atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Vai Kaspis Dimitris nav mazliet prātā jucis?
Hermanis
Iesūtīts: 2008.06.20 12:16:14
Kaspara Dimitera raksts NRA un tā komentāri.
http://www.nra.lv/blogi/2957-diena-zurnalistikas-prostitucijas-augstskola.htm
Ko Jūs sakat par doto tēmu?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.06.20 13:06:38
a_masiks, atšķirība provokācijai - tīri no nerakstītiem (un manuprāt pat rakstītiem) likumiem provokācijas ir pieļaujamas, ja tā tiek atklāts noziegums tas ir nozieguma atklāšanai provokācija der!
Diena šoreiz noziegumu nav atklājusi, ir atklājusi tikai to, ko faktiski visi tāpat defaultā zin - ka visi veči ir cūkas un visas bābas ir maukas! A tam vajadzēja labus mobilos drillēt un noslogot Mobilo Operatoru tīklu? Nafig?

A to zin... tu tā tirgo zālīti, tirgo... a tevi nogrābj poliči, un tu tik atmazku - nū es te narkomānus provocēju!

Teorētiski Kastēns varēja pateikt... da bļa vecene man paprasīja 200Ls par minetu, vot ij izmetu šo no mašīnas, nekādu tēju negājām dzert.. šī sašūmējās un aizgāja uz Dienu pasūdzēties... Ij izrādās, ka Dienas žurnālistes par ielasmeitām piestrādā, pietam augsta ranga ielasmeitām, ministriem pakalpojumus piedāvā

NU tas tā... šob eļļū piegāztu storijam!
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.06.20 13:14:33
a_masiks

baigā māksla kādu, kurš knapi turas, pagrūst un pēc tam vēl izbazarēt to pa pasauli, sev ovācijas gaidot.

tiešām vai bija vērts pazemot tik daudz cilvēku, lai prakstiski konstatētu to, ka cilvēki nespēj turēt vārdus, kurus viņi ar lielu pārliecību un sirsnību ir solījuši un kuriem paši labprāt sekotu, bet klūp.

tas, ka kastēns ir grēcinieks nu nekādā veidā neatceļ to, ko viņš ir runājis par ģimenes vērtībām.
manuprāt tas viss ir darīts tikai homoseku kontekstā, beidzot viņi pierādīja, ka arī hetero politiķi un ģimenes cilvēki ir grēcinieki un tāpēc nedrīkst homosekus saukt par grēicniekiem. ko nu?

Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.06.20 13:16:44
a_masiks
redz, tev ir tāda sekla uztvere, ja es pret dienu, tad es par kastēnu.

vienkārši, ja es zinātu Tavu vājo vietu, un to izmantotu, lai tevi "atsegtu" tautas priekšā, tad kurš būtu sāpinājis tavu ģimeni ... es vai tu pats

tā mēs visi viens otram palīdzēsim "izgāzties" un kāds no tā labums, mēs ko - sāksim viens otru vairāk cienīt?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.06.20 13:22:40
Mulders
Nezinu... tādu provokāciju moš tikai rūdīts kristiec kā Mulders, kas dzīvē ir caur ērkšķiem gājis, izturētu...
Gan jau ka, KN mierīgi izturētu, i Ctulhu, i a_masiks, un vēl vesels krietns bariņš.
Ja tev atsūta kādu tur pastulbu īsziņu, tad kāpēc tev būtu jāatbild un tad vēl tālāk viss jāturpina? Ja vēl esi izplātījies, ka tev ir tik nozīmīgas ģimenes vērtības?
Hermanis
# Labojis Hermanis: 2008.06.20 13:22:55
Vispār uzvārds, ta viņai kāds, kā lai nerodās acociācijas ar jolki un palki
Kas man patika Kaspja rakstā ir viņa konstatējums par sūdīgo diktafonu
Bet es vairāk gribēju par Kaspi dzirdēt, tādā kontekstā, ka pēdējā laikā bieži ir gadījies dzirdēt tādus pārmetumus- "mācītājs tā nerunā", bet kaut kā neesmu dzirdējis "kristietis tā nerunā" Kur ir tā robeža, kā drīkst un nedrīkst runāt, un pat nav svarīgi mācītājs, kristietis, nekristietis, vienvārdu sakot vispār cilvēks?
KarotesNav
# Labojis KarotesNav: 2008.06.20 13:23:22
a_masiks
Kastēns nevis pats par sevi atbild - viņš iecelts valsts amatā tieši pārstāvēt morāles un taisnīguma principus.
+ vēl - pārstāv pašu tikumiskāko partiju.

Kastēnu "iznesa" ne jau kā privātpersonu vai ģimenes cilvēku. Kastēnu iznesa kā Valsts Varas pārstāvi.
un arī kā savas partijas principu pārkāpēju.
lutyeranis [195.122.30.197]
# Iesūtīts: 2008.06.20 13:23:56
Kaspars ir sava elementa ka vienmer.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.20 13:27:05
+ vēl - pārstāv pašu tikumiskāko partiju.

Un Diena pašu profesionālāko mēdiju

Imho LPP damage būs mazāks nekā Dienas damage!

Saproti, tagad ikreiz kad Diena baxtīs LPP acī teikdama - vo jūs liekuļi, LPP varēs atmazatsa - Tas Kastēns cūka, jūs paņēma bet mūs uzmeta... A vot Dienai par katru savu rakstiņu tagad būs jaatskaitās, ar ko žurnālists pārgulēja, lai materiālu dabūtu Un kurš finansē šādu projektu!
Hermanis
# Labojis Hermanis: 2008.06.20 13:27:22
a_masiks Nē, es bišķi paklausījos to ierkastu, tas tiešām bija sliktā kvalitātē, tā ka konstatējums bija trāpīgs
donachka [195.2.117.51]
# Iesūtīts: 2008.06.20 13:29:19
a_masiks
Tb - Kastēnu "iznesa" ne jau kā privātpersonu vai ģimenes cilvēku. Kastēnu iznesa kā Valsts Varas pārstāvi. Es pat nezinu, vai spēsi saskatīt atšķirību
Tieshi taa! Par gimeni vajadzeeja domaat pirms atbildeeja uz vinajmnepienaakushu sms!
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.06.20 13:30:39
a_masiks
kāds tu iedomīgs ... vīrietis odnako

es ļoti labi saskatu atšķirību, bet es redzu, ka kastēns ir vēl kas vairāk par politiķi.
pec notikušā viņam vispār vajadzēja visprims ievilkt elpu un paklusēt, izdomāt ko runāt, jo ne viņš pirmais ne pēdējais politiķis, kuram piesakās draudzenes.

Katrā ziņā mani ļoti nepatīkami pārsteidza viņa atbilde uz jautājumu "vai jūsu sirdsapziņa ir tīra?" , viņš teica "Mēs dzīvojam postmodernisma laikmetā"

Bet kā politiķis viņš tīri tehniski ir beigts. tas tak acīmredzams. VIņam ir jāiet "atpūsties" un ja viņš kādreiz atgriezīsies, tad tikai drīkstēs vērt muti vaļā par lietām, kas neiekļaujas morāles kategorijās.

Patiesībā aina ir daudz briesmīgāka nekā tu, kā neticīgais to vari ieraudzīt.
1) tas, kurš palīdz grēkot, ir vainīgs šajā grēkā tieši tāpat, kā tas, kurš to dara
2) daudzi cilvēki tiek kārdināt "tiesāt"
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.20 13:30:48
Trilo, ņē... tas mums LV tautai ir ļoti augstas prasības pret visu un arī sevi
Kundali
# Iesūtīts: 2008.06.20 13:31:43
Es nopirku diktofonu pa 45.-Ls bet tur ir tā "nelaime" , ka skaņa nav virzīta - kā kādiem "spiegu diktofoniem" , un nav jav zināms, kur dāma to aparātu slēpa, lai Kastēns grābstoties tam neuzdurtos. Tapēč arī skaņas kvalitāte pašvaka.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.06.20 13:32:18
Mulders
Un Diena pašu profesionālāko mēdiju
Tas jau neatceļ Kastēna izdarīto. Ja te būtu tās žurnālistes vietā dajebkāda cita kuce, bilde nemainās.

LPP varēs atmazatsa - Tas Kastēns cūka, jūs paņēma bet mūs uzmeta...
Aha, un neredzējāt, kas tas par lopu kopā ar jums strādā.
Tikpat labi var arī padomāt - visi jūs tur tādi liekuļi, redz, vienu nejauši pieķēra.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.06.20 13:33:43
Rausītis
Katrā ziņā mani ļoti nepatīkami pārsteidza viņa atbilde uz jautājumu "vai jūsu zirdsapziņa ir tīra?" , viņš teica "Mēs dzīvojam postmodernisma laikmetā"
Jā, to salīmēt kopā ar kristīgajiem principiem šķiet ka nevarēs.
Donachka
# Labojis Donachka: 2008.06.20 13:35:48
KarotesNav[/
aaa, ja dziivojam postmodernisma laikmeta, tad greeks skaitaas neatbildet uz ne sev domaataam sms
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.20 13:37:04
Tas jau neatceļ Kastēna izdarīto. Ja te būtu tās žurnālistes vietā dajebkāda cita kuce, bilde nemainās.

Mainās, draugs, mainās! Kastēnu neviens necenšās te no āķa nocelt. Prikols tajā, ka pati Diena uz šī āķa ir uzsēdusies un visi to redz! ABI iekāpa substancē... Diena pati sev kājā iešāva! Vot kur prikols... šī kā uzvarētājs sakās - Atmaskojām Kastēnu - jā viss kedās, tik Diena savā vienādojumā nebij iekļāvusi, ka žurnāliste ta ir Dienas žurnāliste Vot kur prikols...
Es saku, tagad lasīšu Dienu, un šamā jau arī ar pareizajiem "lozungiem" neskopojas, un domāšu - ahā... ar ko tad šitā beibīte pārgulēja! Ahā... Jolkina atkal raksta par kādu ministru, ņebosj atkal kājiņas paplēta!
Bumerangs ar diviem galiem

Tikpat labi var arī padomāt - visi jūs tur tādi liekuļi, redz, vienu nejauši pieķēra.


Jā tikai prikols, ka Diena pati sev atņēmusi iespēju ko pārmest un mācīt par morāli, jo tas kā materiāls iegūts ir čerez amorālu zaķīša pakļaušanu pašu maucīgām izdarībām... Jolkina tak nav precēta... cik saprotu... Rīcība tiri neprofesionāla, to jebkurš žurnālists pateiks...

Tā vot!

Uz tā āķa divi balodīši karājas...
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.06.20 13:38:00
Donachka
nē, tad mēs paši nosakām, kas ir patiesība, tāpēc sirdsapziņai ir aizvien mazākas iespējas sasmērēties
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.20 13:38:54
Mulders
Jaa, tur gan Diena noshaava greizi, vajadzeeja pieaicinaat kaadu eksperti no malas!
Kundali
# Labojis Kundali: 2008.06.20 13:39:36
Par Dienas žurnālisti : Aleksandra Jolkina (pirms 2 nedēļām iesniegusi atlūgumu)

Latvijas Žurnālistu savienības konkursa „GADA BALVA ŽURNĀLISTIKĀ 2007” laureāti. Nominācijā „Žurnālistika par cilvēcību”:
diplomus par cilvēcisko vērtību izcēlumu saņēma:
presē – Ģirts Zvirbulis (Latvijas Avīze), Aleksandra Jolkina (Diena), Antra Gabre (Rīgas Balss), Vladimirs Vakula /Vladimirs Veretennikovs/ (Ekspress Nedeļa)

Izskatās, ka žurnālisti izmantoja un "izmeta" zināmi spēki.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 11 , pavisam kopa bijuši: 4436