atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Dziedināšanas dievkalpojumi!
Mekletajs
Iesūtīts: 2009.04.26 19:57:23
Ko Jūs domājiet par dziedināšanas dievkalpojumiem! Ja cilvēks, kurš ir nožēlojis savus grēkus, kopā ar mācītāju lūdzas Jēzus Kristus Vārdā un pēkšņi nogāžas no kājām, pamostas un ir dziedināts - vai tas ir pieņemami un sakrīt ar Sv.Rakstiem? Kā ir?
Cik zinu arī luterāņiem ir dziedināšanas dievkalpojumi, piemēram, Kuldīgā, bet nekad neesmu bijis- kā tas notiek? Vai kādi cilvēki ir saņēmuši dziedināšanu?!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.05.21 16:19:29
tu saki ticība? Tu netici, ka Jēzus dziedina, bet es ticu? Kurš tad no mums ir ticīgs? Vai ticēt nozīmē fantazēt?
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.05.21 16:21:59
Mulders
Un ko darīt, ka pa rokai nav ārsts, un pat zāles nav? Tikai izmisumā saukt uz Dievu, un vai tad viņš nepalīdzēs? Un ko darīt cilvēkiem, kas ir neārstējami?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.21 16:25:18
Little Wonder, vai tad mees teicaam, ka neticam, ka Jeezus Vispaar dziedina...

Tas ko mees neticam, ir tavas speejas diagnositcet sev potenciaalu Insultu

Tu man atgaadini to gadiijumu no anekdotes

Notiek pluudi, viss appluudis, tik maaciitaajs seezh uz bazniicas un luudz DIevu. Shim garaam peld laiva un saka, vecais kaap iekshaa.
M: Nee nekaapshu, mani Dievs izglaabs
Peec laika peld otra laiva
L: Nu kaap ieskhaa... izglaabsim
M: Nee nekaapshu, mani Dievs izglaabs...
Nu uudens pavisam jau smeljaas mutee... peld treshaa laiva un aicina sho kaapt
M: Nee Dievs mani izglaabs, es uz vinju paljaujos
Nu nekas... uudens celjaas, maaciitaajs noslikts... Nonaak debesiis Dieva preikshaa un jautaa... Dievs, es tak tik ljoti tevi luudzos, tev ticeeju, kaapeec tu mani neizglaabi
D: Ko ta tu taads muljkjis esi, es tev triis reizes laivu suutiiju, bet tu nekaapi!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.21 16:27:39
LWonder, tieshi taapeec Dievs ir iestaadiijis daudz labas lietas un devis daudz labu daavanu, lai mees taas lietotu... Vinjsh devis aarstus, skolotaajus, ugunsdzeeseejus, policistus un arii karaviirus... Bet juus Dieva darbu neveerteejat augstu, juus mekleejat briinumus un ziimes... mees ticam Kristum un saskataam vinja darbu pat taadaa siikumaa, kaa Zobaarstaa vai Krustojumu reguleetaajaa!

Shii dziishanaas peec paardabiskaam lietaam ir Dieva kaardinaashana... Dievs radiijis trepes, bet juus gribat leekt no jumta... sak lai Dievs suuta savus engjeljus, ka es savu kaaju pie zemes nepiesitu!
Mirga
# Iesūtīts: 2009.05.21 22:22:18
Skan tā drusku savādi: Jā, Dievs dziedina, un mēs tam ticam, bet ne tā, ne to, ne tur, ne tevi ...
No kurienes tāda spēja no ārpuses par to spriest?

P.S.: Reizēm tiešām tas izliekas pavisam neticami, bet notiek!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.22 10:51:51
No kurienes tāda spēja no ārpuses par to spriest?

No Dieva! Saucaas - veselais sapraats! Arii to var dabuut, ja Dievu luudz! Vai tu tam tici, ka Dievs var dot saprashanu... kaa Zaalamanam ja tu ticeesi un luugsi?

Te gan ir mazliet savaadaak...
Redz mees maacaam, ka arii Zobaarsts, Kjirurgs un Gjimenes Aarsts ir tas kaa Dievs dziedina! Tachu shie briinumu mekleetaaji tieshi tam NETIC! Vinji netic, ka caur Dentistu Dievs dziedina!
Vinji prasa visaadas ziimes un briinumus, un paarmet mums, ka mees neticot, ka Dievs dziedina... bet tie jau ir vinji, kas netic, ka Dievs dziedina. Mees ne tikai ticam, mees zinaam!
Taapeec taa ir Dieva kaardinaashana, ja shis tev dod laivu, bet tu redz iesi ar kaajaam pa uudeni... un ja kaads no krasta bljauj, ka tu *****s nosliiksi, tad pretii atceert - tu neticiigais staavi klaat un klusee!
Beigaas sanaak, ka tam neticiigajam ar to Dieva daavaato laivu jaabrauc pakalj tam ticiigajam pa uudeni staigaataajam un jaavelk shis laukaa!

Dievs tach arii Noasu vareeja ar visu vinja gjimeni nezinu - iekonsrveet paraleelajaa dimensijaa, kaameer plosaas pluudi - bet nee shis liek shim taisiit visai primitiivu peldliidzekli no primitiiviem materiaaliem...
Tach nezkamdeelj neviens neshaubaas, ka tas bij Dievs, kas Noasu paglaaba!

Un esmu jau teicis... Luugshana + Dentists = 100% rezultaats. Taakaa Dievs ne tikai speej dziedinaat, bet to objektiivi var konstateet un pat izlasiit, piemeeram, manaa zobaarstnieciibas ierakstu graamatinjaa!
Vai vinji to pashu var uzraadiit par savaam metodeem!

Jo mees zinaam, ka Dievs kad ko dara, tad to dara kaartiigi... nevis taa uz buhti barahti, ka peec nedeeljas atkal jaatgriezhas pie briinumiem!

Maazhojas un chakareejas kaads cits Gars, nevis Dievs...
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.22 11:01:34
Iisteniibaa shii tiexme un kjershanaas peec paardabiskiem briinumiem un "`chudu" mekleeshana iisteniibaa ir viena no neticiibas indikaacijaam. Rakstos, kuri tad bij tie, kas visu laiku no Kristus sagaidiija briinumus un chudas? Ja cilveeka ticiiba turaas tikai uz shaadiem briinumiem un lieciibaam, tad nav briinums, ka sarodaas visaadas shaikas, kuras speciaali inducee shiis sajuutas, un tad reportee to kaa briinumu.
Taa teikt... dariet ko gribiet, bet mees no taa Dieva izspiediisim briinumus un dziedinaashanas, kas ir aarpus Dieva noliktaas kaartiibas!

Kaapeec tieshi tie, kas visvairaak sevi pasludina par Dieva kalpiem, tieshi visvairaak censhaas Dievu apchakareet un apiet pasha Dieva nolikto kaartiibu?
Mirga
# Iesūtīts: 2009.05.22 11:39:48
Mulders

Tu atkal tik skaidro savu skaidrošanu! Droši vien vari arī paskaidrot, kas ir tie „mēs” un kas tie „viņi”, kurus Tu tik labi pazīsti?
Ceru gan, ka Tu negribi Dievu ierobežot ar šiem saviem pašreizējiem ieskatiem.
Little Wonder [83.223.149.146]
# Iesūtīts: 2009.05.22 14:35:51
Mulders Dievs dziedina, bet netraucesim viņu, labāk aiziesim pie ārsta Bet, ja Dievs ir priecīgs mums palīdzēt? Protams ir muļķīgi lūgt Dievu gadījumā, kad vari aiziet pie ārsta. Bet... ņemsim vērā šodienas reālo situāciju, ja cilvēkam nav naudas ārstam, ja jāgaida 2 nedēļas lai tiktu pie ģimenes ārsta u.t.t Esošā lielķibele mūsu valstī ir brīnišķīga iespēja Dievam izpausties mūsu dzīvēs un atklāt savas žēlastības neaprakstāmo bagātību. Un beigsim varbūt viņu ierobežot ar mūsu neticību?
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.05.22 14:49:03
Ctulhu
nē, es atzīstu medicīnu, bet tas netraucē man vērsties pie Dieva. Pagaidiet, kad Ļeģajevs nodibinās savu ticīgo valdību, tad jūs redzēsit
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.22 15:04:41
Ceru gan, ka Tu negribi Dievu ierobežot ar šiem saviem pašreizējiem ieskatiem.

It kaa es to vareetu!

Bet ceru, ka tu nemeegjini DIevam maaciit vinja darboshanos shajaa pasaulee. Es tikai taa teikt - lasu Rakstos un skatos pasaulee kaa Dievs darbojas. Dievs pats izveelas veidu kaa manifesteeties.

Piemeeram, ja vinjsh izveelas inkarneeties kaa viirietis, tad es droshi varu teikt, ka ikviens, kas vinju teelo kaa sievieti inkarneetu, brauc auzaas... un iebildes, ka es ierobezhoju Dievu netiek pienjemtas, jeb pareizaak sakot - tiek forwardeetas pie autora.

Dievs izveelaas pats kaa sevi ierobezhot, viss ko es daru, ticu tam!
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.05.22 15:07:51
Ctulhu
Ļeģajevs pasauks palīgā savus amerikāņu brāļus un tiks ar jums galā
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.22 15:08:37
Bet... ņemsim vērā šodienas reālo situāciju, ja cilvēkam nav naudas ārstam, ja jāgaida 2 nedēļas lai tiktu pie ģimenes ārsta u.t.t


Un ko Dieva Tautai savaa laikaa bij jaaciesh un jaadziivo vispaar bez iespeejas tapt dziedinaatiem, kaada tev ir shodien, nedaudz pagaidot!

Esošā lielķibele mūsu valstī ir brīnišķīga iespēja Dievam izpausties mūsu dzīvēs un atklāt savas žēlastības neaprakstāmo bagātību.

Taa teikt, slinkojaam pirms Dizhkjibeles un neko nedariijaam, jo Bankas naudu pakalj meta. Tagad, kad naudas vairs nav, varam turpinaat slinkot un neko nedariit, jo pats Dievs muus uzturees?

Un tagad pasaki, kaadaa veidaa lai Dievs tevi piespiezh iet pie taa Aarsta? Tu toch kaa Ctulhu - neticeesi Dievam, kaameer shis ar uguniigiem burtiem uz sienas neuzrakstiis - iibli pieraksties pie Aarsta, lai peec 2 nedeeljaam no luugshanaam un zobusaapeem beigts nenorkiiti!

Un beigsim varbūt viņu ierobežot ar mūsu neticību?

Es saveejo esmu sen beidzis ierobezhot. Tev vajadzeetu atmest savu neticiibu... un Dieva kaardinaashanu, un saakt beidzot dziivot Dieva iekaartotajaa pasaulee peec Dieva iekaartotaas kaartiibas... un ljaut vinjam pasham izlemt kad sho kaartiibu mainiit vai apiet, nevis buuveet visu savu dziivi uz to, ka tu vareesi 2o Njuutona Likumu apshmaukt savas lielaas ticiibas deelj!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.22 15:09:14
A kaa Tu zini, ka JHVH nav inkarneejies arii veel kaadaas sievietees un baraa susliku?

Nezinu... tas ko es zinu, ka vinjsh inkarneejaas Jeezuu Kristuu! Ar to man pietiek! Susliki lai paliek susliku pestiishanai!
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.05.22 15:12:41
Mulders
tad kam mums vajadzīgs Dievs, ja viss tāpat ir mūsu rokās, varbūt mums nemaz pestīšana nav vajadzīga, jo mēs vienkārši varam sevi piespiest negrēkot. Vai tu tiešām dzīvē neesi sastapies ar situāciju, kad atrisinājumu var dot tikai Dievs? vai arī es tāds esmu vienīgais?
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.22 17:06:42
Little Wonder, ko es te visu laiku rakstu!

Es katru dienu sastopu situaacijas, kuru atrisinaajums ultimately atkariigs no Dieva...

Es arii rakstiiju - ka dziivee, visas reizes, kad man ir saapeejis Zobs, man Dievs dod ljoti skaidru un preciizu atklaasmi - Zvani Zobaarstam, peisakies pie taa, peec iespeejas aatrak!

Un tas straadaa

Dievs patieshaam dod atrisinaajumus... Pietam visdazhaadaakajaas formaas! Ja vajadziiga dziedinaashana, tad kaa aarstu. Ja vajadziigs paliidziiba ar naudu, tad kaa kaads draugs vai banka, kas aizdod, vai darbs, par kuru maxaa algu. Ja man vajag automashiinai remontu, tad Dievs daavaa man servisus, kas to speej izdariit...
Dievs vienmeer dod atrisinaajumu!

Jautaajums tev Little Wonder, vai tu PIENJEM Dieva shaadus atrisinaajumus, jeb kaardini Dievu un pierpasi no vinja tikai taadus atrisinaajumus, kurus tu un visi apkaarteejie klasificees kaa "briinumu"...
Vai tu vienmeer kaa atrisinaajumu no Dieva sagaidi "ziimes un briinumus" un tev nepietiek ar Jonas Ziimi... kaa ultimate atrisinaajumu tavai pestiishanai?

Man patieshaam nevajag manai pestiishanai dziedinaashanas briinumumus kaa tu to saproti, vai meelees runaashanas, vai staigaashanu pa uudeni. Man pietiek ar vienu tukshu kapu!

Es katru dienu no riita liidz veelam vakaram piedziivoju Dieva Briinumus... es tajos dziivoju liidz ausiim... Arii TU tajos dziivo, bet nezkamdeelj tu man paarmet, ka es tiem neticu! Bet vai TU pats tici? Vai tu tici, ka tas, ka shodien saule uzleeca un tev ir dota iespeeja lasiit sho postu, ir Dieva briinums? Vai tu speej tam noticeet? Ka tad, kad tev peec taisniibas pienaaktos degt ellee... tu seedi pie kompja siltaa eertaa telpaa un lasi shos vaardus?

Ibitiitamatos... kaadai ir jaabuut neticiibai, lai prasiitu veel kaadu briinumu! Ar ko tad tu no Ctulhu atshkjiries?
rainars
# Iesūtīts: 2009.05.23 17:39:28
Mums katru dienu jālūdz dziedināšana no ievainojumiem kas izteikti vārdos pret mums un no mums .Diskutantiem ieteiktu trīs reizes dienā vismaz .Izlīdzināties vajag Dieva priekšā ,tad nevajadzēs brāļus un `māsas aprunāt par svešādu `dieva pielūgšanu un varēsim priecāties par labo -tādejādi mīlestībai izpaužoties sasniegtu vpilnību vienotībā.
Lai Dievs uz to vada un pasargā no ļaunām izpausmēm Jēzus vārdā.Āmen.
Kundali
# Iesūtīts: 2009.05.23 21:27:13
Документальные кадры изгнания бесов, совершает экзорцист РПЦ иеромонах Владимир (Гусев)
Ļauno garu izdzīšanas rituāls pareizticībā, to veic KPB pārstāvis,
video, dokumentāli kadri.

http://www.exorcist.tv/RU/video8.html
rainars
# Iesūtīts: 2009.05.23 22:28:53
Kristus jau tāpēc ir nācis uz zemes lai cilvēkiem būtu iespēja tikt vaļā no ļauno garu apsēstības.Kristietība nesastāv tikkai no kristīgās kūltūras un ja tas ta ir tad ir bēdīgi un nav jābrīnās ka daudzi ir slimi un garīgi miruši .No kurienes tad var rasties veselīga sabiedrība.
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.05.25 16:29:04
rainars
dažs labs var uzskatīt, ka ļauno garu izdzīšana jeb eksorcisms arī nav nepieciešams. Priekš tam mums ir psihiatri.
Es protams tā nedomāju.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 126 , pavisam kopa bijuši: 36161