atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Par lakatiņiem
lēnprātīgais
Iesūtīts: 2009.06.01 20:17:55
Diskusijā par zviedru bīskapēm Solveiga jautāja, vai tas, ka mūsu baznīcā atmesta prasība pēc galvas apsegšanu sievietēm nav uzskatāma par atkāpšanos no Rakstu patiesības. Vai neesam nostājušies uz bīstama ceļa? Merlins atbildēja, ka zināmā mērā tā tas esot. Toties māc. Juris Uļģis savā rakstā,kurā viņš 10-tās tiesas principu atzīst par nekristīgu, saka: "Arī dažu luterāņu mācītāju uzskats par to, ka latviešu luterāņu sievietēm dievkalpojumā ir jānēsā lakatiņi, jo „tā saka Dieva vārds,” ir šīs pašas problēmas sastāvdaļa. Es šādu uzskatu dēvēju par „zilo lakatiņu teoloģiju.” Tātad, pēc Uļģa pārliecības, sievietēm dievkalpojumos galvas nav jāapsedz.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 .
AutorsZiņas teksts
a_masiks
# Iesūtīts: 2009.06.07 19:40:42
Дона Маргарита
Hmmm.... ja jautāda šaize - var būt ka tad Jēzus upuris neko naf izpircis? Jeb izpircis kaut kur Āfrikā, a mūs atctājis tāpat, beznekā?
bitch
# Iesūtīts: 2009.06.07 19:48:56
incognito
Man liekās, pēc būtības uz baznīcu visiem vajadzētu iet plikiem. Jo apģērbs ir grēka zīme, tas tika ieviests, kad Ādams un Ieva apgrēcinājās, bet līdz tam viņi staigāja kaili. Tagad, pateicoties vietnieciskajam upurim, grēks ir izdzēsts un pēc apģērba vairs nav vajadzības.
neatbalstu šādu ideju. nevis vajadzētu iet plikiem, bet varētu iet pliki. bet ne jau uz tādu baznīcu, kur visi citi ir apģērbti un mulst par šādu situāciju.

Pēc taisnības, ir vietas kur tā jau notiekot:
http://www.ananova.com/news/story/sm_1324405.html

pret šo gan neiebilstu, ja tur iet cilvēki, kuri labi jūtas kaili un kuriem citu kailums netraucē un nav par apgēcību. arī Dieva priekšā mēs visi esam kaili, kādus nu viņš mūs radījis. tiesa gan, ja tur aizietu kāds, kas grib tikai palūrīt vai kam tas ir par apgrēcību, nebūtu īsti lāgā. bet tad pats vien vainīgs
Papucs
# Iesūtīts: 2009.06.08 14:59:41
bitch
ja tur aizietu kāds, kas grib tikai palūrīt vai kam tas ir par apgrēcību
Tad tas uzreiz visai draudzei taptu redzams, tāpēc nekavējoties būtu iespēja šo brāli/māsu kristīgā mīlestībā audzināt
Papucs
# Iesūtīts: 2009.06.08 16:02:03
Дона Маргарита
Tev kā literātei taču ir zināms, ka vārdam un vēl jo vairāk teikumam ir dziļa un daudznozīmīga jēga. Tāpat arī pašu vārdu izvēle ir katras konkrētās personības ietekmēta, tāpēc ikvienam, t.sk. masikam , ir tiesības apspriest publiski izsacītu vārdu visas nozīmes. Arī tās, kuras Tu pilnīgi neapzināti (vai arī nekontrolēti) esi iekļāvusi savos textos, bet nemaz neesi vēlējusies apspriest.
Lai labāk ilustrētu manu domu, ņemšu talkā klasiķus - Raini un Vonnegūtu. Ja Tu vēlies rakstīt tā, lai par Tavu personību neviens neko nevarētu izsecināt, raksti kā Vonnegūts, kurš katrā savā romānā atklājas pilnīgi atšķirīgi. Pretstats ir Rainis. Varam ņemt jebkuru viņa darbu, un Raiņa psihoanalīze kā uz delnas. Es pat uzdrošināšos apgalvot, ka šajā līmenī Raiņa darbi neatšķiras no Brīnuma žēlabām par NV, RD un visu pārējo.
incognito
# Iesūtīts: 2009.06.08 16:04:49
Papucs
Par Vonnegūtu es Tev oponētu - man liekas, par viņu arī daudz kas top skaidrs pēc viņa darbiem. Viņš bija vecs perdelis, kā elpa smaržoja pēc iprīta un rozēm. Tā gadās.
incognito
# Iesūtīts: 2009.06.08 17:45:42
Ctulhu
Nu nezinu. Dažas no viņa grāmatām man visai labi patīk (ne visas). Lopkautuve Nr.5, Māte nakts, Kaķa šūpulis.
masiks [62.193.236.96]
# Iesūtīts: 2009.06.09 00:17:32
Дона Маргарита
Ir starpība starp to, ko tu saki, vēlies pasacīt, apgalvot - un secinājumiem, kurus var izdarīt no tevis sacītā. Un tas nekādi nav viens un tas pats. Nu, man žēl, ka tev nepatīk mani secinājumi, bet tas laikam nebūs iemesls, lai es tos atteiktos izdarīt...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 82 , pavisam kopa bijuši: 9966