atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Par ticību un jaunpiedzimšanu
Ingars
Iesūtīts: 2009.02.18 12:19:05
Kā tad nu ir brāļi un māsas - vai cilvēks spēj pieņemt Jēzu par savu Pestītāju, pirms viņš ir piedzimis garā? Vai cilvēks spēj pats sākt ticēt, pirms Dievs viņam devis šo ticību? Paskatīsiemies, ko par to saka Svētie Raksti

Jāņa evaņģēlijs 6. nodaļa
65 Un Viņš sacīja: "Tāpēc Es jums esmu sacījis, ka neviens nevar nākt pie Manis, ja tas viņam nav Tēva dots."

Filipiešiem 2. nodaļa
13 Jo Dievs ir tas, kas jums dod gribu un veiksmi pēc Sava labā prāta.
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.02.26 13:55:58
Mulders
Bet pierādīt, nozīmē piespiest...
Nē, piespiest = rīkoties pretēji manai gribai.
Pierādīt = pastāstīt, pārliecināt, sniegt pareizu, pārbaudāmu informāciju.
Kaut kā visu matemātiku samācoties, man neradās sajūta, ka mana brīvā griba ir ierobežota.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.26 14:59:22
Kaut kā visu matemātiku samācoties, man neradās sajūta, ka mana brīvā griba ir ierobežota.

Bet tā būs ierobežota tieši ar šo matemātikas paradigmu un ja kāds tev gribēs ko pastāstīt vai parādīt bez matemātikas, tu to nepieņemsi.
Savukārt kāds cits, kuram tu gribēsi pierādīt kaut ko matemātiski, jutīsies, ka tu lauz viņa brīvo gribu! Neskaitāmas reizes to Delfos esmu redzējis... kad iedzen kādu ezotēriķi stūrī, tad viņi paceļ balsi, ka viņus spiež pieņemt viņiem nepieņemamas atziņas!

Mateni tu pieņem, jo jau esi apriori pieņēmis un tava Griba ir šīs matenes varā!
Taču neko citu tu nevari pieņemt... tur tas āķis!

A tā kā pati matene ir pierādījusi, ka Visums NAV ar galīgu matemātisku formulu izsakāms, tad uvi... Tu pats esi sevi ieslēdzis sistēmā, kura pati ir pierādījusi, ka šo Visumu tā nevar aprakstīt, līdz ar to, vienmēr būs Visumā kādi objekti, kas būs ārpus tavas izpratnes pēc būtības!
Un kā tu zini, ka šī Dieva padarīšana nav šī aizberga virostne... tā aizberga virsotne, kuru matene negrauž, bet mazs bērns norij neaizrijoties!

Visums nav rakstīts matemātikā... vismaz ne tājā, ko tu uzskati par matemātiku.

Zini kas ir Kvantu fizikas lielākā problēma šodien - Interpertācia. Tur ar mateni viss ir bumbās, bet neviens nesaprot KO tas nozīmē!

Un risks ir tāds, ka metafiziskas zajavas var sačakarēt visu deju, tāpat kā fosīliju interpertāciju sačakarēja Darvinisti... uzvilka datiem vienu vienīgu metafizisku zeķīti... un tagad pašiem ar to jāsadzīvo... a tā kāja izrādījās 6pirxtaina nevis 5pirxtaina... zeķīte drīz plīsīs!
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 69 , pavisam kopa bijuši: 1597