atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas visiem Foruma lietotajiem bērns homoseksuāls
maruta1965
Iesūtīts: 2014.06.09 16:25:39
Man ir tāda problēma. Puikam tikko palika 18 gadi un šosvētdien viņš man paziņoja, ka esot gejs. Biju pilnīgā šokā. Tā ir šausmīga trauma un kauns, jo ļoti vēlos mazbērnus un nesaprotu, kas viņu ir šādi samaitājis. Laikam saskatījies muļķīgus raidījumus un tagad grib būt moderns.
Ko man tagad darīt? Kā ar to tik galā un puikam palīdzēt tikt atpakaļ uz pareizā ceļa? Vest pie mācītāja? Vai varbūt ir kāds dziednieks, kas var kaut ko izdarīt.
Es negribu šādu kaunu ģimenei.
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
aivars.lapsans [78.28.194.103]
# Iesūtīts: 2014.06.14 03:37:46
Vispār Latvijā notiek diezgan spēcīga homoseksuālistu tīklene. Tā ir pagrīdes pavedināšanas forma. Nevar runāt par kaut kādu daļu, kura jau Bībelē tiek pieminēta kā ,,nesaprotams dzimums,, , bet iet runa par pavedināšanu. Viņi aizbildinās , ka orientācija ir iedzimta, tie ir meli 98 % . Pavedināšana ....tā ir galvenā galvassēpe mūsu valstī.
Domāju , ka tas puisis ir pavedināts. Ja ir tēvs , tad mātei ar tēvu vajadzētu uzmeklēt partneri , uzzināt viņa vecākus , izrunāties ar tiem vecākiem un agresīvā veidā izšķirt. Tas var nostrādāt.
Aivars
# Iesūtīts: 2014.06.14 09:39:47
aivars.lapsans [78.28.194.103]
Stāsts jau nav par Pavloviču, bet par meliem no it kā `palīdzības meklētāju` puses, kuri vēlas vienkārši pievērst sev uzmanību un sevi izrādīt.

pastor [212.93.100.50]
# Iesūtīts: 2014.06.14 21:22:11
aivars.lapsans [78.28.194.103]
Jā, dažam labam kareivīgā kristīguma vērtības ir izšķirošākas par cilvēktiesībām uz brīvību, personas neaizskaramību un privātās dzīves nosargāšanu... Piedod, bet tādus kā Tevi par šādiem vārdiem vajadzētu pārmācīt! "agresīvi izšķirt", vai tu, cilvēks, saproti, par ko runā??? Lai Dieva tiesa tev to neaizmirst pieminēt...
dafne
# Labojis dafne: 2014.06.15 16:15:13
Ja man butu sada problema,es publiska foruma to nekengatu.Var aiziet un izrunat visu ar macitaju,nevis laut apspriest citiem,ipasi jau kareivigi noskanotiem ateistiem,sava berna problemas.tiem vienmer bus ko teikt par tieibam UZ.....
Vispar,ja "`bernam`` ir 18,lai pats ari uznemas atbildibu par savu dzivi...kaut kad jau jasaak
Kursis
# Labojis Kursis: 2014.06.15 22:05:40
Obanā, kopš kura laika Austrumu kristiešu konfesija būtu krievu nacistu imperiālistu baznīca .
Tā jau mumsīm protestantiem iraid - tici da` jebkam, bet pas`Dievs "nepareizie" politiskie uzskati ir baisāki par jebkuru herēzi.
Reiz tautiskās baznīcas vēstures rēgi apziņā...

Ja kas, arī pagrieztu galvu uz otru pusi,
ja aktiera pieminēto ne īpaši simpātisko publiku močītu mazmājiņā...
Pasauli nesalāpīsi un visiem katliņiem par vāciņu nebūsi.

pastor dažam labam kareivīgā kristīguma vērtības ir izšķirošākas par cilvēktiesībām uz brīvību, personas neaizskaramību un privātās dzīves nosargāšanu...
Abet kā tad domāji, t.s.kareivīgā kristīguma vērtības ir reālas,
bet cilvēktiesībām uz brīvību, personas neaizskaramību un privātās dzīves nosargāšanu iluzoras.
Ļoti labi redzam, kā vieni - kareivīgi liberālfašisti savējās iedibina uz otru rēķina, izmantojot brīvības, cilvēktiesību, privātās dzīves un neaizskaramības retoriku ar mēŗki savu interešu dēļ ierobežot otru brīvību, privātās dzīves neaizskaramību un cilvēktiesības..
Bet nekāda absolūta vienlīdzība nav un nebūs.
Jo kas man daļas gar liberālfašista "brīvību" - vēlmi uztiept citiem savas "vērtības"?
Norit cīņa par dzīvību vai nāvi.
Tā kā atliek jautājums galu galā - kurš kuru?
Aivars
# Iesūtīts: 2014.06.16 11:39:52
atkal jau kursi nomoca luteranofobija
Ja daža apziņā nebūtu `tautiskās baznīcas rēgi`, tad varbūt redzētu acīmredzamo, ka zeltīto kupolu tempļos vīrāks kūp pirmkārt imperatoru kulta ietvaros, bet zināmais lauku puisis no Nācaretes tajos gaidīts vēl mazāk, nekā savulaik Jeruzālemes templī, jo nez vai tas žīds maz prastu pareizi krustu pārmest
taspats [82.145.217.23]
# Iesūtīts: 2014.06.16 22:25:28
Būs grūti izrēķināt statistiku, kur Viņš vairāk vai mazāks gaidīts, demokrātijas,hm brīnumzemē Luterānijā vai impēriskajā Pravoslāvijā...
Darias
# Iesūtīts: 2014.06.17 09:50:30
Autors diskusiju aizsācis arī citviet un šķiet, ka autora problēma nav īsta, izdomāta. Protams, atvainojos, ja kļūdos, bet no komentāriem citviet un šeit - tā var spriest.

Gribēto gan pateikt, ka diskusija par homoseksualitāti un tās popularizēšanu jauniešu vidū ir visai aktuāla. Mani izbrīna, ka šobrīd Latvijā notiek parakstu vākšana par homoseksuālās propogandas ierobežošanu bērnu vidū izglitībase iestadēs (tātad nevis par homoseksuālo attiecību aizliegšanu, bet popularizēšanas izglītības iestādēs... un balstoties uz ES pieredzi, kur puišiem liek pārģērbties par meitenē, kur stundās rāda dzimumaktu bildes utt. tas tiešām, manuprāt, ir nepieciešams. Turklāt tas jau ir izdarīts ne vien ASV daudzos štatos, bet arī ES vairākās valstīs) - kāpēc tik maz tiek diskutēts par šo likumprojektu?
Raimonds
# Iesūtīts: 2014.06.18 20:29:22
pastor [212.93.100.50]
maskas nokrita... un lielās runas izčibēja.
sabio
# Iesūtīts: 2014.07.21 15:20:59
Ja jau aizrunājāties līdz Pavlovičam, tad kā reiz uzdūros kādam blogam un rakstam gan par viņu, gan šo tēmu vispār - runa ir par raidījumu , kurā viņš piedalījās. Par bloga rakstu , protams, var diskutēt, bet te ir svarīgi saprast, ar kādiem paņēmieniem mums un mūšu bērniem mēģina kautko iestāstīt , Raksts "Homoseksuālisma un transseksuālisma propaganda LTV? " https://smadzenuskalosana.wordpress.com/2014/06/17/homos/
<< . 1 . 2 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 63 , pavisam kopa bijuši: 35935