atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību "Manējo, Manu izredzēto laimei. JĒZUS"
-Jona-
Iesūtīts: 2008.10.16 12:13:27
Es vēlētos iepazīstināt ar kādu Nesalīdzināmu Grāmatu (ja kāds jau lasījis, varētu padalīties iespaidos!). Mūžīgi būšu pateicību parādā katolim, kurš to ieteica man.
Primārais adresāts ir katoļu auditorija (konkrēta atklāsme uzticēta katolim), taču vienlīdz uzrunāts tiek jebkurš godīgs kristietis (un vispār - jebkurš!).

Grāmatā ir Jēzus tiešā runa, adresēta mums visiem šodien - tas izsaka visu. To pārbaudīt gan iespējams tikai pašam paņemot un izlasot Ir jau bezgala lielisku grāmatu par Jēzu, bet šī iemesla pēc šī nudien ir īpaša...
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.16 14:57:55
Jona, nu ko pacīxtēsimies arī Luterāņu Ticība sapliecībā!

Auksburgas Ticības APliecības 4ais artikuls

Tiek arī mācīts, ka cilvēki netiek attaisnoti Dieva priekšā ar saviem pašu spēkiem, nopelniem vai darbiem, bet viņi bez maksas Kristus dēļ tiek attaisnoti ticībā,
2 kad viņi tic, ka ir pieņemti žēlastībā un ka grēki piedoti Kristus dēļ, kas ar savu nāvi ir gandarījis par mūsu grēkiem.
3 Šādu ticību Dievs pieņem kā taisnību savā priekšā (Rom.3-4).

Lūk tas ir tas, kam tic Luterāņi!

18 Artikuls
1 Par brīvo gribu tiek mācīts, ka cilvēka gribai ir zināma brīvība pildīt pilsonisko taisnību un izšķirt prātam pakļautas lietas.
2 Bet tai nav spēka bez Svētā Gara palīdzības piepildīt Dieva taisnību jeb garīgo taisnību, tāpēc ka "miesīgais cilvēks nesatver to, kas nāk no Dieva Gara" (1.Kor.2:14).
3 Bet Dieva taisnība rodas sirdī, kad caur Vārdu tiek uzņemts Svētais Gars.

20 artikuls
1 Mūsu teologi nepatiesi tiek apvainoti, ka tie aizliedzot labos darbus.

9 Vispirms jau to, ka mūsu darbi nevar mums dot izlīgumu ar Dievu, nedz var mums nopelnīt grēku piedošanu, žēlastību un attaisnošanu, bet - ka to visu iegūstam tikai caur ticību, ticēdami, ka tiekam pieņemti žēlastībā Kristus dēļ, kurš vienīgais ir nolikts par vidutāju un izlīguma upuri, caur kuru Tēvs tiek samierināts ar mums.
10 Ja nu kāds iedomājas ar darbiem sev nopelnīt žēlastību, tāds nicina Kristus nopelnu un žēlastību un bez Kristus, pats ar saviem cilvēciskajiem spēkiem, meklē ceļu pie Dieva, kaut gan Kristus ir sacījis par sevi: "Es esmu Ceļš, Patiesība un Dzīvība!" (Jņ.14:6)

15 Lai gan nesaprātīgie nievā šo mūsu mācību, tomēr dievbijīgās un nedrošās sirdsapziņas piedzīvo to lielo mierinājumu, ko tā dod, jo mierīgu sirdsapziņu nevar iegūt ne ar kādiem darbiem, bet tikai ticībā, kad droši paliek pie tā, ka Kristus dēļ Dievs ir mums labvēlīgs, kā arī Pāvils māca:

27 Turklāt mēs mācām, ka labi darbi jādara nevis cerībā ar tiem nopelnīt žēlastību, bet Dieva gribas dēļ.
28 Tikai ticībā tiek satverta grēku piedošana žēlastībā.
29 Un, kad caur ticību tiek saņemts Svētais Gars, tad sirdis tiek atjaunotas un iegūst jaunas tieksmes, lai varētu rasties labi darbi.
30 Ambrozijs [De Vocatione Gentium] saka: "Ticība ir labas gribas un taisnas rīcības māte."

35 No tā viegli saprotams, ka šī mācība par ticību nevar tikt apsūdzēta par to, ka tā noliedz labus darbus, bet tā gan jo vairāk cildināma, tāpēc ka parāda, kādā veidā mēs spējam darīt labus darbus.
36 Tiešām, bez ticības cilvēciskā daba nekādā veidā nespēj darīt pirmā un otrā baušļa prasītos darbus.
37 Bez ticības cilvēks nelūdz Dievu, no Dieva nekā negaida, nenes savu krustu, bet meklē cilvēku aizstāvību, uzticas cilvēku aizsardzībai.
38 Tādējādi sirdī valda it visas iekāres un cilvēciski nodomi, jo nav ticības un paļaušanās uz Dievu.
39 Lūk, tādēļ Kristus saka: "Jo bez Manis jūs nenieka nespējat darīt." (Jņ.15:5)
40 Un baznīca dzied: "Bez Tavas Dievišķās žēlastības nav cilvēkā nekā šķīsta."


Tie ir tikai nelieli fragmenti no tā kam Luterāņi tic... un par ko bij gatavi savas dzīvības atdot... !!!

aizdomīgais [87.110.151.151]
# Iesūtīts: 2008.10.16 14:58:44
Ctulhu
Piedod, nesapratu teikumu....
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.16 15:00:08
aizdomīgais
mani kaitina parazītiskas oļiņietes , bet vairāk to neatkārtošu.

Mulders:
lasies
aizdomīgais [87.110.151.151]
# Iesūtīts: 2008.10.16 15:03:00
-Jona-

Vai tas jāsaprot, ka Dieva Vārds ir parazitiska Oļiņiete? Un Tev pitiek drosmes to apgalvot?
Un kāpēc Mulderam jālasās? Ja kam nepatīk, arīdzan pats var atslēgties!? - ne tā?
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.16 15:03:42
Mirga

ļoti iesaku nopirkt tieši grāmatiņu (viena nepavisam nav dārga, zem 3,- Katedrālē, pavisam kopā trīs tādi sējumiņi). Es lasīju, raudāju, lasīju atkal... no rīta pamodos ar šausmīgo domiu, ka tik neesmu to visu nosapņojusi!

-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.16 15:06:53
aizdomīgais
Redz, ja tu te nelaistu tīšu dezu sava cienītā aizstāvībai, tad būtu izlasījis, ka M. apmelojis šo autoru jau apriori - tb, pierakstidams viņam uzdošanos par Jēzu! Ar meli nevar sarunāties, tam nav jēgas , un arī a tevi nesarunāšos, ja tādā garā turpnāsi.
Viņš savas domas netraucēti ir paguvis izteikt vairākās tēmās, kāpēc lai es nedrīkstētu to pašu??
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.10.16 15:12:52
un arī a tevi nesarunāšos, ja tādā garā turpnāsi.

Tieši tas ko es vienmēr esmu teicis - maldi nespēj pastāvēt dabīgā vidē, tie spēj pastāvēt speciāli radītā inkubatorā... no kura ir "dezinficētas" visas Dieva Vārda un Dieava Patiesības paliekas, tā ij sevi ij citus pievildami, ka nu ir drošība un Patiesība... Bet ja tava taisnība nespēj turēt pat Mulderu, tad ko tā ir vērta?

Ja tavi vārdi ir no Dieva, tad taču to elles izdzimteni Mulderu, kurš te dzen tuftu, tu vari vienkārši atspēkot... ņem Rakstus un parādi, ka Jaunā Derība ir Jaunais Dekalogs nevis Kristus grēku piedošanas pasludinājums visai pasaulei! Pierādi, ka Jaunā Derība ir jaunas važas un jauns iejūgs cilvēcei... nevis brīvlaišana no cietuma!

Jona, tajā dienā, kad tu sapratīsi, ka visas pasaules un cilvēku Vārdi nespēj pat putekļus uz skapja augšas kustināt, bet Dievs ar vienu vārdiņu spēj Realitāti radīt, tad varbūt sapratīsi kāpēc, pat tad, kad tu Mulderu izdzītu no visiem forumiem, kuros tu raksti, tas tavus vārdus par patiesību nepadarīs!

Un tu vari turpināt Mulderu zākāt visiem iespējamiem un neiespējamiem vārdiem... un pat tad tas ne tuvu nebūs tam grēku sarakstam, ko Ragainais varētu Mulderu apsūdzēt... un vienmēr pāri visām šīm apsūdzībām stāvēs Kristus Vārdi, kas rada realitāti - "Es tevi Kristīju Dieva Tēva, Dieva Dēla un Svētā Gara Vārdā" "Tavi Grēki tev piedoti, ej un negrēko".
Jeb citiem vārdiem, lai kādu grēku sarakstu un zaimu vārdus tu pār Mulderu lietu, pār tiem gulsies Kristus asinīs rakstītais PIEDOTS tu nespēj mani apsūdzēt vairāk, kā Dievs spēj piedot! Un tas tevi padara traku! Dieva žēlastība tracina apsūdzētāja Garu!

Šī vēsts atbrīvo... kad cilvēki uzzina, ka Dievs viņiem piedod, un ka cilvēks ir brīvs... viņam nav "labi jāuzvedās" lai tiktu no cietuma vaļā, bet viņš ir brīvs un ar Dieva palīdzību pats var iekārtot savu dzīvi un darbus Dievam par godu, neatskaitoties kādiem "Rakstu mācītājiem un farizejiem" neneost kaut kādus formālus upurus, neveicot formālus gandrīšanas darbus, tad šāds cilvēks ir brīvs. Kā Kristus teica - jūs atzīsiet patiesību, un patiesība darīs jūs brīvus. Pāvils par to runā Galatiešu vēstulē, ka mēs esam brīvās bērni - Sāras bērni nevis Hagartes bērni. Hagarte ir Sinaja kalns, bet Jeruzāleme ir mūsu brīvības māte...
Un loģiski, ka vergturi šajā Kristus jaunajā pasaulē zaudē darbu, viņi kļūst nevajadzīgi, vergi tiek laisti brīvībā, vergturiem un parazītiem vairs nav peļņas, cilvēki aiziet tur, kur Dievs viņiem sagatavojis mājvietu... mēs Kristū dzimušie esam brīvi no apsūdzētāja Gara, kurš ir saistīts un paliks saistīts līdz pasaules galam, viņam nav varas pār Dieva bērniem! Tas Velnu tracina jo īpaši... bet Kristus pasauli ir uzvarējis, viņam pieder visa Vara debesīs un virs Zemes... Kristus mani ir darījis brīvu... es varu būt brīvs un tieši tamdēļ varu darīt labo, jo labs ir tas koks, kurā esmu stādīts!
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.16 15:25:41
pāris mazu citātiņu no "Manējo, Manu izredzēto laimei. JĒZUS":

"Man nav vajadzīga cilvēciska reklāma, lai uzrunātu sirdis. Es to varu izdarīt tiešā veidā. Jūs gribat būt Manas darbības liecinieki; uzticiet savas vēlēšanās Man. Es lūdzu, lai jūs par grāmatas esamību pavēstītu vienīgi ar vāka attēlu, cenu un iegādāšanās vietas adresi, bez kādas citas prezentācijas vai komentāriem. Jūs mācāties Manā skolā; palieciet maziņi un ļaujiet sevi vadīt..."

"Mans maziņais, patiešām Es pats, tavs Dievs, gribu runāt caur to, ko tu raksti. Zinu - tev bieži ir grūti noticēt, ka Es varu tevi tā vadīt. Vēlreiz saku, ka tev nav jāsaprot, kā tas var būt. Tev tikai jāpiekrīt kļūt paklausīgam Manām iedvesmām un jātic.
Paskaties uz ceļu, ko esam kopā nogājuši. Vai tu domā, ka pats no sevis būtu varējis uzrakstīt visas šīs lappuses bez labojumiem? Vai domā, ka būtu varējis izjust tik daudz Miera un Mīlestības, rakstot un pārlasot jau uzrakstīto?"
/1:188/


Grāmata izplatās, pateicoties vienīgi sajūsmināto cilvēku Liecībām..
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.16 15:34:22
Grāmatā ir Jēzus tiešā runa , adresēta mums visiem šodien - tas izsaka visu. To pārbaudīt gan iespējams tikai pašam paņemot un izlasot Ir jau bezgala lielisku grāmatu par Jēzu, bet šī iemesla pēc šī nudien ir īpaša...



A es esmu Balerīna!
aizdomīgais [87.110.151.151]
# Iesūtīts: 2008.10.16 15:35:16
-Jona-
Redz, ja tu te nelaistu tīšu dezu sava cienītā aizstāvībai, tad būtu izlasījis, ka M. apmelojis šo autoru jau apriori - tb, pierakstidams viņam uzdošanos par Jēzu
Nesapratu? Mulders par Jēzu uzdevās? Neticu!!!!
Un tas cienītais, ka Tu izsakies, ir mans brālis Kristū! Piedevā viņu pat neaizst;āvu, jo neredzu tam vajadzības! Ko tad viņš tādu izdarījis?

Nesapratu, kas tā par grāmatiņu - kas autors? Kas tur īstri iekšā? Vai tās ir cilvēku esejas?
aizdomīgais [87.110.151.151]
# Iesūtīts: 2008.10.16 15:38:16
-Jona-
Viņš savas domas netraucēti ir paguvis izteikt vairākās tēmās, kāpēc lai es nedrīkstētu to pašu??
Drīksti visu, bet atceries, ka par to var nākties arīdzan maksāt.... Un kur tad paliek Gara augļi, kas ir Jaunajā Derībā?
aizdomīgais [87.110.151.151]
# Iesūtīts: 2008.10.16 15:46:32
Ctulhu
Ne jau Viņš uzģenerēja nepilnīgu morāles kodeksu, bet cilvēks izdomāja savējo`, jo cilvēks radīts kā brīva būtne.
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.16 15:52:08
aizdomīgais
Tavs M. uz līdzenas vietas piedēvēja grāmatiņas autoram (pierakstītājam, precīzāk) uzdošanos par Jēzu, to pašu arī Valtortai un citiem. Kaut gan viņi ir tikai Tā Kunga niecīgi instrumenti, tas tiek pastāvīgi atgādināts..
Īstais Autors ir Jēzus.

Un kur tad paliek Gara augļi, kas ir Jaunajā Derībā?

Gara augļus arī JDerībā farizejiem pakaļ nemeta... augstprātīgam melim utml. vispirms jāatgriežas no grēka, un tikai tad...
... JKristītājs par velti uz to aicināja? tb vispirms atgriezties , lai varētu nākt Viņš..?

aizdomīgais [87.110.151.151]
# Iesūtīts: 2008.10.16 15:55:07
-Jona-
Jā, skabargu brāļa acīs saskatam, bet baļķi savējā ne.... žēl... Bet tāda jau ir tā miesīgā pasaule....

Vai drīkst muļķīgu jautājumu - a kas ir Valtorta?
Mulders
# Iesūtīts: 2008.10.16 15:56:43
Īstais Autors ir Jēzus.

Kā tu to zini?
aizdomīgais [87.110.151.151]
# Iesūtīts: 2008.10.16 15:59:34
Ctulhu
Ja liekās, tad esot krusts jāpārmet ....
Nu Mozus baušļi tā kā nebūtu gan cilvēku izdomājums, bet gan Dieva pavēlēts un noteikts....
Bet - ja tas nāktu no cilvēka, tad 100 reižu tie jau būtu pārgrozīti un pārveidoti..... Lai kā arī Cthulu tas nepatiktu, tie tomēr nāk no Dieva!
aizdomīgais [87.110.151.151]
# Iesūtīts: 2008.10.16 16:04:49
Ctulhu

Un kur Tu redzi kļūdas?
aizdomīgais [87.110.151.151]
# Iesūtīts: 2008.10.16 16:07:36
Un, ja nopietni, tad kāds man tiešām varētu paskaidrot ka ir tā Jonas pieminētā kundze Valtorta?
-Jona-
# Iesūtīts: 2008.10.16 16:17:19
aizdomīgais

http://www.valtorta.org/
http://en.wikipedia.org/wiki/Maria_Valtorta
aizdomīgais [87.110.151.151]
# Iesūtīts: 2008.10.16 16:27:55
Ctulhu

Ir bauslis - Tev nebūs nokaut, ietver arī spīdzinopšo elementu noliegumu

Bet par pārējo runā Augstākais Bauslis - jaunu Bausli Es jums dodu - ka cits citu mīlat, kā Es jūs esmu mīlējis..... Un tas izsaka visu pārējo
A kur Tu redzi, ka lopi pielīdzināti cilvēkam? Tas viss tik uzskaiīts
Nu, un par tiem pirmiem diviem - tāpēc jau pasaule arī dodās uz galu, ka izdomā ko savējo... Nu, aptuveni tā....
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 99 , pavisam kopa bijuši: 33212