atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Launums=grēks?
bitukas
Iesūtīts: 2009.04.14 22:34:09
1Moz. 4:7 Es saprotu, ka valoda ir nepilnīga, bet cenšieties mani saprast pareizi. Vai ļaunums automātiski arī nozīmē grēku?
<< 1 ... 18 . 19 . 20 . >>
AutorsZiņas teksts
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.01 17:15:00
Grindologs, jaa Eiropa visa taada bij baigaa tumsiiba, a bet visur citur apkaart valdiija gaisma, attiistiiba un progress...
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.01 17:17:50
EzītisMiglā Grēks ir nepaklausība Dievam, kas izraisīja nodarījumu, kas bija par cēloni nāvei. Tādējādi nodarījums un sekas vienlaicīgi. Ja mirst darītājs ( iekšējais cilvēks piedzimst no augšienes, jo vecais ir Jēzū miris) , tad mainās viņa daba, kas reproducē tālākos "nodarījumu" ar plus zīmi. Tam ir nepieciešams atjaunot savu prātu Dieva Vārdā, lai saprastu kas ir Dieva griba labs, tīkams un pilnīgs. Sekas varbūt arī palika, bet sods arīdzan ir uzlikts uz Jēzus. Dažos gadījumos ( atkarībā no sekām) šīs sekas arī tiek izdzēstas un izlabotas, dažos nē. Tāpēc šī vecā pasaule tiks iznīdēta, jo grēka sekas ir skārušas visu.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.01 17:18:52
Gnidrologs
Ar savu pareizību.
Kā es varu būt apmāts ar pareizību, ja man pat savu uzskatu nav? Ik pa laikam pieslienos te vieniem, te otriem? Vai arī tā ir pareizība, ka nedrīkst būt uzskatu un nevienam nevar būt taisnība? Vai kā?

Jo tava iedoma, ka esi izpratis Patiesību ir tikai tava iedoma.
Kurā vietā es saku, ka esmu izpratis Patiesību???

Tu domā, ka sludini Dieva vārdu
Tu kauko esi pārpratis, es nesludinu Dieva vārdu. Iespējams, es tevi maldināju ar it kā kristīgiem tekstiem. Tas nebija nekas vairāk par "a ja tagad pieņemam, ka pareizi būtu Šitā ..."

Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.01 17:21:01
Ne obligāti uzreuiz mainīsies cilvēka darbi, pēc piedzimšanas no augšienes. Ja viņš neatjaunos savu prātu Dieva Vārdā, tad šī izmaiņa var arī nenotikt. Bet Dievs viņu izglābj pēc ticības Jēzum, kas nodrošina mūžīgo glābšanu. Un ne pēc darbiem. Darbi palīdz cilvēkam dzīvot šo Dievam patīkamo dzīvi, kas pozitīvi iespaido viņu pašu un apkārtējos.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.01 17:21:29
Svētais
Tad tev nāve sanāk simboliska? Tipa, jaunais / vecais cilvēks? Tasjau ir kā personības maiņa, tā nav tāda nāve. Jēzus mira pie krusta fiziski, tā bija tikai fiziska nāve. Pašā Jēzū nekas nepārveidojās un no jauna nepiedzima.
Daudzi kristieši, piem, Mulders, saprot nāvi kā atšķirtību no Dieva.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.01 17:22:45
Ctulhu
Ādolfam un Josifam ar bija visādi diži arhitektoniski plāni padomā...
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.01 17:22:50
Ctulhu Dievs māk un bija to arī uztaisījis, bet cilvēks to sabojāja. Joprojām cilvēkam ir grūti aptvert to, ka tam ir dota tik liela vara valdīt šo pasauli un ietekmēt to. Tāpēc cilvēks visu vainu vēlas nogrūst uz radītāju par neveiksmēm un neizdošanos, taču tas nebūs iespējams, jo cilvēkam ir sava atbildība par savu rīcību un iespaidu kādu viņš izdara uz sevi , apkārtējiem un pasauli. To cilvēks nevēlas uzņemties, lai gan tas tieši tā arī ir.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.01 17:24:24
EzītisMiglā Tā nebija simboliska nāve, bet pēc ticības Dieva Vārdam, tā notika vai eksponējās nekavējoties tiklīdz tu apliecināji Jēzu par Kungu! Tavs vecais cilvēks līdz ar Jēzu mira un jaunais Jēzū piedzima.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.01 17:25:03
Gnidrologs
Nemet nu kažoku otrādi.
Es nemaz nevaru apmest, man viņš vienāds no abām pusēm.

``caur mani runā Dieva vārds, jo esmu dzimis no augšas``
Nekad tā neesmu teicis, tu mani nesajauci ar foruma kolēģi Svēto?

Tev bijusi viena atklāsme, man cita.
Man neviena nebija, es buros pa visādiem tekstiem - rakstiem - dialogiem - prātojumiem, bet nekādā jēgā netieku, tāpēc arī esmu tika ezītis miglā.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.01 17:26:10
Ctulhu Adekvāts, jo darbi nevar aizsniegt Dieva standartu. Notikusi ļoti liela novirzīšanās. Dievs to paredzēdmas dod bez maksas uz žēlastības un ticības pamata.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.01 17:29:17
Grindologs, nu tas ir tavs uzskats. Manas Eiropas Veestures zinaashanas savukaart liek domaat, ka Kristieshi ir devushi ljoti daudz ko pasaulei... saakot ar to ka shodien cilveekus vairs need un beidzot ar Zinaatnisko Paradigmu un Amerikas Neatkariibas Deklaraaciju, Cilveektiesiibu koncepciju... nerunaajot jau par maaxlas, muuzikas, literatuuras un arhitektuuras shedevriem... Bahs, piemeram, savu muuziku sacereeja kaa bazniicu koraalju muuziku, Dekarts savu racionaalisma koncepciju izstraadaaja lai pieraadiitu Kristietiibas patiesumu, Njuutons Gravitaacijas likumaa saskatiija Dieva radiitaas pasaules racionaltiaati, Paskaals vispaar daudz laika veltiija teologjiai un apologjeetikai, Da Vinchi darbi - taa pati Sixta Kappellas gleznojumi, Principaa visa Eiropas Maaxla staav uz taas sakraalaas maaxlas muguras, kura veidojaas un attiistiijaas kaa altaargleznieciiba cauri gadsimtiem, Tevis piemineetaa Arhitektuura...

A bet aizbrauc uz to pashu Nepaalu, Indiju un paskaties kaadu labklaajiibu tur Hinduisms un Budisms taisa

Aciimredzot, redzi ko gribi redzeet un dzirdi ko gribi dzirdeet... Filtrus jau mees pashi savus taisaam... tik beeda taada, ka tavi filtri manam pasaules skatiijumam nav saistoshi... Un tieshi taadu Grindologu deelj Eiropai nav paaraak gaisha naakotne, jo tu atsakies no tiem pamatiem uz kuriem Eiropa ir buuveeta... tu ieniisti to, kas tu peec buutiibas esi... suicidaala kultuura, kas veerta uz savu pamatu un saknju izniicinaashanu nav ilgtspeejiiga!

Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.01 17:32:00
Ctulhu, naaa... fiicha taada ka ja jk116 simuleetu, vinja funktieris tomeer izliistu nestandarta situaacijaas... Sveetais ir tipiski dronizeets... kad tiek iekraasots stuurii, saak skaitiit mantras un nolec no sliedeem... a tad kad saak "domaat" tad reaali neko iipashu neizdomaa... Bet nekas... dziive piespiediis, tad jau paargremosies... paarslimos ij 1aa ij 2aa kursa sindromus!
Jošs Mulders
# Labojis Jošs Mulders: 2009.12.01 17:34:35
Ctulhu, nu un tad... Tach neteixi, ka Japaana uz Eiropu to visu exporteeja un taapeec eiropa kljuva par to kas taa ir tagad (un aceramies, ka ASV un Kanaada ir Eiropas extension)

Var jau vienmeer seedeet pie Rietumu pasaules radiitajiem labumiem un zaakaaties, ka tie visi ir izaugushi no viskritushaakaas un pagrimushaakaas vietas pasaulee - Kristiigaas Eiropas Tik kaut kaa disonanse sanaak starp zajavu un noveerojamo bildi!

A liidzko Grindologs saaks skaldiit matus, ka tie "kristieshi" kas biidiija zinaatni nemaz nebij iistie kristieshi, jo iistie kristieshi - kaa zinaams staigaaja neskuvushies netiiri un bij analfabeeti - taa es to pashu argumentu varu izmantot!

Vienkaarshi - cherry picking ir taads... hmmm... sliktu par Grindologu liecinoshs faktors!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.01 17:38:31
Jošs Mulders
Tev kādas valsts tīri materiāli sasniegumi ir rādītājs tam, ka valsts ir krutāka un labāka, t.i. pēc būtības, rādītājs morālei? To pašu jau Ctulhu saka!

Par to zinātni ir viens jautājums - kur tieši kristiešu reliģijā, Rakstos ir norādes ka kaukas pasaulē būtu jāpēta un tā jāizzin?
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.01 17:40:11
Jošs Mulders
Principaa visa Eiropas Maaxla staav uz taas sakraalaas maaxlas muguras, kura veidojaas un attiistiijaas kaa altaargleznieciiba cauri gadsimtiem, Tevis piemineetaa Arhitektuura...
Khmm... a uz pārējās zemes nekā jēdzīga mākslā nebija? Arhitektūrā - piramīdas, tas jau tāds akmeņu krāvums vien ir?
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.01 17:40:24
Ctulhu Nevar pazemināt standartu, jo Dievs ir svēts. No šī aspekta, tāpēc mēs arī nevaram viņam pietuvoties pateicoties kaut kādam standartam ( darbiem), bet tikai pateicoties Viņa žēlastībai, jo esam bijuši krituši.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.01 17:43:44
Ctulhu Tev nāk par labu, ja tu atzīsti viņa veidu -ceļu un metodi kā saņemt taisnošanu Dieva acīs un netapt notiesātam. Dievs savu godu un slavu nekad nevienam neatdos un nepazeminās savus standartus!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.12.01 17:47:19
Ctulhu
Pārbaudīšana un paturēšana ir attiecībā pret Mācību. Tipa, nāk kāds musulmanis un māca, bet mēs pārbaudām, un atmetam, kas nav derīgs. Tur kontekstā pārējais nav par zinātni.
Makšķere - tas ir kuros pantos?
Reliģija jau vispār uz pasaules pētīšanu nebīdās, tas viņai nav vajadzīgs, jo vienkārši tas nav būtiski. Ateistiem - savādāk, tiem tā ir izdzīvošana.
Augustīns - tas jau nav Dievs, viņu var neņemt vērā.
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.01 17:50:16
Ctulhu Labs humors, domāju, ka Dievs pasmaidīja . Es pasmaidīju . Vispār Dievs smejas šad un tad

Ps. 2:4 Bet, kas debesīs valda, smejas, un Tas Kungs tos tur par nieku.


Ps. 37:13 bet Tas Kungs par viņu smejas, jo Viņš redz, ka viņa diena nāks.

Svētais
# Labojis Svētais : 2009.12.01 17:57:02
Ctulhu Viņš ir žēlsirdīgs, taču redzi Dieva laipnību un bardzību kopā. Tās iet rokrokā. Viņš ir Kungs, un Viņam nav par to jāiedomājas .

Rom. 11:22 Redzi šeit kopā: Dieva laipnību un bardzību! Bardzību pret tiem, kas krituši, laipnību pret tevi, ja tu tikai paliksi uzticīgs šai laipnībai; citādi arī tevi izcirtīs!




<< 1 ... 18 . 19 . 20 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 63 , pavisam kopa bijuši: 33763