atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Skeptiķi un Dievs
-Jona-
Iesūtīts: 2009.01.23 16:13:52
Man pasam dieva modelja nav, ja buutu - es nebuutu ateists.
Ctulhu

Šo esi izlasījis?
http://pie.daugavas.lv/atteli/creat.pdf
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
vilks
# Iesūtīts: 2009.01.25 19:56:17
Džamšuds
Uz delfu fona to droshi vien nemaniitu, bet shai forumaa tik ljoti kaa Tu lecaas veel tikai dazhi cilveeki.. visi citi kaut kaa pamanaas arii pusliidz pieklajiigi sarunaaties.
Džamšuds
# Iesūtīts: 2009.01.25 20:23:11
Olita
Jauki. Ar to tad varam tavu un manu iznācienu arī beigt. Ļausim Ctulhu un Jonai diskutēt par kreacionistu sacerējumu skolniekiem.

vilks
Kāds es esmu - tāds es esmu. Un Tu to zini. Tā vietā lai apcerētu sen zināmas lietas par mani - būtu darījusi tā kā Tev lūdza.
noname [80.233.141.157]
# Iesūtīts: 2009.02.16 11:00:16
Kreacionisms = zinātne?!
LOL
LOL
Un ar ko viņi pierādīs savu radītāju?? Ar to, ka putekļi ir putekļi?

Cik liela nozīme ir šim darbam?! Ja eksistē simtiem grāmatu un materiālu, kas runā par pretējo..
rainars
# Iesūtīts: 2009.02.16 13:07:09
Džamšuds,Džamšuds vai tad tev dzīvē nav nācies sastapties ar nepareizu sapratni .Nu tu doma ka kaut kas nogājis greizi,bet īstenība viss ir baigi labi .Un otradi domājot ka viss ir labi ir noticis slikti ?
rainars
# Iesūtīts: 2009.02.16 14:25:46
Nu un tad? Džamšuds
Vai neesi novērojis ka "Dots dev`ejam atdodas" strādā? Vai nav doma ienākusi galvā :kas tas kas to visu kontrolē?
rainars
# Iesūtīts: 2009.02.16 14:48:39
Džamšuds,man domāt nevienmēr viss materializējas.Paskaties arī uz garīgām lietam.Nu kaut vai uz mīlestību un mīlēšanu.Arī uz savstarpējo attieksmi starp cilvēkiem.Redz tu gribi lai kāds tev pierāda Dievu,kas nemaz nav iespējams.Dievs ir visapkārt un viņš grib lai cilvēks sāk ddzīvot pēc viņa baušļiem un viņu mīlēt. Tad arī Dievs sola parādīties.
rainars
# Iesūtīts: 2009.02.16 15:16:15
Lieta jau tāda ka nācies saprast ka mīlestība vienā diena nenotiek.Mīlestību arī nevar uzspiest, ta lēni iekvēlojas kamēr deg.Ja ta deg uzreiz tā neiztur un nodziest.
Kristofers
# Iesūtīts: 2009.02.17 15:41:47
Ko tu Ctulhu saki par grāmatu "Radišanas liecības", linku uz kuru deva šīs diskusijas aizsācējs?
Kristofers
# Iesūtīts: 2009.02.17 15:45:35
Ctulhu Jau pateicu. Parasta, primitiiva un viegli apgaazjama kreacionistu propaganda.
Diezgan augstprātīgi. Ko Tu saki par argumentu, ka evolucionisma lielā problēma ir varbūtību teorija. Lai viss tā nejauši kombinējoties rastos, ir miljards reiz miljards gadu būtu miljards reižu par mazu.
rainars
# Iesūtīts: 2009.02.17 23:44:19
Džamšuds Ctulhu vai jums nav nācies sastapties ka zinātnieki kuri pēta dažādas lietas atdzīst Radītāju Dievu un ka pats darvins gramatas beigās esotr izteicies ka tāda teorija ir so so.
Vai arī jūs ticat Gagarinam kurš lidojot kosmosa Dievu neesot manījis.
Kristofers
# Iesūtīts: 2009.02.18 09:32:16
Džamšuds laikam Dievu ir iedomājies kā sirmgalvi, kas baltā paltrakā sēž uz mākoņa maliņas.
Kristofers
# Iesūtīts: 2009.02.18 09:40:59
Ctulhu Man slinkums n-to reizi te izklaastiit teorijas pamatus, taapeec pavisam iisi -
Kljuuda ir tajaa, ka netiek njemti veeraa pasorganizacijas liimenji un ar tiem saistiitaas varbuutiibas izmainjas, netiek njemts veeraa procesa pakaapeniskums.


Tad uztaisi coppy-paste no diskusijām, kur tu esi izklāstījis. Pagaidā attiecībā uz procesa pakaapeniskums var pateikt, ka tā arī šie pakāpeniskie starpposmi fosīlijās nav atrasti.
rainars
# Iesūtīts: 2009.02.18 19:28:39
Džamšuds spurinies tik pats nesaproti pret ko.Dievs jau nav materija un viņš nav ne laikā ne telpā.Dievs ir Esošs visur un vienmēr.Arī ar tevi kaut vēl to neapzinies un cenšas tevi pasargāt.
rainars
# Iesūtīts: 2009.02.18 19:55:17
Nu redz nu . Dievu (Radītāju ) nesastop ļaudis jo grib to materializēt.Dievs ir gars pie kam vēl Svēts.Dievu var sajust.
rainars
# Iesūtīts: 2009.02.19 10:08:25
Džamšuds Radītajs jau ir gana reižu tevi uzrunājis,tikkai neapzinmies.A, tu esi kādreiz vēlējies ieraudzt Dievu ?
Radītajs jau ir gana reižu tevi uzrunājis,tikkai neapzinamies.Ja man dīrkst atbildēt tavā vietā teiktu ka gribi .Pamatojums jau tajā ka tu esi šajā ticīgo diskusiju forumā.
rainars
# Iesūtīts: 2009.02.19 10:25:53
Pilnīgi acīmredzami MAN tāda dāvana iztrūkst. Džamšuds
Ir viens tāds Apustulis Pāvils kurš aicina tiekties pēc gara dāvanām.
Nenokar degunu gan parādīsies ,atliek tik censties un darīt ka iznak,kaut vai tapat ka ar pīpēsanas atmesanu.Ir jāgrib un jabūt motivacijai(līdzība).
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.19 11:26:29
Trilo, a man arvien vairāk rodas aizdomas, ka mūsu 21 gadsimtā cilvēkiem patīk texti tikai lozungu vai virsrakstu formā... Ja nespēj izteikt domu 3 vārdos, tad doma ir sux... Līdz ar to arī uztvere ir šāda 3-4 vārdu garumā... Un ja tava doma prasa veselu paragrāfu, vai pasarg Dievs veselu grāmatu, tad 21 gadsimta cilvēkam līdz tam vairs netikt, viņš nespēs uztvert... un ja tu kaut ko līdzīgu kā Luters ierakstīsi, tad tas būs viss, ko tāds cilvēks no grāmatas paņems...
Tāpat kā ateisti arī no Rakstiem visu ko var paņemt ir kādu VD citātu par Dieva pavēli nonest kaut kādus Kānāniešus vai nu ko tur!
Cilvēki šajā 21 gadsimtā nespēj lasīt vairs kontextā, nespēj redzēt informācijas kopainu redzēt lietas "no putna lidojuma" (a vai vispār to kādreiz viduvējs cilvēks ir spējis?)

Tik fīča tāda, ka tagad, kad visi protam lasīt... vienmēr visi var kauties no sērijas - "Stāv Rakstīts"...
Kristofers
# Labojis Kristofers: 2009.02.19 15:11:42
Kristofers ka tā arī šie pakāpeniskie starpposmi fosīlijās nav atrasti.

Džamšuds A kāpēc tādi būtu vajadzīgi? Ko viņi būtisku dotu zinātnei? Ticību? Bet vai tad zinātnei svarīgākas nav zināšanas, nevis ticība?

Evolūcijas teorija ir tikai hipotēze. Bet taustāmi fakti ir nepieciešami šīs hipotēzes verifikācijai.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.19 15:16:17
Trilo, vēl jau jautājums, ko mēs par speciālistiem uzskatām! Kas tev speciālists, tas man fufels un otrādi!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.02.19 15:29:47
Džamšuds, nu redzi... Ja kāda teorija izvirza hipotēzi, ka starp ūdeņradi un cilvēku existē pārejas posmi, gribētos, lai tiek uzrādīts empīrsiki viens no diviem (ideāli abi)
1. Visi starpposmi
2. Process kas šādu pāreju izveic!

A pagaidām ir kas...

Ir izmētāti fosīliju dati, sarpposmi nav, šos starpposmus aizpilda zinātnieku iztēle un žurnālu ilustrātoru meistarība! Tiek paziņots ka PROCESS IR! Kad tiek prasīts pierādījumi, tad tiek norādīts uz šīm fosīlijām un pateikts - lūk procesa pierādījums!

Un kas interesanti, netiek ņemts vērā, ka starpposmu nemaz nav, netiek ņemts vērā, ka process nav empīriski nedz demonstrēts, nedz parādīts kaut vai nelielās detaļās!

Tas kas TIEK parādīts un tad pa visiem žurnāliem izbazūnēts, parasti ir pretējs process... kad organisms iegūst jaunas īpašības, deģenerējot savu bioloģisko informāciju... nevis tas kas būtu jāpierāda!

Un viss!

Nupat ir kritis kārtējais Darvinistu mīts - Common Tree of Life! Tb skaists bija mīts... tik kad zinātnieki pieķērās pie datu pētīšanas, tad izrādās, ka koks tur nekādīgi nesanāk! Itogo viss tas common ancestor burbulis - čušs... BTW publicēts raksts tieši newscientists, kas nu noteikti nekvalificēsies kā kreacionistu žurnāls! Tik laikam paies pāris gadi, kāmēr Darvinistiem tas pielex, a parastie mirstīgie vēl ilgi dzīvos šajos mītos un Džamšuds ar Ctulhu vēl ilgi šo common koku vilks ārā kā Evolūcijas argumentu... nemaz nezinādami, ka tas jau ir izkūpējis šodien un Darvinisti, kas zin ap ko liet grozās, kautrīgi paslauka savas zajavas zem tepiķīša!

Redz zinātnei ir tas labums... ka, tad kad tā pieķerās klāt kādai hipotēzei, tad pierādījumi ir tie, kas izšķir!

Un Darvinistu zajavas - tā tam jābūt, jo nebūt nevar - vairs nepalīdzēs, ja Darvinisti neliks galdā hardcore taustāmus pierādījumus, tehnoloģijas, matemātiskos modeļus!
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 170 , pavisam kopa bijuši: 9502