atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Ēriks Delpers
-Jona-
Iesūtīts: 2009.02.13 15:01:51
Šī būs mana liecība par vienu Apbrīnojamu Cilvēku.

Vispārējam ieskatam:
http://www.aluksniesiem.lv/portals/sarunaspardzivi/raksts.html?xml_id=2316



Tēma tikai tiem, kas arī viņu iepazinuši/var liecināt, kā arī interesentiem.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.02.13 20:42:07
Casaroli
"... Visas trīs iespaidīgās skulptūras un Krusts, kuru nes divpadsmit bibliskās tautas un simboliski rāda, ka mēs katrs tā savu krustu dzīvē nesam, uzrunā ikvienu, kas uzkāpj Karaļa kalnā. No Itālijas atbraukušo mūku grupa šeit pavadījusi visu dienu, un mūki teikuši - šī vieta ir brīnums..."
http://www.agkk.lv/index.php/raksti-par-karaa-kalnu-pres/8-prese/20-karaa-kalns
Jānis Ginters
# Iesūtīts: 2009.02.13 20:59:35
-Jona- viņs ir tas Dieva cilvēks, kurš mani ticībā (..)Delpera grāmatas būtu jāizlasa katram luterānim, bet mācītājiem - vispār obligātā literatūra.
Nepārsteidzieties gan ar šiem apgalvojumiem. Gadus atpakaļ mani draudzes locekļi man rādīja pāris viņa grāmatas, kuras palasīju. Viena no tām saucās “Atklāsme”. Tajā, piemēram, izlasīju apmēram tā, ka eņģeļi tiekot sūtīti virs zemes kā cilvēki un Amerikas kontinents ir apdzīvots galvenokārt ar šādiem eņģeļiem... Tas tikai viens piemērs no daudziem šim līdzīgajiem...
Tas, ka kāds “ekscentrisku” ieskatu cilvēks var dot pirmo grūdienu ticībā, nav nekas neparasts, Dievs var lietot visdažādākos ceļus.
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.02.13 21:16:13
Jānis Ginters
Jā, es saprotu, tipa palasīju. .. Grāmatas tomēr ir jāizlasa, citādi - paņemšu es Bībeli, kā pirmā atšķirsies vieta par runājošo ēzelieni vai veco Sāru - grūtnieci un metu tik kaktā tādas pasakas!
Ne tikai par eņģeļiem, ir vēl citas vietas un lietas, no kurām tur elpa aizraujas... bet vai tas tik brīnumaini (neiespējami?), ja zinam, ka Dievam viss iespējams . Ja reiz viss, tad VISS.

Es faktiski jau sen nebrīnos par tādiem brīnumiem , es brīnos, ja kāds godīgi paņem grāmatu, godīgi pilnībā izlasa un godīgi un bibliski novērtē gan autoru gan grāmatu - resp., pēc augļiem.
Jānis Ginters
# Labojis Jānis Ginters: 2009.02.13 21:55:41
-Jona- Dažreiz grāmatas ir jāizlasa, lai saprastu, kas ir kas. Citreiz daudz nevajag, lai skaidri spētu novērtēt. Nevēlos Jūs sarūgtināt, bet, diemžēl, šajā gadījumā tā tas ir.
Tāpēc, ka Jūs rakstījāt par viņu kā par nozīmīgu personu Jūsu ticības dzīves notikumu virknē, izsakos visai atturīgi...
Casaroli
# Labojis Casaroli: 2009.02.13 22:29:20
Trilobīte
Bravo, bene!
Ivo Pavlovičs
# Iesūtīts: 2009.02.16 10:08:46
-Jona- Pilnībā piekrītu mācītājam Ginteram. Es zinu, ka ir cilvēki, kuri savu ticības impulsu ir saņēmuši ateistu pulciņā. Ir cilvēki kuri savu ticības impulsu saņēmuši no dziedniekiem. Tā tiešām var būt, bet ar Delperu iesaku ļoti uzmanīties. Esmu sastapis vienu viņa mācekli, kurš man deva lasīt viņa grāmatas. Teikšu godīgi un vienkārši - sviests. Un šis māceklis (kā man sacīja viņa un mans paziņa) dzīvojas par psihiatriskajām dziednīcām.
Katrā ziņā nevienam neiesaku šīs grāmatas lasīt, jo kristīgam cilvēkam tās maķenīt palasot top skaidrs pēc kā ož. Var būt tur ir kas labs, varbūt. Cik esmu dzirdējis, tad šim vīram esot savs sekotāju pulciņs, kurš viņu tur teju dieva vietā.
P.S. Jona, piedodiet ja Jūs sarūgtināju.
meitene [195.122.23.10]
# Iesūtīts: 2009.02.16 11:43:58
Jona

Esmu izlasījusi visas viņa grāmatas, vairākus gadus tusēju pa majoriem un vēl citām vietām, kurās Delpers lasīja savas lekcijas. Biju ikdienā kopā ar cilvēkiem, kas arī tāpat lasīja un klausījās Delperā.
1) jā, viņš ļoti runā par Jēzu un smuki runā, mani tas aizrāva, paldies viņam par to;
2) man tuvam cilvēkam viņš nodarīja pāri, brunču mednieks, phe!;
3) visi tie cilvēki, kas ēc lekcijām viņu sagaidīja kā pašu Jēzu, drūzmējās, pārtika no Koraļļu izstrādājumiem un Skolotāja klātbūtnes;
4) Karaļu kalns - respect.

Jau sen vairs neinteresējos par Delperu, vienā brīdī man tas vnk vairs nebija vajadzīgs.
Slikts jau viņš nav, bet visu laiku, ko pavadīju tusējot ar tiem cilvēkiem, pie sevis domāju - no viņu augļiem jums būs viņus pazīt.

Domājiet līdzi. Tas arī viss. Dievs Savus bērnus pasargā.
Guntis Želvis
# Iesūtīts: 2009.02.16 12:18:01
No http://forums.delfi.lv/read.php?f=97&i=102269&t=102243

Autors: Jona
Datums: 02-11-05 12:47

"Pirms debess un Zemes radīšanas Debesu Tēvs Dēlā bija radījis daudzas pasaules, aizsaules, eņģeļu pasaules, debesu pasaules, un vēl daudzas jo daudzas pasaules, no kurām Dievs visu caurskata un pārvalda. [..]
....
/Ē.Delpers, Iespēja izdzīvot/

Interesanti, kā tas saskan ar Bībeles mācību?
Princis B.
# Iesūtīts: 2009.02.16 12:30:23
ir tāda lieta kā privātās atklāsmes!
Guntis Želvis
# Iesūtīts: 2009.02.16 12:35:24
Dona:
Es pat teiktu, ka ļoti izklausās pēc vecajiem labajiem gnostiķiem, pret kuriem jau sen atpakaļ Sv.Pāvils ir izcīnījies, bet velns savā ierobežotajā iztēlē atkal un atkal izvelk vecās lietas ārā, uzlej jaunu mērcīti, lai iebarotu un "pieviltu, ja iespējams, arī izredzētos." Mt.24:24
Guntis Želvis
# Iesūtīts: 2009.02.16 14:15:06
-Jona-
Nu ja Bībele runā par dabesīm un zemi, kas tika radītas iesākumā , tb nebija citu debesu un citu zemju, vai arī a.god. Delpera kngam, kā īpaši izredzētam ir dots īpašs gnozis par iesākumu, kurš kā izrādās nemaz nav iesākums, kā visi tie muļķa jūdi un kristieši ir gadu tūkstošiem domājuši?
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.02.16 14:46:25
Guntis Želvis
Nu no kurienes tiem `augsti mācītajiem` iedoma, ka viņi zin nu ja ne Gluži Visu, tad Lielo Pusi jau nu toč toč, nu pilnīgi raudams gals... da nezinām mēs vēl ne miljardo daļu no tā, kā Dievam viss radīts un kā pastāv un funkcionē visos bezgala daudzajos smalkajos līmeņos, jo esam tikai pašā pašā izziņas ceļa iesākumā! Bet turpināsies šī izziņa mūžīgi un nebeigsies nekad.
Starp citu, daudzi pieredzējušākie mācītāji ir sen to paspējuši saprast un ar galīgiem spriedumiem tik viegli nemētājas ...

Ē.Delperam atklāsme tikusi dota garā , un pats vārds atklāsme jau pēc definīcijas ir no vārda atklāt - tātad tas būs kas tāds, ko mēs līdz šim vēl nezinājām . Tiktāl tā kā būtu jābūt skaidram, vai ne.. Tad tālāk - bibliski būtu nevis par katru cenu piekasīties atklāsmes Burtam, bet tās patiesīgumu pārbaudīt pēc Augļiem un tikai tiem. Tas ir tas Kritērijs.

un ja kāds vēl neko nesaprot, lai tad tā arī paliek, jo:

38 Tādēļ es jums tagad saku: lieciet šos cilvēkus mierā un atlaidiet viņus. Ja šis ir cilvēku nodoms un darbs, tad tas iznīks;
39 bet, ja tas ir no Dieva, tad jūs tos nevarēsit iznīcināt; pielūkojiet, ka jūs vēl neuzskata par Dieva pretiniekiem!"
/Ap.d.5/


Es Delperu nevienam neuzspiežu, tā ir vnk mana godīga Liecība, par ko es Dieva priekšā pilnā mērā arī atbildu.
Guntis Želvis
# Iesūtīts: 2009.02.16 16:33:08
-Jona-
Atvainojos, ja esmu kaut kādā veidā licies Jums visgudrs. Tā nebūt nav, un tas nemaz nav iespējams, jo tikai Viens ir Visuzinošs. Cenšos no Viņa arī mācīties gan no Viņa Vārda tieši, gan caur Viņa svētītiem ļaudīm, kas māca par Viņa Vārdu.

Protams, pat Bībeles pirmais vārds mums nav līdz galam izprotams, ko tas visos smalkumos nozīmē, tomēr paļaujoties uz vienkāršu šī vārda skaidrojumu, kā par to runā arī tāds cienījams Rakstu doktors kā M.Luters: “iesākumā” nozīmē to pašu, ko, ja viņš sacītu: toreiz, kad laika vēl nebija, kad pasaule sāka pastāvēt
Un pirms šī iesākuma nebija nekā izņemot pašu dievišķo majestāti.

Es arī nešaubos, ka Delperam atklāsmes ir dotas garā, jautājums ir tikai, kas tas ir par garu, kurš runā pretī Sv.Garam, kas mums ir devis Bībeli? Par lūk ko es šaubos...
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.02.16 17:28:38
Guntis Želvis
Vai tas būtum milzonīgs jeresis , ja es tagd pateiktu, ka arī Luteram nebija zināms gluži viss? Šķiet, viņš pats uz to nemaz ar nepretendēja, bet godīgi klāstīja savu tābrīža sapratni par lietām. Un, ja kas, laika kā tāda mūsu izpratnē TUR patiešām nav, tā ka...

Kā vispār Radītājam vajadzēja runāt uz Mozus laika ļaudīm - vai uzreiz Melno Caurumu aplēses/Galaktiku sablīvējumus galdā likt? Gēnu iznženierijā un elektronu mikroskopos apmācīt? Vairāk viņiem nemaz nebij iespējams apjēgt, lai visi vienlaidu prātiņos nesajuktu.


kas tas ir par garu, kurš runā pretī Sv.Garam

Tas Pretīrunātājs ir tieši tas pats, kas arī farizejiem acīs leca un sabatā slimniekus dziedināja. You can’t change the lesson of Moses, āaa....
Vajdzētu gan pamazām mācīties atšķirt, kad ir - nost no Patiesības un kad - dziļāk šajā pašā Patiesībā.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.16 17:34:16
Vajdzētu gan pamazām mācīties atšķirt, kad ir - nost no Patiesības un kad - dziļāk šajā pašā Patiesībā.

Pagaidām šķiet, ka tu vienīgā esi, kas pārstāv šo "dziļāk šajā pašā patiesībā"
Pagaidām izklausās, ka tu tuvojies kvadrātam, a kad esi tuvāk, tad tas ir aplis, a ka pavisam tuvu, tad trīsstūris... Tāda izklausās tā tava patiesība!
jenocs
# Iesūtīts: 2009.02.16 22:02:34
Mulders
joperesete,tu nu gan jokus dzen.ja tu virs aplja ar diametru x,augstumaa x noliec nogriezni ar garumu x, paraleelu aplja plaknei,punktus uz rinjkja liinijas savieno ar tuvaakajiem punktiem uz nogrieznja sanaak figuura,kuru skatot no augshas,saaniem,otriem saaniem kaareiz var ieraudziit tevis mineetaas figuuras,lai gan patiesiibaa tas ir viens un tas pats priekshmets.(patiesiiba?,to shtolji gribeeji pateikt.)
Ivo Pavlovičs
# Iesūtīts: 2009.02.16 22:53:53
-Jona- Piedodiet par manu tiešumu, neuztveriet to kā vienkāršu uzbraucienu, bet jūs maldaties. Spriežot pēc jūsu sacītā Delpers jūs ir pilnīgi novedis no patiesības ceļa. Viņš nodarbojas ar to ko Sv. Apustulis Pāvils sauc par jauna evaņģēlija sludināšanu. Gal 1:8-9
8 Bet, ja arī mēs vai kāds eņģelis no debesīm jums sludinātu citu evaņģēliju nekā to, ko esam jums pasludinājuši, lāsts pār to!
9 Kā jums jau agrāk esam sacījuši, tā arī tagad vēlreiz saku: ja kāds jums sludina citu evaņģēliju nekā to, ko jūs esat saņēmuši, lāsts pār to!

Ivo Pavlovičs
# Labojis Ivo Pavlovičs: 2009.02.16 23:07:12
-Jona- Jūs rakstāt tā: " faktiski Bībele ir mūsu Glābšanas Intrukcija, kamēr vešana visā patiesībā un nākamās lietas mums apsolītas vēlāk, no vēlāko laiku atklāsmēm."

Jņ 16:12-13
Vēl daudz kas Man jums sakāms, bet jūs to tagad vēl nespējat nest. Bet, kad nāks Viņš, Patiesības Gars, Tas jūs vadīs visā patiesībā; jo Viņš nerunās no Sevis paša, bet runās to, ko dzirdēs, un darīs jums zināmas nākamās lietas.

Ja jūs domājat šos Pestītāja vārdus, tad Viņš runā par to atklāsmi, kas tiks dota apustuļiem pēc Viņa augšāmcelšanās.

Sakiet, man tāds jautājums, vai jūs uzskatat sevi par piederīgu pie luterāņu baznīcas?
Kristofers
# Iesūtīts: 2009.02.17 14:05:56
Jā tagad citi laiki, cita brīvība. Ārstējas cilvēks psihenē no alkoholisma, iznāk no psihenes ārā, un pasludina sevi par Jēzu Kristu - Visarionu, uzraksta Pēdējo Derību. Varas iestādes nevis viņu ar steigu iebāž psihenē atpakaļ dēļ Korsakova sindroma uzliesmojuma, bet atļauj nodibināt savu sektu. Tagad vairs viņu psihenē neiebāzīs - būs viņa sekotāju protesti un masu pašnāvības.
Kristofers
# Iesūtīts: 2009.02.17 14:23:32
Kā Kristus saka - Pēc viņu augļiem jums būs viņus pazīt .
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 162 , pavisam kopa bijuši: 10494