atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Launums=grēks?
bitukas
Iesūtīts: 2009.04.14 22:34:09
1Moz. 4:7 Es saprotu, ka valoda ir nepilnīga, bet cenšieties mani saprast pareizi. Vai ļaunums automātiski arī nozīmē grēku?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 19 . 20 . >>
AutorsZiņas teksts
*Duksis
# Iesūtīts: 2009.11.23 18:42:01
Svētais Tad, ko tu lasi tādus rakstus? Piepildi sevi taču ar pozitīvām domām. Uzsmaidi pasaulei - un pasaule tev atsmaidīs pretī! Protams, ja tu pats esi iegrimis ļaunumā un grēkā, tad gaidi to pašu arī no pasaules.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.23 19:20:04
Ctulhu Labos darbus tu vari darīt pašu darbu pēc, nav problēmu ar to. Ja runā par to, kādu darbu pēc tevi pieņems Dievs, tad tas būs tikai un vienīgi ticības dēļ Kristum. Labie darbi , kas izriet no ticības, ir šīs ticības rezultāts, nevis, lai kaut ko ar tiem sasniegtu vai panāktu.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.23 19:21:31
*Duksis Es pildos ar Dievu ikdienas un esmu pozitīvi noskaņots. Bet jautājums bija, kāpēc jācieš tam, kas nevainīgs. es atbildēju.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.23 19:25:13
masiks [212.93.96.2] Nē, visādas nelaimes var piemeklēt gan ticīgos, gan neticīgos. Bet jautājums ir kā mēs reaģējam uz šīm nelaimēm, vai kad atrodamies nelaimes vidū, vai kad esam priekšnojautās. Tad ir jautājums ko mēs darām. Vai mēs meklējam Dieva palīdzību, ja, jā Viņš atbildēs un palīdzēs, bet ja nē, tad varam iet paši cauri grūtai situācijai, un cietīsim no tās.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.23 19:26:58
Ctulhu Nevaru nepiekrist taviem spriedumiem. Labie darbi paši par sevi ir tādi kādi viņi ir. Es runāju no Rakstu perspektīvas par tiem.
*Duksis
# Iesūtīts: 2009.11.23 19:28:52
Svētais

> jautājums bija, kāpēc jācieš tam, kas nevainīgs. es atbildēju.

Atbildēji gan, un neslikti atbildēji, bet ir jau vēl arī citi gadījumi. Piemērām, kas vainīgs, kas ir ļaunuma cēlonis, ja

- kādu ogotāju mežā apēd vilks;
- kādai māmiņai piedzimst bērns-invalīds;
- zemestrīces, vulkāna izvirduma vai cunami rezultātā iet bojā vesels lērums ļaužu.
- utml..
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.23 19:35:10
*Duksis Uz šiem jautājumiem ir tā pati atbilde. Tas ir grēks, kas izdarījis novirzes dabā ( lielākoties arī cilvēku radītas), arīdzan pie piedzimšanas. Piem., ja cilvēks cieš kādu līdzīgu atgadījumu, viņš uzreiz to var saistīt ar daudz dažādām lietām, piem., savu grēku ( ne vienmēr tas būs cilvēka individuālais grēks , kas būs izsaucis ko tādu) Daži to saista ar likteni, kas arī nav pēc Rakstiem, jo tevi var ietekmēt daudz un dažādi ārējie faktori. Ir pilns ar piemēriem Bībelē par to.
*Duksis
# Iesūtīts: 2009.11.23 19:38:58
Svētais Ir tikai viens grēks - cilvēka (-u) muļķība.

Labi, jāpievēršas kam svarīgākam uz pasaules.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.23 19:42:41
*Duksis Bet cilvēku muļķibai arī ir sava vieta tas ir fakts, ko nevar noliegt!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.23 19:59:31
Otrs dvīnis nav ļaunāks ne ar ko, bet viens ir ticīgs un otrs nē. Ikdienā tu neieraudzīsi atšķirību starpo viņiem. Dievs ierauga, jo ir slēdzis derību ar vienu.

Par to, ka tu negodā Dievu kā savu radītāju un netici Jēzum kā savam grēku izpircējam, varu izteikt tikai nožēlu.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.23 20:25:24
Ctulhu Dievs ir Dievs . Viņš nav slikts, ja viens ticīgais izlēmis stāties derībā ar Dievu. Lēmums ir aiz mums. Ja ar mani ir Dievs, tad man ir paveicies, mani grēki ir piedoti un es eju uz debesīm. Ja tev nav ticības Jēzum kā glābējam, vari izgudrot pats savu dievu, kas būs elks. Dievs kā radītājs ir atklājies cilvēkam. Cilvēks ar apcietinātu sirdi slāpē sevī šo atklāsmi un novirzās no tās.

Gnidrologs Sekas ir mūžības skatījumā, jo Dievs glābj tevi no grēkiem, ja tu to pieņem. Ja nē, esi izdarījis savu izvēli, jo Dieva vadītā un radītā pasaulē ( nākamajā) grēks nepastāvēs. Ja neesi ticis ar to galā šeit caur ticību Jēzum, tad Dievs, kas ir radītājs ir uzstādījis nosacījumus, ka iekļūs tikai tie, kas Jēzu atzinuši kā Kungu un pieņēmuši savā dzīvē kā glābēju no grēkiem.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.23 20:28:16
Gnidrologs Jā, par nožēlu tāpēc, ka tev ir iespēja glābties, bet ar savu apcietināto sirdi tu esi sev šo iespēju liedzis. es nevaru tevi pārliecināt ticēt vai piespiest ticēt Jēzum, kas ir vienīgā atbilde un glābējs, bet es tev varu vismaz pasludināt Jēzu par to, kas Viņš ir. Ja netici, tad netici, un man ir žēl par to. Ja tici, tad glābsies, ja ņe tiksi pazudināts, jo Dievs uzstāda noteikumus, ne cilvēks. tas ir glābšanas ceļš un vienīgais!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.23 21:09:58
Gnidrologs Mans viedoklis pret tevi kā reizi ir empātisks. Kristiešu zvērības varbūt arī nav attaisnojamas viduslaikos, un tā bija slikta liecība par Dievu. kad cilvēks iepazīst Jēzus mīlestību personīgi, tad mainās viņa attieksme pret citiem. Dievs sastopās ar cilvēku personiski ( caur ticību Jēzum, Bībeli un sadraudzību lūgšanā) . Cilvēks nesastopas ar Dievu pastarpināti caur citu cilvēku kļūdām ( piem.kristiešu) . Cilvēks nesastopas ar Dievu, kas ir citu cilvēku priekšstats par Viņu. Cilvēks sastopas pats personīgi un to viņam neviens nevar atņemt. Es vairs nevēlos iziet no tām attiecībām, kas man ir ar Tēvu. Es viņu pazīstu personiski. Jēzu es mīlu personiski. Tie nav vairs darbi, kas ir lai vai slikti pareizi vai nē, bet tā ir persona, ko tu esi iepazinis caur Garu. Man šis Gars ir, es katru dienu komunicēju ar Tēvu Garā stundām ilgi. Es saņemu visu savai sirdij nepieciešamo no šim attiecībām.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.23 21:22:45
Gnidrologs Esi svētīts. Kaut nu tu iepazītu Jēzu, Viņš ir vairāk par to, kas tev ir...
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.23 21:43:52
Zini kā, ja tev ir kaut kas labs, un tu vēlies ar to padalīties, neuzspiežot to otram, tikai tad, ja viņš to spēj novērtēt un pieņemt, tu to labprat gribi dot. Tāpat ir man ar Jēzu attiecībā uz tevi.
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.11.23 22:16:21
Svētais
visādas nelaimes var piemeklēt gan ticīgos, gan neticīgos. Bet jautājums ir kā mēs reaģējam uz šīm nelaimēm, vai kad atrodamies nelaimes vidū, vai kad esam priekšnojautās. Tad ir jautājums ko mēs darām. Vai mēs meklējam Dieva palīdzību, ja, jā Viņš atbildēs un palīdzēs, bet ja nē, tad varam iet paši cauri grūtai situācijai, un cietīsim no tās.

nez.... ja tev vinjsaulee sanaaks sastapt PIRMOS kristieshus - tu vinjiem vareesi sho pasu aciis pateikt? Nu, piemeeram tiem, kurus lauvinjas saplosiija Romaas kolizejaa....?
masiks [159.148.73.94]
# Iesūtīts: 2009.11.23 22:23:15
Svētais
Es viņu pazīstu personiski. Jēzu es mīlu personiski. Tie nav vairs darbi, kas ir lai vai slikti pareizi vai nē, bet tā ir persona, ko tu esi iepazinis caur Garu. Man šis Gars ir, es katru dienu komunicēju ar Tēvu Garā stundām ilgi. Es saņemu visu savai sirdij nepieciešamo no šim attiecībām .
a sarunaat lai Teevs Garaa paseezh un iemalko teeju Teejas naminjaa kopaa ar Cth -slabo? Cth tachu neiebilst, tieshi otraadi - rautin raujas uz teejas naminju, tikai taa otra persona to ignoree.....
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.23 23:51:54
masiks [159.148.73.94] Vajāšanas un pat nāve Kristus dēļ, no tā mūs Dievs nav pasargājis, bet qpsolījis augšāmcelšanos Kristū, tāpēc Viņa dēļ mirt ir ieguvums.

Dievu neviens nekad nav redzējis. Dievs sevi atklāj caur ticību Jēzum ( Viņa vārdam Bībelē), un tāpēc tu viņu namiņā nesatiksi
Svētais
# Iesūtīts: 2009.11.24 10:21:30
Gan ticēja, gan pielūdza.
Jāņa 9:
35 Jēzus dabūja zināt, ka viņi to izdzinuši ārā. Saticis to, Viņš sacīja: "Vai tu tici Cilvēka Dēlam?"
36 Tas atbildēja: "Kungs, kas Tas ir, lai es varētu Viņam ticēt?"
37 Jēzus viņam sacīja: "Tu esi Viņu redzējis; kas ar tevi runā, tas Viņš ir."
38 Viņš teica: "Es ticu, Kungs!" - un To pielūdza.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.11.24 10:57:44
Svētais
Jēzus tomēr neprasa, lai viņu pielūdz, Jēzus nesaka "pielūdz mani".
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 19 . 20 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 172 , pavisam kopa bijuši: 8905