atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Dziedināšanas dievkalpojumi!
Mekletajs
Iesūtīts: 2009.04.26 19:57:23
Ko Jūs domājiet par dziedināšanas dievkalpojumiem! Ja cilvēks, kurš ir nožēlojis savus grēkus, kopā ar mācītāju lūdzas Jēzus Kristus Vārdā un pēkšņi nogāžas no kājām, pamostas un ir dziedināts - vai tas ir pieņemami un sakrīt ar Sv.Rakstiem? Kā ir?
Cik zinu arī luterāņiem ir dziedināšanas dievkalpojumi, piemēram, Kuldīgā, bet nekad neesmu bijis- kā tas notiek? Vai kādi cilvēki ir saņēmuši dziedināšanu?!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 .
AutorsZiņas teksts
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.06.01 14:51:21
Ctulhu
nav jau nu vis tā.Es nerunāju par dziedināšanu tādā nozīmē, ka man vajadzīga kāda zīme, ka Dievs ir. Es tam ticu bez pierādījumie. Un no manas ticības izriet, ka Dievs dziedina arī šajās dienās, vismaz raxtos nekas nav teikts, ka brīnumu laiks ir beidzies, ka tas viss bija tikai kaut kad senos laikos. Bet visā visumā, pa retam tev arī varu piekrist. Bet dikti reti
Mulders
# Iesūtīts: 2009.06.01 14:58:51
man gan likās, ka Jēzus mācījis saviem sekotājiem mīlēt savus brāļus un māsas. Redzu, Tev ar to ir pagrūti

Arii atklaaji ameriku... Nu tev gruuti ar ticiibu, man gruuti ar miilestiibu... Visi greecinieki!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.06.01 15:00:02
medicīna ir cilvēku zinātne, es to neuzskatu par Dieva dāvātu dziedināšanu. Neesmu redzējis, ka no debesīm kāds ārsts būtu nokritis

Nu paldies, ka vismaz skaidri to pasaki!

Un tad briinies, ka Harikus neviens nenjem par pilnu!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.06.01 15:01:18
LittleWander... a chista prikola peec gribeetos pajautaat... Vai "dziedinaashana" un "briinums" tavupraat ir intercheindzhabli jeedzieni? Un KO tu sauc par briinumu, jo shkjiet, ka tev personiigie uzskati ir galvenais teologjijas avots!
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.06.01 15:12:26
brīnums ir pārdabiska izpausme. Un dziedināšana arī ir pārdabiska. Un mani teoloģijas avoti ir svētie raxti, tobiš bībele.Ceru, ka arī tavējie
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.06.01 15:14:16
un kas nez ir sliktāk, nemīlēt tuvāko, vai neticēt tādai vai citādai dogmai
Mulders
# Iesūtīts: 2009.06.01 15:35:33
brīnums ir pārdabiska izpausme. Un dziedināšana arī ir pārdabiska. Un mani teoloģijas avoti ir svētie raxti, tobiš bībele.Ceru, ka arī tavējie

"Paardabiska Izpausme" TB kas tas tāds?
Saproti, kāpēc piesienos... tu runā textus, bet es gribu saprast KO tu ar to saproti. Pārdabiska Izpausme var tikt saprasta dažādi! Tāpēc... pastāsti, ko tu saproti ar "Pārdabisku Izpausmi" un kur šāda "definīcija" ir Rakstos? Kā arī kurā vietā Rakstos "dziedināšana" ir tas pats kas "brīnums" visur, un kur ir teikts, ka tas ir kaut kas "pārdabisks"?

Nu skaties kas rakstos...

9 Citam dota ticība tai pašā Garā; citam dāvanas dziedināt tai pašā vienā Garā;
10 citam spēki brīnumus darīt, citam pravietot, citam garu pazīšana, citam dažādas mēles un citam mēļu tulkošana.

Turpat zemāk

28 Un dažus Dievs draudzē ir iecēlis, pirmkārt, par apustuļiem, otrkārt, par praviešiem, treškārt, par mācītājiem, tad devis spēkus brīnumus darīt, tad dāvanas dziedināt, sniegt palīdzību, vadīt un runāt dažādās mēlēs.

Kurā vietā te ir pārdabiskais. Cik saprotu, kaut kā var to mēģināt piekabināt tam, kas rakstīts "Brīnumus Darīt"... Bet pastāsti, kur tu izsecini, ka pie "dāvanas dziedināt" ir kaut kas pārdabisks apsolīts obligāti, vai ka Ārsta Dāvana nav tāda pati Dāvana un Aicinājums kā "sniegt palīdzību" "mācītāja amats"!

A redzi... Kristus ticību un mīlestību sasaista vārdos

23 Jēzus viņam atbildēja: "Kas Mani mīl, tas Manus vārdus turēs, un Mans Tēvs to mīlēs, un mēs nāksim pie Viņa un ņemsim pie Viņa mājas vietu.
24 Kas Mani nemīl, tas netur Manus vārdus; bet tie vārdi, ko jūs dzirdat, nav Mani, bet Tēva, kas Mani sūtījis.

Tā kā... redzi... "neticība dogmām kā tu to nosauc" ir manifestācija tieši tam, ka tu mīli tik ar savām lūpām...

Pietam... pagaidām nevienu dogmu pat neesmu izvirzījis, tikai norādu uz rakstiem un parādu, ka tu tici saviem izgudrojumiem, nevis tam, kas stāv rakstīts... Tu pats kaut kur kaut ko piekabini klaat... te izdomā, ka "Mēles" ir divas dažādas davanas, te izgudro Divas kristības, nevis Vienu... Tagad piekabini klāt, ka "Dziedināšanas Dāvana" ir kaut kas pārdabisks...

Un tad saki, ka tavs avots ir Raksti... Pareizi Uldis teica, tu pat šos rokās turējis neesi... kur nu vēl lasījis! Ar tādu pašu pompu tad es varu teikt, ka esmu Ķīnas poēzijas experts... hieroglifus tak redzēju... daži pat līdzigi kaut kam pazīstamam!
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.06.01 15:52:16
man nav japiekabina klāt nekas, tu esi pirmais cilvēks kurš man mēģina pierādīt ar raxtiem, ka dziedināšanas dāvana, vai arī kāda cita, vai kāda Gara izpausme nav pārdabiska. Ar tādu teoloģiju nu tiešām saskaros pirmo reizi. Kas tad vispār ir pārdabisks?
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.06.01 15:54:01
vēl ir teikts-mīliet cits citu, kā Es jūs esmu mīlējis. Un-turēt viņa vārdus, nozīmē arī turēt šo mīlestības bausli, ne tā?
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.06.01 16:09:43
man nav japiekabina klāt nekas, tu esi pirmais cilvēks kurš man mēģina pierādīt ar raxtiem, ka dziedināšanas dāvana, vai arī kāda cita, vai kāda Gara izpausme nav pārdabiska. Ar tādu teoloģiju nu tiešām saskaros pirmo reizi. Kas tad vispār ir pārdabisks?

Luuk to es tev gribeeju pajautaat... Tas TU Lieto terminu "paardabisks" nu tad plaaj valjaa kas tas taads ir!

Ja ar mani parunaasi un Luterismu pastudeesi, tad daduz kas "pirmo reizi" tev paraadiisies. Cilveeki jau kopsh laika gala ir tiekushies un vilktin pavilkushies uz `paardabiskiem` trikiem. Taadus civleekus, kaa jau teicu, pirmais garaamejoshais Faraona Burvis vai Burvis Siimanis apburs un gotovs... un lielaakais pravietis, kursh nevienu briinumu nav dariijis, nespees tevi paarliecinaat par Jeezu Kristu, jo tev vajag "paardabisko", jo tu domaa, ka tas ir vieniigais un galvenais veids kaa Dievs darbojas shajaa pasaulee...
Tak beigaas izraadaas, ka tu pat NEZINI kas ir paardabisks, bet vaardu lieto gan! Rodas jautaajums, kurus no tiem ceelajiem vaardiem, kurus tu lieto, tu veel nezini un nesaproti!

Taapeec jau saku - ar muti hariki ir Riigaa... a bet ar Saprashanu aizkraasnee!

Pietam es neko netaisos tevi paarliecinaat... Tas tu saki, ka tava autoritaate ir Raksti, tad nu es prasu, kuraa vietaa tava autoritaate tev maaca, ka "Dziedinaashana" Rakstos ir kaut kas "paardabisks" un ka iisteniibaa Sveetais Gars ar liekvaardiibu nodarbojas izdalot "briinumus" kaa kaut ko atsevishkju, jo LittleWonderam dajebkas ir briinums un viss ir paardabisks!

Un peec tam no tavas mutes skan tieshi shie vaardi - ka mediciinu tu uzskati par Cilveeku izgudrojumu, nevis Dieva daavanu! Vai pasham smiekli nesanaak, ka cilveeku dziedinaato ir daudz vairaak nekaa Dieva dziedinaato tad... un ka tos, kurus cilveeki nevar izdziedinaat ir daudz mazaak, nekaa tos, kas peec hariku dievkalpojumiem kaa atnaakushi slimi taa pamet slimi.
Zin, ja taada ir tava Dieva dziedinaashana... tad taa teikt... tu paliec ar savu Dievu, es palikshu ar saveejo... kursh nekautreejaas nolaisties liidz cilveeku liimenim, paliekot pats par cilveeku... Tu meklee savus briinumus un paardabisko Dievu, es palikshu pie sava necilaa dabiskaa Dieva - taa kursh siliitee autinjos satiits gulj!

Taapeec ir labi, ka tu te runaa... lai visiem kljuust skaidri, ka ar muti juus runaajat skaistus vaardus, bet kad parok dziljaak... tad tieshi taapat kaa juudi - "Kaadu ziimi tu raadiisi, lai mees tev ticeetu".... Kaa Kristus teica - "Zaimotaaju un Lauliibas paarkaapeeju cilts, juus prasaat ziimes un briinumus... bet nekaada cita ziime kaa Jonas ziime jums netiks dota"
Tu tici tikai Briinumu Dievam... mees - kristieshi - ticam tikai vienai ziimei ar kuru mums pietiek - Jonas Ziime
Mulders
# Iesūtīts: 2009.06.01 16:13:27
Trilo ???

Tb kontextu nenokjeeru!
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.06.01 16:14:13
Cilveeki jau kopsh laika gala ir tiekushies un vilktin pavilkushies uz `paardabiskiem` trikiem.
Tad nu iznāk, ka Jēzus rādīja trikus, un apustuļi u.t.t
Man arī nav vēlēšanās tevi par kaut ko pārliecināt. Paliec pie savas ticības, man taču gluži vienalga
Mulders
# Iesūtīts: 2009.06.01 16:17:05
Tad nu iznāk, ka Jēzus rādīja trikus, un apustuļi u.t.t

Un kaa tas taa iznaak?
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.06.01 16:19:34
Jēzus darīja brīnumus tikai tāpēc, ka cilvēki, kā tu saki vienkārši ir pavilkušies uz trikiem. To varēju uzsecināt no tava texta
Mulders
# Iesūtīts: 2009.06.01 16:26:42
Trilo, tjipa prosto miielstiibaa atziisties?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.06.01 16:27:43
Jēzus darīja brīnumus tikai tāpēc, ka cilvēki, kā tu saki vienkārši ir pavilkušies uz trikiem. To varēju uzsecināt no tava texta

Jaaa... nu par hariku secinaashanas speejaam es vairs iluuzijas neloloju! Ij hulji Kristus Tomam tos vaardus teica... arii nav skaidrs!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.06.01 16:29:10
Trilo... opaa...

Skaic!

btw pasveicini pashu mazaako... aceries Dieva Vaardu lasiit shamam, un buus wunderkinds kaa maneejais!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.06.01 16:35:25
Ctulhu, tas frukts regulaari pakaash deriibaas par zinaatniskiem faktiem... Taksho, uvi... labaak sho nelasiit, mulkjiibas sarakstiijis vinjsh paraak daudz. Bet paldies, par teoreetiskajiem vipendrjozhiem, kas devushi rezultaatu!
Kaa kas tur teica - lieliem viiriem lielas failures... savas bij Njuutonam, Savas Einshteinam, savas Hokingsam!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.06.01 16:40:12
Ctulhu, man ir pamatotas aizdomas, ka Trilobiitei nav meerkjis uzaudzeet taadu jukusho Ctulhu kaa tu Vinjai pashai pietiek ar vizlaam!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 123 , pavisam kopa bijuši: 2535