atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Dziedināšanas dievkalpojumi!
Mekletajs
Iesūtīts: 2009.04.26 19:57:23
Ko Jūs domājiet par dziedināšanas dievkalpojumiem! Ja cilvēks, kurš ir nožēlojis savus grēkus, kopā ar mācītāju lūdzas Jēzus Kristus Vārdā un pēkšņi nogāžas no kājām, pamostas un ir dziedināts - vai tas ir pieņemami un sakrīt ar Sv.Rakstiem? Kā ir?
Cik zinu arī luterāņiem ir dziedināšanas dievkalpojumi, piemēram, Kuldīgā, bet nekad neesmu bijis- kā tas notiek? Vai kādi cilvēki ir saņēmuši dziedināšanu?!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
Lasītājs [81.198.159.117]
# Iesūtīts: 2009.05.01 01:00:49
Jāni Kalniņ!
Tev ir ieļaunota sirds un tai vajadzīga dziedināšana.uzliec savas rokas uz savas sirds un lūdz par dziedināšanu... varbūt notiks brīnums, bet es šaubos.
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2009.05.01 01:09:19
Lasītājs [81.198.159.117]

varbūt notiks brīnums, bet es šaubos

Nu tad jau man nav nekādu cerību...
Ingars
# Iesūtīts: 2009.05.07 17:36:14
Lasītājs [81.198.159.117]
Aizrādīt un pamācīt pazemīgā mīlestībā - ok, bet izdarīt spriedumu Dieva vietā - nav ok
rainars
# Iesūtīts: 2009.05.07 21:01:30
Aizrādīt un pamācīt pazemīgā mīlestībā - ok
Vai te daudzi kas tādu lietu praktizē?
Ingars
# Iesūtīts: 2009.05.08 16:31:14
rainars
Nu tomēr ja laiku pa laikam atgādina, tad vismaz viens no desmit sāk aizdomāties
Artis
# Iesūtīts: 2009.05.10 21:18:14
Ja tā aizdomājas, tad liekas dīvaini, ka bukletos raksta, ka būs dziedināšanas dievkalpojums.... tas, ka Dievs dziedina arī dievkalpojumos ir skaidrs, bet kā var zināt, ka tieši tajā dievkalpojumā tas notiks?
Ingars
# Iesūtīts: 2009.05.11 08:13:03
Artis
To nevar zināt, mēs nevaram paši zināt, ko, kad un kā Dievs grib darīt, ja Viņš Pats to nav atklājis
rainars
# Iesūtīts: 2009.05.12 21:40:30
ka būs dziedināšanas dievkalpojums...
Manuprāt koncentrētāks sprediķis par un ap dziedināšanu un konkr`etas aizlūgšanas un citiem dziedin`a`sana notiek sapulces laikā citiem pēcāk.
rainars
# Iesūtīts: 2009.05.12 21:44:21
Ingars viens tikkai ar no desmit spit`alīgajiem atn`ak un pasaka paldies.
Te diskusij`as kāds jau pacēlies tik tālu ka atļaujas lamu vārdus lietot kopā ar Diervvārdu.Nu ko tur atbild katrs patws par sevi.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.05.16 09:02:01
rainars
būtībā jezga visa ir ap to, ka luterāņiem tādas masveida dziedināšanas nenotiek un ir nekrietna sakudība, jo paši vainīgi, ka netic un nesludina to, kas bībelē apsolīts

no otras puses - atsevišķu harizmātu visai nekaunīgi izteicieni par nedzīvu reliģiju utt. tāda lielība nav laba - mums ir, jums nav, značit mēs dzīvāki un patiesāki par jūsējiem, lai gan savi maldi ir gan vieniem, gan otriem, bet tā jau ir - (mazliet pārveidošu) cita acī baļķi redz, pats savā savu baļķi neredz.

Un jāizbeidz vienreiz šitā "presingošana". Ok pamācīt mīlestībā, bet ne agresīvi piespiežot pie sienas. Tu nerunā mēlēs, tavā draudzē nenotiek dziedināšanas - miruši kristieši, mirusi draudze, cilvēku tradīcijas, nedzīva un sausa reliģija. Vai arī - tu nekristī bērnus, značit slepkava un sātana kalps, tavā draudzē nav liturģiskas kārtības, haoss, bezpridjels, jūs vada velna gars. Jā ir reizes, kad vajag pateikt asākā formā, taču arī tas jādara mīlestībā un pazemībā
Artis
# Labojis Artis: 2009.05.16 09:54:24
Ingar, kāpēc tu tik ļoti to ņem pie sirds? Nu kāds pasaka, ka luterāņiem nav dzīvības, kāds pasaka, ka visi vasarsvētku ticīgie ir sektanti... lai jau saka, vai tad mums par to tik daudz ir jāuztraucas?

Bet kopumā ņemot [man] izskatās, ka "tradicionālajās" konfesiju draudzēs pastāv lielāka iespēja, ka tās ir kļuvušas nedzīvas, savukārt vasarsvētku un harizmātu - daudz lielāka iespēja, ka ir visādi citi gari, nevis Svētais Gars.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.05.16 09:59:37
Artis
Es cepos tādēļ, ka jā atzīstu - tas grauj manu ticību, taču tas grauj arī manu brāļu un māsu Kristū ticību tāda presingošana.

Bet kopumā ņemot izskatās, ka "tradicionālajās" konfesiju draudzēs pastāv lielāka iespēja, ka tās ir kļuvušas nedzīvas, savukārt vasarsvētku un harizmātu - daudz lielāka iespēja, ka ir visādi citi gari, nevis Svētais Gars.

Nedomāju, ka var tik viennozīmīgi izdarīt tādu spriedumu - ļoti daudz kas atkarīgs no mācītāja un draudzes līderiem, ja tā var sacīt. Kas veido to attiecīgo vidi - Dievs vai cilvēks. Un te nav nekāda sakara ar liturģiju un citām adiaforām, kā to gan daži grib iegalvot, bet te ir runa par sirds attieksmi un tikai
Mirga
# Iesūtīts: 2009.05.17 12:37:50
Olita, ir tikai viens ceļš, lai nonāktu pie mērķa; Tu to zini.
Tev ir tik daudz tērpu, neredzamu varbūt pat vairāk nekā redzamu. Vai Tu vari iedomāties situāciju, ka tie visi būtu jānoliek, pamazām jāizģērbjas?
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.05.21 15:17:23
Manā draudzē es rīkošu regulārus dziedināšanas dievkalpojumus Jēzus dziedināja slimos un to viņš dara arī tagad. Nekas jau nav mainījies.
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.05.21 15:30:38
nu, es jau neesmu nekāds dziedinātājs.Un paldies Dievam, man neviens nav jādziedina. Esmu pāris reizes aizlūdzis par slimiem cilvēkiem, un viņi ir tikuši dziedināti. Arī par mani ir aizlūgts, un tāpatās esmu ticis dziedināts.
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.05.21 15:40:18
Un pat ja iesnas? Vai tas tevī izraisa smīnu? Vienreiz man bija dikti slikti,es jau no mediciniskām lietām neko nejēdzu, bet domāju, ka biju tuvu insultam. Par mani aizlūdza un burtiski pēc 5 minūtēm es jau jutos pavisam labi. It kā nebūtu nekas bijis. Pirms tam domāju-točna nu ir vāks Vēl bija gadījums, man uz labās rokas pirkstiem saradās vairākas kārpas, un man tas tā traucēa, pamanījos vienmēr viņas kaut kur uzplēst, un tad visa tā asiņošana. Un tad es pats lūdzu par to Dievu un tiku dziedināts. Ne jau tā ka momentā, bet nu tās bija pāris dienas.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.21 16:06:36
Mulders domaa, ka par vinju kaads ir aizluudzis... vakar teceeja viena naase... Shon netek!

A vispaar... Dievs meedz arii ar siikumiem njemties! Baigi incee... kaadaa omaa shis bij, kad ziimeeja taurenju spaarnu musturus Baigaa pacietiiba bijusi shitaa pindzeleeties... tak smuki gan sanaak!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.05.21 16:07:34
Dona, nu kaa... cilveeks juta, ka buus insults... To tachu skaidri un gaishi juut... Domas leenaam saak sliideet, saak buxeet... saak uzbliideet kaada viena doma vienaa vietaa "Hamburgers, Hamburgers" nu un tas skaic, ka sha Insults buus!
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.05.21 16:13:46
man gan nedaudz izbrīna jūsu skepticisms un ironija, pat nedaudz skumji kļūst. Vai tad jus neticat tam pašam Jēzum?
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.05.21 16:18:54
LWonder, ticam... taapee viegli smiinam

Mana paarlieciiba ir ka par luugshanu pret zobusaameepm labaaks ir luugshana un zobaarsts, ko Dievs devis Principaa luugshana var palidizeet bet dazhreiz nepaliidz, bet manaa dziivee nekad neesmu piedziivojis, kad otraa metode kaut reizi buutu feilojusi!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 130 , pavisam kopa bijuši: 14529