atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Aicinājums lūgt par Zviedriju!
Mekletajs
Iesūtīts: 2009.06.16 18:40:03
Mīļie brāļi un māsas Kristū!
Kā Jūs jau ziniet Zviedrijā par bīskapu ir ievēlēta lezbiete- Eva Brunne. Uzzinot to, jutos jociigi un arī jūtos! Tas ir pretīgi! Domāju, kam buutu jānotiek, lai nenotiktu šīs sievietes konsekrācija bīskapa amatā! Vai tas ir iepējams, ka tā nenotiktu! Viss ir Dieva ziņā! Sākumā domāju- vajadzētu aizbraukt uz Zviedriju- un paņemt viņu aiz matiem izvilkt no baznīcas... bet tad...arī es esmu tikai grēcinieks- Dievs man to atgādināja! Viņa ir tāds pats Dieva bērns, tāds pats grēcinieks kā mēs! Es viņu vairs nenosodu!...man viņas ir žēl... ES AICINU VISUS AIZLŪGT AR VIŅU --- LAI VIŅA SAPROT, KA VIŅA DZĪVO GRĒKĀ! Lai Svētais Gars viņu apgaismo, lai dod gudrību uztvert, saprast un pieņemt to Dieva Vārdu Bībelē, kas māca, ka homoseksuālisms ir grēks! Ir jālūdz arī par to sievieti Gunillu Lindenu, ar kuru viņa dzīvo kopā. Kaut viņas atgrieztos! Kaut Svētais Gars izlietos pār Zviedriju..kaut visa Zviedrijas Baznīca peceltos no kritiena!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Eshkola
# Iesūtīts: 2009.06.16 19:47:51
vilks
Domāju, ka Kristus miesā vienīgais neaizvietojamais ir Kristus un nezinu, kur Bībelē būtu rakstīts savādāk. Drīksti mani apgaismot
es neesmu tik gudra un augstas teoloģiskas skolas beigusi, kā vilks , kur nu man gribēt vilku apgaismot...
bet vilks gan varētu mani mēģināt pārliecināt, ka mana nomaldīšanās draudzei nodara tik pat lielu postu, kā, ja nomaldītos manas draudzes mācītājs...
Mekletajs
# Iesūtīts: 2009.06.16 19:54:16
Situācija- baznīcā dežūrē(pieskata) kāds cilvēks...draudzes loceklis, kristietis...aicina baznīcas apmeklētājus ziedot...pēc dežūras visu saziedoto naudu paņem una iznes uz mājām un izlieto savām vajadzībām! To redz kāds cits draudzes loceklis... kas viņam jādara?
Jāsak:"Jā, nu Tu jau arī esi Dieva bērns, Tu jau esi tāds pats grēcinieks kā visi citi! Lai Tev labi veicas un turpini iesākto" vai arī tomēr mīlestībā jāpamāca?

Varbūt muļķīgs piemērs? bet tomēr...
Merlins
# Iesūtīts: 2009.06.16 20:06:32
vilks

Tai ziņā Eshkolai taisnība. Bīskapa amata uzdevums ir kalpot Baznīcas vienībai. Diemžēl Stokholmas diecēzes jaunā ekleziālā admnistratore, pat neko nedarot, ar savu atrašanos amatā vien, vairo šķelšanos baznīcā. Turklāt bīskapa amata uzdevums ir būt Baznīcas lieciniekam. Atrodoties bīskapa vietā, viņa dod nepatiesu liecību par Baznīcas mācību un ētosu. Tādēļ iespaids uz Baznīcu, kuru es raksturotu kā kaitējumu, ir nesalīdzināmi lielāks, nekā ierindas baznīcēnu dzīvošana homoseksuālā savienībā. Atjautīgā atsauce uz Ef.4 šai gadījumā ir atruna, kas neattiecas ar jautājuma būtību.
Tas Pats
# Iesūtīts: 2009.06.16 20:23:29
Verot vaļā šo tēmu, domāju, ka runa būs par to jauko joku attiecība uz Latvijas brīvprātīgu padošanos Zviedrijai, bet te tādas blēņas...tfu.
"Baļķis savā pakaļā labāks par skabargu.."?
Ingars
# Iesūtīts: 2009.06.16 20:27:04
Nē, nu pareizs ir aicinājums aizlūgt, vairāk jau neko, nu ko vēl, ko tad te vairāk runāt - viss ir acīmredzami skaidrs, no coment.
vilks
# Labojis vilks: 2009.06.16 23:11:12
Merlins Eshkola
Es piekrītu tam, ka, jo augstākā amatā cilvēks draudzē atrodas, jo lielāka viņam/i ir ietekme. Arī sliktās lietās. Tomēr es nepiekrītu tam, ka bez bīskapa Baznīca nomirst. Tas nu būtu pārspīlēti, tāpēc salīdzinājums ar galvu, manuprāt, ir nevietā. Par ko arī runā manis dotais citāts, ne par ko citu.

Par pārējo es savas domas jau izteicu, tāpēc neatkārtošos.
FUjase [87.110.245.86]
# Iesūtīts: 2009.06.16 23:43:40
Vilks

Varbūt vispirms katram vajadzētu raudzīties pašam uz saviem grēkiem un lūgt, lai Dievs dod žēlastību atgriezties? Ieskaitot diskusijas aizsācēju .
Paskaties uz sevi. Trulums līdzīgs lesbobīskapei.
Balss
# Iesūtīts: 2009.06.16 23:53:34
FUjase [87.110.245.86] Rupjš huligāns...
jenocs
# Iesūtīts: 2009.06.17 00:07:12
vilks
oj oj, ka tik pašam labākam neizskatīties, pasarg Dievs! neaizlūgsim par pedofīliem, neaizlūgsim par nekrofīliem, neaizlūgsim par zagļiem, neaizlūgsim par ienaidniekiem, neaizlūgsim par pederastiem,lesbām, ka tik mēs ar to nepaaugstinātos un viņus nepazemotu. un ja nu tomēr lūgt,tad tikai tā lai neviens to ne redz, ne dzird, nepadomā, ka mēs paaugstinamies, ai ai ai.
vilks
# Labojis vilks: 2009.06.17 00:24:20
FUjase [87.110.245.86]
Nu jā. Reģistrētam lietotājam izteikt savas domas, kas atšķiras no vairuma domām, ir visai riskanti, jo parasti taču kādam gribēsies atnākt un nolamāties.
Un, protams, anonīmi, jo ar savu īsto niku laikam kauns.

jenocs
Nu man tas izskatās tā, ja citiem liekas savādāk, ir ok.
Nav jau problēma iekš aizlūgšanas, bet gan tajā, ka arvien biežāk ir dzirdamas balsis gan luteriskajā baznīcā, gan citu LV kristiešu vidū " tur tajās un tajās valstīs gan kristieši ir briesmīgi atkrituši, liberāli un grēcīgi, labi, ka pie mums vēl ir saglabājusies patiesa ticība un dievbijība. "

Tad man nāk prātā Kam jākļūst pazudinātam, tas papriekš kļūst lepns, un augstprātība nāk priekš bojā ejas (S.pam.16:18) un rodas bažas par savu valsti un savu baznīcu.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.06.17 00:31:37
Negribu gan tiesāt, bet cienījamajiem `aizlūdzējiem` ieteiktu padomāt `ielu stūru lūgšanu` prakses pamatotību. Smieklīgi un nožēlojami, ja brīdī, kad drīzāk vajadzētu iedegties par veselas tautas nākotni tepat līdzās, vajag taisīt šovu ap divu dīvainu sieviešu gultas jautājumiem. Vai tas jums tiešām tā `sāp` un esat gatavi dažus desmitus latu iztērēt, lai aizkuģotu līdz Stokholmai un `mīļajām māsām` zem četrām acīm mēģinātu palīdzēt? Tad vismaz neliekuļosim, mīļie, ar lētu `reliģisko teātri"! Nepadariet lūgšanu par politisku farsu!
Balss
# Iesūtīts: 2009.06.17 00:47:38
Aivars
Divu sieviešu personīgs jautājums tas nu gluži vis nav.
Tas ir kaitējums Baznīcai kopumā...
Aivars
# Iesūtīts: 2009.06.17 00:58:10
Balss
Protams. Bet domāju, ka tie, kas aizlūdz par kristiešu uzturēšanu Dieva Vārda patiesībā, to dara bez `aģitbrigāžu` akcijām, un, savukārt, `uzsaukumi aizlūgt` par tiem, ko gribētos `aiz matiem izvazāt` ir tālu no kristīgas lūgšanas.
Sāksim ar to, ka aizlūdzam par mūsu pašu zemīti un baznīciņu, par konkrētiem slimniekiem un bezdarbniekiem, par ģimenēm, kas izirst, un vecākiem, kas nodzeras. Vai tad tepat Baznīca ir spējusi bez skandāliem iztikt? Vai forumā vismaz 60 % ievainotu un traumētu cilvēku nav? Nu kaut kā tās `karogotās` lūgšanas izraisa alerģiju, varbūt tādēļ, ka ir skatīts, cik maz tajās ir no patiesas lūgšanas.
Balss
# Iesūtīts: 2009.06.17 08:11:42
Aivars
Vai tu aizlūdzi, piemēram, par Valmieras draudzes postījumu, ko nodarīja tās bijušais mācītājs, un par pašu mācītāju, kurš joprojām ar meliem un visādām kampaņām cenšas savai bijušajai draudzei un Baznīcai kaitēt, lai iegūtu sev personīgu materiālu labumu?
Merlins
# Iesūtīts: 2009.06.17 08:24:25
Aivars, vilks

Nevajag pārspīlēt. Lielā lūdzamā diena ir radusies no tā, ka mēra laikā valdnieks izsludināja gavēni un aizlūgumu visā savā zemē. To pašu darīja Ninīves valdnieks Jonas laikā. Parastos laikos rutīnas veidā aizlūdz par visu kristiešu uzturēšanu Dieva Vārda patiesībā. Mēra laikā izsludina lūgšanas dienu konkrētā nodomā. Stokholmas ekleziālā administratore, manuprāti, ir tāds mēra gadījums. Piekrītu Vilkam, ka bez bīskapa baznīca nenomirst, bet apgādājas ar prezidentu, priekšsēdētāju un tamlīdzīgi. Ar herētisku bīskapu gan baznīca (denominācijas nozīmē) mirst, ir vēsturē bijuši gadījumi. Bet tas, ka Mekletajs izpauda arī savas emocijas - nebija diplomātiski, bet kam negadās? Man turpretī ir sajūta, ka tik stingri viņu kritizēt mudina līdzīgi motīvi, kas tepat blakus SSPX liek saukāt par geiheiteriem un holokausta noliedzējiem. Bet tas ir tikai pieņēmums.
Aivars
# Iesūtīts: 2009.06.17 08:40:51
Balss
Par kaitējumu gan nav nācies aizlūgt, tikai par draudzi, Valteru, Kārli, Guntaru.
Merlins
Nez kādi būtu šie motīvi? Vai arī te kāds nepārspīlē?
Taču, ja par mēriem runājam, tad jau labāk izludināsim lūgšanu pret šleseriem, repšiem, ušakoviem utt. Lai gan man gripas laikā jēdzīgāk liekas lūgt par atveseļošanos, nevis pret temperatūru.
Merlins
# Iesūtīts: 2009.06.17 08:44:10
a_masiks

Nūūū - Zviedrijā baznīca valdības un politisko partiju atbalstu jūt nesalīdzināmi vairāk, līdz pat tam, ka draudžu padomes vēlē pēc politisko partiju sarakstiem. Bet Latvijā baznīcas ieguva savu konservatīvo raksturu tieši zem padojmu laika vajāšanām un apspiestības.
Merlins
# Iesūtīts: 2009.06.17 08:46:46
Aivars

Mekletajs jau neaicina lūgt pret, bet par. Tie motīvi SSPX gadījumā ir žurnālista vispārēja nepatika pret konservatīviem tradicionālistiem un visu viņu agendu.

vilks
# Iesūtīts: 2009.06.17 08:54:51
Merlins
Latvijā baznīcas ieguva savu konservatīvo raksturu tieši zem padojmu laika vajāšanām un apspiestības.
No manas draudzes puses gan izskatījās, ka savu konservatīvo raksturu LELB ieguva vai vismaz īpaši izkopa nevis padomju laika vajāšanās, bet jau kādu laiku pēc atmodas. Man kaut kā šķiet, ka tās ir sekas tam, ka mūsu baznīcā vairums draudžu locekļu un arī mācītāju ir pirmās paaudzes kristieši ar salīdzinoši nelielu ticības stāžu.
Konservatīviem tradicionālistiem jau nav ne vainas, problēma ir, ja konservatīvo tradicionālismu mēģina bīdīt uz priekšu ar ļaunām metodēm. Piemēram, izmantojot cilvēku bailes, naidu un aizspriedumus.
Merlins
# Iesūtīts: 2009.06.17 09:13:22
a_masiks

Bet Zviedrijā valsts iekasē nodokļus baznīcas labā. Par spīti 2000. gadam, Zviedrijā baznīca, valsts un politika ir saaugušas nesalīdzināmi ciešāk nekā Latvijā. Kura nu kuru katrā brīdī atbalsta - roka roku mazgā.

"pie mums taču tīri leģitīmi valdībā spriež par valsts īpašumu nodošanu baznīcai." - varētu kādu piemēru?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 63 , pavisam kopa bijuši: 34055