atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Svētais Gars. Kurā brīdī Viņš sāk dzīvot mūsos?
Artis
Iesūtīts: 2009.05.18 20:32:47
Kurā brīdī Svētais Gars sāk dzīvot mūsos? Ko esmu atradis rakstos ir vairāk par to, kuros Viņš mājo, nevis kad.

Tajos, kas mīl Jēzu...

Jāņa 14:23
Jēzus viņam atbildēja: "Kas Mani mīl, tas Manus vārdus turēs, un Mans Tēvs to mīlēs, un mēs nāksim pie Viņa un ņemsim pie Viņa mājas vietu.


Tiem, kas paklausa...
Apustuļu darbi 5:32
Mēs esam šo vārdu liecinieki un arī Svētais Gars, ko Dievs devis tiem, kas Viņam paklausa.

Jāņa 1.vēstule 3:24
Kas Viņa baušļus tur, tas paliek Viņā un Viņš tanī, bet no tā mēs noskārstam, ka Viņš paliek mūsos, proti, no Gara, ko Viņš mums ir devis.


Tiem, kas mīl cits citu...
Jāņa 1.vēstule 4:12
Dievu neviens nekad nav redzējis; ja mēs mīlam cits citu, tad Dievs mājo mūsos, un Viņa mīlestība ir mūsu vidū tapusi pilnīga.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.22 16:15:04
Nevajag, der arī pieņēmums, ka sākotnēji visas vids ir apmēram vienādas. Nav pamata pieņēmumam, ka tieši tās vietas, kur izplatījās kristietība, bija pašas tās smagākās.

Redzi, tur jau taa lieta, ka tu radi speeles nosaciijumus taadus, ka tu jau apriori uzvari. Tam gan nav nekaada sakara ar reaalo bildi.
Tieshi taapeec tu no manis prasi kaut kaadu iipatneeju peetiijumu, kursh principaa nav iespeejams, ja nav shiis dinamikas peetiijuma... A taadu tu izveikt nemaz nevari, jo tas prasa milziigus resursus un cilveeksaitu!
Da kaut vai tevis izveeleetu noziegumu regjistraaciju... kaa tu to izdariisi sleegtaas diktatuuriskaas sisteemaas, kur apriori noziegumu statistika tiek pielociita "skaistai bildei"... Kaa tu saliidzinaasi 1000 automashiinu zaadziibas ar vienu Chikotillo? Piemeeram Araabu pasaulee zaadziibas ir daudz vairaak nekaa, piemeeram, pamesti beerni beernunamos vai vecaaku necienja. Savukaart rietumos noziegumi pret sievieteem ir krasi mazaak kaa Araabu pasaulee... kaa vispaar saliidzinaasi!
Tev shkjiet ka to var izmeeriit, bet to nevar izmeeriit vai ieraudziit viena cilveeka life-span apmeeros. Taapeec vieniigaa statistika kas tev ir - ir Veesture... take it or leave it... Shkjirsti cauri veesturei un veero kaa dazhaadas ideologjijas izveershaas realitaatee!

Kas interesanti, ka ateistiska sabiedriiba, tb sabiedriiba, kuras ideologjijaa iebuuveets Dieva noliegums... veesturee iisti nekad nav pastaaveejusi pietiekami ilgi... Ilgaakaa shkjiet bij CCCP...
ES it kaa starp rindinjaam ir pateikusi, ka taas ideologjija ir sekulaara, bet viss lieicna, ka ES ideologjija neiebilst pret religjiju un ticiibu atklaati, taakaa... nu vismaz pagaidaam ES taapeec pastaavees... Bet tad, kad taa saaks aareeji un konsekventi Dievu noliegt, taas Dienas buus skaitiitas!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.22 16:16:26
Ugu, man arii. Par kristietiibu - sk viduslaiku veesturi.

A kuraa vietaa VIduslaikos nekaroja? Ne ar ko taa neizceelaas... no visaam citaam pasaules daljaam! Nebij tais viduslaikos jau arii nekur nekaadas citas "laimiigaas zemes" kur nenotiktu viss tas, ko tu pieshuj Kristietiibai kaa sliktu!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.22 16:18:28
Un Tu ne?

Es ne! Es skatos un redzu to kas ir! Es visai droshi zinu, ka, lai noteiktu cukura ietekmi uz uudeni, vispirms ir jaazin cik cukurs tur jau ir, kaada ir uudens temperatuura u.c. parametrus.
Eziitis saka... da pofig... pienjemam, ka visaas burcinjaas cukurs ir vienaadaa daudzumaa, vienaadaa temperatuuraa un uudens visur vienaads apjoms
Tu tieshaam taadu speeli pienjemtu?
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.22 16:20:11
Taatad kristietiiba neko neuzlaboja. Nebija kristietiiba - karoja, slepkavoja. Bija kristietiiba -viss taapat.

Nu vot es jau saku kaa tu to meeri... izmeeriiji lokaali vienaa vietaa iisaa laika periodaa... Sanaaca shaize, pateici, ka nekur nekaadas ietekmes! Atshkjiras vai Kristietiibas ietekmi meera Spaanijaa kaut kaadaa 12-13 gadsimtaa, vai Aafrikaa 20 gadsimtaa! Vai tu to meeri 16 gadsimtaa Vaacijaa, vai 10 gadsimtaa Krievijaa!

Tu darbaa taa arii dari... vannaa vienaa galaa iepilni jodu, aizej otraa galaa un secini, ka nekas nav mainiijies? Ilji tomer... apmaisiisi, ljausi notikt sajaukshanaas procesam!

A ja tas ir baseins?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.22 16:25:18
A nafig vinju noliegt?

Vot nezinu... bet ir cilveeki, kam vinjsh nu BAIGI traucee... Visaadi, piemeeram, pederastu ideologjijas stuumeeji! Ne jau pati homosexuaalitaate ir biistama, bet taa iedoelogjija, kas to akceptee par normu! Tobish freimworks, kura processing rezultaats ir - homosexualitaate ir moraala norma - pats sevii nes defektu, kursh, neizchekots, ne to vien pagjeer.
Neviens Hitlers nepaliek par Slepkavu vienaa dienaa, bet defekts rada lielaaku abominaaciju kaa kjeedes reakcija! Tieshi tas ko es saku - skaties dinamikaa - par ko tas saakotneeji skaistais auglis izaug... kaads koks tur sanaak!

Tas pats ar religijaam valsts liimenii. Nu ir taadi cilveeki, kas ar saadaam savdabiibaam aizraujas. Kaitiigi tas nav. Var ar vinjiem padiskuteet. Bet ne iipasji vinjus ieniist, ne iipasji par vinjiem juusmot nav veerts.
Tas taapeec ka tu neproti saknee skatiities... Redzeet tos baazes ceelonjus, kuru rezultaats ir taadi vai citaadi spriedumi!

TIeshi taapeec Darvinistiem nu dikti nepatiik, kad vinjiem noraada gan pasha Darvina darbos, gan vinju peectechu darbos, kaa vinja idejas tiek transformeetas rasismaa... Bet to kaa rasisms transformeejas genociidaa, tur tach to var redzeet pie Hitlera vai pie Turku-Armeenju konflikta, vai (lai neizskatiitos ka es viens labs) pie Paavestieshu naida pret Ebrejiem un Araabiem viduslaikos!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.22 16:25:36
Bet Tu jau arii nezini, cik cukura bija.

Tak pasaki to Eziitim!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.22 16:31:25
Nu man sanaak, pa rimaarais ir nevis kristietiiba vai tur sintoisms vai kas cits, bet vispaareejais progress.

Bet progress nav nekas gaisaa pakaarts... Ir kaut kas kas to progresu biida, vai bremzee!

Vot tagad kad lasa peedeejos peetiijumus par DNS izpeeti tajaa "Junk DNS" daljaa... Grozies kaa gribi, bet veel shodien vairums civleeku uzskata, ka tas ir evolucionaarais troksnis... Random hernja... Bet peedeejie peetiijumi arvien peiraada, ka tam ir arvien pieaugosha noziime organisma formeeshanaa un funkcioneeshanaa!

Tachu viena shaada ideja "Tas ir Junk, tur nevajag teereet grantus izpeetee" ir showstopperis. Un shaada ideja baazeejas kaut kaados pienjeemumos, ideologjijaas!
Atziistam, arii Viduslaikos, kad ROma kontroleeja domu, Bazniica nereti nostaajaas par progresa showstopperi.
Tachu Bazniica beidzot (ceru) buus iemaaciijusies nebaazt degunu tur, kur nav taas kompetence! Tachu sho pashu skolu dereetu apguut visaam citaam religjijaam un ideologjijaam!
Tieshi taapeec Rietumi izraavaas pasaules avangardaa, jo kad atnaaca Reformaacija, taa piespieda Bazniicu ruupeeties par pashmaajas daarzinju un atdeva Zinaatnei taas pienaaciigo vietu...

Tieshi shii progresa baaze ir taa, kas to attiista vai bremzee...

Un shos TABU cilveeku apzinjaa nosaka ideologjiajs. Tie var buut pareizi un var buut nepareizi... ja nebremzeesi veezi, nomirsi. Bet nomirsi arii ja bremzeesi zaales!

Taapeec shajaa ideologjiju tirguu un sacensiibaa ir jaaveero kurai no taam izdodas vislabaak un visaatraak saprast un atshkjirt zaales no veezha!

Protams, cilveece kaa kopums ir speeciigs organisms, taas speej aarsteet arii ielaistu veezi... Bet kaapeec mums ir jaainficeejas ar katru slimiibu, lai izstraadaatu imunitaati!

UN pat tagad... peec 70 gadiem man shkjiet, ka Nacisma Veezha imunitaate mazinaas... kas ir skumji!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.22 16:54:44
Tas ir galiigi garaam. Nekaads rasisms tur nesanaak, ibo atlases-konkurences mehanismi straadaa tikai pre-SB stadijaa. Pie SB tas vairs nestraadaa.

Tu Darvinu lasiiji? Vai to, ko saki tu, to saprot arii visi citi, kas Darvinu lasa, kas Darvinu njem par savu elku? Vot tu filmee bazaru... a citi tak nefilmee! Un cik saprotu, tu neesi to viduu, kas formee politiku! Tomeer, ja tur buutu TU, tad mums uz sejas buutu Amerikas AlKapones laiki ar sauso likumu un visaam no taa izrietoshajaam sekaam + piespiedu sterliziaacijas Tak to jau Amerika 20os gados izgaaja... mosh ar vienu reizi pietiek? Suudi sanaaca!

Muusu biologiskaa evolucija ir aptstaajusies kautvai taapeec, ka mees praktizeejam, piremeeram, vaajo un slimo beernu aarsteesanu/kopsanu un in general esam norobezojusies no dabiskajiem apstaakljiem.

Bet piemeeram niks Solange Delfu forumaa relatiivi nesen, shaadu praksi uzskatiija par Kristietiibas ievazaatu seergu, kuras deelj mums tagad ir Dizhkjibele... Un jaa DAZHREIZ glaabjot vienu Specnazieti ievainotu, bojaa iet divi vai pat triis... Bet tu ta vismaz saproti, ka sadarbibia un saveejo pasargaashana ir sugas izdziivoshanas pamataa, nevis kaa to maaciija Darvins - fiiblo nogalinaashana!

Dziiviiba ir dziivibas virziitaajspeeks un progresa pamats, nevis naave!

tak nekad taa nav bijis, vinjus traktee kaa apgabalus ar nezinaamaam funkcijaam.
Uzmet "Junk DNA" un paveero kaados textos tas paraadaas!
Redzi tas tavs 1,2,3,4 ir BLEFS. Tieshi shis #3 ir shis showstopperis, jo kaa tu zini, ka tas ir troksnis?
Tas pat iet pretrunaa ar Evoluucijas teoriju, jo organisms 90% sho "Junk" velk liidzi, kas ir milziigs resursu pateerinjsh, kas saliidzinot ar organismu, kas nomestu sho lieko svaru, ir milziigs evolucionaarais disadvantage. Bet Organismi to konsekventi turpina kopeet un aizsargaat no erroriem... un peedeejie peetiijumi arvien no jauna paraada, sho tavupraat nevajadziigo un lieko DNS dalju funkcijas!

Tobish tu pats savaa postaa radi pretrunu!
Vispirms uzraksti #3 ka tur ir troksnis un tad saki, ka nekad neviens to par troksni nav saucis, bet tas ir kaut kas ar nezinaamu funkciju! Tad izdomaa... troksnis vai nezinaama funkcija? Abi divi neiet krastaa? Jeb viens ir metafizisks pienjeemums kas izriet no Evoluuciajs Ideologjijas nevis pieraadiijumie, bet otrs tomeer konsekventaaks zinaatnisks piegaajines, kad Zinaatnieks tomeer atziist, ka pasaulee ir leitas, ko vinjsh nezin!

http://www.physorg.com/news162043805.html

Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.22 17:16:29
Oj, nu ir taadi, kas biibeles dievu pataisa par savu elku un rezultaataa dedzina cilveekus.

Redz Kristus neaicina uz cilveeku dedzinaashanu. Bet Darvins savaa Sugu Izcelshanaa Angljus uzskata par augstaku rasi nekaa Iirus, un dikti iignjojas, ka maitas Iiri vairojas vairaak, taa visu naturaalo selekciju chakareejot! Kristus neaicina uz civleeku izniicinaashanu vai eigeeniku, bet Tomass Daltons - Darvina braaleens - ir Eigeenikas pamatliceejs, un vinja darbus adopteeja zinaatne Rietumos 20 gadsimta saakumaa, tad arii psihos un dzeeraajus kastreeja... un kaa ultimate beigas shim bij Nacisms!

Vobscem, ir atrasti taadi DNS apgabali, kurus izgriezjot aaraa mvai izmainot, nekas nemainaas. Kaada bija bakterija vai drozofila pirms, taada peec. Secinaam - infas tur nav jeb taa nenostraadaa.



Tu tieshaam to uzskati, kaa nefunkcionaalu geenu?

Principaa... tad arii AES droshiibas protokolu implemetnaacijas kodi un dazhaadas aizsargsisteemas ir JUNK peec tavas logjikas. Ja tu taas aizvaaksi... AES turpinaas normaali funkcioneet
Pats saprati savas logjikas bugus... jeb tieshaam, uzskati, ka shaads experiments pieraada funkcijas neesamiibu? Tieshaam uzskati, ka Windows kodaa, kas darbina tavu datoru, ikviena rindinja tiek izpildiita... Tev buus paarsteigums, bet tur ir 90% koda, kursh neizpildaas visaa tava datora existences laikaa! Ja to izmetiis, tu to pat nepamaniisi! Tas ir random troksnis tad?
Tieshi taa tu to pieraadi!

A par taam sterilizaacijaam.... Man tomeer ira ljoti incanti racionaali pretargumenti.

Kaut vai taads... viegli maaxliigs, bet ne neticams!
Alkaholikjis narkomaans... Ctulhu sho nokjer, kastree... Vinjsh tomeer izdziivo, un iemaacaas tikt ar savu kaiti galaa... kljuust par kaartiigu civleeku un nodziivo veel vienus 20 gadus razhiigaa darbaa, mosh izpeetot daudz jaunu lietu... bet uvi... Vinjam nav sekotaaju... sabiedriibaa, kur teevs vareetu deelam nodot savu biznesu, zinaashanas, prasmes... vinjam shaada privileegjija ir liegta kaut kaadu savu jauniibas kljuudu deelj!

Vai sieviete, ja vinju sterilizee, tu vinjai atnjem reaali to, kas vinju padara par sievieti... tu nolaupi cilveekam identitaati!

Papeeti kaapeec lobotomiju aizliedza... laigan savaa laikaa par to Nobeli pieshkjiira! Vai tieshaam domaa, ka tie, kas pieshkjir nobelja preemiju, taadi dunduki bij? Lobotomija tieshi kaa tu... risina probleemu, cilveeks nenomirst, pat paliek speejiigs dziivot un rosiities...
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2009.05.22 17:30:43
Mulders
Es visai droshi zinu, ka, lai noteiktu cukura ietekmi uz uudeni, vispirms ir jaazin cik cukurs tur jau ir, kaada ir uudens temperatuura u.c. parametrus.
Nu un ja tu nezini, tad loģiski ir pieņemt, ka cukurs bija vienādi daudz, vai nu arī nejauši sadalīts. Normāls pieņēmums. Tas ko tu gribi teikt, ir ka taisni novelkot apli ap vienu Kristietības burciņu (jo kristietība izplatījās pa kaimiņu valstīm, kā jau parasti izplatās daudz kas) - visās pārējās burciņās cukurs nez kāpēc bija mazāk.
No kurienes pamats tādam pieņēmumam?
Tev sanāk - ja jau tagad nav stapības starp visas pasaules burciņām, tad tomēr tajās burcņās, kur krietietība, pašā sākumā nez kāpēc bija vismazāk cukura!

Redz Kristus neaicina uz cilveeku dedzinaashanu.
Bet uz dzirnakmeņa piesiešanu aicina. Kā arī aicina uz pašsakropļošanos, piem, izraut sev aci.

Vinjam nav sekotaaju... sabiedriibaa, kur teevs vareetu deelam nodot savu biznesu, zinaashanas, prasmes...
Var nodot citiem bērniem, ne saviem. Te taisni var izvēlēties labākos, kuriem to visu nodot. Vai- var adoptēt bērnu.
Artis
# Iesūtīts: 2009.05.26 19:32:32
Kristofer, vairāk pamato savu viedokli ar to, kas ir Bībelē rakstīts, nevis kaut kādiem citiem otršķirīgiem rakstiem!
paroli aizmirsusi bitch [87.110.101.45]
# Iesūtīts: 2009.05.27 17:53:51
Ctulhu
Runa ir par to, ka tavaa modelii dievs riikojas nelogiski un generee pretrunas.

Tb ja ir cilveeks A - ticiigs, slikaaks, B - neticiigs, labaaks, tad iznaak, ka dievs iemet ellee labaaku cilveeku un patur sliktaaku.

Absurds adnaka.

Sanaaka, ka man ellee buus taada pati vai labaaka kompaanija nekaa Mulderam paradiizee.

būtiski nav labāks, vai sliktāks. šajā gadījumā pārbaude ir uz lojāls vai nelojāls.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 51 , pavisam kopa bijuši: 4288