atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Ēriks Delpers
-Jona-
Iesūtīts: 2009.02.13 15:01:51
Šī būs mana liecība par vienu Apbrīnojamu Cilvēku.

Vispārējam ieskatam:
http://www.aluksniesiem.lv/portals/sarunaspardzivi/raksts.html?xml_id=2316



Tēma tikai tiem, kas arī viņu iepazinuši/var liecināt, kā arī interesentiem.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.12.09 10:13:55
Vai viņš ir kristīts un iesvētīts?

Tak Liepnas ev.lut.baznīcā - vai armilo diskusiju no vidus lasa, bet linkos ij neieskatās?
Par pārējo - domā, draudzes mācītājs izšķirs, ja pat konfesijas vadība klusi turas malā/cītīgi skatās uz otru pusi, lai tik nebūtu jāizsaka viedoklis (kura nav, un faktiski nemaz būt nevar..)
Te viss ir bik sarežģītāk, kā jau Raimonds izteicās - tiešām labs cilvēks, autoritāte daudziem, bet... tas ko runā, īsti nesaskan ... Ar ko nesaskan? Nu tak jau ar SS...

mēs principā nevaram izkustēt no vietas pie šī smieklīgi aplamā uzstādījuma, ka Jēzus runājis pirms 2000 gadiem, tad pēc augšāmcelsānās mazliet, tad apustuļi, un tad ... ... ... tad iestājas Lielā Koma ... ... ... pazudis, apklusis, nezinamā virzienā pačibējis, varbūt aizmidzis, zinis neliekas...

tas gluži vnk neiet kopā ar Rakstiem, nu nekādi.

Tomēr ir mācītāji, īpaši no jaunākajiem, kuri atzīst arī šodienas atklāsmes, un iestīvināto solskripturčiku laiks patiesībā jau ir beidzies, pastāv tas tikai vēl oficiālā līmenī.


Es Tev sirsnīgi iesaku nerunāt pretī mācītājiem un priesteriem.

abet prātā nenāk saviem mācītājiem pretī runāt! (katram laikam ir tādi, kādus viņš pelnījis..), bet, ja tavas autoritātes ir `pravieši` kā T.T. (kam nagi niez šodien VD elku nīdēšanas prakses atjaunot), tad... piedod...
un - kuriem tieši priesteriem? vai tiem, kuri luterāņus pat par pilntiesīgiem kristiešiem neuzskata?


Nepazaudē to vienkāršo vēsti, par krustā sisto un augšāmcelto, aiz skaistiem un labticīgiem cilvēku sapņojumiem.

ā, nu jau sapņojumi ... tagad gan es gribētu precīzas atbildes uz dažiem jautājumiem:
- vai armilo ir kaut reizi ar šo cilvēku ticies?
- vai ir izlasīta kaut viena grāmata (no a līdz z)?
- vai ir pārbaudītas Zīmes, kuras Jēzus apsolījis Savējiem, resp. tādas nav atrastas?
- varbūt ir pabūts KKalnā, lasītas atsauksmes, uzklausītas dziedināto cilvēku liecības??
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.12.09 10:17:19
Es arī novēlu armilo jauku Adventu, un pie reizes pameditēt par 8.baušļa iedzīvināšanu ikdienā...


Tev nebūs nepatiesu liecību dot pret savu tuvāku - 8.bauslis

1.Vai neesi kalpojis melu tēvam velnam ar atklātu, zemisku, nepatiesu liecināšanu pret savu tuvāko? Vai tevis dēļ kāds nepatiesi nav apsūdzēts?
2.Vai neesi tiesājis un nosodījis citus? It īpaši neklātienē, aizmuguriski?
3.Vai centies runāt patiesību ar savu tuvāko?
4.Vai neliekuļo, vai neesi glaimojis?
5.Vai neesi baumojis, vai izplatījis nepārbaudītas ziņas?
6.Vai pārliecinies par savu apgalvojumu drošību un patiesību?
7.Vai neesi kārs un ātrs noticēt dažādām ļaunām un nekrietnām aprunām?
8.Vai izvairies no tukšvārdības?
9.Vai neapsmej citus, nekariķē, vai neesi slēpis patiesību? Noklusējis tur, kur vajadzēja runāt, vai neslēp melus un nepatiesību?
10.Vai nepriecājies par otra neslavu, nevairo to?
11.Vai rūpējies par otra reputāciju un noklusē to, kas otra vārdu varētu aptumšot?
12.Vai nesteidzies secināt par kādiem cilvēkiem vai notikumiem, neiepazinis tos?
13.Vai neesi noklausījies svešas sarunas, lasījis svešas vēstules, noskatījies ainas, kas uz tevi neattiecas?

http://www.katlakalns.lv/?ct=bikts_spogulis
armilo
# Iesūtīts: 2009.12.09 11:00:09
Jona, mīļā māsa, Tu neatbildēji precīzi uz maniem jautājumiem, bet pati uz saviem pieprasi precīzas atbildes? Ar Delperu esmu vienu reizi ticies, un vienu no viņa grāmatām arī lasījis.
armilo
# Iesūtīts: 2009.12.09 11:05:14
Jona, paldies par novēlējumu! Gatavojoties grēksūdzei meditēšu gan par 8. gan visiem pārējiem 10. Dieva baušļiem.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.12.09 11:10:01
armilo

Es atbildēju gan, savu iespēju robežās atbildēju uz visu, toties tu pat nebiji papūlējies ieskatīties linkā, kas jau tēmas pieteikumā iedots (no lieka taču nejautātu)...


"Lepojos arī ar Liepnu. Tā ir viena no retajām vietām, kurā ir trīs baznīcas. Baznīca ir Dieva nams, kurā vislabāk var sajust un tuvoties Dievam,” saka Ē.Delpers. Viņā Ziemassvētku noskaņa ir saglabājusies no bērnības tāda, kāda tā tika radīta mājās un Liepnas luterāņu baznīcā. ..."


kuru grāmatu esi izlasījis, interesanti?
armilo
# Iesūtīts: 2009.12.09 11:47:12
Jona, linkā ieskatījos un Tavu citātu jau iepriekš biju izlasījis. Tas, starpcitu, liek domāt, ka Delpers baznīcu apmeklē vienu reizi gadā, proti tikai pa ziemassvētkiem. Kā jau minēju, arī ekstrasensi vienreiz gadā aiziet uz baznīcu svecīti nolikt. Tavs citāts neatbild uz jautājumu vai pravietis turās pie Baznīcas? Grāmatu lasīju pasen, tā varētu būt viņa pirmā grāmata. Tātad pajautāšu vēlreiz:

1) Vai viņš ir kristīts un iesvētīts? Atbildēts.
2) Vai regulāri apmeklē savas draudzes dievkalpojumus?
3) Vai piedalās sakramentālajā dzīvē (iet pie bikts, saņem sv. vakarēdienu)?
4) Vai atzīst Bībeli, kā vienīgo un pabeigto Dieva atklāsmi par pasaules glābšanu no grēka?
5) Vai baznīcas bīskapi viņam ir autoritātes?
6) Kāds ir viņa draudzes mācītāja viedoklis, par Delpera atklāsmēm?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2009.12.09 11:59:13
-Jona- labi paraada, ka Raksti vinjai nav nekaada autoritaate, tieshi otraadi... vinjai tie derdzaas, jo tie neljauj noleekt no patiesaas maaciibas... Ne pirmais ne peedeejais cilveeks, kas tiek pievilts ar jaunaam atklaasmeem, skaistaam emocijaam un vaardiem, ko vinju sirds jau taapat grib dzirdeet!

Cilveekus, kas tur SveetosRakstus par teologjijas un Dievishkjaas patiesiibas meeru vinja sauc par "solskripturčiku" principaa visai labi pasakot ka
1) Nemaz nezin ko shii doktrinia noziimee 2) Praktiski pasaka, ka visa Luteriskaa maaciiba ir fufels...
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.12.09 12:22:45
armilo

2) droši vien, bet vai tieši savas draudzes, nezinu, vinš daudz ceļo, regulāri uz Izraēlu, ASV, un es taču, zinies, nešpionēju aiz viņa! Ja tev interesē, kāpēc nepajautāji pats, kad tikies?
3) ja reiz apmeklē dk, domā, Sv.V. viņam garām aiznes? lieks jautājums
4) ja ir lasīta kaut vai tikai pirmā gr. (Atklāsme), tad tev par to vajadzēja sen jau būt skaidrībai!
5) kā es to varu zināt, un bīskapi arī ir dažādi. kuri tieši interesē tevi - vecie, jaunie, sievietes ordinējošie vai tie otrie?
un kur palika interesantais jautājums par priesteriem, (tā arī nesapratu, kuri no viņiem būtu tie obligāti cienāmie mums, varbūt tu precizētu..) no pedofiliem līdz pat svētiem ļaudīm - nu milzīgs spektrs...
6) nezinu, neesmu pazīstama ar viņa mācītāju.


Tas, starpcitu, liek domāt, ka Delpers baznīcu apmeklē vienu reizi gadā, proti tikai pa ziemassvētkiem.

man teju ģībiens no tādas ekseģēzītes ... vai man tagad būtu jāsecina, ka armilo vispār neiet uz baznīcu, jo sarunā ar mani nav to ne reizi pieminējis...? :P
armilo
# Iesūtīts: 2009.12.09 13:00:39
Jona, 2. Laikam jau visprātīgākais būtu visas šīs lietas pavaicāt viņa draudzes mācītājam. Man ar viņu iznāca saruna pirms 10 gadiem. Toreiz es vēl nebiju spējīgs analizēt viņa mācību. 3. Es pazīstu cilvēkus, kas gadiem iet uz dievkalpojumiem, bet neiet pie dievgalda. Jo nav atziņas, ka vakarēdienā tiek piedoti grēki, un notiek savienošanās ar Kristu. 4. Ja Dievs Delperam ir atklājis patiesību, tad kādēļ viņš nesludina tīru evaņģēliju, bet biezās grāmatās izplata savas personīgās atklāsmes? 5. Jona, gan Tu, gan Delpers esat luterāņi, ja pareizi saprotu. Tātad jums saistoša ir trīs LELB bīskapu autoritāte. Ar priesteriem biju domājis Romas katoļus un pareizticīgos. Viņu viedokļos arī ir vērts ieklausīties. Kas attiecas uz Dieva kalpu grēcīgumu, tad tas neietekmē Vārda un sakramentu pārvaldīšanas derīgumu. Ceru, ka piekrīti atziņai, ka visi ir grēcinieki Dieva priekšā.

„man teju ģībiens no tādas ekseģēzītes”
Es Tev vaicāju par to vai Delpers praktizē kristīgu dzīvesveidu. Tu man atbildēji ar citātu, kas acīmredzot tavuprāt visizsmeļošāk atbild uz manu jautājumu. Tapēc secinājums arī tāds, nekāds.
armilo
# Iesūtīts: 2009.12.09 13:07:02
Ct, Jona jau ir mūsējā, tikai, kā jau sieviete, ticību uztver vairāk ar emocijām. Jonai pietrūkst sistemātiskas teoloģiskās izglītības, lai redzētu lietu kopsakaru.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.12.09 13:38:37
armilo Man ar viņu iznāca saruna pirms 10 gadiem. Toreiz es vēl nebiju spējīgs analizēt viņa mācību.

Labi, bet vai tiešām tev palika drrrausmīgākā meļa iespaids? Jo te nav vidusceļa, saproti pats - vai nu pravietis, vai...

Ja Dievs Delperam ir atklājis patiesību, tad kādēļ viņš nesludina tīru evaņģēliju

Kā nesludina Evaņģēliju? bet ko tad?? Grāmatas ir tik ārkārtīgi kristocentriskas, ka man mzliet pat bēdīgi sametās dēļ citticīgiem (jo viņiem ir tikai elki).
Ir rūpīgi atkārtots viss galvenais, pilnīgi viss, turklāt vēl paskaidrots sīkāk viss tas, kas mūsdeinu cilvēkam var izraisīt jautājumus. Daudz par veselības uzturēšanu un citas vērtīgas lietas, sīkāk par enģeļiem, par Valstību, cik nu ticis atklāts...
Ja tu gadījumā arī esi no tiem copy paste un muc-un-spundes kristiešiem, tad mēs laikam nesapratīsimies - bet normālam šodienas cilvēkam, kurš kaut ko arī dara(!), ir vitāli svarīgi zināt, cik tālu piem. drīkst iet zinātne, tie paši ģenētiskie eksperimenti (un kur tiem noteikti jābeidzas, jo sākas jau Dieva sfēra), Bībele par to nerunā neko, jo vnk nebija īstais laiks.

... bet biezās grāmatās izplata savas personīgās atklāsmes

Savas iedomas, citiem vārdiem? To varētu teikt tikai pēc rūpīgas bibliskas parbaudes, citādi tas ir tikai tavs viedoklis, labākajā gadījumā (bet sliktākajā - Sv.G. zaimošana).
Mans viedoklis redz, ir tieši pretējs, bet es atšķirībā no tevis esmu izlasījusi visu, ievērtējusi pat apsolītās Zīmes, iepazinusies ar citu liecībām, turklāt vēl pārbaudījusi uz sevis.


Kas attiecas uz Dieva kalpu grēcīgumu, tad tas neietekmē Vārda un sakramentu pārvaldīšanas derīgumu.

Diemžēl, tie kalpi arī ar Vārda saprašanu pamatīgi putrojas, tā ka... atļauj jau nu man sekot tīram Vārdam no pravieša mutes (starp citu, saskan ar citu pkonfesiju praviešu liecībām, kas ir papildus drošība).

Bet vērtēsim to visu vienīgi pēc Augļiem, nesteigsimies, nu kam mums lieki apgrēcināties....
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.12.09 14:01:44
bet ja tā padomā... Romai Galileo k-ga mācība pieleca pēc cik tur gadiņiem (gadu-simtiņiem, precizēsim?)?

tad jau Delperītim visi nesaprašas varētu likt vnk svētu mieru, jo viņa teiktais acīmredzot pieleks kaut kur tuvāk 3000. gadam... ja vispār... :P


PEACE

armilo
# Iesūtīts: 2009.12.09 22:03:43
Jona, gribēju jau Tev rakstīt atbildes palagu, bet lai nu šoreiz paliek..

Peace!
Svētais
# Iesūtīts: 2009.12.09 22:04:34
njā rīvēšanās nu gan ir slikta liecība par Kristu, tas tiesa.
elita
# Iesūtīts: 2009.12.09 22:59:36
Kaadreiz lasiiju par maaciitaaju,kas negribeeja savaa draudzee izraisiit sajuusmu par savu personiibu,lai neaizeenotu buutiskaako...Bet Delperam ,kaa izskataas,jau ir vesels personiibas kults...
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.12.10 10:46:22
elita

Esmu piedalījusies talkā Karaļa Kalnā, un pirmais ko ieraudzījām iebraucot, bija rosīgs Delpers darba drēbēs... vienmēr un visur pirmais darbā un pēdējais kurš atpūtīsies, saku to kā aculieciniece.
Daudzi pat nezin par viņa atklāsmi, bet uztver tikai kā cilvēku ar gaišiem darbiem (un Tādus Darbus nevar nepamanīt).

ka cilvēki seko un dažbrīd izpauž to pārspīlēti, tur nu neko nevar darīt, tādi nu mēs esam, neviena pa īstam spilgta personība no tā nav pasargāta.


par šo apakštēmu atkal vari iečekot te (sk. abus manus komentārus):
http://forums.delfi.lv/read.php?f=97&i=128645&t=128626

Autors [78.84.252.254]
# Iesūtīts: 2010.02.14 00:35:39
2010-02-16

Tikšanās ar Ēriku Delperu
Laiks: 18:30
Vieta: Jūrmalas kultūras centrā, Jomas ielā 35.


18.30 Ciklā „Domu graudi” - tikšanās ar Ēriku Delperu Jūrmalas kultūras centrā, Jomas ielā 35. Ieejas maksa Ls 2,- , studentiem., pensionāriem Ls 1, 5

Autors [78.84.252.254]
# Iesūtīts: 2010.02.14 00:36:07
Ogres dome
Tautas partija

Ēriks Delpers
Dzimšanas gads - 1954
Dzīves vieta - Ogres rajons Ikšķile ar lauku teritoriju
Izglītība - augstākā
Ģimenes stāvoklis - šķīries
Darba vieta un amats - Zemgales Valsts militārā dienesta pārvaldes Ogres rajona militārā dienesta nodaļa, nodaļas vadītājs
Pabeigtas šādas mācību iestādes
Čerņigovas Lidotāju augstskola, 1976
Nekustamie īpašumi un kapitāla daļas
Autors [78.84.252.254]
# Iesūtīts: 2010.02.14 00:36:33
Ogres
rajona militārā dienesta vadītājs Ēriks Delpers informēja,
ka šajā dienā dienēt devušies jaunieši no visas Latvijas.
Šogad šis esot pēdējais iesaukums. Pavisam 2003. gadā no
Ogres rajona armijā iesaukti 52 jaunieši, lielākoties 19 un
20 gadu veci.
Dienesta vieta galvenokārt ir Alūksne, tomēr
septembrī trīs puiši devušies dienēt arī Jūras spēkos.
Jautāts, kā ir ar tiem, kuri izvairās no armijas, Ē.
Delpers stāsta: “Mums nesen bija lēmums par 40 puišu
piespiedu nogādāšanu militārajā dienestā - viņi nereaģē uz
pavēstēm.” Piespiedu atvešanu īstenojot Valsts policija.
“Ir arī divi jaunie cilvēki, kas jau ir iesaukti, bet viņi
izvairās un slēpjas - nevaram atrast,” skaidro militārā
dienesta vadītājs. Viņaprāt, tie ir cilvēki, kuri ir
nonākusi konfliktā paši ar sevi, tāpēc arī notiek
nesaprašanās ar likumu.
naivā [95.68.26.34]
# Iesūtīts: 2010.08.02 16:06:45
Jā, viss jau tur izklausās labi. Bet "draudzes beņķos" sēž tie paši līdēji, pielīdēji, dzīves artisti, soģi, skauģi,pārgudrie, bezkaunīgi mīlētāji, pašlabuma meklētāji un vēl visvisādi ļautiņi, kuriem pašiem liekas - visgudrākie!
Smieklīgi!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 175 , pavisam kopa bijuši: 36699