nenozīmē, ka man nav nekāda sava viedokļa, kas pats par sevi nav vienaldzība.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 73 , pavisam kopa bijuši: 4504