atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Aicinājums lūgt par Zviedriju!
Mekletajs
Iesūtīts: 2009.06.16 18:40:03
Mīļie brāļi un māsas Kristū!
Kā Jūs jau ziniet Zviedrijā par bīskapu ir ievēlēta lezbiete- Eva Brunne. Uzzinot to, jutos jociigi un arī jūtos! Tas ir pretīgi! Domāju, kam buutu jānotiek, lai nenotiktu šīs sievietes konsekrācija bīskapa amatā! Vai tas ir iepējams, ka tā nenotiktu! Viss ir Dieva ziņā! Sākumā domāju- vajadzētu aizbraukt uz Zviedriju- un paņemt viņu aiz matiem izvilkt no baznīcas... bet tad...arī es esmu tikai grēcinieks- Dievs man to atgādināja! Viņa ir tāds pats Dieva bērns, tāds pats grēcinieks kā mēs! Es viņu vairs nenosodu!...man viņas ir žēl... ES AICINU VISUS AIZLŪGT AR VIŅU --- LAI VIŅA SAPROT, KA VIŅA DZĪVO GRĒKĀ! Lai Svētais Gars viņu apgaismo, lai dod gudrību uztvert, saprast un pieņemt to Dieva Vārdu Bībelē, kas māca, ka homoseksuālisms ir grēks! Ir jālūdz arī par to sievieti Gunillu Lindenu, ar kuru viņa dzīvo kopā. Kaut viņas atgrieztos! Kaut Svētais Gars izlietos pār Zviedriju..kaut visa Zviedrijas Baznīca peceltos no kritiena!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Merlins
# Iesūtīts: 2009.06.17 09:18:21
vilks

Tas varbūt ir no Tavas draudzes puses raugoties. Pēc atmodas drīzāk notika tas, ka konservatīvais vairākums ieguva teikšanu. Man jau neliekas, ka SSPX izmanto bailes, naidu, aizspriedumus. To drīzāk izmanto pret viņiem, baidot ar geiheiteriem un holokausta noliedzējiem.
vilks
# Labojis vilks: 2009.06.17 09:20:06
Merlins
Es to teicu ne par SSPX, bet drīzāk šīs diskusijas un LV konservatīvo kontekstā.
Ja man gribēsies ko teikt par SSPX, teikšu to attiecīgajā diskusijā.
Merlins
# Labojis Merlins: 2009.06.17 09:32:05
a_masiks

Runa ir par baznīcas iekšējām lietām.

Tad tavuprāt savulaik nacionalizētos īpašumus cilvēkiem nevajadzēja atdot atpakaļ?
To, ka Pētera baznīca nav valsts īpašums, Tev jau kaut kur te agrāk paskaidroja.

Merlins
# Iesūtīts: 2009.06.17 09:43:35
a_masiks

Runa ir par konservatīvo vairākumu, kas pēc atmodas ieguva teikšanu LELB.

Pētera baznīca nav valsts īpašums. Tai šobrīd vispār nav īpašnieka, īpašnieku mēģina noteikt likumdošanas ceļā. Dzemdību nams (daļa zemes un viena no senajām ēkām) arī nav valsts, bet pašreiz pašvaldības īpašums, kādreiz konfiscēts baznīcai. Par tā atdošanu lemj nevis valsts (t.i. valdība vai parlaments) bet tiesa, kas ir normāls taisnības noskaidrošanas veids.

Bet mēs tagad esam galīgi oftopikā.
Balss
# Iesūtīts: 2009.06.17 09:47:48
a_masiks
Var jau arī paskaidrot, ka Mēness ir no zaļa siera

Tev acīmredzot, neviens fakts un tā izskaidrojums nebija pietiekams, jo pastāv tāda diagnoze akls uz vienu aci...
Tev arī laikam ļoti tuvs komunistu princips: ja fakti ir pretrunā mūsu ideoloģijai, jo sliktāk faktiem!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.06.17 09:49:15
Atgaadinaashu tautieshiem, ka Raksti un Bazniica paziist arii taadas luugshanas, kas sauc peec Dieva taisniibas shos bezdievjus "izvilkt aiz matiem no Bazniicas..." Arii tadas Luugshanas atsevishkjos gadiijumos ir legjitiimas un tikai paraada veelrei, ka pat ljoti skumjos briizhos mees varam saukt peec Dieva taisniibas!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.06.17 10:13:49
a_masiks, nu iisteniibaa Pashvaldiiba un Valsts ir atsevishkjas daljas... ar atsevishkjiem budzhetiem un administraaciju etc. etc. etc. Ta ir decentralizaacija, un tai skaitaa arii iipashumu jautaajumos.

Pravda man vienmeer kjeraas izpratne par to, ko kursh saprot ar jeedzienu "Valsts" cik zinu pat politologiem ir vairaakas definiicijas, no kuraam es nevienu pat laagaa nezinu!

Taakaa... tas vai tev ir taisniiba, buus, shkjiet, atkariigs no taa, ko saprotam ar valsti!

Man gan labaak patiktos, ja Bazniica laiciigaas lietaas un attieciigajos meerogos tomeer raadiitu piemeeru praksee tam, ko sludina... Te praataa naak tas "Ja tev njem meeteli, atdod arii svaarkus"! Katraa gadiijumaa tiiri no gariigaa viedoklja skatoties IMO Bazniicai uz iipashumiem vajadzeetu pretendeet ne vairaak kaa tai objektiivi vajag, un nu labi, ja kaads uzdaavina, tad var pienjemt un lietot Dieva vajadziibaam. Bet ja atnaak bargi kungi un atnjem to Zemi, tad ar mieriigu sirdi atdot, zinot, ka taapat Debesiis to Zemi liidzi nepanjemsi, bet tur pats Kungs mums NI ir apsoliijis... galu galaa... muusu Dievs ir namdaris profesionaals!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.06.17 10:23:10
a_masiks, nee es tikai saku, ka es nezinu! Ja tas, ko tu saki ir taisniiba, tad tavam komentam ir saturs un viss Nu ok! Es jau saku, tik smalki tieshi sho lietu nezinU!
Balss
# Iesūtīts: 2009.06.17 10:24:17
Mulders
Teorija laba. Kad tu būsu atbildīgs par Baznīcas praktisko pastāvēšanu, tad redzēsim, kādi tev risinājumi iešausies prātā...

a_masiks
Tiesa ar dokumentiem arī strādā. Dokumentu nozīmi skaidro šajā jomā izglītoti cilvēki. Teologi - Bībeli, juristi - statūtus un likumus. Tas, ka tu gribi Baznīcai iespraust rokās vāli un paziņot, ka tā jau kaujas un kausies, ir tavs ateista mēģinājums sagrozīt faktus Baznīcai par ļaunu.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.06.17 10:31:41
Teorija laba. Kad tu būsu atbildīgs par Baznīcas praktisko pastāvēšanu, tad redzēsim, kādi tev risinājumi iešausies prātā...

Nuja... pagaidaam tikai teorija! Tas tiesa! Man liidz Biiskapa amatam veel taalu, taapeec varu tikai runaat par skaisto zilo taalo nesasniedzamo horizontu! Ljoti labi apzinos, ka man nav pieejams skats "no putna lidojuma" un visai labi apzinos, ka, ja peekshnji runa ietu par konkreeti manas zemes vai manas draudzes zemes/eekas nozagshanu, es dziedaatu citu dziesmu!

Mulders
# Iesūtīts: 2009.06.17 10:32:48
Mulders, a_masiks, Balss... Davai nevajag hijakot teemu! Atpakalj pie Zviedru Biiskapeem!

A vinja smuka?
Balss
# Iesūtīts: 2009.06.17 10:41:26
Mulders
Morāle: lasi Svētdienas Rītu! Tur ir bilde... nē, par smuku viņu nosaukt būtu grūti... tur vajadzētu ļoti īpašu gaumi...

a_masiks vienkārši ar baudu pārprot un dzied līdzi visiem agresīvi noskaņotajiem churchhaters , kuri meklē jebkuru izdevību paņemt neitrālu faktu, tam piepīt klāt savus izdomājumus un tā sagrozīt patiesību, lai ieriebtu kristiešiem un Baznīcai.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.06.17 11:24:51
a_masiks, nu var paarmest - rezultaats ir nevis iisteniiba, bet tavs viedoklis par iisteniibu, kam sakars ar patiesiibu var arii nebuut! Taadeejaadi tu pats principaa zaagjee zaru uz kaa seedi, veidojot realitaati no putaam, nevis no iistas mantas!
9K116
# Iesūtīts: 2009.06.17 11:36:00
Mulders
Taadeejaadi tu pats principaa zaagjee zaru uz kaa seedi, veidojot realitaati no putaam, nevis no iistas mantas!
Nu protams, kristieši taču ir monopolizējuši īstenību
indriķis
# Labojis indriķis: 2009.06.19 12:19:11
Mekletajs , pamatuzstādījums ir nepareizs. Herētiķi nav Dieva bērni, Kristus māca, lai sargāmies no viltus praviešiem, papriekš mums jālūdz, lai Dievs šos nelaimīgos apostātus atgriež atpakaļ uz kristietības pamatiem, bet vēstule Ebrejiem brīdina un vēstures pieredze rāda, ka tas ir tik pat kā neiespējami.

Es saku, ja LELB kopumā atteiktos no komūnijas ar Zviedru t.s.baznīcu, tad šāds solis senās kristietības garā drīzāk liktu tiem aizdomāties.
Pareizticīgo baznīca, starp citu, vairs neatzīstot šīs "baznīcas " kristību un ja cilvēks konvertējas uz to, tam jāsaņem kristība.
Ļoti svētīgs veids, kā brīdināt.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.06.19 12:22:55
Nu protams, kristieši taču ir monopolizējuši īstenību

Redzi... Īstenība pati saliek visu pa plauktiem... Ja būvēsi priekšstatus uz zila gaisa, tad pirmais garām lidojošais dzenis visu civilizāciju sagāzīs! Jo redz, Visumam nav saistoši mūsu aizspriedumi, pieņēmumi un ticība. Taču, tam, kura ticība sakrīt ar Visuma "viedokli" tam ir lielāki čanci gan pastāvēt, gan tālāk iet!

Tam nevajag "inkubatora kruķus" lai kompensētu realitātes un paradigmas gapus!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.06.19 12:24:19
indriķis, šoreiz ir tā retā reize, kad tev piekrītu!
Luugsu [80.233.132.139]
# Iesūtīts: 2009.06.19 18:53:40
ne es no Zviedrijas ne no luterāņiem, tomēr lūgšu!
Mekletajs
# Iesūtīts: 2009.06.19 19:47:03
Paldies!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.06.21 00:01:48
Tb - tas kurš būs vienaldzīgs, tas tālāk tiks?.... hm... odnako...

Tb vari uz pirxtiem uzmest kā šito izsecināji no mana texta?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 115 , pavisam kopa bijuši: 9680