atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par mūsu attiecībām ar tautiešiem ārzemēs Par pārejošo (relatīvo) un mūžīgo.
*Duksis
Iesūtīts: 2008.05.12 15:09:40
Tas tā,- vienā šodienas komentā bija skarta ši tēma.
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Iesūtīts: 2008.05.12 16:42:28
Ctulhu, whatever! Kā jau teicu - Karogs tev rokā. Ja Kristietībai ir taisnība, tad jūsējie pie tādas tehnoloģijas nekad netiks... Bet nu jā, šis ir tikai parasts paredzējum!
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.05.12 17:02:12
ko dod tas Tavs progress?

Kaut vai to, ka kristieši var no visas sirds izmuldēties Internetā.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.12 17:05:47
*Duksis
bet man labāk patīk sarunas, kad vari skatīties runātājam acīs arī šī ir tukša laika nosišana. nāksies vien Tev man piekrist - no progresa arī nekāda lielā jēga nav.
vot. vienīgi bērnu pamperi man patīk. tā ir laba manta.
Balss
# Iesūtīts: 2008.05.12 18:11:12
Progress ikdienas tehnoloģiju jomā ir mums visiem zināma un laba lieta - dara mūsu dzīvi ērtēku un vieglāku. Bet reizē atņem mums daudz ko no tā, kas mums bija, kad progress vēl lēni, lēni ripoja zirga ratos...

Mūsdienās cilvēkiem vairs nekam nav laika. Dzīve triec mūs tā, ka nav laika ieiet sevī un padomāt. Vai vienkārši pabaudīt dabas (Dieva) tuvumu, apzināties sevi mūžības un Mūžīgā priekšā.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.13 10:10:51
Ctulhu
Uj kaa vajadzeetu SR izseedinaat kaadaa neapdziivotaa vietaa....
labi, tikai lai tur būtu internetpieslēgums, ledusskapis,veļasmašīna un elektrība.
viss ir labs, kas nav pārmēru. manuprāt lielpilsētu iedzīvotāji ir pazaudējuši saikni ar zemi, dzīvo radību - tas viņus padara nervozus.
Balss
# Iesūtīts: 2008.05.14 23:52:02
Ctulhu
Tad jūs abi ar kaķi esat viens otram tā saikne ar dzīvo dabu?
Viņš tev un tu - viņam??? Abi labi! Tu ar viņu kopā ķer peles?
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.15 10:10:07
man ļoti patīk tā saikne, kura veidojās diskusijas tematam ar pēdējiem komentiem
Tas Pats
# Iesūtīts: 2008.06.06 23:50:02
Kas mums ir bezgalīgs un mūžīgs telpā un laikā?
Jā tieši tā - bezgalība un mūžība?
Balss
# Iesūtīts: 2008.06.09 00:02:08
Tas Pats
Domāju, ka kristiešiem vienīgais bezgalīgs un mūžīgs telpā un laikā ir Dievs...
TasPats [212.93.97.166]
# Iesūtīts: 2008.06.20 23:06:57
Balss
Kas kristiešiem ir pārejošs?
Balss
# Iesūtīts: 2008.06.21 02:10:20
TasPats [212.93.97.166]
Vai tu Svētdienas skolas skolotājs, ka uzdod man šādus jautājumus? Šitā pati miesīgā dzīvībiņa, piemēram. Tā skaistā jaunība! u.t.t.. Turpinājumu piedomā pats!
Tas Pats
# Iesūtīts: 2008.06.21 20:11:55
a_masiks
Vai nav tā, ka iegūstot iespēju patstāvīgi pārvietoties laika dimensijā, subjekts iegūst zināmu neatkarību no telpas?
Tas Pats
# Iesūtīts: 2008.06.21 20:37:32
a_masiks
Es nepārzinu iespēju pārvietoties laika dimensijā citādi, kā vien ļaujoties laika plūdumam. Tas ir līdzīgi kā uz plosta bez airiem pārvietoties pa straumi. Jautājumā es apskatīju tādu gadījumu, kad man būtu iespēja pārvietoties laika dimensijā jebkurā virzienā.
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.06.22 08:45:34
"Ak niecību niecība! Viss ir niecība!" Kāds labums atlec cilvēkam no viņa pūlēm, kurām viņš nododas zem saules? Viens dzimums aiziet, un cits dzimums nāk, bet zeme pastāv mūžīgi nesatricināta. Saule uzlec un saule noriet un steidzas atpakaļ uz to pašu vietu, no kurienes tā atkal no jauna uzlec. Vējš iet uz dienvidiem un griežas pret ziemeļiem; nepārtraukti visapkārt griezdamies un pūzdams, tas aptek apkārt un nonāk atpakaļ savā vecajā vietā. Visas upes ietek jūrā, un tomēr jūra nekļūst pilnāka; bet pa to pašu vietu, pa kuru upes tek, tās tek arvien joprojām. ... . Kas ir jau bijis, tas atkal būs, un, kas ir jau noticis, tas atkal notiks, jo nekā jauna nav zem saules. Vai kaut kas kādreiz notiek, par ko varētu sacīt: redzi, tas ir kaut kas jauns! - Tas jau sen ir bijis laikos, kas ir bijuši ilgi pirms mums. No agrākiem laikiem nav palikusi nekāda piemiņa, un par tiem vēlākiem, kuri nāks, arī par tiem nepaliks nekāda piemiņa tiem, kas nāks pēc viņiem." /Par mūžību. No visneebrejiskākās VD grāmatas, kas tiek piedēvēta Salamanam, bet laikam tikai šī piedēvējuma dēļ savulaik nav tikusi izmesta no Rakstu kanona un turpina tikt paciesta kā zobu sāpes/
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.06.22 10:01:41
Augustīns uzskata, ka laiks var eksistēt tikai radītā pasaulē, bet pats Dievs ir ārpus laika un Dievam nav ne pagātnes, ne tagadnes, nedz nākotnes. Tātad, Dievs ir mūžīgs. ... . Ja Dievs atrodas ārpus laika, tad rodas jautājums, kā Dievs var atrasties mijidarbībā ar paša radīto pasauli, cilvēkus ieskaitot. Tā vai citādi,- mūžības jautājums ir vērts, lai ap to palauzītu galvu, t.i. darīt to, kas jau tiek darīts gadu tūkstošus. ... . "Trejās pasaulēs - pagātnē, tagadnē, nākotnē - dzīvojošs cilvēks var justies nelaimīgs, ja viena no tām ir bezvērtīga. Reliģija ir pievienojusi vēl ceturto - mūžību." /Lihtenbergs/
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.25 13:14:45
a_masiks, lūdz nepiesien man tavus secinājumus!

Nav 3D telpai 2D telpas ierobežojumi...

Dievs tiešām darbojas laikā un telpā, bet pats viņš nav laika un telpas saistīts!

Lai ilustrētu, ka 3D dod vairāk brīvības nekā ir 2D telpā iedomājies, ka cilvēks ir 2Dimensionāls... tad visi viņa iekšējie orgāni ir viņa iekšpusē! Lūk no 3D telpas šos orgānus var apskatīt un pat operēt vispār nepāraujot cilvēka ādu.

Vēl grūtāk būtu iedomāties, ka no 4D telpas mūsu iekšas ir redzamas skaidrāk kā jebkurā rengena aparātā, un 4D citplanētietis varētu mūs operēt vispār neizdarot nevienu pašu iegriezumu nevienā mūsu ķermeņa daļā! Viņš tavas smadzenes redz tāpat kā tu redzi, piemēram, plakanu zīmējumu!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.25 13:16:42
kaa nemainiigs domaa? /Domaasana ir process, process iz izmainjas/. (C)

Viņš vienmēr domā vienu un to pašu pilnīgo domu!
TAVA Domāšana īstenībā ir mēģinājums piemeklēt kaut kādu risinājumu kaut kādam jautājumam, bet kad tas ir atrasts, tava doma šai vietā apstājas... tā ir atradusi šo risinājumu un nemainās vairs. Ja tā mainās, tad doma nav izdomāta līdz galam! Dievs visu ir izdomājis līdz galam! Pietam... tu varētu pastāstīt vispār kas IR domāšana pēc būtības?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.06.25 13:18:39
Ctulhu
Mulders
Ahmeds man atbildēja līdzīgi, ka Dievam jau ir visas zināšanas, un nav nekādu zināšanu, kuras Dievam nebūtu.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.06.25 13:23:56
KN, par viszināšanu varētu mazliet līdzībā pateikt...

Iedomājies ka pieredzējis vecāks vēro savu bērnu. Bērns daudz ko nezin par dzīvi un rīkojas. Bet vecāks vērodams bērna kaut kādas rīcības "patternus" mierīgi var paredzēt kas notiks tuvākā nākotnē, ja sīkais tā rīkosies un viņš pat var PATEIKT bērnam to skaļi un viņu informēt. Bet bērns bez šīs pieredzes to tāpat nedz redz, nedz spēj paredzēt... un kad tas notiek, tad ir "Ooooooo... kā viņš to zināja"...

Iedomājies, ka Dieva skatiens uz mums ir bezgalīgi lielāks un varenāks, tad kamdēļ lai mēs brīnītos, ka viņš spēj redzēt, saprast un paredzēt to ko mēs nespējam... līdzīgi kā nespēj mūsu bērni! Arī viņi paši sev šķiet īsteni experti...

Bet iedomājies, ka bērns tagad sāktu Vecākam klausīt, arī nespēdams redzēt šo secību un ķēdi... vai tas nebūtu jauki, bērns spētu izvairīties no daudz nepatikšanām, apmācība noritētu daudz ātrāk... ar mazāk mīņāšanos uz vietas!

Tas neizslēdz atļaušanu bērnam kādreiz apdedzināties, tad mācība seko PĒC notikuma un atkal, ja bērns klausītu, viņš iegūt ar šo pieredzi un Vecāka teikto Vārdu ļoti vērtīgu informāciju!

Bet redzi... šāda apmācība prasa ticību, ticību kas satver neredzamo, redzams tas top tikai pēc laika... taču cilvēks kā mazs bērns, kāmēr neredz un nesatausta un mutē neiebāž, tikmēr netic... tamdēļ vecākiem daudz pūļu jāvelta avīžu kasīšanai no mūsu rīkles un ilgstošām ierobežojošām kustībām, kad bēbis pa visām vārītēm cenšās aizrāpot kaut kur, kur pagaidām viņam ir bīstami!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.25 13:46:36
Trilo, nu sjo... arī tevi sabojājuši, sāc runāt latīniski bez tulkojuma!
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 84 , pavisam kopa bijuši: 36441