atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par ticību Interesanti
Mekletajs
Iesūtīts: 2008.08.06 13:14:36
. 1 . 2 . >>
AutorsZiņas teksts
Mekletajs
# Iesūtīts: 2008.08.06 13:23:39
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.06 13:38:00
Tak jau te runājām!

Svētceļojumi ir dažādi!

Ir māžošanās, ir jēdzīgi svētceļojumi. Viens var iet un tiešām Dievu staikt, cits tai pašā tusiņā ejot noberž kājas, paliek nikns un pasūta visus nakuj!
Svētceļojums ir galvā un sirdī!

Nu un jā... ir skumji, ja kādam nākās tapt šādos svētceļojumos dolbītam par pareizo/nepareizo ticību! BTW svētceļojumi VAR būt visai ērts metode kā RKB var ķert zaļkristiešus no citām konfesijām. Jo šie labu gribēdami, bet īsti nesaprasdami kas IR svētceļojums, dodas tusiņā, bet tā kā viņi ir relatīvi jauni un nepieredzējuši, tad jebkurš pieredzējis un jaudīgs RKB priesteris visai viegli apvārdos jaunizceptu kristieti!
Nedomāju, ka tāds priesteris atļautos tādus textus bīdīt, ja tai bariņā pretīm sēdētu analoģiskas raudzes protestantu teologs!
sicilia
# Iesūtīts: 2008.08.08 08:22:46
Mulders

kāpēc tu domā, ka zaļkristiešus zinu pat ļoti labas teoloģijas pasniedzējas un pat divas mūķenes, kas no luterāņiem atšķēlās, jo svētceļojumā saprata, ka pie mums ir labāk un pareizāk
(kušsss nekādu kašķu, kur pareizāk nevajag. nevajag lūdzu. vnk katram ir savs. un ja tev liekas, ka tava konfesija ir pareiza, tad OK. citiem tā nelikās un viņi nebūt nebija zaļkristieši, bet nobriedušas personas)
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.08 09:37:15
Triolo, Sica... Tā nu ir, ka man sanāca būt sava vectēva bērēs. To vadīja RKB mācītājs... Pēc tām viņa "izdarībām" un "mises" un labsirdīgā svieta mūļa skaidrojumiem es ļoti ļoti labi sapratu Luteru!

Acīmredzot visur ir visādi priesteri. Un kā RKB tā Protestantu vidū ir "karojošā" frakcija! Ja jūs labticīgie tiekat krustugunīs, nu tad vot tā sanāk!

Ja Mulders kādreiz dosies Svētceļojumā, tad visticamāk viens vai kopā ar kādu ļoti tuvu cilvēku... diez vai lielā barā!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.08 09:48:56
Trilo, man ticība par mazu... bail no visādām Alkaidām pa ceļam!
sicilia
# Iesūtīts: 2008.08.08 09:59:25
Mulders

Nu beidz... es pati esmu skurinājusies par dažu labu RKB priesteri, bet man ir veselais saprāts un es saprotu,. tas ir tāds cilvēks, bet tāpēc jau visi tādi nav. tu biji vienās bērēs. OK.... esmu bijusi luterāņu kāzās un esmu sapratusi, ka tas mācītājs vienkārši laikam nav sapratis uz ko viņš ieradies
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.08.08 10:01:25
sica, nu onka bij TIK tērēts, ka pat es sapratu, ka diez vai RKB labākie prāti un laji ir TIK ķerti!

VIslabākā RKB mise, kurā sanāca būt klāt kā novērotājam bij Kanārijās... tur viss notika mēlēs... cik saprotu - spāņu mēlēs Tādējādi neko nesapratu, tikai mūziku izkaifoju!

Un nebaidies... Vācijā man sanāca būt "Luterāņu" dievkalpojumā, no kura izejot es demonstratīvi kāju putekļus nokratīju!
Papucs
# Iesūtīts: 2008.08.08 10:21:01
Mulders
demonstratīvi kāju putekļus nokratīju!
Varbūt kāds nesaprata, tāpēc derēja vēl arī demonstratīvi nospļauties
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.08 10:25:45
Varbūt kāds nesaprata, tāpēc derēja vēl arī demonstratīvi nospļauties

Saprašana ir Dieva dāvana - kam ir, kam nav!
sicilia
# Iesūtīts: 2008.08.08 10:36:29
Mulders

normaļna... dažs labs priesters uz vecuma mēdz kļūt kukū.... bet neviens no mums nav no tā pasargāts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.08.08 10:37:07
Sica, ja es palieku kukū - tad izolējiet mani lūdzu!
Balss
# Iesūtīts: 2008.08.08 11:32:37
Lai nu mēs visi būtu tik ku-kū kā mulders!
Bet kas dos govei ar velosipēdu braukt...
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.08.08 11:35:58
Klau, lūdzu paskaidrojiem man vai vismaz norādiet, kur smelties.
Kas ir pērminderis, viņa pienākumi, kas tos var veikt?
Es tā kā zinu, bet meklēju tādu smuku kopsavilkumu.
Balss
# Iesūtīts: 2008.08.08 11:37:59
Rausītis
Vai tepat LELB mājas lapā nekā nav pie amatu aprakstiem?
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.08.08 11:39:32
nu guglējot, nekas prātīgs uzreiz nelec laukā, bet LELB ml nezinu kur un cik dziļi rakt. Defininīcijas bija dotas garīdzniekiem
Balss
# Iesūtīts: 2008.08.08 12:37:13
Trilobīte
Protams, protams, es jau to tā arī sapratu! Kā komplimentu!
Papucs
# Iesūtīts: 2008.08.08 15:35:40
Kā komplimentu!
Tu, ko !?
Ja tie nav salmi, ko Dievs Debesīs no Muldera izdedzinās, tad Mulderam tur noteikti būs atvēlēta ĻOTI individuāla istabiņa
Balss
# Iesūtīts: 2008.08.08 21:32:20
Papucs
Gan jau Dievs zinās, kas Viņam no mums katra jāizdedzina... no tevis varbūt steriem bērza malkas?
Rosalie
# Iesūtīts: 2008.08.09 03:06:37
Papucs,

pateiciens, ka sveetceljojums galvaa un sirdii iraid, Mulderim pat ljoti bezsalmains sanaaca
Papucs
# Iesūtīts: 2008.08.11 09:14:02
Vienmēr saku - 2 līdz 3 īsi teikumi Mulderam sanāk izcili
Diemžēl viņa paskaidrojumi ir sviesc, jo viņš stipri pārprot pats savu jauko domu.

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 114 , pavisam kopa bijuši: 639