atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Lūgšanu piepildījums
Balss
Iesūtīts: 2008.12.01 11:14:01
Nesen, kad degvielas cenas visā pasaulē cēlās kā termometra stabiņš un uzkurbulēja ekonomisko krīzi, ASV kādas kristiešu grupas paziņoja, ka lūgs Dievu par degvielas cenu krišanos. Ja pareizi atceros, darīja to pat publiski, ar plakātiem.

Viņus, protams, visi gudrie izsmēja. Un kā? Ko tagad saka mūsu ateisti? Kārtējā sagadīšanās? Kad tūktoškārt pierādās, ka lūgšanās izteiktās vajadzības tiek apmierinātas?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.01 11:55:24
a_masiks
Tu nesaproti ne vārdus, ne domu, jo negribi saprast.
Miers ir cilvēkam iekšā, lai kas arī nenotiktu pasaulē vai ar viņu. Pat nāves tuvumā ir šis dziļākais miers, pat ja par niekiem kādreiz raizējas.
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.01 11:57:26
Olita
Ir lūgšanas, kur pašam jādarbojas, protams, (eksāmeni, savas dzīves sakārtošana), bet piem., vilciena aizkavēšana, cenu krišanās, parkvietas piešķiršana vajadzības brīdī - jā, es uzdrošinos lūgt arī par to, ja ļoti vajag (un VIENMĒR dabūju!)
Balss
# Iesūtīts: 2008.12.01 12:09:15
a_masiks
Nē, tu vnk negribi ne redzēt, ne dzirdēt. un tādam nelīdzēs nekādas liecības.
To gadījumu par vilciena aizkavēšanu - jo ĻOTI vajadzēja - un tas bija ļoti netipiski tai zemē, kur vilcieni nemēdz kavēties - nokavēja par apm. 8 min, tā ka tas cilvēks paguva iekāpt, un vilciens arī tūlīt aizbrauca.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.12.01 12:21:20
a_masiks,

Interesants jautājums būtu tāds... Ja tavs mazākais lūgtu tev iedot viņam paspēlēties ar ieslēgtu motorzāģi... vai šīs lūgšanu nepiepildīšanās biežums pierādītu, ka tevis nav, jeb ka bērna lūgšanas tēvam nedarbojas? Un vai tiešām tu domā, ka tava atteikuma pamatojumam būtu prātīgi bērnu aizvest uz traumataloģijas institūtu?
Mazliet domīgais Jony
# Iesūtīts: 2008.12.01 13:51:49
Interesanta tēma...Kas attiecas uz to degvielas cenu krišanos, tad piekrītu Masikam...gan jau atkal celsies...tā tikai tāda atelpa pirms nākamās celšanās. Par to vilcienu...nu man ienāca prātā tāds variants-viens lūdz par to, lai paspētu uz vilcienu, kaut gan redz ka kavē, bet tai pat laikā kāds cits lūdz, lai tiktu laikā uz konkrētu vietu, bet vilciens kavējas...kam lai Dievs paklausa?
Jānis Kalniņš
# Iesūtīts: 2008.12.01 13:57:42
a_masiksCtulhu

Jūs nekad neizpratīsiet lūgšanu spēku, jo vienkārši tas jums nav dots!

Balss

Netērē savu laiku priekš ģeķiem, Tu tik un tā viņiem neko neieskaidrosi. Nodod liecību un viss. Tas, kurš netic, ir jau spriedumu dabūjis, tāpēc ka nav ticējis Dieva vienpiedzimušā Dēla Vārdam. Paldies par atgādinājumu - man tagad arī ir visādas problēmas, vienkārši jāatceras - tici vien, un tam blakus otrs: daudz spēj taisna cilvēka lūgšana, darbodamās savā spēkā. Lai Kungs mūs visus stiprina. Un lūgsimies arī par šiem abiem!
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2008.12.01 14:01:47
Jānis Kalniņš Ja jūs ar Balsi turpināsiet bez jēgas muldēt, tad jums būs jāstājas tiesas priekšā par apzināti nepatiesu ziņu izplatīšanu, blēdīšanos un lētticīgu cilvēku mānīšanu!
S.R...
# Iesūtīts: 2008.12.01 14:02:19
Jānis Kalniņš
būtu jauki, pirms kādu saukt par ģeķi, nošķirt ticību Jēzum Kristum no nevajadzīgas Dieva kārdināšanas ar dīvainiem lūgumiem. nu ko, tagad kā kas, metamies visi kopā ar plakātiem un lūdzam Dievam visu, kas ienāk prātā - manuprāt vispirms vajadzētu "izlūgties"elektrības tarifu stabilizāciju!
Mazliet domīgais Jony
# Iesūtīts: 2008.12.01 14:05:18
a_masiks Es nēesmu pret lūgšanām ibo esmu tomēr ticīgs, es tikai esmu pret garīgu lētticību... Dažkārt cilvēks ar lūgšanas palīdzību sevi sapurina un neapzinās, ka paveic pats bez kāda palīdzības, bet pieraksta to Dievam.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.12.01 14:13:44
Ja nē - kāpēc uzskati, ka citi tā dara?
Nu, tjipa - kad beigsi sist savu sievu?....


Redz... bēbis ar granātu attiecībā pret tevi ir apmēram tas pats kas mēs attiecībā pret Dievu. Viņš no sava skatupunkta redz, ka tu ar jadrono bombu spēlējies, a tev tas šķiet jauka rotaļlieta, tāpat kā tavam bērnam var šķist interesants motorzāģis vai granāta, jo viņš taču nezin cik tas ir bīstams pasākums... un LŪDZ! Nezinot ko pats lūdz!

Tāpat arī mēs... bieži lūdzam, daudz ko lūdzam... bet tikai ar laiku cilvēks apjēdz ko un kā lūgt, jo ir stulbi cerēt, ka mīlošs tēvs savam bērnam iedos granātu, ja tas viņam pat to lūgs!
Mazliet domīgais Jony
# Iesūtīts: 2008.12.01 14:21:21
Ctulhu Par šo ir daudz runāts...sāc atkārtoties
S.R...
# Iesūtīts: 2008.12.01 14:23:46
Ctulhu
tu varbūt smiesies, bet vienu rītu(pavisam nesen) es biju līdz sirds dziļumiem pateicīga Dievam par vēju, kurš izžāvēja manu veļu.
Mazliet domīgais Jony
# Iesūtīts: 2008.12.01 14:26:45
S.R... Tas ir kaut kas cits...kā pateicība. Tu tak nelūdzi lai Dievs to veļu izžāvē
S.R...
# Iesūtīts: 2008.12.01 14:32:21
Mazliet domīgais Jony
tas bija tik forši! es to sajutu!!! - ja Dievs rūpējas par tādiem sīkumiem kā mana veļa, tad cik daudz vairāk Viņš parūpēsies par visām pārējām lietām.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.12.01 14:34:55
a_masiks
nee, kaut vai par to, lai es nebūtu tādā nevīža un savu šmucspaini laicīgi aizstieptu līdz misenei.
Mazliet domīgais Jony
# Iesūtīts: 2008.12.01 14:37:46
S.R...Es tam piekrītu...tas tiešām ir forši apzināties Dieva lielos darbus, bet runa jau ir par ko citu
Mulders
# Iesūtīts: 2008.12.01 14:42:43
Tad izejot no #1 un #2 JHVH ira speejiigs pienjemt optimalus leemumus arii bez jebkaadas muusu iejauksanaas, jams taapat zina katra individa staavokli visaas detalaas , veelmes utt. ieskaitot.

Jā! Taču TU neproti pieņemt optimālus lēmumus un novērtēt situāciju. Globālais uzdevums ir - radīt būtnes, kasp ieņem optimālus lēmumus un rubī fišku, kas notiek ne tikai paša lokālajā apkārtnē, bet vispār! Itogo... kā tu iemācīsies filtrēt bazaru, ja nekad to nefiltrēsi, bet lielais Paps tik visu ar karotīti iebaros?
Mazliet domīgais Jony
# Iesūtīts: 2008.12.01 14:48:02
CtulhuLūgšana jau arī ir komunicēšana ar Dievu...tev nepatīk vārds -lūgšana, sauc par sarunāšanos
S.R...
# Iesūtīts: 2008.12.01 14:48:39
Mazliet domīgais Jony
es runāju par to, par ko gribu runāt.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.12.01 14:49:15
Tiešām? Un kur tu saskati šādu līdzību? Galvenokārt tajā, ka Dievs NEĻAUJ rotaļāties ar to granātu...? Globālā mērogā, kā reiz ir pretējais variants - tas ko tu saki kā rokas dedzināšanu uz gāzes plīts... ij nevis nejauši, bet speciāli, zinies...

Nu kāmēr tu uzskatīsi ka TU esi gana gudrs, spēcīgs un visu zinošs un saprotošs, tikmēr sorre... attīstība vispār tev nespīd! Pat Hinduistiem un Budistiem ir pielecis, ka ar vienu dzīvi ir par īsu

Tā šķiet ir viena no ateistu slimībām, ka viņi iedomājas, ka savos 50-60 gados šie nu no pasaules, dzīves un visuma iemācās saprast tik daudz, lai varētu pat ar Dievu tiesāties un mēroties

Sorry - tu pret Dievu esi pat vēl dumjāks un nespējīgāks jelko saprast un cirst zivi nekā zīdainis attiecībā pret tevīm! Bērni ir ļoti labs veids kā apgūt Dievišķās lietas... viņos var redzēt to mūsu zemumu pret savu Tēvu!
Protams tas lepnajiem un lielīgajiem neticīgajiem ir kā apvainojums, paziņot, ka viņi ir zīdaiņi kosmosa izmēros... mazi dumji pārsvarā instinktu vadīti protplazmas kunkulīši... kuri no pasaules nesajēdz praktiski neko... bet nu tāpat kā visiem bēbjiem, arī cilvēkam (ateistiem) pienāk tas 2gadnieka "Es Varu Visu Pats" periods... jāpārdzīvo... parasti to, ka nevar viss... nākas apgūt visai sāpīgos veidos!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 69 , pavisam kopa bijuši: 41431