atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Skeptiķi un Dievs
-Jona-
Iesūtīts: 2009.01.23 16:13:52
Man pasam dieva modelja nav, ja buutu - es nebuutu ateists.
Ctulhu

Šo esi izlasījis?
http://pie.daugavas.lv/atteli/creat.pdf
. 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.01.23 16:14:29
Tad varbūt vismaz - skeptiķis..?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.23 16:20:45
masiks, garš Kreacionistu texts. Ja nav ko darīt, vari burties cauri!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.23 16:31:46
Skumji gan... jo tie pierādījumi, kas tiek zīmēti par Zemes Vecumu nezkamdēļ ignorē tieši tos pašas kļūdas, kuras šie pārmet Evolūcijas Teorijas piekritējiem...

Nu tur no sērijas - tiek ignorēts tas, ka nav zināms visu nokritušo putekļu daudzums un biežums uz Zemes... tb nav pierādīts, ka tas ir kosntants un nemainīgs! Vai atkal par hēlija daudzumu Atmosfērā... Varētu padomāt, ka tas nevar no Zemes prom aizlidot...
U.c. fīčas, kas netiek ņemtas vērā... Tb abas puses iekāpj vienā un tai pašā substancē, pieņemot, ka šeit viss bij tieši tāpat kā šodien arī senāk!
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.01.23 17:03:15
Ctulhu
Ne nu gluži kā eksistences pierādījumu, bet vismaz lai tu savā a-teismā iešaubītos.
Hmm, ja uzreiz par garu, varbūt sākam ar īsāku? Kurš un kā īsti rada jaunu dzīvību? - reiz delfos iznāca gara nojēgšanās, bet skeptiķi čo ta vis neapgāza mani... :


Re: ola
Autors: Jona
Datums: 09-05-08 16:21

Abet šis:
Pie manas radīšanas līdzdarbojās TIKAI mans cienījamais tēva k-gs un godājamā mātes k-dze. /c/ola/
mani uzjautrina vienmēr!

Pie TIK neiedomājami sarežģīta organisma (pat ja skatam tikai redzamo daļu) kā cilvēks - un - to dabū gatavu JEBKURŠ! (uz 5 min piesaucis palīgos savu otru pusīti!)
Sevisķi amizanti iedomāties to mumbu ļumbu cilts vai, teiskim, alkoholiķu pārīša kontekstā, kas "māk" uzcirst tikpat nevainojami kā kāds nobeļa laureāts!
bez jebkādām anatomijas/fizioloģijas zināšanām! bez neviena rasējuma! bieži pat bez nodoma, bet nejauši `papardēs`! reizumis pat galīgā ķēmā un bezfilmā!!
http://forums.delfi.lv/read.php?f=97&i=153872&t=153724


Ja nu tu gadienā izlasītu to diskusiju līdz galam, ja gadienā atrastu pretargumenus, tad nu izplāj..?
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.23 17:32:21
-Jona-

Maza tu vēl esi... Pusi no tā Kreacionistu texta pat es varētu atspēkot, būdams ticīgs... a Ctulhu pat uzaci neparaustīs... Texts ir zemas kvalitātes, derīgs gan intereses radīšanai cilvēkiem, kas ir atvērti un mazinformēti... tā teikt - Ievads Kreacionismā... Bet ar šito neizkustināsi tādus ateistus kā Ctulhu!

Tur arī Autors pats raksta - bez formulām to pierādīt ir grūti... A vot Ctulhu kaŗeiz šīs formulas interesētu, jo tās tad parādītu ir Autoram taisnība, vai viņš tikai blefo... jo formulās salaist tintē ir daudz grūtāk un kļūdas ātrāk redzamas, nekā gramatiski skaistos teikumos!

Es nesaku, ka texts slikts... texts ok, bet ne priekš Ctulhu vai masika! Tas var paraut tīni 15 gadīgu... ne vairāk... bet daudzi arī tajā laikā top ticīgi un vēlāk izpētot šos jautājuus dziļāk tad arī var uzzināt ir tā vai nav tā...
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.23 17:33:03
Džamšuds, nemānies... mani stārķis atnesa
Tas Pats
# Iesūtīts: 2009.01.23 21:29:03
Olita Kas paliks pēc pēdējā atoma anihilācijas? :-)
Jautājums radās, strauji paritinot notikumu gaitu.
Pēdējo atomu vēl spēju iztēloties, bet to, kas būs pēc tā pazušanas, ne.
Džamšuds
# Iesūtīts: 2009.01.23 21:50:58
Olita
Labais un Ļaunais Nekurienē
Un kas ir SHIS?
Džamšuds
# Labojis Džamšuds: 2009.01.23 22:22:56
Olita
kas tas nafig ir Labais un Ljaunais Nekurienee, un kaa vinji viens no otra atskjiras????? Kas nafig vinjiem dod noveerteejumu "labs" un "ljauns"?
Džamšuds
# Iesūtīts: 2009.01.23 22:36:43
Olita
Pag, tad tu te ieprieksh vienkaarshi fluudoji - tb nesaistiiti fantazeeji par neko? A pasniedzi kaa gandriiz cietas zajavas? Nu daarguminj, tad esi uzkaapusi uz taas pashas tacinjas, uz kuras tusee Dizhpacients al-drs.
Tas Pats
# Iesūtīts: 2009.01.24 20:58:16
/Tas Pats skeptiski noskaņots/
Olita,
varbūt nav nekāda "labā" un "nelabā", bet gan tikai VIŅŠ un kļūdas?
Varbūt pat nav nekādu kļūdu, bet gan tikai procesi, kas nav beigušies?

Atcerējos kādu amizantu apgalvojumu.
"Viss beidzas labi, bet, ja kaut kas nav labi, tad tas vēl nav beidzies."
vilks
# Labojis vilks: 2009.01.25 09:38:23
Džamšuds
Veel arvien domaaju - izvēlies, lūdzu, forumam piemērotākus izteicienus. Šeit patiesham nav delfu forums.
Džamšuds
# Labojis Džamšuds: 2009.01.25 17:23:07
vilks
Un...?
vilks
# Iesūtīts: 2009.01.25 17:24:57
Džamšuds
..un domaa, ko saki.
Džamšuds
# Iesūtīts: 2009.01.25 17:28:26
vilks
Paarsvaraa arii taa daru. Maz ir no manis naakushi komentaari bezsamanjas staavoklii.
Džamšuds
# Iesūtīts: 2009.01.25 17:58:40
Olita
Tas tev taa tikai shkjiet. Man, ieraugot DAZHUS tavus teikumus, veidojsa tiesha asociaacija ar zinaamo delfu pasazhieri. Ij attiecigi veidojas tam adekvaata reakcija. Kaa es vairumaa gadiijumu konstateeju - rekacija bija pareiza un patiesa.
Džamšuds
# Iesūtīts: 2009.01.25 18:21:12
Olita
Kāds ir sausais atlikums Tiesneša kungs?
Kaads tas ir - taads ir. Jau aprakstiiju. Vilks par to mani sabaara. Tev ir kaadas pretenzijas, vai pieraadiijumi preteejam?
Džamšuds
# Iesūtīts: 2009.01.25 18:54:57
Olita
Nu, takā tu zem kašķīguma un sīkumainības paslēpi vienkārši bezatbildību par saviem paziņojumiem - mierīgi vari turpināt savu iŗŗacionālismu arī tālāk. Tikai nebrīnies, ja reizi pa reizei tevi paspārda vai paņirgājas par tavu īpaši sulīgu bezatbildību... bet nezkāpēc izskatās ka tas tevi tomēr aizķer... incanti - kāpēc gan tā?
vilks
# Iesūtīts: 2009.01.25 19:09:06
Džamšuds
nebrīnies, ja reizi pa reizei tevi paspārda vai paņirgājas
nu tas kaa reizi shai forumaa ir aizliegts.
Džamšuds
# Iesūtīts: 2009.01.25 19:53:39
vilks
Mhm... aizliegts... paņirgāties var arī izliekoties par bezatbildīgu muļķīti... it ka tas tad nu NAV aizliegts, taču ja Džamšuds tā dara - kaukā arī to iemanās aizrādīt, zinies...

Olita
Patīkamām lietām vienmēr ir kāda blakne. Šoreiz tā ir pelnītas birciņas piekabināšana... mja...

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 134 , pavisam kopa bijuši: 14155