atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Kas ir Svētā Gara zaimošana?
Ingars
Iesūtīts: 2009.03.17 10:58:53
Mat. 12:32 Un, kas ko runā pret Cilvēka Dēlu, tam tas tiks piedots; bet, kas ko runā pret Svēto Garu, tam tas netiks piedots ne šinī, nedz nākošā mūžā.


Lūk. 12:10 Un katram, kas teiks ko pret Cilvēka Dēlu, tam to piedos. Bet tam, kas zaimos Svēto Garu, to nepiedos.

-----------------
Kristiešu tēma. Mod.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>
AutorsZiņas teksts
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2009.03.30 14:17:13
-Jona-
Jā, ja patiesi un no sirds nožēlo, var atgriezties no visa! Nu redzi, šeit taču skaidri:
"... Dvēsele, kas bez kavēšanās atzīst savu nepareizo rīcību, ar nožēlas palīdzību sasniedz pestīšanu, jo vienīgais grēks, ko nevar piedot, ir tas, kurš nav nožēlots."


Šitais citāts man kaut kā neiet kopā ar kristietību, jo:
* nevis dvēsele (kaut arī ar nožēlas palīdzību) sasniedz pestīšanu, bet gan tā ir Dieva žēlastības dāvana caur Jēzu;
* tā kā visus savus grēkus mēs neapzināmies, sanāk - pestīšanu neiegūt? Nē, Kristus mums apsola, ka Dievs piedod visus grēkus; šī iemesla dēļ Luters ieviesa korekcijas grēksūdzes kārtībā.
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.03.30 14:42:10
maiga

Nu, Ananija meloja, nespēdams itin sadzīvisku mantkārību pārvarēt, ko arī Pēteris norādīja: kāpēc jūs ar sievu abi Kunga Garu kārdināt un melojat ? Īstā zaimošana tad nu būtu vēl lielāks grēks - kad uzdrošinās apmelot Pašu Kungu, pierakstot Viņa mīlestības darbus sātanam.

Ko es gan nekādi neattiecinātu uz zaļiem kristiešiem, kas Kunga darbus aizliedz pārprastā iesācēja dedzībā. Tikko kļūda saprasta un bērns raudādams krīt pie Tēva kājām, viņš noteikti saņems apžēlošanu, noteikti.
Tieši tur jau parādās Tēva taisni neizsmeļamā žēlsirdība pret pazudušo dēlu, ka Viņš gatavs piedot un vēlreiz piedot.

Ja tas tā nebūtu, tad Tēvs būtu nevis žēlsirdīgs, bet vienkārši, matemātiski taisnīgs.
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.03.30 14:46:32
Mārtiņš

Dieva Dāvana jau tā paliek vienalga, bet te runa par lielu un milzīgu, pei tam ļoti labi apzinātu grēku. Pie kura nonāk ne jau netīši, bet caur sistemātisku un apzinātu Derības nepildīšanu, resp., kad tas mazais pirkstiņš sen jau atdots un parasto grēku jau milzīga kaudze.
Nezinātājs jau pēc butības nezaimo, viņš vnk nezin.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.03.30 16:13:30
-Jona-
Bet Pāvils nezaimoja Svēto Garu, es vēlreiz saku - Jēzus nošķīra Svētā Gara zaimošanu no cita veida zaimošanām ļoti skaidri.

Aivars Lapšāns

Tu stipri maldies, jo aplami izproti rakstus. te vairs nav runa par apzinātu tīšu grēkošanu un neatgriezīgu stāvokli, no kura tomēr ir iespējams atgriezties, bet gan par grēku, no kura neviens nekad neatgriežas, kurš nekad netiek piedots. Nosaukt kādu par Svētā Gara zaimotāju nozīmē pasludināt viņam garantētu mūžīgo nāvi. Gluži kā ir rakstīts - IKVIENS grēks tiks cilvēkiem piedots, pat ja kāds dzīvojis visu mūžu apzinātā tīšā grēkā, viņš tomēr var atgriezties un saņemt piedošanu, bet, kas Svēto Garu zaimojis, tas tā krīt, ka viņš vairs netic uz Jēzu kā Pestītāju ne sitams un nekad neatgriežas

rainars
Bet, brāl, to pašu jautājumu var atbildēt tev vai Aivaram pretī - no kurienes tev tāda pārliecība? Arī farizeji daudz zināja, bet man lūk Svētais Gars šo atklāja. Ej nu pierādi, kuram tad ir tā īstā atklāsme....sole scriptura var pierādīt
UN par to burtu, kas nokauj jau teicu - tā ir bauslība, kura uzrāda mūsu grēkus, bet tā, kā mēs to nespējam pildīt, tad tā iedarbojas nāvējoši, taču tiklīdz mums tiek dots dzīvu darošais evaņģēlijs, tā mēs tūdaļ atdzimstam Garā. Ja kāds mētājas vienīgi ar draudiem un bauslības lāstiem, tad viņš sludina vienīgi burtu, kas nokauj. Tas mums norāda, kas jādara, bet ko nespējam pilnīgi izdarīt, tas mūs apsūdz, tas mūs nokauj, bet evaņģēlijs, jaunā Gara bauslība dod mums attaisnošanu bez nopelna - vai Vilkersona paziņojumā bij atrodams arī dzīvdarošais evaņģēlija vārds vai tikai bauslības burts, kas nokauj?
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.03.30 17:21:59
Ingars

Nu saki skaidri - tu sevi tagad uzskati par to neglābjamo zaimotāju? Jo kādreiz, lūk, esot nejauki izrunājies pret Sv.Gara dāvanām?
ai, da labāk izlasi šo, bet līdz galam linkā:

"... Nolēmu pierakstītos vēstījumus parādīt vietējam katoļu priesterim. Viņš tos nosodīja un atzina par ļaunā gara darbu, ieteikdams man pārtraukt rakstīšanu. Jēzus vaicāja šim priesterim, vai viņš nevēlētos kopā ar mani nest Viņa Mīlestības un Miera Krustu un es šo arī viņam pateicu par šo vēstījumu. Priesteris atbildēja, ka tas esot no velna. ..."
http://www.tlig.lv/content/view/164/110/


Bet no Dēla zaimošanas Rakstos tas nošķirts tāpēc, ka Pestītājs nu reiz ir visu cilvēku Pestītājs, arī citticīgo (kuriem, dabiski, Dēlu iznācis zaimot atbilstīgi savu reliģiju dogmām),
nevis tāpēc, ka atgriezies zaimotājs joprojām būtu zaimotājs.
Slikti tu pazīsti mūsu Tēvu. Iedomājies kaut sevi Viņa vietā - tu vai tad nepiedotu savam atgriezušamies, savam nožēlas pilnajam bērnam? laik oviņš arī nebūtu izdarījis iepriekš?

Līdz Taisnajai tiesai jebkurš vēl var to pašu, ja vien ir spējīgs, protams. Šī nepiedodamā zaimošana Rakstos ir tagadnes laikā, nevis pagātnes, bet tu vislaik to laid gar ausīm.



Nosaukt kādu par Svētā Gara zaimotāju nozīmē pasludināt viņam garantētu mūžīgo nāvi.

Nē, nu gluži nenozīmē vis. To izšķirs tikai Pats Kungs Tiesas dienā, mūsu pasludinājums/nepasludinājums tur neko nenozīmē.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.03.30 17:25:00
-Jona-
Katoļu priesteris acīmredzot zaimoja aiz nezināšanas, bet Farizeji apzinājās, ko dara. Nu kā tu neredzi to, ka Jēzus tad nebūtu pieminējis, ka citi grēki tiks piedoti, Viņš tieši uzsvēra ar to, ka no Svētā Gara zaimošanas nav atpakaļceļa
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.03.30 17:28:38
Ingars

Nu, sirdis izsvērs Viņš un tikai Viņš, tas jau nu tā kā skaidrītis.
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.03.30 17:37:16
a_masiks

Nu redz tāpēc jau, ka no grēka baigā novada būtu ļooti vēlams atgriezties tā laicīgāk.... bet tiesātāji mēs nekādi neesam, neviens.
rainars
# Iesūtīts: 2009.03.30 20:12:04
Ingars ko tu gribi pierādīt man nav saprotams ? Vai to ka spried nevainojami ? Zini kļūdāmies mēs visi,vairāk vai mazāk un nav neviena taisna -it neviena. Maldamies un svētceļojam.Cauri maldiem un pārmācībām ,.pie kam savējām varam tik gūt dzīvas attiecības ar mūsu Tēvu kas ir debesīs .Jēzus Krista Tēvu un Dzīvo Dievu.Vai tu dzenies pēc tādām un vai tev ir šādas attiecības ? Atbildi sev ,nevajag savas pērles kaisīt.
Aivars Lapšāns
# Labojis Aivars Lapšāns: 2009.03.31 01:08:14
Ingars

Tu stipri maldies, jo aplami izproti rakstus.


Šitais teksts ved strupceļā. - uzbrukums , tad skaidrojums. Es rakstus izprotu , Ingar, pārāk labi. Vēl vairāk kristiešu savstarpējās attiecības. Man ir pietiekama pieredze. ļoti laba draudze, kuru sātans mēģināja izformēt. Bet vadoties tieši pēc Svētajiem rakstiem mēs uzvarējām un esam līdz ar to svētīti. Dievs grib stiprus kristiešus , nevis ļurbas, kad no viena sātana uzbļāviena visi aizmūk no baznīcas. Nē , sātanam nebūs baznīcu uzvarēt !
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.31 11:02:49
Aivars Lapšāns, tava mācība ir inde! Tā nedziedina, tā anestezē un tad lēnām nogalina!
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.03.31 11:13:42
-Jona-

1 Bet Sauls, vēl draudus un nāvi šņākdams pret Tā Kunga mācekļiem...
/Ap.d.9/


Ingars jau pateica. Sauls nezaimoja Sv. Garu, bet gan ļoti klasiski pakļuva zem tā ko Kristus teica "Kas ko teiks pret Cilvēka Dēlu, tam to piedos". Un Tai pašā Ap.Darbos Kristus uz Damaskas Ceļa Saulam saka - Kāpēc tu MANI vajā? Tātad Sauls grēkoja pret Cilvēka Dēlu un tomēr varēja saņemt piedošanu. Sauls nezaimoja Sv. Garu, jo Ingars teica, no Sv. Gara zaimošanas nedz atgriežas, nedz to piedod.


-Jona-
# Iesūtīts: 2009.03.31 11:48:54
Nu ja nu ja... bet Īstu Praviešu, kuri sevi papilnam apliecinājuši Kunga mīlestības darbos, regulāra apsaukāšana par mēsliem , viņu sūtīšana pārmaiņus uz Luča kuļķeni, podu vai miskasti , pierakstot viņiem uzdosānos par Pašu Jēzu -
tas gan ļoti izklausās pēc kaut kā vairāk kā vnk Dēla noliegšana... vai ne?
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.03.31 12:00:33
-Jona-

Nope... arī praviešu vajāšana ir tā pati Saula Kristus vajāšana... Šodien gan ir maz Kristus pravieši, vairāk ir visādi pašpasludināti maldu mācītāji, kuri vienā teikumā paziņo, ka viņu teiktais ir Sv. Gara atklāsme un otrā teikumā pasaka, ka Velns Dieva Vārdu izmanto kā ieroci, tāpēc mums būs viarīties no Dieva Vārda...

Te piepildās tas, ko Pāvils teica

Tad nu es piekodinu Dieva un Kristus Jēzus priekšā, kas tiesās dzīvus un mirušus, Viņa parādīšanos un Viņa valstību minēdams: pasludini Dieva vārdus, uzstājies laikā, nelaikā, norāj, brīdini, paskubini ar visu pacietību un mācību. Jo nāks laiks, kad viņi nepanesīs veselīgo mācību, bet uzkraus sev mācītājus pēc pašu iegribām , kā nu ausis niez, un novērsīs ausis no patiesības, bet piegriezīsies pasakām.

Tieši tas, ko šodien novērojam... Viņi īpaši nikni vēršās pret ikvienu mēģinājumu viņus pamācīt ar Dieva Vārdu, un tā vietā reklamē cilvēku ieceltus "praviešus"... viss, kas viņu textos un runās ir centrā ir kaut kādi aizjūras pravieši, kaut kādi maldu mācītāji jūsmotāji, bet Kristu viņu sludinātajos vārdos neredz un Evanģēliju nedzird!

Viņi nāk kā Vilki aitu drānās. Kā velns, kas par Gaismas Enģeli izliekas... Jo kas tad ir šīs aitu drānas, kas tad ir šis Gaismas tēls - ja ne ārējie pasaulei tīkamie vārdi un darbi... Tām gan ir gudrības slava tur, kur ir pašizdomāta dievkalpošana, pašpazemošanās un miesas mērdēšana; bet patiesībā tām nav nekādas vērtības, jo tās dod apmierinājumu vienīgi miesai.

-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.03.31 12:11:21
"Kad Vārds kļuva Miesa, pasaule Viņu nepazina. Pat Viņa paša ļaudis Viņu nepieņēma… Šajās dienās Kungs atkal ir kļuvis pieejams ikvienam cilvēkam, tomēr daudzi nav ņēmuši vērā Viņa ceļus un izteikumus – nav nekādas atšķirības starp toreizējo un pašreizējo pasauli. Viņi savās sirdīs nes nepieņemšanu un neticību. Mūsu Kungs vaicā Saviem ganiem:

“Svinīgi Es vēlos pavaicāt ikvienam: ko jūs esat izdarījuši ar Svētajiem Rakstiem? Raksti ir Manis atspulgs – kā gan var būt, ka jūs, kas sakāties pazīstam Rakstus, neatpazīstat Manu balsi? Kā gan jūs tik vieglprātīgi runājat pretim patiesībai? Es jums saku: ja jūs jau tagad neatpazīstat Mani Manos izteikumos, tad vienīgi tāpēc, ka jūs neesat izpratuši Rakstus – Svētā Gara atslēgu.

Daži no jums saka: „mums nav vajadzīgas pravietiskas atklāsmes, mums tajās nav jāklausās, nedz arī tās ir jālasa, jo mums pietiek ar Rakstiem – tajos mēs varam pasmelt visu gudrību.” Es vēlos pavaicāt jūsu neticībai: „Vai jūs paši zināt, kādēļ jūs neticat un vai jūs zināt, kādēļ esat tik vienaldzīgi un tik ļoti vēlaties noslēgt savas sirdis? Vai jūs zināt, kādēļ jūs nemeklējat neko vairāk?” Tādēļ, ka jums nav Svētā Gara, Kurš jūs varētu pacelt no tumsas un iecelt jūsu dvēseli Viņa Gaismā, kurā jums vienlaicīgi atklātos gan Tēvs, gan Dēls. Svētais Gars spētu dvest jūsos augšāmcelšanās dvesmu, kurai būtu jūs jāstiprina un jādāvina jums dzīvība Manī. Vai mirusi dvēsele spēj saprast Rakstus un dzīvot saskaņā ar tiem, ja tā nav dzīva?

ja jūs būtu sapratuši Rakstus, kuri sevī atspoguļo Manu Attēlu, tad jūs neteiktu: „Man pietiek ar Rakstiem.” Nē, Mans draugs, ja tev nav Svētā Gara, tad ar Rakstiem nepietiek. Atklāsme var tikt saprasta vienīgi Svētā Gara Gaismā – tad viss, kas Rakstos ir šķitis noslēpumains un neizprotams, kļūs zināms un skaidrs, jo Gars jums būs devis zināšanu atslēgu.”
(2001. gada 13. novembris)

...bēda neticīgajiem! Uzklausiet Mani: vai šodienas cilvēks varētu teikt: „Dzīvais Dievs apžēlosies par mums un tavs pravietojums nav no Dieva, bet gan to ir radījis tevis pašas gars;” pasaki viņiem: lai arī jūs tiekat uzskatīti par dzīviem, tomēr esat miruši un jums spriedumu ir parakstījusi jūsu pašu neticība – jūs atteicāties noticēt Manas Žēlsirdības laikam un apslāpējāt Manu Balsi, kura atskanēja caur Maniem vēstnešiem un vēlējās brīdināt un glābt Manas radības.”"
(1993. gada 18. februāris)

http://www.tlig.lv/content/view/102/82/
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.31 12:18:03
ja jūs būtu sapratuši Rakstus, kuri sevī atspoguļo Manu Attēlu, tad jūs neteiktu: „Man pietiek ar Rakstiem.”

Bet tu paliec mācībā, ko esi mācījies un par ko esi pārliecinājies; jo tu zini, kas tev to ir mācījuši, un ka tu no mazām dienām zini svētos rakstus, kas spēj padarīt tevi gudru pestīšanai caur ticību Kristū Jēzū.
Visi šie raksti ir Dieva iedvesti un ir noderīgi mācībai, vainas pierādīšanai, labošanai, audzināšanai taisnībā, lai Dieva cilvēks būtu pilnīgs, sagatavots katram labam darbam.

Spriediet paši, vai šie abi apgalvojumi ir Vienas Balss vārdi. Vai šis ir Viens un tas pats Gars?

-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.03.31 12:49:34
Nocitēsim 2.Tim.3 nodaļas sākumiņu arī, nu kad jau, tad jau!

1 Bet zini to, ka pēdējās dienās iestāsies grūti laiki,
2 jo cilvēki būs patmīlīgi, mantas kārīgi, lielīgi, augstprātīgi, zaimotāji, nepaklausīgi vecākiem, nepateicīgi, neganti,
3 cietsirdīgi, nesamierināmi, apmelotāji, nesavaldīgi, nesavaldāmi, labā nīdēji,
4 nodevēji, pārsteidzīgi, uzpūtīgi, mīlēdami vairāk baudas nekā Dievu,
5 izrādīdami ārēju svētbijību, bet tās spēku noliegdami; un no tādiem izvairies.

un tagad glīti salīdzinām ar šo:

... Es savukārt esmu, melis, liekulis, ļaundaris, slepkava, laulības pārkāpējs un mātes/tēva necienītājs kā arī Dieva zaimotājs un Dieva Vārda nelietīgs valkātājs, skauģis un pēdējais slinkuma maiss!
/kristiec/


Mulders taču nebūs aizmirsis šo kolorīto svētuli no delfiem, no kura, kā redzam, mūs brīdina Sv. Raksti?!

Mulders
# Labojis Mulders: 2009.03.31 12:56:03
-Jona-

Nē neesmu aizmirsis!

Un joprojām varu apgalvot - Es esmu liekulis, ļaundaris, zaimotājs, melis, augstprātīgs, nepateicīgs, negants, cietsirdīgs, nesamierināms etc. etc. etc.!

Par svētuli mani nezkamdēļ tu padari! Kāpēc?

Problēma jau tāda, ka es sevi te nesludinu... vēl vairāk, esmu daudzkārt teicis - viarieties no manas mācības, bēdziet no jebkura Mulera vārda, kas no Muldera nāk! No Muldera mutes nevar nākt nekas labs, jo ja jau Pāvils par sevi saka - "Jo es zinu, ka manī, tas ir, manā dabīgajā miesā, nemīt nekas labs. Labu gribēt man ir dots, bet labu darīt ne. Jo labo, ko gribu, es nedaru, bet ļauno, ko negribu, to es daru." Tad vai es par Pāvilu augtāk varu pacelties! Nē taču!

Tāpēc bēdziet no Muldera mācības... un pieķerieties Dieva Vārdam, Pieķerieties Kristum un Dieva Žēlastībai, kas vienīgi var jūs darīt svētus pavisam, kā viņš to ir ne tikai apsolījis bet darījis ikvienam, kas uz Viņu Tic!

Jo kā stāv rakstīts...

Bet, ja arī mēs vai kāds eņģelis no debesīm jums sludinātu citu evaņģēliju nekā to, ko esam jums pasludinājuši, lāsts pār to! Kā jums jau agrāk esam sacījuši, tā arī tagad vēlreiz saku: ja kāds jums sludina citu evaņģēliju nekā to, ko jūs esat saņēmuši, lāsts pār to!

Tāpēc neviens, kas neiepazīst Evanģēliju kāds tas ir pasludināts no iesākuma, nevarēs arī izšķirt vai mācība ir no velna... Tāpēc vispirms iepazīstiet Kristus Vārdu un viņa mācību, lai jūs varētu izšķirt vai cilvēki jums sludina Kristu vai paši sevi!

Tāpēc Mulders ir devis par savu dabīgo cilvēku liecību... tajā nemīt nekas labs... lai jūs ietu pie Kristus Vārda... Bet ejot pie Kristus, pazīstiet Kristu, jo turpat arī viltus kristi un viltus pravieši staigā, kas par sevi nodod visādas cildinošas liecības, viņi saka, ka viņiem ir Gars un viņu mācība ir Dieva mācība... Viņi ir svētāki par Apustuļiem, kuri arī sevi noliedza, bet Kristu krustā sisto sludināja! Šie liekuļi gan sludina sevi un bezmazvai sevi rāda krustā sistu, cik viņiem ir jācieš, cik viņi daudz laba darījuši, un ka šo viņu ciešanu dēļ viņu Vārds ir Svētā Gara Vārds!... Viņi sagroza visu kājām gaisā... Viņi apgalvo, ka Viņu Ciešanu dēļ viņu Vārds ir Dieva Vārds... Bet Dievs apgalvo, ka tikai Viņa Vārda dēļ ciešanas ir svētīgas...

Nepievilieties... bet klausiet Dievu... bet no Muldera bēdziet, jo Mulders neko labu nespēj pateikt! Un jūs zināt kur Dieva Vārds ir atrodams... protams, ka ne jau Muldera mutē...
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.03.31 13:01:50
Nē, nu neko jau.... tikai kāpēc esi iedomājies, ka spēj pareizi saprast Vēsti, Garā dotu? Ar tādu vezumu apkrāvies taču nekad neko nesapratīs, ja neizšķirsies reiz atgriezties .

Citādi, nu neko darīt - klausīšu vien Pāvilam, tb, pati no tevis izvairīšos, ij citiem ieteikšu uzmanīties!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.03.31 13:06:39
-Jona- A kur es to esmu iedomājies?

Neko es neesmu iedomājies!

Viss ko es PROTU - tas ir lasīt! To taču nenoliegsi. Jo pagaidām šķiet, ka saproti manus textus, es arī pat tavus spēju izlasīt! Tas ir vienīgais man dotā dāvana... spēja lasīt latviešu (un vēl dažās) valodās!

Jā klausi Pāvilam... bet VISAM Pāvilam, nevis tevis pašas izlasītām Pāvila mācības druskām!

Pagaidām tu neklausi ne Mulderam ne Pāvilam... tikai sev un citiem cilvēkiem... Tavas ticības objekts ir cilvēki, ne Dieva Vārds!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 13 , pavisam kopa bijuši: 34792