atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kāpēc man jātic Bībelei?
pich007
Iesūtīts: 2009.04.22 15:28:37
Bībele māca, ka agrāk cilvēki dzīvojuši simtiem gadu, ka zeme ir plakana, ka Noasa šķirstā ietilpa simtiem tūkstošu dažādu sugu (tai skaitā visiem šķirstā esošajiem zvēriem un cilvēkiem bija visi iespējamie parazīti).
Ir tik daudz neticamu lietu, ko varētu uzskaitīt, bet to es skaidroju ar faktu, ka cilvēki toreiz tā arī visu izskaidroja- viņi taču nezināja, kā ir patiesībā, tāpēc vajadzēja izdomāt, kā zeme ir radusies utt. Tāpēc arī tapa populāra grāmata ar nosaukumu Bībele.
Un vēl- iedomājieties, ja nebūtu notikuši asiņaini krusta kari, kuru laikā mums, latviešiem, ar varu tika uzspiesta kristietība, tad taču mēs vēljoprojām ticētu vietējām dievībām- Ūsiņam u.c.
Tik pat labi vardarbības rezultātā mēs tagad varētu iet uz mošejām, tempļiem un pielūgt citus dievus...
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
incognito
# Iesūtīts: 2009.04.23 19:58:30
Negribi? Tad netici.
bitukas
# Labojis bitukas: 2009.04.23 20:00:05
Piedod, bet vai esi vispār to lasījis - plakanā zeme. Pie tam, Bībelē praktiski nav fizikālo izskaidrojumu, un arī Dievu pilnībā tā neizskaidro. Bet tevi un mani gan!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.04.23 21:04:29
pich007 jociiga Biibele tev... kaut kaada ExtendVesion... shkjiet taveejaa ir kaut kas taads, kas man zinaamajaa nemaz nav...

Pastaasti kas veel tur tavaa Bibielee ir!
Фёкла
# Iesūtīts: 2009.04.23 21:05:50
Onufrijs
nu par to psihologiju vareetu gan pastriideties. Tur ir pilns ar muuslaiku pashpaliidziibas graamatu gudriibaam, vajag tik uzmaniigaak palasiit.
Фёкла
# Iesūtīts: 2009.04.23 21:15:29
Onufrijs
NU es gan ta neteiktu, Ja rakstiits - domājiet par to, kas labs, mīliet cits citu un tamlīdzīgi - piedošanu, tad cik gan stulbam jābūt cilvēkam, lai vinš to nesaprastu tiešā veidā????
Фёкла
# Iesūtīts: 2009.04.23 21:19:57
Onufrijs
Ej ar mieru, brāli Onufrij!
Džonijs
# Iesūtīts: 2009.04.23 21:30:59
pich007 Ja nepatīk Bībele, var arī ticēt kādai citai grāmatai...nu teiksim Ļeņina kopotajiem rakstiem...varbūt ka palīdz
чудо
# Iesūtīts: 2009.04.23 22:14:12
pich007
izlasi Bībeli 7 reizes!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.04.24 09:26:16
Kāpēc jātic tieši Bībelei?
Kāpēc jātic Korānam?
Kāpēc jātic vēl kādiem citiem Rakstiem?

Nav atbildes, neesmu to saņēmis. Šķiet, ka katrs tic tam, kas viņam patīk.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.04.24 09:54:20
EziitisMiglaa

A kaapeec jaatic vispaar kaut kam!

Kristieshi tic Biibelei, jo taa aizved pie Dieva, kur sanjemama muuzhiigaa dziivoshana!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.04.24 10:10:31
Mulders
A kaapeec jaatic vispaar kaut kam!
Lai labāk izdzīvotu, un lai dzīvotu laimīgāk un priecīgāk. Ļoti vēlams, lai tas, kam tic, atbilstu realitātei. Nu, vismaz - lai nebūtu jāpiedzīvo vilšanās.

Kristieshi tic Biibelei, jo taa aizved pie Dieva, kur sanjemama muuzhiigaa dziivoshana!
Tak jebkurš X-ticīgais tic, ka X-Raksti ir no Dieva, un ka tie ir paši pareizākie. Tas nav arguments.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.04.24 10:14:50
Tak jebkurš X-ticīgais tic, ka X-Raksti ir no Dieva, un ka tie ir paši pareizākie. Tas nav arguments.

Tev nav, bet miljardiem ticiigo ir
Mums muuzhiigaa dziiviiba un Kristus miilestiiba ir labs arguments!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.04.24 10:18:32
Mulders
Tev nav, bet miljardiem ticiigo ir
ēēē ... musulmaņiem un hinduistiem?

Mums muuzhiigaa dziiviiba un Kristus miilestiiba ir labs arguments!

Citur jau tāpat ir labs arguments ideja, ka labi jutīsies un pietiks visvisādu resursu. Uz to viss reducējas, praktiski uz bezgalīgi ilgu un lielu kaifu.

Bet jautājums bija "kāpēc jātic?". Tava atbilde ir "tāpēc, ka te rakstīts, ka būs daudz visādu labumu". Nu, un? Tas pats rakstīts arī Korānā, Vēdās, u.c.
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.04.24 10:26:02
ēēē ... musulmaņiem un hinduistiem?
Vinjiem arii Biibele nav arguments... nu un? Mees te par kristieshiem ilji ob chom?

Citur jau tāpat ir labs arguments ideja, ka labi jutīsies un pietiks visvisādu resursu. Uz to viss reducējas, praktiski uz bezgalīgi ilgu un lielu kaifu.
Tak es jau saku... mani neinteresee ka kaadu Hinduista labklaajiiba saistaas muuzhiiga kompaanija ar zilu seshrokainu fruktu ar zilonja galvu. Ja vinjam ir taads priekshstats par laimi - nu tak lai vinjam tiek! Vai tad man zheel... Vispaar jaa zheel, jo ir kas labaaks... bet nu ar varu jau nepiespiediis miileet Raini!

Bet jautājums bija "kāpēc jātic?".
Manupraat tu labi atbildeeji. Piemeeram, kaapeec jaatic, ka CSN ir deriigi! Nu taapeec, lai vareetu aizbraukt no viena gala liidz otram... shii ticiiba stipri paliidz neiekulties nepatikshanaas vispaareejaa CSN kontextaa - ne ka uz celja ir bandiiti, tas cita lieta!

Tava atbilde ir "tāpēc, ka te rakstīts, ka būs daudz visādu labumu".
Nee mana atbilde ir taapeec, ka Kristieshi to piedziivo ik dienas... Taapeec ka tas paliidz aizbraukt no punkta A liidz punktam Z. Tu tieshaam veeljoprojaam uzskati, ka Kristieshi tic taapeec, ka kaut kad tur naakotnee vinjiem miljonu sasoliija... bet shodien nu taa... dziivo kaa visi citi. Tev nepaliidz, jo tu vispaar nemaz nebrauc... nu neko! Taatad neko! Seedi celjmalaa un filosofee par CSN deriigumu!

Nu, un? Tas pats rakstīts arī Korānā, Vēdās, u.c.
Tad jau labi... ja Koraans un Veedas sludina Kristu un ir identiskas ar Rakstiem, tad par ko striids? Ilji tomeer ne to pashu raksta un sola?
EzītisMiglā
# Labojis EzītisMiglā: 2009.04.24 10:38:46
Mulders
Mees te par kristieshiem ilji ob chom?
Mēs te par to, kāpēc jātic Bībelei. Tu saki, tāpēc, ka tur labumi sasolīti. Uz ko es atbildu, ka tādi ir arī citur. Tāpēc jautājums paliek.

Piemeeram, kaapeec jaatic, ka CSN ir deriigi!
Tos tu vari pārbaudīt jau šodien. Reliģijas - tikai pēc nāves būšot iespējams.

Nee mana atbilde ir taapeec, ka Kristieshi to piedziivo ik dienas...
Citi arī pārdzīvo. Sajūtu, ka viss notiek un labumi būs.

Ilji tomeer ne to pashu raksta un sola?
To pašu - labumus. Ja jau Kristus labumus nesolītu, tad nevienam arī nebūtu vajadzīgs, ne?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.04.24 10:46:44
Mēs te par to, kāpēc jātic Bībelei. Tu saki, tāpēc, ka tur labumi sasolīti. Uz ko es atbildu, ka tādi ir arī citur. Tāpēc jautājums paliek.

Beidz fleiteet... Tapaeec ka tur labumi sasoliiti, to saki tu!
Tas ko es saku, ir taapeec, ka tas kas tur sasoliits, to Kristieshi dziivo katru dienu!

Tos tu vari pārbaudīt jau šodien. Reliģijas - tikai pēc nāves būšot iespējams.
Arii Kristietiibu es paarbaudu jau shodien un iikatru dienu un paarliecinos, ka Dievs nemelo! Pietam baidois ka katru CSN punktu tu nevari paarbaudiit tad kad tev iegribaas Piemeeram par divu signaalu signalizeeshanu, ja tev noluuzt ritenis uz dzelzcelja sliedeem!

Citi arī pārdzīvo. Sajūtu, ka viss notiek un labumi būs.
Nu bet taatad mees par Citiem vai par Kristieshiem un tiem kas tic Biibelei runaajam?

To pašu - labumus.
Tas tu tagad demonstree, ka jebkuru textu var saspiest 1 bitaa?

Ja jau Kristus labumus nesolītu, tad nevienam arī nebūtu vajadzīgs, ne?
Tas tu man tagad prasi... bet ja 2+2 nebuutu 4 tad tak matene nevienam nebuutu vajadziiga.
Nezinu Taa kaa nevaru iedomaaties taadu matemaatiku, tad nevaru arii atbildeet!
Jeb citiem vaardiem, ja "Ja x tad y" propozaalja x dalja ir apriori aplama, tad y var likt jebko, propozaalis buus patiess
Tas ir no seerijas - Ja Meeness ir no Zalja siera, tad es esmu Kastrolis!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.04.24 11:21:20
Mulders
Nu bet taatad mees par Citiem vai par Kristieshiem un tiem kas tic Biibelei runaajam?
Tas ir neizbēgams jautājums. Kāpēc tieši Bībele? Viss tavs teiktais vienmēr der arī Citiem. Tāpēc, nav iemesla ticēt tieši Bībelei, nevis RakstiemX.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.04.24 11:22:22
Olita
Interesanti tas, ka tikai Bībele ir atļauta lasīt un lietot visiem, kas to vēlas, pat uzspiesta tautām, kas to nevēlējās, toties citi raksti tiek rūpīgi slēpti.
Korānu vai tad kāds slēpj?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.04.24 11:24:54
Tas ir neizbēgams jautājums. Kāpēc tieši Bībele? Viss tavs teiktais vienmēr der arī Citiem. Tāpēc, nav iemesla ticēt tieši Bībelei, nevis RakstiemX

Nu spriezhot, ka der 2 miljardiem un ir dereejis veel hvz cik pirms tam... Tad der arii citiem, jo nav kaut kaa identificeeti kaadi iipashi apdaliitie, kam tas nedereetu! Nav tur Kristietiiba kaut kaada... piemeram... ka Islaams... tikai Araabu ticiiba un bez Araabu valodas pa iistam nemaz nevari taa nedz saprast nedz noticeet! Jeb kaa Hinduisms... kas ir ljoti kulturaali saistiits ar konkreeto kultuuru! Taa kaa nezinu tos faktorus kuri kaut kaa rendereetu Kristietiibu nederiigu kaadaam cilveeku grupaam!

Mulders
# Iesūtīts: 2009.04.24 11:26:45
Olita... Biibeli neljaava viduslaikos lasiit un par taas lasiishanu vai pat tureeshanu maajaas vareja sankcijas buut... piekam aizliegumu implementeeja bazniica, kas pretendeeja uz shiis Biibeles patiesiibu sludinaataajiem!
Taapat man nav zinaams, ka Koraans buutu aizkliegts!

Savukaart 21 gadsimtaa jau vispaar... manupraat vieniigi kaadas spec ierochu technologjijas izdodaas pasargaat no publiskaas acs!

Kas tur ar veedaam... tur laikam bij taa, ka pie tiem textiem vareeja tikai iniceetie tikt... bet mosh alojos!
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 45 , pavisam kopa bijuši: 4917