atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Bailīgi palika..
Ateistiem.lv
Iesūtīts: 2008.12.02 18:30:11
"Tad nu ikvienu, kas Mani apliecinās cilvēku priekšā, to arī Es apliecināšu Sava Tēva priekšā, kas ir debesīs.
Bet, kas Mani aizliegs cilvēku priekšā, to Es arīdzan aizliegšu Sava Tēva priekšā, kas ir debesīs.
Nedomājiet, ka Es esmu nācis mieru atnest virs zemes; Es neesmu nācis atnest mieru, bet zobenu.
Es esmu nācis cilvēku savest naidā ar viņa tēvu un meitu ar viņas māti, un vedeklu ar viņas vīramāti.
Un viņa paša māju ļaudis būs cilvēka ienaidnieki.
Kas tēvu vai māti vairāk mīl nekā Mani, tas Manis nav vērts, un, kas dēlu vai meitu vairāk mīl nekā Mani, tas Manis nav vērts.
Un, kas savu krustu neuzņemas un Man neseko, tas Manis nav vērts."
Mat. 10:32-38

Varbūt kāds man paskaidros šos Jēzus vārdus?!
Man no Jēzus mazliet bailīgi palika..
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
AutorsZiņas teksts
Oļģerts Kāpostiņš
# Iesūtīts: 2008.12.03 14:41:15
Bet tad podā lido apgalvojums, ka Jēzus mūs visus mīl. Nemīl visus. Vēl vairāk - nemīl nevienu!!! Jo ja grēks nav taisnīgums, un mīlēt var tikai patiesību, tad iedzimtā grēcīguma dēļ, mūs nevar mīlēt principā.

Mūžībā nē... Pagaidām tāpēc to sauc par Žēlastības Laiku, Dievs piedod, ļauj kļūdīties un atgriezties no savām kļūdām... Bet tā nebūs mūžīgi, jo tā neuzcelsi nekādu reālo nākotni... jo, ja mūžīgi pacieš vēzi vai lepru tad viss organisms pārvēršas vienā lielā vēzī vai leprā!

Kādā brīdī tā kāja vai roka ir jāgriež nost, lai izdzīvotu pats cilvēks!
Oļģerts Kāpostiņš
# Iesūtīts: 2008.12.03 14:41:42
Kas ir loģika?

Google.lv
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.12.03 14:42:30
a_masiks
Šeit tu samānijies. Tā nu gan nav! Pēc jūsu pašu vārdiem.....

kā tu domā - kādēļ Dievs pasauli ir tā mīlējis, ka atdevis Savu vienpiedzimušo Dēlu?
1- tāpēc, ka tā ir grēcīga.
2 - vai viņš to mīl un tāpēc grib glābt no grēka un nāves.
Miervaldis Gotiņš
# Iesūtīts: 2008.12.03 14:51:38
Rausītis
ak, jā? un pie kā apelēs sab-ba, lai noteikumi tiktu ievēroti?
Ne pie kā, jeb pie bailēm no soda. Viņa vienkārši fiziski sodīs pārkāpējus.

piemēram, kad to, kas nav kāzu drēbēs izemet ārā (Tad ķēniņš sacīja saviem kalpiem: sasieniet tam kājas un rokas un izmetiet to galējā tumsībā, tur būs raudāšana un zobu trīcēšana) vai tad ķēniņš arī ir ārā, vai viņš ir pie saviem ļaudīm?
Tā ir LĪDZĪBA, nevis debesu valstības/elles apraksts. No tā nevar spriest, vai ellē būs `mūžīgas mocības` vai tikai `dieva neesamība`.

Oļģerts Kāpostiņš
Nē tikai varo, spīdzina un nogalina ticīgos! Pret dzīvniekiem viņi mēdz labāk izturēties!
Un daudzus ticīgos, piemēram, Ctulhu ir izvarojis, spīdzinājis un nogalinājis?

Tieši to arī tev teica... Likuma nebūs. Tu pats būsi sev likums, varēsi taisīt kādu likumu gribi dzīvot pēc kādiem principiem gribi un enforcēt jebkurus sev tīkamus (ja vien citi ļaus) normas!
Aclēgas vārds - ja citi ļaus. Tas ir tieši tas, ko es saku.

Bet tas kas tur nebūs - tur nebūs Dieva "koriģējošā" roka
Viņas jau nav arī šajā saulē...
Oļģerts Kāpostiņš
# Iesūtīts: 2008.12.03 15:23:47
Un daudzus ticīgos, piemēram, Ctulhu ir izvarojis, spīdzinājis un nogalinājis?
Cerams ka nē... bet nepārtraukti mēģina, kad šeit ierodās!

Aclēgas vārds - ja citi ļaus. Tas ir tieši tas, ko es saku.
Nu ja neļaus, tad dzīvosi pēc kāda tirāna likumiem Ellē jau nomirt nevarēs, tā kā nāve kā opcija būs atcelta!

Viņas jau nav arī šajā saulē...
Ir. Tik tu to nevari manīt, jo pagaidām putro Dievu ar cilvēka labajiem darbiem... bet kad tas tiks nošķirts, tad redzēsi!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.12.03 15:46:19
Mulders
a ko darīt ar tiem, aks atgriezušies Tēva Mājās... tā arī visu laiku bremzēt, jo redz tev labpatīkās vazāties apkārt?
Laiks ta relatīvs. Khmm... bet Dievs to, šķiet, ka nezināja, jo Atklāsmē daži brēc "Cik ilgi, svētais, patiesīgais Valdītāj, Tu netiesāsi un neatriebsi ..."
Elementārs risinājums ir ievietot dažādus cilvēkus dažādi ātrā laikā.

Kā rīkoties ar tiem cilvēkiem, kas šos Vārdus noraida un par tiem ņirgājas un vēl vairāk - to uzskata par netikumu un vājību?
Pasmieties un just viņiem līdzi.
Bieži palīdz, ja shēmu "Dievs-Cilvēks" aizvieto ar "Tēvs-Mazulis". :-)

ja šis bērns sāk nogalināt, spīdzināt un darīt pāri citiem saviem brālīšiem un māsiņām, kas Tēti un Mammu pazīst, tad tici man... mīlošs Tēvs tādu savu "dēlu" visai ātri pār bortu izmetīs!
Nē, mīlošs būs sarūgtināts un izolēs dēlu no citiem. Bet nemocīs, mēģinās ārstēt, runāsies, uttt.
Oļģerts Kāpostiņš
# Iesūtīts: 2008.12.03 15:52:46
Elementārs risinājums ir ievietot dažādus cilvēkus dažādi ātrā laikā.

Tātad nošķirt? Nu... un kāpēc neticīgie brēc, kad Dievs tieši tā rīkojas?

Pasmieties un just viņiem līdzi.

Un tu bieži smejies un jūti līdz par tiem, kas vadoties no šādiem saviem spriedumiem iet un tavus bērnus apslaktē, jo redz viņi "mīl"!

Nē, mīlošs būs sarūgtināts un izolēs dēlu no citiem. Bet nemocīs, mēģinās ārstēt, runāsies, uttt.

IZOLĒS! Un kas svarīgi - NEĻAUS - viņam savas ļaunās tiexmes realizēt. VOt! Un kad tev beidzot tas pieleks... ka tieši tāda būs elle... izolātors, kurā grēcinieki nevarēs realizēt savas grēcīgās tiexmes uz ticīgajiem!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.12.03 15:57:25
Oļģerts Kāpostiņš
Tātad nošķirt? Nu... un kāpēc neticīgie brēc, kad Dievs tieši tā rīkojas?
Bet viņš jau iemet ellē un moca! Nošķirt nenozīmē mocīt.

Un kad tev beidzot tas pieleks... ka tieši tāda būs elle... izolātors, kurā grēcinieki nevarēs realizēt savas grēcīgās tiexmes uz ticīgajiem!
Nu normāli. Tikai mokas un mūžīgums te nemaz nav obligāti.
Oļģerts Kāpostiņš
# Iesūtīts: 2008.12.03 16:32:12
Bet viņš jau iemet ellē un moca! Nošķirt nenozīmē mocīt.

1. Nošķir, Iemet, whatever... tb tiek veikta procedūra X, kuras rezultātā grupas tiek nodalītas, lai viena otrai nemaisās
2. Mocās viņi paši... tb jā var teikt, ka Tēvs moca savu sadistu dēlu, neļaujot viņam savus citus bērnus mocīt. Taču šāda mocīšana neizriet no Tēva ļaunuma, bet gan no sadista-dēla ļaunuma, viņu moca viņš pats!

Cik reiz šitais būs jādolbī?
Oļģerts Kāpostiņš
# Iesūtīts: 2008.12.03 16:34:38
Te runā par Jēzus zajavām, ka atzīs un mīlēs tikai savējos - tb viņa mīlestība tikai ar konkrētu nosacījumu, kas nekādi nekvalificējas kā vecāku beznosacījuma mīlsetība.... aber atbildi ar zajavu, ka tas ir žēlastības laiks... Nu labi - ja tas nepieciešams - varam pažēlot to Trīsveinību, taču man šķiet, ka tas viņai ir lieki....

"Savējie" ir tie, kurus mīl un kas šo mīlestību pieņem.
Par "Savējo" var kļūt jebkurš, arī tu! Taču, ja tu pats to negribi, tad kāpēc čīxti? Nu kā tu iedomājies izpaustos beznosacījuma mīlestība pret tevi, ja tu negribi lai tevi tā "beznosacījumā" mīl? Nu ko tevi ar varu Paradīzē vilkt... nu mocīsies tu tur un nelaimīgs būsi...
Oļģerts Kāpostiņš
# Iesūtīts: 2008.12.03 16:36:15
Olita, nelaime jau tāda, ka mūsdienās ir degradējies pats jēdziens "Mīlestība" - ar to mūsdienu cilvēks saprot "Labvēlīgu attiexmi pret mani, lai ko es darītu" Tik tā viss nav mīlestība un šādi neviens vecāks nemīl savus bērnus - tie vecāki, kas tā "mīl" savus bērnus, izaudzē neiejūtīgus ļaunus egoistiskus monstrus, kuri paši vēlāk šos vecākus norok!
Oļģerts Kāpostiņš
# Iesūtīts: 2008.12.03 16:56:54
Olita, nu jā... vajadzētu ta vajadzētu... Tač kāpēc domā, ka krītot grēkā sirdsapziņa ir palikusi neskarta? Gan jau ka ja ne no savas tad no citu cilvēku dzīves zināsi, ka katram tā sirdsapziņa ir pielocīta kā nu kuram... katrs prot racionalizēt savus trūkumus un negribēšanu!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.12.03 16:59:09
Oļģerts Kāpostiņš
tb jā var teikt, ka Tēvs moca savu sadistu dēlu, neļaujot viņam savus citus bērnus mocīt.
Normāls Tēvs ārstē savu dēlu, veic pārrunas ar viņu, utt.

Mocās viņi paši...
Kur tas teikts?
Ir gan teikts:
"Ja, kas nebija rakstīts dzīvības grāmatā, to iemeta uguns jūrā." - iemeta vai pats iemetās?
Oļģerts Kāpostiņš
# Iesūtīts: 2008.12.03 17:00:10
Nu un savus bērnus kāpēc mīli? Tikai tāpēc un tikai tad ja viņi izrāda savu pretmīlu? A ja sastrīdēsies, meita nekļūs par kristieti, un apprecēs piemēram manu neticīgo puiku? Tu savu meitu vairs nevēlēsies redzēt, nemīlēsi un tev būs vienalga kā viņai iet? Tjipa - pati izvelēlējās, tad nu tā viņai arī vajag! "Prom no manām acīm, ļauna darītāji!" -taa kaukaa?

Nē!

Mīlu neatkarīgi no savas gribas! Prosto mīlu! Bez nosacījumiem! Mana meita šo mīlu pieņem... nenoraida... ja viņa pati neaizies no mājām, nepametīs mani un nenodosies netiklībai... tad es viņu nekad ārā no mājas nemetīšu!
Vienīgais veids, kā viņa var tikt no manis vaļā ir - pati aiziet pēc savas brīvās gribas!
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2008.12.03 17:01:18
Oļģerts Kāpostiņš
Nu kā tu iedomājies izpaustos beznosacījuma mīlestība pret tevi, ja tu negribi lai tevi tā "beznosacījumā" mīl?
Nepareizi. Nevis "negribi, lai mīl", bet gan "netici, ka ir Dievs, kas mīl"
Oļģerts Kāpostiņš
# Iesūtīts: 2008.12.03 17:02:02
Normāls Tēvs ārstē savu dēlu, veic pārrunas ar viņu, utt.

Ko darīt ar dēlu, kas aiztaisa ausis un sāk "LĀ LĀ LĀ" bļaut ikreiz, kad Tēvs ienāk viņa istabā?

Kur tas teikts?
Ir gan teikts:
"Ja, kas nebija rakstīts dzīvības grāmatā, to iemeta uguns jūrā." - iemeta vai pats iemetās?

Tātad izolēja... Normāli! Beigu stāvoklis... nedziedināmie, trakie, ļaundari, kuri vairs nevar atgriezties... Kāpēc nevar atgriezties, Vien Dievam zināms... neatgriezeniski sabojājušies!
Oļģerts Kāpostiņš
# Iesūtīts: 2008.12.03 17:03:30
a kad aizies - mulders vinju vairaak nemiilees?

Mīlēs... un viņa mājas durvis vienmēr būs atvērtas! Tikai ne tad, ja viņa nāks ar mērķi nest postu, darīt pāri citiem mājas iemītniekiem vai kā tamlīdzīgi destruktīvi rīkoties!

Nepareizi. Nevis "negribi, lai mīl", bet gan "netici, ka ir Dievs, kas mīl"
Nu whatever... tātad, ko darīt ar tādu fruktu? Piespiest Mīlēt... ???
Oļģerts Kāpostiņš
# Iesūtīts: 2008.12.03 17:06:58
Citiem vaardiem - dievs nevar salabot.

Nezinu! Nav man atklāts viss un visi Dieva darbības motīvi un pamatojumi! Kad nomirsim, būs skaidrāk!

Vienīgi varu spekulēt... iedomāties pašprogrammējošu softu, kurš tā sabojājas, ka savas pašprogrammēšanās dēļ sabojā sevi tik tālu, ka salabot nozīmētu - "Iznīcināt un Radīt par jaunu" - tātad apzīņas nepārtrauktību nav iespējams saglabāt!
Taču tā kā Dievs cilvēku u.c. būtnes (Eņģeļus) ir radījis kā mūžīgas struktūras, tad viņš nevar viņas iznīcināt un pārradīt... ja tās sametas mezglā līdz pakāpei, ka kolapsē sevī, tad tā viņi arī paliek mūžībā!!! Pat Dievs nevar laiku atpakaļ pagriezt neiznīcinot to, kas ir noicies pa šo laiku... !!!

Jautājums bija - vai tad tu pārstāsi viņu mīlēt? Un ja turpināsi - kā tas izpaudīsies? Vienaldzībā?

Nav ne jausmas kā izpaudīsies... kad aizies, tad pastāstīšu
Oļģerts Kāpostiņš
# Iesūtīts: 2008.12.03 17:08:03
A ja vinja uzbruks Muldera maajai tad mulders tajaa momentaa vinju nemiilees jeb miilees? Nu konkreeti - ja miil, censas neitralizeet max. saudziigi, ja nemiil - sit `na porazenije`.

Ar giljotīnu ir visvieglāk, bet neprasa mīlestību!
Oļģerts Kāpostiņš
# Iesūtīts: 2008.12.03 17:11:20
un kādi būs nosacījumi lai atgrieztos? Bez nedestruktīvām darbībām? Vai obligāts nosacījums būs atkal stipri mīlēt papucīti? Un ja nemīlēs- lai acīs nerādās.... tā?

Nekādi... Vienkārši atgriezties... Bet bez destruktīviem nodomiem un mērķiem, un Tēva mājās ir vecie labie noteikumi, kas tur bij spēkā aizejot... tur nekas nav mainījies... Ja bij no rītiem zobi jāmazģa toreiz, tad zobus jāmazgā arī tagad...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 11 , pavisam kopa bijuši: 41060