atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Ēriks Delpers
-Jona-
Iesūtīts: 2009.02.13 15:01:51
Šī būs mana liecība par vienu Apbrīnojamu Cilvēku.

Vispārējam ieskatam:
http://www.aluksniesiem.lv/portals/sarunaspardzivi/raksts.html?xml_id=2316



Tēma tikai tiem, kas arī viņu iepazinuši/var liecināt, kā arī interesentiem.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
AutorsZiņas teksts
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.02.13 15:05:33
Tieši viņs ir tas Dieva cilvēks, kurš mani ticībā Jēzū Kristū dziedinājis. Tīrā ticībā , jo vēl nebiju pat personīgi tikusies, manā rīcībā bija tikai viņa telefons..
Noticējusi gan tiku jau senāk ,uzreiz kā izlasiju pirmo interviju avīzē (atceros kā toreiz man sirdī pilnīgi viss iegavilējās no prieka - jā! ir!!) Rūpīgi izgriezu rakstiņu lai pārlasītu atkal un atkal...
Nu jau - esmu iepazinusi Kristus atklāsmi visās viņa grāmatās, kopā ar vīru esam piedalījušies pirmajā lielajā talkā Karaļa kalnā, esmu bijusi arī vairākumā lekciju, tātad mana liecība ir augstākajā mērā nopietna.
Par šo cilvēku es lieku roku ugunī .

Delpera grāmatas būtu jāizlasa katram luterānim, bet mācītājiem - vispār obligātā literatūra. Gan nemitīgi tiek viscaur piekodinātas Bībeles pamatpatiesības, bet ir arī tādas lietas, ko nav jēgas no konteksta atrauti pat citēt. Tas ir vnk jāizlasa un jāuzzin.
Atklāsme neiedomājami kristocentriska , iesācēju kristieti dažviet var pat nobaidīt ar savu stingrību, bet ko man bija sevišķi patīkami secināt - visā pilnībā sasaucas arī ar katoļiem šodien doto Vārdu (Valtorta, Lašanss, Medžugorje), tāpat ar Vassulas R. tekstiem, nebūtiski atšķiras tikai akcenti atkarībā no paredzamās auditorijas.

Esam tikuši ļoti no Kunga pagodināti - šoreiz viss pirmkārt tieši mums jo latviski.
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.02.13 15:19:31
Tīri jau sabijusie s biju, ka mūsu augsti mācītie guļ ar ausīm neklapējot, kamēr vienkāršie zvejnieki bez aizspriedumiem sen jau smeļ Žēlastības, kas pār mums šodien caur šo cilvēku pārbagātīgi izlietas. Ir jau simtiem ticībā ļoti stiprinātu kā ari dziedinātie pa visu Latviju!
Ar atvieglojumu saguglēju tomēr, ka vezums iekustējies:

"... tieši šādi cilvēki, kas ir pārņemti ar kaut ko, ar kaut kādām idejām, viņi ir gatavi ārkārtīgi daudz no sevis dot. ... man jāsaka, no mūsu baznīcas pieredzes - bez šādiem cilvēkiem būtu grūti pat iedomāties, ka tāda kristīga baznīca vispār būtu izplatījusies un izdzīvojusi."
/māc. Krists Kalniņš, LELB Jauniešu centra vadītājs/
http://tv.delfi.lv/video/XB5finry/


Tad nu nelaižam gan garām, jo atnākuši un jau klāt Atkl.gr. pravietotie beigu laiki (ko tā rotaļīgi nosaukuši par krīzi ), kad nudien, nevienam no mums nebūs par daudz Ticības, lai spētu visu priekšā stāvošo paši izturēt un vēl arī citiem palīdzēt.
Jautrīte [78.84.173.203]
# Iesūtīts: 2009.02.13 15:41:27
tieši šādi cilvēki, kas ir pārņemti ar kaut ko, ar kaut kādām idejām, viņi ir gatavi ārkārtīgi daudz no sevis dot

Garīgas dabas jautājumos smeļos parasti Bībelē, jo ko gan var kāds cilvēks šai jomā no sevis dot!?

Esmu lasījusi viņa grāmatu Iespēja izdzīvot. Jā, bija par ko padomāt. bet lasīju visnotaļ kritiski, kā visus pārējos autorus. Tas gan bija jau sen. bet jāsaka, ka Luters, Bonhŗfers, Rozeniuss man labāk tīk...
Jautrīte [78.84.173.203]
# Iesūtīts: 2009.02.13 15:43:50
Tur jau tā lieta, ka noteikti nē!!!!!
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.02.13 15:48:47
Trilobīte
Esi ko nebūt lasījusi? Mana tēma nav domāta nezinīšiem un akliem noliedzējiem/tukšām pļāpām, izlasi sākumā.
Jautrīte [78.84.173.203]
# Iesūtīts: 2009.02.13 15:50:20
Kundali vietā - bet interesentiem gan!
9K116
# Iesūtīts: 2009.02.13 15:58:07
Varu atzīties, ka man savā dzīvē ir gadījies ēst no Delpera sektas jēra ceptu šašļiku (bija garšīgs)
Jautrīte [78.84.173.203]
# Iesūtīts: 2009.02.13 16:03:37
Trilobīte
Augstāk minētos autorus pieminēju ar domu, ka varbūt Jonai kāds uzvārds ausī "aizķersies", un viņa vrabūt ieskatīsies arī kādā no klasikas autoru darbiem... Savādāk Jona uz mistiku vien tendēta...
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.02.13 16:08:32
artos
Es taču ieliku pašu pirmo linku, nu izlasi. Viņš aicina baznīcā visus un vienmēr, neko citu no viņa attiecībā uz baznīcu vispār neesmu dzirdējusi. Manuprāt, viņa draudze ir tā pati kas kopš bērnības, resp. Liepnas, bet nu tieši tincinājusi neesmu.
Solveiga neielog. [89.254.131.192]
# Iesūtīts: 2009.02.13 16:13:25
Pienācis pēdējais laiks reģistrēt tēmu autortiesības. Vienīgās probas varētu būt ar ikdienas sarunām - kā tad visi plēstos tādu uztaisīt pirmie, lai varētu gaiņāt netīkamos... vai arī būtu ļoti daudz sarunu zem viena datuma
Jautrīte [78.84.173.203]
# Iesūtīts: 2009.02.13 16:17:35
Kundali
A kas ir Vilnis Gleška?
Solveiga neielog. [89.254.131.192]
# Iesūtīts: 2009.02.13 16:21:42
Jautrīte [78.84.173.203]
Izskatās, ka par pārējiem jautājumu nav? Tas pārsteidz. Nebiju zinājusi, ka Apustulis jau tik slavens
Jautrīte [78.84.173.203]
# Iesūtīts: 2009.02.13 16:24:00
-Jona-
šeit ir mana liecība, un es palūgtu to respektēt.
A kā tas būtu jādara? Savas domas pie sevis jāpatur? Vai tad tā var veidoties diskusija? Un kur tad iecietība pret citu domām saistībā ar izvirzīto tēmu kopējā publiskā telpā? Šķiet, ka pie šīs tēmas daudz tarakānu lien ārā no autores mēles.... labāk pazust ātrāk, lai vēl neaplīp.....
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.02.13 16:30:34
artos

Tak ne jau, viņš joprojām ir luterānis. Es domāju, tas ir tāpēc, ka šis Dieva dārzs ir pavisam netālu no Aglonas. Un ne jau ka Racingers būtu īpaši lietas kursā, bet droši vien pa saviem Vatikāna kanāliem dzirdējis un attiecīgi paslavējis. Jo Kalnu ir apmeklējis, šķiet, J. Pujats ar priesteriem, un augstu novērtējis/noziņojis.
Pats Ē.D. vienmēr teicis, ka Karaļa kalns ir priekš visiem kristiešiem un vispār - visiem. Kā arī - ka visas konfesijas iet pie Kristus, tikai katra pa mazliet atšķirīgu ceļu.


Kuru grāmatu tu lasīji? Ko tur pagānisku (?) atradi? Vai kaut ko nejauc gadienā?
vilks
# Iesūtīts: 2009.02.13 19:20:03
Palasot rakstu, neko daudz nevar pateikt, droši vien jālasa grāmatas. Vai tās var lasīt arī elektroniski?

Delpera sekotāju kautā jēra šašliku arī esmu ēdusi, bija labs. kāpēc viņiem vajadzēja kaut jēru, to gan nezinu.

Ak jā, un man no raksta izklausījās, ka pateicības rakstu saņēmis atbalstītājs Stulpāns, nevis Delpers.
Balss
# Iesūtīts: 2009.02.13 19:24:45
Un no Abi Labi raidījuma citātiem nebūt neizriet, ka māc.K.Kalniņš runā konkrēti par Delpera kristīgajiem darbiem. Viņš runā par cilvēkiem, kas tic savai idejai un seko tai aizrautīgi.
Tas nebūt nenozīmē, ka tas, ko aizrautīgi dara Delpers, ir Kalniņaprāt 100% pareizi. Viņš runā par cilvēku ar aizrautību kā tādu.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.02.13 20:20:26
artos
Baltos vākos nevienu nevaru iedomāties. Bet nekas pagānisks nevarēja būt nevienā. Tur ir tikai Jēzus, Jēzus un nekā izņemot Jēzu.. no vāka līdz vākam un pat uz vākiem. Vai tas svarīgi man? Tu taču pats interesējies, kādas viņa attiecības ar baznīcu, vai ne.

vilks
Elektorniski laikam nav. Kurš saņēmis to pateicības rakstu - jā, tas diezgan neskaidri tur piekabināts, es arī tikai no loģikas vadoties, izsecināju, ka runa ir par idejas un izpildījuma autoru, nevis zemes īpašnieku (jo -kāpēc gan viņu?).
PS. Nē, izrādās, ka tas goda raksts tomer ticis zemes īpašniekam, es atvainojos.

Balss
Nu, konkrētais sižets gan veltīts Ē.Delperam vienīgajam:
tieši šādi cilvēki ... bez šādiem cilvēkiem būtu grūti pat iedomāties ... /K.K./
Vai viss K.Kalniņprāt, ir tieši 100% pareizs, es arī nezinu. Un kam gan viss būtu 100%tīgs , vai kādam baznīckungam varbūt?
Casaroli
# Labojis Casaroli: 2009.02.13 20:33:44
artos
Labaak izlasi visus Bazniicas Teevus un tad aizraujies ar Delperu. Ar Romas- katolju Bazniicu nu vinjam nav sakara. Neesmu izlasiijis visu diskusiju, taadeelj piedod, ja kontekstaa esmu iebraucis auzaas.
-Jona-
# Iesūtīts: 2009.02.13 20:37:41
Casaroli
Tu laikam nepamaniji, ka nevis Ē.D. no Romas ko diedelē, bet Roma pati ir tā, kas viņu ievērojusi un atzinusi.
Casaroli
# Iesūtīts: 2009.02.13 20:39:35
-Jona-
Shaubos, vai Romaa vispaar vinju paziist. Par diedeleeshanu neko neesmu mineejis.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 198 , pavisam kopa bijuši: 5222