atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību t.s. Dievmātes parādīšanās.
LittleWonder
Iesūtīts: 2008.12.18 20:25:17
Esmu lasījis par dažiem gadījumiem, kad kādam ir parādījusies Dieva māte. kas tas ir pēc jūsu domām:
1.Dieva zīme
2.Velna apmāns
3.Slimīga fantāzija vai ļaužu muļķošana
<< . 1 . 2 . 3 .
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.18 16:15:55
Ctulhu, nu redzi...
Par dzērāju jau atbildēju - Paradīzē!

Par dakteri ir neskaidrs, jo nav skaidrs nedz tie motīvi un būtības motīvi, kas lika viņam glābt cilvēkus, nedz skaidrs ko tu/dakters saprot ar "netic Dievam"

Ja Dakterim vispār grēku nav, ir čanci nonākt Paradīzē uz to 70 izglābto rēķina vien... A ja dakterim ir grēki, ko šis nenožēlo... tad rodas jautājums, cik cilvēki jāizglābj, lai man būtu tiesības nogriezt vienu vecenīti vai aplaupīt banku?
Mulders
# Labojis Mulders: 2009.01.18 17:03:18

Aga. Taatad ticeed dievam, lai nonaaktu paradiizee, nav obligaati. Tas jau skan labaak


Ij kā tu to secināji!

Vismaz tava "ticība" vairāk izskatījās pēc "nezināšanas" nekā pēc apzināti pieņemta lēmuma attiecībā pret Kristu! Man ir stipras aizdomas, ka tavs dakters noteikti nenoraidītu Kristus darbu un rīcību, kā arī labprāt Kristu par savu draugu ņemtu... būtu viņam tāda iespēja!

Demarkācijas līnija ir - attiexmē pret Kristu!
zakjis [81.198.130.119]
# Iesūtīts: 2009.01.18 17:04:09
artos
Nav tādas "Lutera konfesijas", bet ir tie, kuri mēģina saprast Dieva atklāsmi Rakstos tā, lai nenojuktu cilvēku izdomājumu mežā. Kas attiecas uz luterāņiem, tad šie radās tieši šīs skaidrības meklējumu dēļ. Savukārt, kas attiecas uz Jēzus Māmiņas dievišķošanu, pat Tev jābūt skaidram tam, ko Tev mēģina paskaidrot, piem., Mulders .
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.19 11:16:21

Tipa dakterim nekas nebuutu pretii pabazareet draudziigi ar personu JK, bet jams netic dievam-radiitaajam.


Teicu, tas jau ir zināšanu jautājums. Ja dakteris netic nekam, ko nesaprot vai nezin... nu normāli Tas neuztrauc! Kristus galu galā pats pie krusta lūdz par saviem slepkavām ar vārdiem _ "Piedod, jo tie nezina ko dara"

Nuu, konkreetos JK labos darbus noteikti ne, at taa saucamo ``vietniecisko upuri`` uzskatiitu par bezjeegu. Baidos, ka kāreiz ārstam šī koncepcija būtu vistuvākā... īpaši tajās reizēs, kad viņš būs daudzkārt pārstādījis cilvēkiem orgānus, kurus viņiem ziedo veselīgi un dzīvotspējīgi radinieki, atsakoties no savām nierēm. Vietnieciskais upuris ir tikai mazliet tālāk - savas dzīvības atdošana, lai citi dzīvotu! Ārstam tas ir viņa asinīs un faktiski starp rindiņām zvērestā ielikts!

PS: Un rezultaataa Mulderam paradiizee buus dzeeraajs, kas nehrena laba dziivee naff izdariijis, tikai paaris reizes paluudzis piedosanu.
Nope Paradīzē būs jauns cilvēks, kas sapratis savu ļaunumu un grēku un līdz ar to atdevies Dievam tādējādi pakļaudams savu gribu Dieva gribai, tādējādi kļūdams par to, kam viņš by-design ir bijis paredzēts... Defektīva sistēma top par efektīvu sistēmu un veixmīgi iederās vispārējā Dieva plānā un kosmosa kontextā... Savukārt kāds frukts, kurš grib būt daļa no realitātes, bet negrib šai realitātei pakļauties un ar tās likumsakarībām rēķināties... nu tas ir tas pats kas lēkt no jumta pirms tam pieņemot AntiGravitācijas rezolūciju Kosmosam uz to ir nospļauties!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.01.19 11:20:50
Mulders
Baidos, ka kāreiz ārstam šī koncepcija būtu vistuvākā... īpaši tajās reizēs, kad viņš būs daudzkārt pārstādījis cilvēkiem orgānus, kurus viņiem ziedo veselīgi un dzīvotspējīgi radinieki
Ja ieliekam Dievu piemērā, tad atkal sanāk ierobežots, nevarīgs Dievs, kam tikai viena niere, nevis nevis bezgalīgi daudz, pēc vajadzības!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.19 11:23:52
Ja ieliekam Dievu piemērā, tad atkal sanāk ierobežots, nevarīgs Dievs, kam tikai viena niere, nevis nevis bezgalīgi daudz, pēc vajadzības!

Nuja... arī nesaprotu, ko tas Dievs cepās par nogrieztām izvarotām jaunām meitenēm, tač varēja šo pēc 3 dienām augšāmcelt ar miljonu kontā... ij tā teikt, gan izvarotājam savs prieks, ij meitenēm kompensācija... Visi laimīgi un priecīgi
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.01.19 11:36:06
Mulders
Tavi piemēri neder, jo tajos visur figurē resursos ierobežota būtne. Tai nez kas jāpērk, jāziedo "dzīvība" (kas vispār nemirstīgai būtnei ir neiespējama padarīšana, un kāpēc vspār lai Dievu īpaši uztrauktu viena fiziska ķermeņa īslaicīga nāve?).
Visi piemēri rullē, līdz mēs aizdomājamies līdz tam, ka piemēros ir ierobežoti, parasti cilvēki.
Tāpēc es saku, ka Dievs tev sanāk tāds vārgs, kā cilvēks.
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.19 11:55:07
EzītisMiglā! Bet Dievs arī bij Cilvēks Miesā - ierobežots - tad kad savu dzīvību atdeva.
-Jona-
# Labojis -Jona-: 2009.01.19 12:51:14
zakjis
Reiz dzirdēju kādu radio raidījumu ar Kardinālu Jāni. Viņš skaidrā tekstā par Medžugorji pateica: "Baznīcai vēl nekas nav skaidrs par to, kas īsti tur notiek. Daudzas lietas ir apšaubāmas. Neskrieniet uz turieni!"

Domāts Jānis Pujats? Tad nez vai tu precīzi atreferēji, jo uz grāmatas "Medžugorjes apslēptais Bērns" kāreiz ir virsū viņa personīgais imprimatur , kā arī uz M.Valtortas un visām L.Lašansa grāmatām.
Tas, ka RKB nevar dot oficiālu atzinumu - nu tā viņiem pieņemts, kamēr attiecīgā parādība nav beigusies. Savā būtībā nebibliska metode, jo no Rakstiem neizriet, ka mācekļiem būtu bijis uz Jēzus nāvi un Kajafas atļauju jāgaida! Tāpēc lai vēlreiz slavēti vienkāršie zvejnieki, ka nešaubīgi atpazina Mesiju savās sirdīs un sekoja Viņam bez kavēšanās... Kungs Jēzus zināja, kurus izvēlēties.


Tāpēc, ka ar Kristu nepietiek, jo Kristus pasludināts aplam nepilnīgs.

Kurā vietā kāds saka, ka tas ir tāpēc?? Kādu precīzu citātu, lūgtum.


Savukārt, kas attiecas uz Jēzus Māmiņas dievišķošanu...

Un kurš te dievišķo? Varbūt kāds pa kluso pielūdz piem., Luteru, tu tā skaidri zini, ka ne? Bet varbūt līdz ausīm kādā mācītājā samīlējies, vai esi pārbaudījis?
Tā nav mūsu problēma, tāpat kā neesam atbildīgi par visiem Romas vēsturiskajiem fēleriem.

18 Par visu esiet pateicīgi! Jo tāda ir Dieva griba Kristū Jēzū attiecībā uz jums.
19 Neapslāpējiet Garu,
20 nenicinait pravietošanu;
21 pārbaudait visu; kas labs, to paturiet!
/1.Tes.5/
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2009.01.19 12:53:22
Mulders
Aha, atkal jau Dievs=Cilvēks, kad vajag, bet kad vajag, tad nav!
Mulders
# Iesūtīts: 2009.01.19 12:57:00
Nu luuk. Taadaa gadienaa skeptikju-neticiigo-ateistu pieeja ir normaala. Vinji tic tikai tam, ko zin. Par paareejo izsaka hipotezes, izejot no savaam zinaasanaam.

Nu un līdz ar to viņu zināšanu sistēmā nav iespējams inkorporēt neko tādu, kas ir pretrunā šīm zināšanām... piemēram... skeptiķis nekad nedos brāļiem Raitiem patentu

Aha, atkal jau Dievs=Cilvēks, kad vajag, bet kad vajag, tad nav!
Nu tas atkarīgs no tā par kuriem Kristus Personas atribūtiem tu runā... ja par cilvēka atribūtiem, tad cilvēks, ja Dieva atribūtiem tad Dievs...
Tā piemēram dzelzbetons ir izturīgs, jo tajā ir dzelzs armatūra, bet ūdenī tas nesarūsē, jo ir betons!
Jaunais [89.201.93.92]
# Iesūtīts: 2016.09.15 15:49:08
Vārds - Dievmāte, - nav patiess.
Aivars
# Iesūtīts: 2016.09.17 15:56:21
Jaunais [89.201.93.92]

Vārds - Dievmāte, - nav patiess.

Tur nu tev 100% jāpiekrīt

Šis vārds ir radījis vienus vienīgus pārpratumus, lai cik skaisti nebūtu bijuši to kristiešu motīvi, kas izgudroja vārdu theotokos - Dievdzemdētāja
dafne
# Iesūtīts: 2016.09.20 08:08:43
Dievdzemdētāja Marija mūsu māsa Kristū
Raimonds
# Labojis Raimonds: 2016.09.20 11:01:17
Visvairāk šie pārpratumi tieši skar vienkāršo kristiešu ikdienas dievbijību - garīgumu un pašizpratni. Marioloģiskais garīgums laikam bez mistikas vairs nav iespējams. Tas savdabīgi suģestē, ievelk, kāds teiktu - transcendentē. Tāpat kā austrumu ortodoksā kristietība. Bet, ja godīgi, nezinu, nezinu, vai tas vairāk tomēr nelīdzinās, labākajā gadījumā, infantilizācijai, bet sliktākā - apzināti izraisītam psihotismam un visam citam no psihiatrijas jomas? Protams, nenoliedzami, uz kura pamata arī var notikt un notiek dažādi fenomeni. Ja kaut ko ļoti gribas redzēt, tad pēc laika arī to ieraudzīsi.

Eņģeļu un apustuļu karalienie jau vairs ir grūti būt vienkāršai māsai.
dafne
# Labojis dafne: 2016.09.20 22:26:00
Raimonds
U n, Viņam tā uz ļaudīm vēl runājot, redzi, Viņa māte un Viņa brāļi stāvēja ārā un gribēja ar Viņu runāt.
47 Un kāds uz Viņu sacīja: "Redzi, Tava māte un Tavi brāļi stāv ārā un meklē ar Tevi runāt."
48 Un Viņš atbildēja un sacīja tam, kas Viņam to teica: "Kas ir Mana māte, un kas ir Mani brāļi?"
49 Un, roku izstiepis pār Saviem mācekļiem, Viņš sacīja: "Redzi, Mana māte un Mani brāļi!
50 Jo, kas dara Mana Debesu Tēva prātu, tas ir Mans brālis un Mana māsa, un Mana māte." (Mat.12:46-50)

Daži no neērtajiem pantiem
Raimonds
# Iesūtīts: 2016.09.21 11:38:09
Piekrītu Tev! Patstāvīgi domājošiem kristiešiem noteikti par šiem pantiem ir ko padomāt. Bet labi zinot pamatinterpretācijas t.sk. ar kādām ar vien vairāk argumentē, nekādas ilūzijas! Ja mēs esam kristieši, esot vienā miesā, nevar izlikties, ka mūs tas neskar. Varbūt pat vairāk un dziļāk, jo vairāk noliedzam, jo dziļāk ietekmē.
Pienvedējs
# Iesūtīts: 2016.12.18 11:55:46
Par aizlūgšanām Marijai. Kā jūs traktējat pantu Lk 2: 35?
un Tev pašai cauri dvēselei zobens dursies - tā ka atklāsies daudzu siržu domas
<< . 1 . 2 . 3 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 75 , pavisam kopa bijuši: 4506