atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Identitāte: mana ticība
p.l.dassy
Iesūtīts: 2008.09.24 17:03:32
jā, vispār te ir tāds, kurš visu mūžu bijis 100% luterānis?
... vai 100% katolis (drošvien tādi te ir)
.... vai 100% kaut kas...
.... vai 100% ateists (drošvien tāde te ir mūsu kristīgie ateisti)
...
...kurš vsiu mūžu ir pabijis vienā konfesijā vai ticības pārliecībā?

Ja neesat bijuši visu laiku vienā konfesijā, tad kāpēc pārgājat no vienas "ticības" otrā?

vai kāpēc esat tieši šajā konfesijā / ticības pārliecībā?
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
kasitis [84.245.235.254]
# Iesūtīts: 2008.09.24 23:26:47
Es gan te rakstu reti, bet lasu gan diezgan regulāri. Pēc Cerības 99 biju luterānis kādu gadu pusotru-divus, tagad jau gadi 6 esmu Jaunajā Paaudzē. Dēļ latviskās identitātes saasinājuma kādu nepilnu gadu nogāju Prieka Vēstī.
Briinumsons
# Labojis Briinumsons: 2008.09.24 23:36:13
Dzimis Katolis! esmu apmklējis arī citas konfesijas , paskatities , kā tur pie viņiem , bet nepārliecināja konvertēties !

bet, ja nebūtu dzimis Katolis, tiešām nezinu, kas ar mani būtu noticis ....

Parasti parliecinātāki, savas konfesijas / reliģijas aizstāvij ir tie, kas paši atraduši šo konfesiju un konvertejušies (pievērsušies) taj. tāpēc parasti esmu iecietīgs pret citu ticību ....
Papucs
# Iesūtīts: 2008.09.25 02:25:10
p.l.dassy
Protams, spēj!
Bet dažas lietas Viņš uztic arī savai Mātei. Domāju, nav konkrētas, bet atkarībā no situācijas.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2008.09.25 08:45:50
Dzimis kā neticīgais, tā pat audzināts, lai gan vecāki man kā bērnam nekad nebija nievājoši vai tml. negatīvi atbildējuši uz jautājumiem par baznīcām un kas tājās notiek.
Tad visādi pasaules uzskatu izziņas meklējumi, līdz 26 g. vecumā Dievs mani aizveda uz luterāņu baznīcu, kur izgāju iesvētes kursu, nokristījos un iesvētījos. Tā šis gadsimts manā dzīvē uzsāka kvalitatīvi jaunu posmu. Pārliecību par luterismu kā (man) atbilstošāko konfesiju ieguvu tikai pāris gadus pēc iesvētībām, kad parādījās ticībā balstīta izpratne par Rakstiem.
incognito [84.245.192.249]
# Iesūtīts: 2008.09.25 09:38:39
No visām mācībām, ar ko man bijusi saskare, realitāti visprecīzāk atspoguļo budisms, man šķiet. Turklāt šis pasaules skaidrojums ir noderīgs ar to, ka piedāvā praktiskas metodes.
P.S. Sveiciens brāļiem un māsām un Ctulhu no VB laikiem!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.09.25 09:44:53
dassy, nu, piemēram, KAS ir kristība tā pa īstam sapratu tikai VB laikos, kad tur veči runāja dīvainas lietas, es strīdējos strīdējos, kāmēr mans mācītājs man to apskaidroja pavisam saprotami!
Tāpat daudzi VB toreizējie aktīvisti man šādus tādus smalkus teoloģiskus sīkumus skaidroja...
p.l.dassy
# Iesūtīts: 2008.09.25 19:25:20
vilks
hm.. tavs stāsts līdzinās manam...
es tikai kādā svētdienas skolas nometnē sapratu, ka gribu kļūt apzināti kristiete (14 vai 15 gadiem)... atceros atbraucu mājās un mamma teica, ko es to Bībeli lasu un klausos kristīgo rādio.. vajag tač par kaut ko citu ar interesēties!!! Aizgāju uz svētdienas skolu Iecavā(jo pārceļos) un man neļāva nākt kā bērnam, bet teica, ka man jāvada stundas - tās pirmās manuprāt bija tik briesmīgas, ka pat kauns atcerēties... uin tikai pēc tam kristījos un 18 gados iesvētījos!

Mulders
tāpēc man patīk interneta diskusijas, jo te rosina domāt un vērtēt un meklēt pareizās atbildes!
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 34 , pavisam kopa bijuši: 305