atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Ticībā veikts grēks
incognito
Iesūtīts: 2009.01.08 09:20:07
Vai ticībā veikts grēks ir grēks no teoloģiskā viedokļa?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
S.R...
# Iesūtīts: 2009.01.08 09:59:07
a_masiks
grēka alga ir nāve.
S.R...
# Iesūtīts: 2009.01.08 09:59:33
Juventus
ko tu iesaki?
Juventus
# Labojis Juventus: 2009.01.08 10:04:14
S.R...
Nu, varbūt būtu godīgi pāvestam piecelties un pateikt: baznīcas uzdevums ir veicināt labo un godīgumu šajā pasaulē, bet vēstures gaitā baznīca ir pati bijusi nekrietna - tā ir atbildīga par daudziem asiņainiem kariem, miljoniem nogalinātu cilvēku, miljoniem izpostītu likteņu, kā arī bijusi mantkārības un negausības iemiesojums, tāpēc ar man uzlikto varu es pasludinu šo bodīti par slēgtu, jo viņas pastāvēšana (un morāles sludināšana) pēc pastrādātā ir amorāla pati par sevi... izsaku cerību, ka tiks izveidota kāda godīgāka organizācija dieva vārda un morāles sludināšanai.
S.R...
# Iesūtīts: 2009.01.08 10:04:49
a_masiks
mans mīļais draugs, es aizmirsu piebilst - nenožēlota grēka. ja būsim tik nepiekāpīgi svešu grēku tiesāšanā - kurš no mums paliks dzīvs? kādēļ tāda rūpe par Baznīcu?
incognito
# Iesūtīts: 2009.01.08 10:04:51
S.R...
man kā RKB loceklei arī ir sava atbildības daļa. ko es varu teikt - jā, tas bija grēks. atzīstos.
Beidz nu mīļā šaustīt sevi. Ne tu to paveici, ne tev par to jāatbild.

Cits jautājums ir, ka šī situācija man rada iespaidu, ka ar ticību vien cilvēka dzīvē ir par maz. Sola fide nepasargā cilvēku no visbriesmīgāko grēku paveikšanas.
S.R...
# Iesūtīts: 2009.01.08 10:06:10
Juventus
mums nav tiesības izvairīties no savas atbildības tāpat kā nav tiesības izvairīties no saviem pienākumiem. pildīsim tos tālāk.
Juventus
# Iesūtīts: 2009.01.08 10:09:22
S.R...
un kā tad izpaužas šī atbildība? Kā politiķiem - politiskā?
sicilia
# Iesūtīts: 2009.01.08 10:09:39
a_masiks

Sica gan uzskata, ka par nevainīgi noklilotajiem ļaužiem atbild tie, kas to izdarīji... konkrēti konkrētie garīdznieki , kas pieņe`ma lēmumu spīdzināt un kas pieņe`ma lēmumu dedzināt, slīcināt utt.
par to nevar atbildēt visa baznīca un piemeŗam Sica kā baznīcas sastāvdaļa..... jo es tai laikā nedzīvoju.
bet tās ir manas domas....
S.R...
# Iesūtīts: 2009.01.08 10:09:58
incognito
paldies. beidzu šaustīt.
cilvēks savā būtībā ir labs, briesmonis viņā pamostās tad, kad savu ambīciju vadībā nesaprot, pārprot vai vienkārši nevēlās redzēt Gaismu un Patiesību. Viņa no mums nav apslēpta.
bet ir bīstamība nedomāt ar savu galvu bet paklausīt vadošajām tendencēm u.tt. izkropļota ticība nav ticība Patiesībai.
S.R...
# Labojis S.R...: 2009.01.08 10:11:48
Juventus
tā ir ļoti liela atbildība. politiķi iet un nāk - mēs paliekam mūžīgi
āmen.
tagad iešu pildīt savu pienākumu - jāpastrādā.
Juventus
# Iesūtīts: 2009.01.08 10:16:04
Ak tad ļoti liela ...
izlog. Esere [95.68.44.121]
# Iesūtīts: 2009.01.08 10:22:24
Juventus
nu ja.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.08 10:23:31
Grēks ir grēks arī Āfrikā... Man gan ir aizdomas, ka Dieva priekšā nesodīs RKB locekli par to, ka kāds mudila viduslaikos dedzināja raganas! Tiesās katru individuāli, bet tie, kuri bij "pie ratiem" tiks tiesāti ar stingrāku mēru. Nu kā teikts - kam daudz dots, tam daudz prasīs!
Kā arī Dieva tiesā, nezināšana var izrādīties vainu mīxtinošs apstāklis... Bet Dievs, protams, ZIN vai tu nezināji objektīvu iemeslu dēļ, jeb negribēji zināt un ausis aiztaisīji, kad Dievs tev caur saviem ļaudīm pamācīja!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.08 10:24:50
Kā arī man ir pamatotas aizdomas, ka nav daudz RKB loceklu, kas Krusta Karus vai vispār nogalināšanu ticības vai neticības dēļ šodien atzīst kā Dievam tīkamu darbu un Dieva gribu! Tā kā... te tas mūžīgais jautājums, cik tālu vispārējo RKB kā organizācijas kopējo rīcību var pielīdzināt ikvienam tās loceklim šodienā?
Juventus
# Labojis Juventus: 2009.01.08 10:30:10
Mulders
3. reiha Nacistu partija arī darīja cūcības... Vai, pareizāk, tās biedri darīja. Un tāpēc minētās organizācijas vairs nav (nu, vismaz valstiskā līmenī).
9K116
# Iesūtīts: 2009.01.08 10:32:57
Juventus
3. reiha Nacistu partija arī darīja cūcības... Vai, pareizāk, tās biedri darīja. Un tāpēc minētās organizācijas vairs nav (nu, vismaz valstiskā līmenī
Un līdzīga iemesla dēļ pie mums ir aizliegti arī komunisti (kā organizācija).
izlog. Esere [95.68.44.121]
# Iesūtīts: 2009.01.08 10:34:21
Juventus
mīlulīt, un kādas cūcības mūsu pašu ikdienā notiek? kādu ideju un partijas vadībā? a? vot par to mēs gan neko neteiksim. ibo nav izdevīgi.
Juventus
# Labojis Juventus: 2009.01.08 10:37:58
izlog. Esere [95.68.44.121]
Mīļo Eserīt, tāpēc jau arī baznīca kā organizācija ar savu morālo atbildību nav diez ko labāka par, piemēram, to pašu oranžo cūku partiju... un tas nav diez ko labs rādītājs.
9K116
# Iesūtīts: 2009.01.08 10:40:32
incognito
Vai ticībā veikts grēks ir grēks no teoloģiskā viedokļa?
Tev nebūs nokaut, izņemot tās reizes kad es, dievs tas kungs, tev to lieku ©

S.R...
par labu farizejiem varbūt var minēt to, ka viņi savu ticību kopa ne aiz mantkārīgiem vai savtīgiem nolūkiem kā tas bija ar inkvizitoriem
Man ir nelāgas aizdomas, ka diezgan daudzos gadījumos inkvizitori svēti ticēja, ka patiešām dara labu un svētīgu darbu - cīnās pret ļaunumu, t.i. burvjiem un pročajiem vella kalpiem. Mantkārīgi nolūki drīzāk bija tam, kurš denuncēja, savukārt inkvizitori izmeklēja lietas pēc tīras sirdsapziņas un tābrīža izpratnes par to, kas ir labs, pareizs un attaisnojams.
izlog. Esere [95.68.44.121]
# Iesūtīts: 2009.01.08 10:41:05
Juventus
baznīcas uzdevums nav veidot politiku. bet pārmetums ir vietā. baznīcai noteikti vajadzētu norādīt uz cūcībām gan pašu vidū, gan ārpus tās.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 4 , pavisam kopa bijuši: 11150