atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Aicinājums lūgt par Zviedriju!
Mekletajs
Iesūtīts: 2009.06.16 18:40:03
Mīļie brāļi un māsas Kristū!
Kā Jūs jau ziniet Zviedrijā par bīskapu ir ievēlēta lezbiete- Eva Brunne. Uzzinot to, jutos jociigi un arī jūtos! Tas ir pretīgi! Domāju, kam buutu jānotiek, lai nenotiktu šīs sievietes konsekrācija bīskapa amatā! Vai tas ir iepējams, ka tā nenotiktu! Viss ir Dieva ziņā! Sākumā domāju- vajadzētu aizbraukt uz Zviedriju- un paņemt viņu aiz matiem izvilkt no baznīcas... bet tad...arī es esmu tikai grēcinieks- Dievs man to atgādināja! Viņa ir tāds pats Dieva bērns, tāds pats grēcinieks kā mēs! Es viņu vairs nenosodu!...man viņas ir žēl... ES AICINU VISUS AIZLŪGT AR VIŅU --- LAI VIŅA SAPROT, KA VIŅA DZĪVO GRĒKĀ! Lai Svētais Gars viņu apgaismo, lai dod gudrību uztvert, saprast un pieņemt to Dieva Vārdu Bībelē, kas māca, ka homoseksuālisms ir grēks! Ir jālūdz arī par to sievieti Gunillu Lindenu, ar kuru viņa dzīvo kopā. Kaut viņas atgrieztos! Kaut Svētais Gars izlietos pār Zviedriju..kaut visa Zviedrijas Baznīca peceltos no kritiena!
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Mekletajs
# Iesūtīts: 2009.06.16 18:42:34
Varbūt kādam manas domas liksies muļķīgas! Bet, "kur divi vai trīs ir Manā Vārdā, tur Es Esmu viņu viduū" saka Jēzus!
Viņas konsekrācija plānot novembrī! Ja kaut triis cilvēki mēs lūgtu Kristus Vārdā- Dievs darīs brīnumus!

Dievs neļaus Savai laivai grimt!
vilks
# Iesūtīts: 2009.06.16 19:04:15
Varbūt vispirms katram vajadzētu raudzīties pašam uz saviem grēkiem un lūgt, lai Dievs dod žēlastību atgriezties? Ieskaitot diskusijas aizsācēju.
Eshkola
# Iesūtīts: 2009.06.16 19:15:23
vilks
Varbūt vispirms katram vajadzētu raudzīties pašam uz saviem grēkiem un lūgt, lai Dievs dod žēlastību atgriezties?
piekrītu, ka vispirms jāskatās uz sevi un jāizmeklē sava sirdsapziņa.
Bet, vai tad kādreiz savā mūžā mēs būsim bez grēka?
Pēc vilka teiktā, sanāk, ka aizlūgt par citiem, kas ir nomaldījušies, nemaz nevar/nevajag...
..nez kam pieder (C) uz frāzi "vai tad es esmu sava brāļa sargs?".../šis ir retorisks jautājums/

man ir no sirds žēl, ka Zviedrijā bīskapa amatā ir ievēlēta sieviete, un ka viņa neuzskata homoseksuālismu par grēku.
Es viņai ar akmeni negrasos mest, bet domāju, ka ir liela starpība, vai atklātā grēkā dzīvo ierindas baznīcēns, vai bīskaps...
Mekletajs
# Iesūtīts: 2009.06.16 19:17:40
vilks, protams! To es arii rakstīju, ka arī es esmu grēcinieks!

Tad jau sanāk, ka mums jaalūdzas katram par sevi, a par pārējiem vienalga?! Kāpēc nevarētu lūgt par Zviedriju, par šo topošo
bīskap(u)i. Viņa reprezentēs savu baznīcu, luterisko baznīcu... tāpēc es domāju ir pelnījusi īpašas aizļugšanas, īpašu Dieva gudrību!

Es jau teicu, ka kāds varbūt mani arī nesapratīs!
vilks
# Labojis vilks: 2009.06.16 19:18:30
Eshkola Meklētājs
nezin, man šādi aicinājumi aizlūgt atgādina "paldies Tev, Dievs, ka es nedaru to, šo un vēl šito un vispār neesmu tik slikts kā šis muitnieks". Izklausās iedomīgi.
Un ja vēl atceras, ko Jēzus teica, kura lūgšana tika paklausīta.. tad ir jautājums, vai šīs bīskapes lūgšanas drīzāk netiks uzklausītas.

lūgt vajag, bet jautājums, kur, kā un cik skaļi to vajag izbazūnēt. Par šo tēmu jau bija atsevišķa tēma, un visi, kas vēlējās, varēja jau aizlūgt, bez nepieciešamības atzīmēties lūgšanu sarakstā un visiem izrādīt to, cik viņi labi un cik ļoti viņiem rūp Zviedrijas baznīcas jaunievēlētās bīskapes grēcīgums.
Mekletajs
# Iesūtīts: 2009.06.16 19:19:54
Eshkola, arī ierindas baznīcēnam nevajadzētu dzīvot atklātā grēkā...bet tāpēc jau mēs esam Dieva bērnu saime, Dieva ģimene- lai viens otru mīlestībā pamācītu, rūpētos un lōgtos, lai mans brālis vai māsa atgriežas, ja ir nomaldījies un atkritis no Dieva!
vilks
# Labojis vilks: 2009.06.16 19:20:55
Mekletajs
bet tu esi padomājis, kā tas izklausās no malas - vispār jau man gribas aiziet un tevi publiski baznīcā iekaustīt par to, ka tu esi darījis to un to, bet nu es būšu laba un par tevi aizlūgšu?
un vēl izlikšu lapiņu baznīcā, kur var pierakstīties arī citi, kas par tevi un taviem grēkiem aizlūgs?
Mekletajs
# Iesūtīts: 2009.06.16 19:24:30
17 "Cilvēka bērns, Es tevi esmu ielicis par sargu Israēla namam. Kad tu uztversi vārdu no Manas mutes, tad tev tie jāpamāca un jābrīdina Manā Vārdā,
18 kad Es saku bezdievim: tev jāmirst! - un tu to nepamāci un nebrīdini, lai bezdievis atgrieztos no sava ļaunā ceļa un tas paliktu dzīvs, tad bezdievis gan nomirs savos grēkos, bet viņa asinis Es prasīšu no tavas rokas.
19 Bet, kad tu bezdievi būsi pamācījis un viņš tomēr neatstājas no savas bezdievības un sava ļaunā ceļa, tad viņš nomirs savos grēkos, bet tu izglābsi savu dzīvību.
(Ecēhiēla grāmata 3:17-19)

Diemžēl es viņai nevaru pateikt acīs neko, nevaru palūgt arī to, lai viņa aizlūdz par mani... Varu tikai lūgt par viņu un aicinu arī citus aizlūgt- JA IR TĀDA VĒLĒŠANĀS!

Es to nevienam neuzspiežu!
Eshkola
# Iesūtīts: 2009.06.16 19:25:35
vilks
vai meklētājs teica, ka viņš nav muitnieks grēcinieks, bet ir farizejs labāks ?
un Eshkola arī nedomā, ka viņa ir labāka...
bet, ja salīdzina Eshkolas un bīskapes vietu Baznīcā, tad 1. varētu būt, piemēram, kreisās rokas mazais pirkstiņš, bet 2. - galva. Ja no Miesas nocirtīs eshkolu, tad pārējā miesa varēs pastāvēt, bet, ja atkancelēs galvu, diezin vai pārējā miesa vairs ilgi kustēsies...
Mekletajs
# Iesūtīts: 2009.06.16 19:25:39
vilks, es apzinos, ka esmu to pelnījis! es nevaru aizliegt Tev to darīt!
Eshkola
# Iesūtīts: 2009.06.16 19:28:07
Mekletajs
arī ierindas baznīcēnam nevajadzētu dzīvot atklātā grēkā...bet tāpēc jau mēs esam Dieva bērnu saime, Dieva ģimene- lai viens otru mīlestībā pamācītu, rūpētos un lōgtos, lai mans brālis vai māsa atgriežas, ja ir nomaldījies un atkritis no Dieva!
amen
Mekletajs
# Iesūtīts: 2009.06.16 19:28:41
Es ļoti labi apzinos cik liels grēcinieks es esmu! Un esmu aicinājis kādus aizlūgt arī par sevi, lai Dievs man dod spēku atgriezties!

Un zinot to, ka cik svētīgi ir tad, kad par tevi kāads aizlūdz, tad nevaru neaizlūgt arī par citiem!
Mekletajs
# Iesūtīts: 2009.06.16 19:29:33
Eshkola, paldies! Priecājos, ka kāds mani uztvēra tā, kā es to biju domājis!
spravka [80.232.251.198]
# Iesūtīts: 2009.06.16 19:29:40
Eshkola man ir no sirds žēl, ka Zviedrijā bīskapa amatā ir ievēlēta sieviete ... Savukārt, es, Ķekariņ, ļoti priecājos par zviedru izvēli, ka arī kaut kur sievietes kļūst par bīskapēm
vilks
# Labojis vilks: 2009.06.16 19:30:48
Eshkola
hmm, kurš tad ir galva Kristus baznīcā? Bīskaps?
Vai tomēr kāds cits? (Ef. 4:15-16)

Mekletajs
Maziņš tu esi.
Arī caur publiskām aizlūgšanām kristieši draudzē pamanās viens otram nežēlīgi nodarīt pāri. Diemžēl.
Mekletajs
# Iesūtīts: 2009.06.16 19:36:58
vilks, jaa... maziņš gan! Gribētu būt vēl mazāks! Viņam augt, bet man iet mazumā...
Eshkola
# Iesūtīts: 2009.06.16 19:39:26
vilks
hmm, kurš tad ir galva Kristus baznīcā? Bīskaps?
vai tiešām tik neskaidri izteicos, un nevar saprast ka tā ir līdzība???
vai vilciņš domā, ka visi locekļi miesā ir vienlīdz dzīvībai nozīmīgi?
vilks
# Iesūtīts: 2009.06.16 19:42:53
Eshkola
Domāju, ka Kristus miesā vienīgais neaizvietojamais ir Kristus un nezinu, kur Bībelē būtu rakstīts savādāk. Drīksti mani apgaismot.

Mekletajs
nu lai tev izdodas.
Mekletajs
# Iesūtīts: 2009.06.16 19:44:14
vilks, Arī caur publiskām aizlūgšanām kristieši draudzē pamanās viens otram nežēlīgi nodarīt pāri

laikam jāsaka, ja es ieņemtu kādu svarīgu baznīcas amatu, dzīvotu atklātā grēkā, pa vidam to popularizētu, tad es būtu priecīgs, ja man kāds atdarītu acis!
Mekletajs
# Iesūtīts: 2009.06.16 19:46:34
vilks, paldies...bet man nekas nevar izdoties, nemaz nevajag, lai izdotos! Lai pagodinās Kristus un Viņa mācība! Lai Viņa varenība parādās mūsos visos!
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 128 , pavisam kopa bijuši: 35846