atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Dieva meklējumos ... kāpēc tā neiet?
EzītisMiglā
Iesūtīts: 2009.05.06 15:05:34
Ir cilvēki, kas meklē Dievu, pat ļoti intensīvi, taču bez rezultātiem.
Piemēram, kā šis - no kāda krievu pareizticīgo foruma:
http://kuraev.ru/index.php?option=com_smf&Itemid=63&topic=24649.. 7.80
Te tā kā nevarētu teikt, ka lepnība, bailes, engribēšana atteikties no laicīgiem labumiem, u.c.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.07 10:36:32
Papucs, savaa zinjaa tas ir "viinogas ir skaabas" attiexme!
Gnostiķis
# Iesūtīts: 2009.05.07 11:03:28
Piekriitu Mulderam.
Es pats arī meklēju Dievu tiaki akut kādās sistēmās un mēģināju viņu ietvert kādā rāmī.
Tad es to visu beidzot atmetu, bet es atmetu ne Dievu, bet tās sistēmas.
Kā Mulders teica - nosaucu kaut ko par Dievu un tam ticēju.
Galu galā,visu atmezdams Tu paliec kā pliks un tad, laikam, arī sāc saprast kāds varētu būt Dievs, kaut arī Dievu nekad nevar saprast.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.05.07 12:27:45
Mulders
Gnostiķis
Tā dīvaini sanāk. Nav zināms, ko meklēt. Ja kāds iedomājas esam atradis, bet vēlāk atkāpjas, tad - nav bijis īstais atrasts.
Ne tur meklēja. Tad "kas meklē, tas atrod" ir tikai tāds formālisms, jo vejag vēl meklēt pareizajā vietā un ar pareizām metodēm. Taču ne vieta, ne metodes nav norādītas.
Tas pats par durvīm, kur klaudzināt.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.07 12:43:03
EziitisMiglaa... taapeec mums Krisieshiem ir vieglaak... mums ir konkreeta Persona - Cilveeks Jeezus Kristus - Konkreetaa vietaa un laikaa fixeets, kur tad var klaudzinaat un mekleet...

Jo kaa staav rakstiits, kad Filips teica Jeezum - Raadi mums Teevu, tad mums nekaa nevajag... uz ko Jeezus Atbild:

7 Ja jūs Mani būtu pazinuši, jūs būtu pazinuši arī Manu Tēvu. Jau tagad jūs Viņu pazīstat un esat Viņu redzējuši."
8 Filips Viņam saka: "Kungs, rādi mums Tēvu, tad mums pietiek."
9 Jēzus viņam saka: "Tik ilgi Es jau esmu pie jums, un tu vēl neesi Mani sapratis, Filip? Kas Mani ir redzējis, Tas ir redzējis Tēvu. Kā tu vari sacīt: rādi mums Tēvu?

Nekur citur Dievu nevar taa atrast... un viiruka staasts ne paaraak atklaaj vinja attieciibas ar Kristus personu. Biezhi arii sheit Bazniicas instituucijas, rituaali, kanoni un dogmas dazhkaart var aizeenot Kristu nevis pie vinja vest.

Man patika Lutera Vaardi - Dieva Vaards ir tas, kas sludina Kristu!

Kristus pat par Rakstiem izsakaas iipatneeji - Juus peetiijat Rakstus domaadami, ka tajos ir dziiviiba un tie IR kas liecina par Mani, bet juus negribat naakt pie Manis!

Taakaa CIlveeks var iespruust PAT Rakstu lapaspusees un Dievu neatrast, ja neizdara sho peedeejo soli... neatver durvis Kristum, neierauga Kristu!

Bet to, kas ir ieraudziijis, par to tieshaam man ir briinums - kaa no taa var noveersties... bet kas es taads lai cilveeku sirdis un ticiibu iztiesaatu!

Mana pieredze liecina, ka viens no klupshanas akmenjiem ir kaareiz shii cilveeku neizpratne par Dieva plaaniem, cilveeku nespeeja pienjemt Dievu taadeelj, ka Dievs neriikojas saskanjaa ar cilveeku veelmeem... jo biezhi cilveeki paarprot Miilestiibas labdabiibu un deviibu... neizprotot, ka Miilestiiba arii var radiit saapes un cieshanas, kas ir jaapaarvar, lai iemantotu to pasauli kuraa Miilestiiba ir dodosha un daavaajosha!
Pietam shajaa fast-food pasaulee, kur cilveeki ir pieradushi visu tuuliit un tagad, vinji nesamierinaas, ka Dievs ne vienmeer ir taads sprinteris, un ne vienmeer tiek liidzi muusu skreejienam, lai vinju satiktu, ir jaapstaajas uz mirkli... lai vinjsh beidzot nav jums pakausii, kur jums acu nav, bet var nostaaties priekshaa
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.05.07 13:08:41
Mulders
mums ir konkreeta Persona - Cilveeks Jeezus Kristus - Konkreetaa vietaa un laikaa fixeets, kur tad var klaudzinaat un mekleet...

Nu un kur tad tas puisis klaudzināja, ja ne pie Kristus?

viiruka staasts ne paaraak atklaaj vinja attieciibas ar Kristus personu. Biezhi arii sheit Bazniicas instituucijas, rituaali, kanoni un dogmas dazhkaart var aizeenot Kristu nevis pie vinja vest
Parasti tas neizsauc emocijas, bet viņam tādas bija. Pie kam tādas pašas, kā pie musulmaņiem un šivaītiem. Neizskatījās viņš pēc rituālu kalpotāja.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.07 13:13:56
EM, es ne par to... bet gan atbildot pats uz sevs ieziimeeto probleemu... Par to, ka ja nezin ko meklee, tad kaa var zinaat, vai atrada Kristietiibaa shai sakaraa ir vieglaak... Atrodi Kritu un buusi Dievu atradis! Kristus ir tas centrs Kristietiibaa... vinjsh tad arii pie Teeva aizved... Bet Kristu iepaziist, protams, Rakstos... A ja meklee viskautko citu, abstrakcijas vai Kosmisko WishMakeru, tad var aplauzties un beigaas tieshaam visss kas paliek ir tu pats!

Parasti tas neizsauc emocijas, bet viņam tādas bija. Pie kam tādas pašas, kā pie musulmaņiem un šivaītiem. Neizskatījās viņš pēc rituālu kalpotāja.
Kas neizsauc emocijas? Emocijas var izsaukt dajebkas... Ja Emocijas ekvivocee ar Dievu, tad pishi propalo... tad PV nav konkurentu!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.07 13:15:05
Ctulhu, vot vot... KAPEC cilveeks to Dievu meklee? Ko vinjsh cer atrast... kaa zinaas, ka ir atradis, kaa zinaas, ka mekleejamais neexistee! Jo shie motiivi arii var buut gana iipatneeji, lai Dievs nedotos rokaa... Domaa ka Dievs Ctulhu zajavas - naac uz Teejas Naminju - njem par pilnveertiigu Dieva mekleeshanu?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.05.07 13:18:03
Mulders
Kristietiibaa shai sakaraa ir vieglaak... Atrodi Kristu un buusi Dievu atradis!
Viņš tak kādu laiku bija atradis un viss bija labi. Tad atrada vēlreiz, un vēl, un beigās - nekā.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.07 13:18:38
Ctulhu, jau reiz ienjeema... shaize taada, ka tu savaa lepniibaa tik augstu pakaapies, ka juusu liimenji nesapas... taapeec viens otram garaam paejat!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.07 13:20:03
EM... cik sapratu, tad vinjsh bij atradis emocionaalo piepildiijumu PB daavaatajos rituaalos... A ja vinjsh peec tam kluup uz tik elementaaru lietu kaa... "Neticu Dievam, kas manus tuviniekus ellee nomushiis" tad varu teikt visai droshi - Kristu vinjsh atradis nebij! Tas bij kaut kaads vinja pashkonstrueetais Dievs!

Vinjsh tach pats buutiibaa ko izdariija...
Izsleedza no savas realitaates tadu buutni, kas rada cieshanas tiem, kurus shis viirux miil. Bet pats tik ljoti iemiileeja patiesiibu un miilestiibu, ka vinja pasha dziiviiba vinjam vairs neshkjita tik buutiska, vismaz pat muuzhiigas nebuutiibas priekshaa vinju nebiedeeja un nespeeja izkustinaat vinja atzinja - dariit labu tiem, kurus miili!

Tad tikai atliek pajautaat - vai vinjsh pienjemtu un miileetu taadu Dievu, kursh riikotos taapat kaa vinjsh - kursh no savas realitaates atstumj tos, kas rada cieshanas Dieva miiljotajiem, bet pats tik ljoti iemiil pasauli un cilveekus, ka vinjam nav zheel arii mirt, lai sho miilestiibu nestu saviem beerniem?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.07 13:23:28
Ctulhu, moshj taapeec ka JK nav Mulders JK atshkiriibaa no Muldera par tevi ir miris... Mulders diez vai tik viegli par Ctulhu dziiviibu atdotu!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.07 13:39:04
Dievam ir probleemas komuniceet ar lepnajiem... Vinjsh pirms komunikaacijas tos salauzh, shob pats sev par nelaimi muljkjiibas nesarunaatu! Dieva realitaatee vaardi materializeejas, tai skaitaa pretrunas... taadeejaadi, ja tu Dieva klaatbuutnee saaktu biidiit ar realitaati nesavietojamu tuftu, tas buutu taapat kaa mixeet spraadzienbiistamas vielas nezinot pie kaa taas novediis
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.07 13:41:33
Kaa reizi par to mirsjanu vienam par otru man buutu interesanti ar JK pabazareet, ibo es galiighi neasaprotu padariisanas mehanismu, kaa tas funkcionee, kur tur konstruktiivais prikols un taadaa garaa...

Elementaari... Naak ljaunums, kas, ja neaptureets, tevi nogalinaatu pavisam... To, ka tas IR iists paraada naave. Bet to, ka tas ir uzvareets Kristuu paraada augshaamcelshanas.

Mirsjana kristiesju skatiijumaa ira paarvietosanaas no vienas pasaules uz otru, vai ne? //tb es neko nejaucu?//

Nea... Naave ir sods par greku! Greeka sekas buutiibaa! Dikti nepatiikams process, kura rezutlaataa tu tiec pazeminaats existencee!

EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.05.07 13:46:36
Mulders
ja vinjsh peec tam kluup uz tik elementaaru lietu kaa... "Neticu Dievam, kas manus tuviniekus ellee nomushiis"
Pēc tam tak bija reinkarnators, un tur ar tuviniekiem viss OK.

Tas bij kaut kaads vinja pashkonstrueetais Dievs!
Nu a kā atšķirt īsto? Varbūt viņam bija sajūta, ka ir atradis. Tikai pēc laiciņa kaut ks nebij kā vajag.

Dievu, kursh riikotos taapat kaa vinjsh - kursh no savas realitaates atstumj tos, kas rada cieshanas Dieva miiljotajiem,

Dievam nav problēmu radīt n-tās realitātes, tādus kā rajonus - katram visvairāk piemērotus. Izolēt, nevis izstumt pavisam.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.07 13:47:17
Ctulhu, JK komuniceeja taadaa formaa apmeeram 33 gadus... Pirms tam un Peec tam vinjsh komunicee caur citiem meedijiem...

Kaada tev shkjirba kas ir infas neseejs? Ja gribi JK ieraudziit miesaa... nu tad nesanaaks... liidz otrajai atnaakshanai... tur uvi, arii man u.c. Kristieshiem nav dots vinju satikt teejas naminjaa... Mums gan pilniigi ok ir ar cita veida komunikaacijas formaam!
NU un redzi... ja 2iem miljardiem cilveeku ir ok un pietiekoshi ar iestaadiito kaartiibu, nu tad sorry... tevis deelj diez vai Dievs ies un paarkaartos iestaadiito sisteemu! Tur jau tava lepniiba arii mainfesteejas, ka tu gribi lai visa pasaule tevis deelj tiek paargroziita, lai tev buutu eerti... a pats cik daudz esi gatavs mainiities savaa buutiiba? Neuvjazochka sanaak!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.05.07 13:48:16
Ctulhu
Kaa reizi par to mirsjanu vienam par otru man buutu interesanti ar JK pabazareet, ibo es galiighi neasaprotu padariisanas mehanismu, kaa tas funkcionee, kur tur konstruktiivais prikols un taadaa garaa...
Šo es arī tiešām nekādi nesaprotu. Tikai kā - šovs, lai ietekmētu cilvēkus, kas neiedziļinās jautājumā.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.07 13:52:34
Dievam nav problēmu radīt n-tās realitātes, tādus kā rajonus - katram visvairāk piemērotus. Izolēt, nevis izstumt pavisam.

Tieshi taa arii vinjsh dara... bet no Rajona iedziivotaaja viedoklja, cita rajona iedziivotaajs ir izstumts no shii rajona! Puiss taatad izraidiija no savas realitaates visus tos dievus, ko bij saticis savaa celjaa... vinji jau nepaarstaaja existeet, tikai bij aarpus shii viirelja realitaates, taapeec vinjsh var teikt "Dieva nav" kas ir legjitiimi un pareizi - vinja realitaatee Dieva nav... veel nav...

Par reinkarnaacijaam u.c. lietaam neko nezinu... kaa redzi vinjam tas arii nedeva apmierinaajumu un likaas nepareizi!

Jociigi... pirmo Dievu vinjsh noraidiija, jo vinjam shita, ka sis Dievs vinja tuviniekus nolems ellei... (un kas interesanti, vinjsh to izsecinaaja no taa, ka iceeja Bazniicas uzstaadiijumam - ka aarpus Bazniicas nav pestiishanas, taadeejaadi vinja aplamais priekshstats par to kas IR Bazniica vinjam principaa ielika sprunguli spiekjos)... Savukaart visus paareejos Dievus noraidiija logjisko pretrunu deelj

Vinjam vajag pasludinaat Luterisko izpratni par to, kas ir Bazniica un ka shajaa pasaule nemaz nav tik viegli noteikt, kur`s tad iet uz elli un kursh nee. Redz PB kaareiz var viegli krist... jo tur visai strikti, ja neesi PB loceklis, znach uz elli - skarbi, bet taisniigi! Logjiski, ka cilveeks, kursh domaa, ka Dievs ir miilestiiba, nespeej pienjemt shaadu Bazniicas nostaaju, un ja vinjsh visu muuzhu ir ticeejsi, ka tieshi Dieva gribu shii Bazniica paarstaav un Bazniicas viedoklis ir ekvivalents ar Dieva viedokli, sorry... arii es taadu Dievu pasuutiitu 4 maajas taalaak! Taapee jau neesmu nedz PB nedz RKB loceklis, jo neticu, ka Dievs ko taadu buutu iestaadiijis kaa pestiishanas liidzekli...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.07 13:55:08
Nu cik reizes Tav jaasaka, ka skaits nav arguments. Paaris miljardiejm ir OK piipeet, snabjus dzert, laulaatos draugus sist. Taapeec tas viss ira forsji?

NEvajag ar sofistiku nodabroties!

Paarfraazeeshu... ja n-tajiem tuukstoshiem latvijaa ir ok ar Latvijas CSN un vinji brauc un speej normaali paarvietoties pa LV, tad tevis deelj, kuram nezkaapeec gribeetos citus CSN noteikumus, jo taa vinjam eertaak paarvietoties, neviens shos noteikumus nepaarrakstiis!

Tieshi taapat, ja Dieva iestaadiitaa komunikaacijas forma darbojas un ir efektiiva un apmierina 1/3 planeetas iedziivotaaju, tad paareejiem komuniceetgribeetaajiem vai nu naaksies sho kaartiibu pienjemt, vai palikt bez komunikaacijas!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.07 13:56:59
Vajag, lai buutu iespeejama divvirzienu komunikacija formalizeejamaa veidaa pie pietiekamas viennoziimiibas, tb zema troksnju liimenja.

Tb Komunikaacijai peec taviem ieskatiem... Esoshaa sisteema, kas der un ir dereejusi cilveekiem etaki 6000 gadus, tev neder. Ar ko tu taads iipashs? Nee nu ja tu esi iipashs invaliids... ok... te gan vairaak izskatas, ka kaareiz tava lepniiba un neveeleeshanaas pakljauties esoshajai kaartiibai arii atstaas tevi bez shiis komunikaacijas!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.07 13:57:48
Atgaadinu: variantos ``caur dziives situacijaam, caur ticiigajiem, caur luugsanaam, caur biibeli`` tas neizpildaas.
Pirmajos 3 - paaraak augsts troksnju limenis, peedeejaa - nav dialoga reziima.


A ja kombinee...
Pirmie ir divvirziena, un treshais ir kalibreejoshaa trokshnju filtreejoshaa sisteema! Slabo? Reaali jau troksnis var trauceet virzienaa Dievs->Ctulhu... Ja pa vidu ieliek kaljibrofku un sinhronizeeshanas devaisu - Rakstus... tad shis virziens ir ok. Virziens Ctulhu->Dievs toch ir po fenji, Dievs jaudiiga sisteema, sapratiis tavu textu!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 222 , pavisam kopa bijuši: 4028