atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Aicinājums uz kristiešu mobilizāciju!
-Jona-
Iesūtīts: 2009.03.04 14:21:29
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.03.06 20:41:35
LittleWonder
Tad Ādolfs iznāk kristietis, Busš iznāk kristietis, Putins un lērums citu mūdžu tāpat...
Ja domāji Jņ.1. vēstuli, tad ar muti vien tālu nepietiek , lai Jēzus apliecināšana tiktu ieskaitīta... sk. tālāk tai pašā Jņ. kā arī citviet:
21 Ne ikkatrs, kas uz Mani saka: Kungs! Kungs... /Mt.7/

saku vēlreiz - šo es pārbaudīju pēc atbilstības ar citām, uz visiem labajiem augļiem jau pārbaudītām atklāsmēm. Citas iespējas patreiz laikam nav.
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.03.06 20:43:16
LittleWonder
Man kautka neliekas, ka Dievs rada paradibas uzdodot mums kaut kadas miklas

Aha, vai tu tagad par katram uzreiz skaidri saprotamo Jņ. atklāsmes grāmatu?
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.03.06 20:47:02
Es ne, bet vienam otram Dieva viram tachu atklaj.
A tu vari paris teikumos noformulet, ko shis cilveks mums velas pateikt caur shito? kas mums butu jasecina?
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.03.06 20:55:49
LittleWonder
Viņš taču pats jo skaidri noformulēja. Tās loga līdzības vispār ... pati līdzība jau priekšā pasaka, varētu pat skaidrojumu nelasīt. Atver logu sevī, atver sevi Dievam, atveries priekš citiem utt. utt. Bezgala jau tikusi ekspluatēta šī līdzība.
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.03.06 20:59:35
zini, es ka harizmats ticu paradibam un pravietojumiem. Tachu es esmu taik daudz aplamibu redzejis... Cilveks kaut ko safantaze un tad iedomajas, ka ta ir atklasme no Dieva. Protams es nevaru apgalvot ka tas ta ir shini konkreta gadijuma. Mani vismaz shi paradiba neuzruna un akli visu pienemt ka no Dieva nakam es ari nevelos
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2009.03.06 21:00:20
-Jona-
Ko noziime - atver sevi Dievam? Kaa to var izdariit?
Dona Eriksone
# Iesūtīts: 2009.03.06 21:01:07
LittleWonder
akli visu pienemt ka no Dieva nakam es ari nevelos
shvaks harizmats esi, iistens harizmaats visu pienjem akli
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.03.06 21:02:26
esmu p[at spilgtakus pravieshojumus lasijis. Un ko tad lai es saku, ka viens otrs sludinatajs pieljauj domu, ka musu paaudze piedzivos Kristus 2. atnakshanu?
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.03.06 21:03:48
Dona Eriksone
nevis istens harizmats, bet liela dalja(diemzeel)
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.03.06 21:05:30
Dona Eriksone
Nu pirmkārt jau lūgšanā. Godīgā sirds lūgšanā, vēlams ar iepriekšēju šķīstīšanos no grēkiem.
Lai sadzirdētu arī pareizo atbildi, vajag veltīt tam ļoti daudz laika, nu ļooti daudz. Jēzum vajag mūsos laiku un - vietu.
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.03.06 21:08:31
LittleWonder
Un ko tad lai es saku, ka viens otrs sludinatajs pieljauj domu, ka musu paaudze piedzivos Kristus 2. atnakshanu?

To nevis saka viens otrs, bet vienā balsī apgalvots visās jaunajās atklāsmes, ko esmu lasījusi. Un kāpēs tas uzreiz jāpatais apar tādu kā piedauzības akmeni? It kā Rakstos būtu muļķības solītas un mēs vienlaidu mānīti... kaut kad taču tam solītajam galam jānāk, vai ne.
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.03.06 21:12:32
-Jona-
nepar to iet runa. Bet shi atklasme salidzinot ar tevis citeto ir nekas. Atveriet logu. Nu un ko? Vai tad kristietim nav pec butibas jabut atvertam Dievam? Es vel saprastu mesidzu-laiks iet uz beigam, glabiet savus tuvakos un visus ko iespejams, sludiniet pestishanu, ta Kunga atnakshanu. Vo tas ir mesidzs. A atveriet logus. Izklausas nenopietni
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.03.06 21:23:15
LittleWonder

Nu ir jau kristietim jābūt atvērtam pēc būtības , bet vai ir? vaijj.... īpaši mūslaikos ir taisni vai leģions tādu `tikai prāta kristiešu`, bet ar prātu vien tas nav izdarāms.
Ar prātu var aptvert un saprast tikai burtu, lai saprastu garīgas lietas/Vārdu, pašam ir jāstaigā garā. Un tikai tad var sākt runāt par tālāko - sludināt, citus glābt.
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.03.06 21:26:48
un tu doma, ka shi atklasme tadus uzrunas? Es varetu uzraxtit kaut ko nopietnaku
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.03.06 21:33:04
LittleWonder
Neuzrunās šī, uzrunās citas. Neuzrunās citas, uzrunās varbūt paši notikumi...
Atklāsmes jau domātas, lai mēs, ticīgie, tiem būtu maksimāli sagatavoti, un - lai nebaidītos. Tas ir svarīgi, jo nāk tie laiki, "kādu nav bijis un kādu arī vairs nebūs".

Mums nudien nebūs par daudz drosmes un ticības, tas nu ir droši.
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.03.06 21:35:20
katra zinja ja man kaut ko tadu uz meilu atsutitu, izmestu lauka ka jebkuru citu spamu
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.03.06 21:37:12
LittleWonder
Nu, grāmatas noteikti uzrunā pārliecinošāk. Par īsākiem tekstiņiem varbūt ar var atļauties pavīpsnāt...
LittleWonder
# Iesūtīts: 2009.03.06 21:38:26
un izskatas, kam parejiem foruma dalibniekiem shis viss galigi nav aktuali. Laikam visiem logi jau atverti
<< . 1 . 2 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 26 , pavisam kopa bijuši: 34018