atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Enerģija (ir Dievs)
Sekret
Iesūtīts: 2009.02.17 16:11:15
Sekret + Zaigeist( par Dievu)=Enerģija
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.02.18 13:28:12
Es, protams, neņemos apgalvot 100%, bet man šķiet, ka Valmierā neira Katlakalna ielas.
Ingars
# Iesūtīts: 2009.02.18 13:30:54
Solveiga
Nu tad uztaisīsim
Sekret
# Iesūtīts: 2009.02.18 13:38:09
Matiriāli par lielo sprādzienu ir vis pastāstīts kā tas varētu notikt,jau vakar Panorāmā to stāstija ka
http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%BE%D0%BB%D1%8C%D1%88%.. D0%BE%D0%B9_%D0%B0%D0%B4%D1%80%D0%BE%D0%.. BD%D0%BD%D1%8B%D0%B9_%D0%BA%D0%BE%D0%BB%.. D0%BB%D0%B0%D0%B9%D0%B4%D0%B5%D1%80

http://www.youtube.com/watch?v=qQNpucos9wc

http://www.youtube.com/watch?v=BXzugu39pKM&feature=related

Solveiga
# Iesūtīts: 2009.02.18 13:42:32
Ingars
Tu gan šodien esi apņēmības pilns

Sekret
Ak Panorāmas korespondenti filmēja lielo sprādzienu? Uvaga i pačot... posmertno
Sekret
# Iesūtīts: 2009.02.18 14:02:23
Nē zinātnieki vēl pie tā strādā.
Solveiga
# Iesūtīts: 2009.02.18 14:10:19
Sekret
# Iesūtīts: 2009.02.18 14:25:15
Gaidisim 2012
jenocs
# Iesūtīts: 2009.02.19 00:52:26
Sekret
atnjirdziens pa rubli,paldies par jautriibu ko sagaadaaji
Sekret
# Iesūtīts: 2009.02.19 07:56:20
Dieva atslēga izmaksāja 4miljardus dolāru.

http://rutube.ru/tracks/1390083.html?v=b90086dd16a192f70f64b8caf4f899bc
pareizrakstībabrrr [81.198.160.53]
# Iesūtīts: 2009.10.29 17:59:10
Sekret mīļo cilvēk, vai tavā klaviatūrā pazudis V burts? Kāpēc ir jāņaud, tā vietā, lai vienkārši uzrakstītu vārdu - NAV ?
Balss de Vīra
# Iesūtīts: 2009.10.30 01:12:09
Džamšuds
WOW! A kāds tad ir domas spēks? Tīri Ņūtonos? Nu, piemēram - cik Ņūtonu ir klusībā noskaitītai Tēvreizei?
Ja tu to pa īstam, nopietni teiktu, tad arī piedzīvotu tos ņūtonus...
Kombuļu Fans
# Iesūtīts: 2009.10.30 13:48:16
Bībeles "dievs"nemaz nav dievs, bet ir sātans.
(No apokrifiem)
Un bībele nevar tikt uzskatīta par Svētajiem Rakstiem, jo ir neskaitāmas reizes cilvēku rediģēta un grozīta (musulmaņu viedoklis par bībeli, no kāda video).
"Чёткий, лаконичный, хоть и краткий, анализ Библии. Основной тезис - Библия редактировалась людьми и не может являться священным писанием преподносимым от имени Бога."
http://vkontakte.ru/video-4198480_135733266
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2009.10.30 13:54:54
Kombuļu Fans
Un kas tad ir Dievs? Kā Viņu atrast, kā uzzināt Viņa gribu? Kā tu ar īsto Dievu sazinies? Ko Viņš dara?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.30 15:57:17
Mani vienmeer priecee tas arguments - Raksti nav iisti, jo ir mainiiti! Un kad paprasa kaa tad shis zin, ka mainiiti, tb tad jau jaabuut kaadiem origjinaalajiem textiem uz rokas, ar kuriem saliidzinot var pateikt - jaa ir mainiits!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.30 15:58:10
A Zeicgeistu es skatiijos un jau pirmajaas minuutees shie iebrauca faktologjiskajaas gljukaas liidz pashiem pomidoriem... lohotrons!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.30 16:35:03
Eu, apgaismo, kas tas zeitgeists taads ir? kkaada filminja par sazveerstiibas teorijaam?

Aha... visai primitiiva liimenja meegjinaajums demonizeet kristietiibu u.c. taadas lietas... Principaa speelee uz cilveeku nezinaashanu, aizspriedumiem un ignoranci!

Kaa jau teicu jau pirmajaas minuutees shie faktologjijaa sabrauc auzaas, kad meegjina uz Kristietiibu priojiceet dazhaadu seno miitus... taateikt veselu leerumu nesegtu zajavu izsaka, kuras ir tik viegli paarbaudiit iekaapjot visparastaakajos griekju mitologjijas saitos un paskatoties vai taa ir vai nav!

Ir pat visaadi jociigi frukti kas veselus saitus ir saceelushi lai atspeekotu shito fikjeni... Nu bet tad tik pat labi var taisiit saitu un atspeekot Zvaigznju Karus, cik tie ir nepareizi un achgaarni no visaadiem viedokljiem...

Kaa savdabiigs entertainements... droshi vien interesants... Tik tas taapat kaa njemt Da Vinchi Kodu par tiiru mantu tikai taapeec, ka shamaa graamatinja sevi iecelj patiesiibas kalnaa!

Bet Zeitgeist ir tipisks postmodernisma produkts... junk-info, viegli iepakota un skaisti ietiita, lai tie, kas jau predisponeeti tam ticeet, to apeed! Kaa Morisa fikjenes... Ja tu domaa, ka pasaules banka ir baigaa ljaunuma impeerija, tad tu nekritiski apeediisi taadu filmu!

BTW filma ljoti labi paraada kaa ateisti pashi ir visai nekritiski domaajoshi droni, kad to, kas glauda vinjiem pa spalvai, shie apeed nepaarbaudot...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.30 16:47:33
Tu pie sejienes ateistiem kko taadu esi noveerojis?

Mhm... masiks un eziitis, piemeeram, piesienaas katram Kristieshu vaardam, bet kaut kaadas zajavas, kas naak no citiem avotiem, apeed ne tik piekasiigi. Teixim Eziisha prasiiabs pret Hinduistu rakstiem un realitaates mappingu un zajavaam ir daudz pieticiigaaks nekaa pret Kristieshu textiem un zajavaam! Kriteeriji dazhaadi!

un ko - ateisti to visu nnejm nopietni???

Es jau spriezhu tikai peec piedziivotaa, kad ateisti kaadreiz nopietnu gjiimi iet un tos pashus Zetgeist argumentus izmanto, lai pieraadiitu, ka Kristietiiba ir sintezeeta no senajiem griekju miitiem Bez desaam var palikt... a kad paprasa shamam uzraadiit kaut vienu nopietnu griekju mitologjijas avotu, kas to apstiprina... taa izraadaas ka links ir uz kaadiem ateistu forumiem, kas savstarpeeji viens uz otru linkojas ar shaadaam zajavaam... A kad aiziet uz sengriekju miitu nopietniem saitiem, kur tieshaam zinaatnieki raksta... tad neko no taa nevar pat ar uguni atrast, jeb vajag fantaaziju kaa olimpa kalns lai zirgu pieliidzinaatu kniipstangaam!

Kad es teicu, ka ateisti tur taadi un shitaadi es ljoti labi apzinaajos, ka Ctulhu ir adekvaati kritisks PAT pret saveejiem un taapeec man ir paarlieciiba, ka Ctulhu taadu Zeicgeistu arii iipashi nespeetu ilgi noskatiities... prosto 2h izhchakareet sava laika var buut paaraak daargi... Es piemeeram arii Hariju Potteru nevareeju noskatiities... arii shkjiet padumja fikjene... a vot to Zelta Kompasu noskatiijos - tas saturiigaaks!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.10.30 16:48:13

?????? a kurš tev teica, ka filmu taisīja ateisti??? Un kāpēc domā, ka ja muslīmi uzstāsies PRET kristiešiem - ateisti pielūgs Allāhu, ibo "mana ienaidnieka ienaidnieks ira mans drauks!"(???)


Pieluugt nepieluugs, bet moshejas labpraat atljaus celt!
*Duksis
# Iesūtīts: 2009.10.30 17:17:13
> kad ateisti kaadreiz nopietnu gjiimi iet un tos pashus Zetgeist
> argumentus izmanto, lai pieraadiitu, ka Kristietiiba ir sintezeeta
> no senajiem griekju miitiem Bez desaam var palikt

Acīmredzot augstākminēto rindu autoram vajadzētu vismaz vienu reizi noskatīties minēto filmu,`iespējams, ka tad viņš sengrieķu mītus liktu svētā mierā un tādas dumības nerunātu. Kaut gan brīivā un demokrātiskā valstī nevienam muldēt uz vella paraušanu nedrīkstot aizliegt.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.11.02 09:29:42
Mulders
Teixim Eziisha prasiiabs pret Hinduistu rakstiem un realitaates mappingu un zajavaam ir daudz pieticiigaaks nekaa pret Kristieshu textiem un zajavaam!
Nea, nekas nav pieticīgāks! Ja ievēroji, tad es kritiski vērtēju hinduistu zajavas, ka Visumā esot tikai viena Saule, utml.
Kristiešu forumā ir savi jautājumi, citu reliģiju forumos atkal savi.
Galu galā, visi jūs - kristieši, hinduisti, muslimi, uc nonākat pie viena un tā paša - ka jūsu Raksti ir Dieva iedvesmoti un pats Dievs ir sekojis , lai tie būtu pareizi! Kristiešu gadījumā - liecības, kas pierakstītas desmitiem gadu pēc notikumiem, ir ļooti apšaubāmas. Kā jau Mulders pats man norādīja, tad epizodiskā atmiņa mēdz gļukot.

<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 33 , pavisam kopa bijuši: 36390