atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas visiem Foruma lietotajiem parakstu vākšana par grozījumiem bērnu aizsardzības likumā
Darias
Iesūtīts: 2014.06.17 09:57:00
Nesen FB lapā tikai uzzināju, ka šobrīd Latvijā notiek parakstu vākšana par grozījumiem bernu aizsardzības likumā. Tautas valodā runājot - lai homoseskuālās attiecības netiktu propogandētas izglītības iestādēs. Nepieciešams 30 000 parakstu, parakstu vākšanas aktivitāte ir zema, cilvēki nav informēti, nav diskusijas. Kāpēc? Vai šis jautājums neprasa uzmanību? Pat ja to neatbalsta, par to taču būtu jādiskutē?
Kāpēc baznīcu galvas klusē? Mūsu dažādu konfesiju pārstāvji taču parasti izsakās pret homoseksuālo attiecību popularizēšanu, kāpēc ne tagad? Vai politika?
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2014.06.24 17:39:02
Ingars
Diemžēl LKR "Aktuāla Diskusija" ir pēdējais, kam es uzticētos kā objektīvam situācijas atspguļotājam, līdz ar visādiem Pervij Baltiskij, PEHTV un citiem. Pēdējos gados tas diemžēl vairāk ir pārvērties par tādu "paļātāju pulciņa" klubu.
Eiroparlamentā ir ne tikai Lunāčeka, kas uzstājas ar dīvainām rezolūcijām, bet arī Ždanoka un vesela rinda citu meža dīvainīšu, kas ik pa brīdim uzstājas ar saviem `ziņojumiem`.
Bet ja tiem nav juridiska spēka, tad kāpēc vajag taisīt bezjēdzīgus referendumus?
Ingars
# Iesūtīts: 2014.06.24 17:53:06
Aivars

Protams, ka ne visas diskusijas var ņemt par pilnu, taču, attiecībā uz šo konkrēto diskusiju gribu vērst uzmanību, jo tur patiešām ir atsauces uz reāliem, oficiāliem dokumentiem. Gluži vienkārši, reti, kurš interesējas, lasa un iedziļinās, jo to rezulūciju, direktīvu, normatīvu un standartu ir kaudzēm, taču ir cilvēki, kuriem ir laiks un tā ir viņu profesionālās darbības būtība pētīt šos dokumentus un informēt sabiedrību par lietām, kas Latvijai kā ES dalībvalstij var tikt piemērotas kā obligāti saistošas vai, katrā gadījumā, ko var izbīdīt cauri. Runa ir par preventīvu rīcību - savlaicīgi ieviest likuma grozījumus, lai vismaz kaut kā traucētu šīs rezolūcijas ieviešanu praksē Latvijā.

Esmu diezgan izbrīnīts par tavu neinformētību un ignoranci, jo arī LELB draudzēs ir bijušas parakstu vākšanas kampaņas, ja nemaldos.
Aivars
# Iesūtīts: 2014.06.24 18:50:19
Ingars
Esmu diezgan izbrīnīts par tavu neinformētību un ignoranci, jo arī LELB draudzēs ir bijušas parakstu vākšanas kampaņas, ja nemaldos.
Mazums, kas kur ir bijis. Ja karalis ir pliks, tad tomēr nevajag būt idiņam, sekojot masu histērijai.
Aivars
# Iesūtīts: 2014.06.24 20:59:56
http://www.nacionalaapvieniba.lv/aktualitate/roberts-zile-lunacekas-zinojums-var-nonakt-pretruna-ar-latvijas-satversmi/
Aivars
# Iesūtīts: 2014.06.24 21:10:58
http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/497215-homofobiju_latvija_veicina_eiroparlament.. ariesi_vaidere_sadurskis_un_zile_ka_redz.. amakie

un pēc tā visa.... kādi ķer uz muļķi tos, kas tic, ka "krievi un kristieši" esot pēdējais bastions pret vispārēju pederizāciju un sodomizāciju

Es nezinu, kurā draudzē ir vai nav Roberts Zīle. Es tikai ceru, ka tie, kas tagad kūda sponsorēt lindermaņa afēru, Eiroparlamenta vēlēšanās ir nobalsojuši par Robertu un viņa domubiedriem, ja reiz kādam šī pederizācija ir dzīvības un nāves jautājums
skatījums [46.109.251.77]
# Iesūtīts: 2014.06.25 12:33:31
Neviens jau netic, ka nonāks līdz tam, ka spiedīs no tava nama iznākt, lai "iepazītu" ...

Taču vēsturē šāds precedents ir...

Kad sāks uz ielas bērniem uzmākties, kā jau tagad notiek, tad varbūt sāks ticēt..Pagaidām vēl par to, paldies Dievam, soda mūsu valstī..
Aivars
# Iesūtīts: 2014.06.25 20:37:30
skatījums [46.109.251.77]
Vēsturē ir arī precedenti, kur krievi vairākkārt ir iebrukuši Latvijā, slepkavojuši, izvarojuši, laupījuši, dedzinājuši, piecūkojuši...
(Starp citu, šie vairs ir ne tikai vēsturiski precedenti, bet jau recidīvi!)
Un tagad, lūdzu, paskaidro aiz kāda pārbīļa būtu notāriem jāpiķo, lai ierosinātu referendumu pret pediņiem nevis krieviem!
Varbūt, ierosināsi referendumu pret zādzībām, korupciju, liekulību, stulbumu, laulības pārkāpšanu, neticību, gļēvumu, nāvi un caureju?

Joprojām nebeidzu brīnīties, kā draņķa Rubiks balsojot par Lunāčekas "ziņojumu" (starp citu attiecīgā politiskā flanga Mirskis, pieprasot tiesiskas privilēģijas sev, ir cita ES parlamenta ziņojuma objekts) un draņķa Lindermans, aicinot protestēt pret svojaka parakstīto dokumentu, ir pratuši ap pirkstu aptīt lētticīgus `kristīgos` zēlotus.
skatījums [46.109.251.77]
# Iesūtīts: 2014.06.25 21:14:45
Es nebalsoju. Vispār neticu, ka ar to apstādinās grēka izplatību. Tā kā šajā ziņā esam vienisprātis. Lai gan divējādas jūtas-no vienas puses liekas, ka vajag, bet no otras neticu, ka ar to būs kas panākts. Tāpat jau tā Sodoma un Gomora atnāks līdz mums tādā vai citādā pakāpē..
Raimonds
# Iesūtīts: 2014.06.25 23:03:08
Aivars
Cik ilgi tīs ap pirkstu zēlotus? Kamēr paši to pieļaus, kamēr ļaus manipulēt ar pārprasto taisnīguma un vainas apziņu, kamēr būs bailes no priekšnieķeļiem - Dieva vietniekiem, kas meklē citu čuskas sist, kamēr ko citi padomās par mani, būs svarīgāks par putna brīvību. Nu, bet ko lai dara, ja pie tieši tādas svētas sadraudzības ir pierasts un citu retais pazīst vai meklē...
Ingars
# Iesūtīts: 2014.06.27 18:19:43
Aivars

Tā nav nekāda no zila gaisa parauta un mākslīgi uzpūsta problēma, bet gan pavisam reāls drauds, jo precedenti Rietumeiropā un Skandināvijas valstīs ir cik tik uziet. Tomēr, kam es piekrītu - kādi šo visu cīņu pret sodomiju izmanto, lai iegūtu sev īpašu taisnīguma oreolu un tādējādi varētu attaisnot savas nekrietnības cita veida grēkos. Tieši tāpat bija ar Staļinu un padomju varu - kas gan varēja iebilst pret komunistu zvērībām, jo viņi taču bija episkie varoņi cīņā pret fašismu. BET, tas taču nenozīmē, ka fašisms nebija drauds un nopietna problēma, pret ko jāvēršas, vai ne?
Aivars
# Iesūtīts: 2014.06.27 19:44:29
BET, tas taču nenozīmē, ka fašisms nebija drauds un nopietna problēma, pret ko jāvēršas, vai ne ?
aha, nupat viens nodzēries urologs - krievu nacists jau aizbrauca uz Ukrainu, lai kopā ar bandītiem cīnītos pret fašismu, kas valdot Latvijā
Savulaik sarkanā Krievija ar nacistisko Vāciju roku rokā cīnījās pret fašismu Polijā, Somijā un Baltijas valstīs
Nez vai klasiskās fašistu valdības Itālijā (un varbūt arī Spānijā), kas kultivēja ideju par spēcīgām nacionālām valstīm ar spēcīgiem līderiem un ap konservatīvām vērtībām saliedētu sabiedrību (hm... varbūt pat kaut ko atgādina?) maz spētu savārīt tādas ziepes, kādas sataisīja `cīnītāji pret fašismu`, noslīcinot pasauli asinīs

Savādā kārtā Tu pasniedzi lielisku ilustrāciju, kādēļ kristiešiem vajadzētu padomāt vismaz piecreiz, pirms akli iesaistīties kaut kādā politiskā kampaņā, kas tiek pasniegta kā `cīņa` pret kaut ko.

Varbūt labāk iestāties PAR kaut ko?

Izlasi Džordža Orvela "Dzīvnieku fermu" vai noskaties te bitukas slavēto Machin Gun preacher - http://www.imdb.com/title/tt1586752/

Vai vari iedomāties Jēzu rīkojot parakstu vākšanas kampaņas pret sodomītiem Romā, "lai pasargātu žīdu puišeļus no pavešanas netiklībā"?
diez vai [89.254.135.84]
# Iesūtīts: 2014.06.27 23:40:12
esmu slavējis Machin Gun Preacher. Slavēju šo - http://www.imdb.com/title/tt0093771/?ref_=nm_flmg_act_56.. MGP redzējis esmu, domāt liek, bet domāt jau var tikai tie, kuri var(atvainojos par tautaloģiju).
Darias
# Iesūtīts: 2014.06.28 15:13:39
Aivars
Šie ir standarti, kuru mērķis ir tas, ka tie tiek ieviesti visās ES valstīs.
http://www.oif.ac.at/fileadmin/OEIF/andere_Publikationen/W.. .. HO_BZgA_Standards.pdf

Tie vēl izstrādāti vairākus gadus atpakaļ un tiek ieviest ES. Tad drīz arī pie mums. Saprotams, ka Latvijas likumdošanā šobrīd neatradīs precīzas norādes, bet tas arī drīz vien būs.
Aivars
# Iesūtīts: 2014.06.28 15:47:17
Darias
tur nav nekādi standtarti, tikai feileris 403
Ingars
# Iesūtīts: 2014.06.29 20:08:01
Aivars

Nu bet es taču diezgan skaidri izteicos, ka tie, kas uzstājās kā episki varoņi cīņā pret fašismu, paši ne par kripatu nebij labāki. Nenoliedzami, ka komunisms no fašisma/nacisma atšķiras tikai ārēji, bet ne būtībā - par to jau es nestrīdos. Bet gan par to, ka tāpēc, ka lūk, vieni, kas uzrodas itkā kā cīnītāji pret kādu negatīvu parādību, tomēr paši nemaz nav labāki un tādējādi diskreditē jebkuru citu, kurš vēršas pret to pašu negatīvo parādību, uzreiz nenozīmē, ka šī negatīvā parādība pēkšņi ir tikai mīts vai mākslīgi uzpūsta neesoša problēma. Tā ka runa nav par to, ka viss perversais nāk no Rietumiem, bet viss taisnīgais un labais no austrumiem - tas ir stulbs stereotips, kam ar realitāti nav nekāda sakara. Runa ir par sodomijas lobēšanu politikā vispārīgi. Tas notiek un notiek pavisam reāli. Nevajag te tagad arī izvērst nez kādu demagoģiju un piedēvēt visiem, kas nostājas pret sodomiju, komunisma un staļinisma identitāti. Citādi izskatās, ka tev kaut kā slēpti interesē, lai tā sodomija tomēr tiktu lobēta, ja noliedz vispār jebkādu pretdarbību kā tādu (nav runa šobrīd par to, ka ir kādi, kuri to izmanto pašreklāmai un tamlīdzīgi). Atgādināšu ka Hitlera partija nāca pie varas ar baznīcas svētību un tā laika protestantiskās konfesijas Vācijā bija aklas pret briestošo ļaunumu.
Aivars
# Iesūtīts: 2014.06.30 21:52:22
Nevajag te tagad arī izvērst nez kādu demagoģiju .... Citādi izskatās, ka tev kaut kā slēpti interesē, lai tā sodomija tomēr tiktu lobēta
Tev tas baļķis aci nav sagrauzis jau lupatu lēveros?

Atgādināšu ka Hitlera partija nāca pie varas ar baznīcas svētību un tā laika protestantiskās konfesijas Vācijā bija aklas pret briestošo ļaunumu.

Galvenais, jau piesaukt `protestantiskās konfesijas`, kaut gan tieši no viņiem cēlās tie apliecinošās baznīcas vīri, kas atklāti kritizēja Hitlera politiku.
Taču par `baznīcas svētību` zināma taisnība būs, jo tiešām arī vācu kristiešiem sākumā jau patika, ka uz ekonomiskās depresijas fona nacionālsociālisti piedāvāja ieviest kārtību, cīnīties ar sociālo nevienlīdzību un baņķieriem- spekulantiem (oligarhiem?). Un lai nu kā, bet ar pediņiem nacionālsociālisti vismaz oficiāli `cīnījās ` visai nepiekāpīgi, tā kā tādi hariki kā Ingars un `pareizticīgie` kā Dimiters noteikti sajūsmā spiegtu, ja reiz šodien pieder to pulkam, kas neredz briestošo ļaunumu, ko pārstāv tādi nacionālboļševiki kā Lindermans u.c..
Manuprāt, Jēzus tomēr neteica: "Esiet stulbi kā zābaki un karstgalvīgi kā traki odi", un kristiešiem pienāktos tomēr drusku vairāk domāt, pirms aklas homofobijas vadītiem liet ūdeni uz visādu apšaubāmu partiju un arī to pašu homiķu dzirnavām, kam nu būs iemesls brēkt, kā viņus vajā ne par ko.

Vai tiešām tici, ka bērns kas aug normālā ģimenē, ko veido viņu bioloģiskie vecāki (vai kaut vai audžuvecāki) tiešām kļūs par pediņu, ja viņam kaut piespiedu kārtā nolasīs garlaicīgo un muļķīgo pasaciņu par kārli-karlīnu?

Vai zini daudz bērnu, kas kļuvuši par zoofīļiem, jo bērnībā dzirdējuši "eža kažociņu`, "princese un varde`, vai kaut vai Lāčplēsi - pasaciņas, kur sapāroti cilvēks un lops?
Vai daudzi kļuvuši par poligāmistiem un nekrofīliem pēc pasakas par Sniegbaltīti, kas dzīvo kopā ar septiņiem rūķīšiem, un kuru, kaut tā zārkā gulējusi jau nez cik ilgi, kāds dīvains princis iemīl un bučā tik sirsnīgi, ka saindētais ābols no kuņģa izsprāgst?

Manuprāt ir stulbi cerēt, ka vecāku vietā bērnus audzinās likumdošana
g....s t.....s [89.254.135.84]
# Iesūtīts: 2014.07.01 13:07:29
Par pārējo neko nezinu, bet šis ir punkts uz i - Manuprāt ir stulbi cerēt, ka vecāku vietā bērnus audzinās likumdošana. Aivars, izteicienu nozogu savām vajadzībām. Paldies!
Darias
# Iesūtīts: 2014.07.03 00:47:33
Rīt notiks parakstu vākšana centrā, Merķeļa 11, ieeja no pagalma. Grāmatnīcā Putņiks. No 17-19 būs notārs.

https://www.facebook.com/musuberni/photos/a.334523426699593.1073741829.334425983376004/342150369270232/?type=1&.. comment_id=342665852552017&offset=0&tota.. l_comments=8¬if_t=photo_comment
vien tas pats [82.145.218.135]
# Iesūtīts: 2014.07.03 11:31:08
Nesaprotu-kur problēma? Neviens neaizliedz parakstus vākt un likumdošanu ierosināt.
Tikai nesaprotu to kuslumu - kāpēc tikai aizliegt skolās un bērnudārzos, kāpēc ne presē, televīzijā un internetportālos, ko bērni skatās, mutes pavēruši?
Man piemēram riebj, ka nevar ne dažu ceļvedi attaisīt, ka tajā nebūtu sadaļa- "gejiem un lezbietēm”, to ļi pārcilvēkiem, to ļi seksuāliem invalīdiem ar īpašām vajadzībām...
Kursis
# Iesūtīts: 2014.07.05 14:28:43
Manuprāt ir stulbi cerēt, ka vecāku vietā bērnus audzinās likumdošana
Nu, kā liecina rietrumu (to pašu vāciņu) varas pārnēsātāju vēlme iejaukties visur piespiedu kārtā, arī bērnu seksuālajā audzināšanā, likumdošanai tomēr ir sava nozīme lai piebremzētu šāda veida aktivitātes.
<< . 1 . 2 . 3 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 135 , pavisam kopa bijuši: 7447