atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas visiem Foruma lietotajiem Laulību liecinieku piederība kristietībai
Janīna
Iesūtīts: 2018.04.16 16:30:14
Sveiki!
Vai laulību lieciniekiem jābūt kristītiem cilvēkiem? Vai var būt vienkārši sarakstījušies Dzimtsarakstu nodaļā?
AutorsZiņas teksts
Janīna
# Iesūtīts: 2018.04.16 16:30:41
Lūdzu padomu, kas zin.
Aivars
# Iesūtīts: 2018.04.17 00:14:04
Laulību lieciniekiem ir jābūt rīcībspējīgiem pilngadīgiem pilsoņiem, kuri ar parakstu spēj apliecināt, ka abi laulātie solījās viens otram bez pistoles pie deniņiem. Tiem nav jābūt laulātam pārim, bet tie var būt draugi, vecāki un laikam pat bērni, ja kādam pārim galīgi sviestaini gājis.
Bet, kas attiecas uz kristītiem cilvēkiem (es gan sliektos uz kristīGiem cilvēkiem) kā laulības lieciniekiem, vismaz man tas šķiet pašsaprotami. Vismaz man nebūtu nekāda vēlme, lai manu laulības solījumu ar parakstiem apstiprina indivīdi, kas manos īpašajos mīlestības svētkos, kur solos mīļajai sievai un mīļajam Dievam, uzskata mani par muļķi, kurš savā dumumā nezina, ko dara, bet šie joka pēc ir gatavi notēlot liecinieku lomu viņuprāt bezjēdzīgā klaunādē

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 32 , pavisam kopa bijuši: 3382