atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Vai Kaspis Dimitris nav mazliet prātā jucis?
Hermanis
Iesūtīts: 2008.06.20 12:16:14
Kaspara Dimitera raksts NRA un tā komentāri.
http://www.nra.lv/blogi/2957-diena-zurnalistikas-prostitucijas-augstskola.htm
Ko Jūs sakat par doto tēmu?
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>
AutorsZiņas teksts
Hermanis
# Iesūtīts: 2008.06.20 12:17:44
Vairāk interesētu nevis konkrētais gadījums, cik dazādā reakcija uz to.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.20 12:22:21
Hermanis mans viedoklis

Jaunajām smukajām žurnālistēm jārēķinās, ka jaunā Dienas redaktore ir riktīga haizivs un var iesūtīt ne tādās vien "misijās", tā teikt, lai pašas izlemj vai parakstīties uz šādu karjeras veidošanas modeli...

Es te tā iedomājos... vai NewYork Times, Washington Post jelkad ko tādu darītu?

Un par Kastēnu - puika ieberzās... lai pako pekeles un iet mājās!

A Kaspards Dimiters - jucis!

Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.20 12:25:56
Biku jucis ir, bet no literaara viedoklja, rakstinsh suliigs
Hermanis
# Iesūtīts: 2008.06.20 12:27:27
Trilobīte Kad viņu pēdējo reizi Rimčikā satiku bija vēl pravoslavs, a tagad pieņemu ka vēl aizvien turpat, jo parasti šis sarīko baigo PR kampaņu kad pāriet no vienas konfesijas uz citu.
Mulders Es tā iedomājos vai diena sūtītu kādu džeku lai pavedīnātu teiksim Santu, kurš arī sludina monogāmiju citādu protams, bet monogāmiju.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.06.20 12:28:27
Bet Kasteens reaali ieberzies....Kaa man viens koleegjis teica - Tiklaas partijas parstaavji taa nedriikst dariit!
Kundali
# Labojis Kundali: 2008.06.20 12:34:14
Galvenais ir "ārējā attieksme" (pseidoliekulība) Un politiķiem viss kā pie "amīšiem" (Votergeitas skandāls, Monika Levinska) iesākās ar nu jau sen aizmirsta politiķa dēkām kādā Vašingtonas viesnīcā, kurā tas saplēsās ar kādu vieglas uzvedības sievieti (laikam nevarēja vienoties par apmaksājamās summas lielumu par pakalpojumiem).

PS Par tēmu - visi ticīgie ir drusku "ķerti"
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.20 12:39:17
Donacka, man patika Apollo raksts par tēmu!

Būtībā ir mesta akūnā ēna arī pār Dienas žurnālistu "līmeni" vispār! Kā arī interesanti... bet te novirmo arī šādi tādi panti... par provokācijām, par personīgās dzīves neaizskaramību un tā... Ja Kastēns ačohnīsies, kazi var sataisīt šaizi Dienai!

Jo tur bik viena lieta... LPP iestājas par "ģimenes vērtībām" nekur neatrunājot, ka paši tumsā spīd. Tb jautājums, vai tad Diena ir pret ģimenes vērtībām? Sanāk ka nē... ja neprecētas jaunas meitenes sūta pavedināt precētus vīriešus, tātad Diena noteikti ir PRET ģimenes vērtībām, jo mēģina tās graut... un ko var darīt, ja mēs vīrieši tādi vāji esam? Vai tad kāds nezināja, ka Kastēns ir grēcinieks... Noziegumu jau tāpat Diena nav atklājusi, žurnālistikas nerakstītus likumus ir pārkāpusi... ko var gribēt, tas zobens pār abiem krīt... kurš ir lielāgs damage!

Ij vēl... a Diena kaut kā kompensēs Kastēna Sievai un Bērniem kaunu, negodu un pazemojumu, viņi ta te pričom?
sicilia
# Iesūtīts: 2008.06.20 12:40:19
Dimiters jucis.
Jua vakar diskutējām, ka diena pārvērša spar dzeltenu lapiņu. IMHO šāds gājiens vairāk piederētos VZ vai Kas jaunam, bet nu katrs mēģina notutrēties tirgū kā māk
Kundali
# Labojis Kundali: 2008.06.20 12:41:22
Man atkal patika, kā Dimters dzied par Kr.Barona ielu , kur krišnaīti vai nakrišķāņi blazdierē.

PS Ne pa velti Dienas vadītāja pamuka no tā "grimstošā kuģa"
sicilia
# Iesūtīts: 2008.06.20 12:41:40
Mulders

Dienai jau sen nav līmeņa, ja jau viņu žurnālisti preses relīzes pārraksta vārds vārdā ar visiem komatiem pieliekot savu vārdu vai kronis visam bija, kad reklāmas bildes uzdeva par savām. Protams lasītājam tas bieži acīs neduras, bet tiem, kas lasa vairāk nekā tikai dienu, tas gan redzams
Donachka
# Labojis Donachka: 2008.06.20 12:47:02
a_masiks
wowo, ko tad muusdienaas vispar noziimee "gjimenes veertiibas"? tUKSHA SKANJA. Vinsh varbutu gribeeja to zhurnaalisti pieprecinaat. Mees par piepreceeshanos - vot taadu praidu naakoshgad taisiisim.
Personiskaas dziives neaizskaramiiba ir Ok, bet augsta amatpersona nav zivju pardeveejs trguu tomeer.
sicilia
# Iesūtīts: 2008.06.20 12:51:15
vispār man patika ministra izteiciens , ka sievām t;āda karma.... hmmm nez ko viņš teiktu, ja sieva šitā..... taisītu traci un teiktu, ka sieva ma...
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.20 12:51:43
a_masiks, ir problēma... zaķis pirmais sāka... tātad izrādīja vēlmi! Tad kad viņas vēlmes tika apmierinātas, viņa vēl mēģina uz to uzvārīties... Nu ja ne nelikumīgi, tad nesmuki!

Vēl viena pārdoma!

Diena sevi pozicionē mēdiju tirgū kā profesionālu un augsti godājamu Mēdiju... LPP sevi pozicionē kā partiju kas iestājas par tradicionālām ģimenes vērtībām!

Ar šo šāvienu abi divi sev galvā iešāva

Tamdēļ mēs redzam divus dažādus viedokļus... uzbrukumus LPP un uzbrukumus Dienai (jo visi saprot, ka abi frukti bij peškas šai spēlē). Diena bik pārrēķinājās, jo, lai piespiestu oponentu iekāpt substancē, pati iekāpa... līdz ar to būtībā zaudē morālās tiesības ko pārmest, jo paši izrādījās pavisam nu dzelteni!
A to ka Dienu nemīl tauta, tas tāpat zināms... tagad ir taustāms pierādījums un gan jau ka kādas Dienas konkurentavīzes varēs uz Dienas līķīša pleciem pakāpties... vai vismaz kāmēr Diena nokdaunā... Jo zin... ja tu ar seju sadauzi ķieģeli, tad nebrīnies ka pac bezsamaņā nokrīti!
sicilia
# Iesūtīts: 2008.06.20 12:54:18
Nu jautājums kāpēc nemīl. es agrāk arī viņus pasūtināju kā pareizi jāsaka, bet tad.... nu bāc kamīna iekuram es varu citu matreriālu atrast. tagad pērku ceturtdienās dēļ izklaides un tad čortojos, ka pati pamatavīze lieki jāņem
Hermanis
# Labojis Hermanis: 2008.06.20 12:55:58
Mulders Šai sakarā atceros to teicienu- nekad neej ar cūku vārtīties dubļos, Jūs būsiet līdz ausīm netīri un cūkai tas patiks.
Rausītis
# Iesūtīts: 2008.06.20 13:00:06
Mulders
Diena kaut kā kompensēs Kastēna Sievai un Bērniem kaunu, negodu un pazemojumu, viņi ta te pričom?
vo vo . Tu esi 2, kura komentāros es to izlasu. nevienam vispār prātā nenāk, kādi pārdzīvojumi ir ģimenei.
ai, abas puses ir pilnīgi garām rīkojušās.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.20 13:03:06
Rausītis un Jolkina...

Iedomājies, viņai jau arī kāds draugs... Nu šams tur taustījis viņai kājas krūtis... A kā mēs zinām ka netaustīja vēl šo to... A moš kādu kleitu arī "noķēpāja" to jau neteiks... Es kā Jolkinas draugs arī justos sūdīgi. Kā arī visi potenciālie nākotnes draugi arī zinās, ka šito smuko beibīti apgrābstījis tāds glumš Kastēns... Visi zinās, ka šitā blondīnīte sava darba dēļ uz visu ir gatava... meitēns arī norakstāms!

Vēl jau var bik no pavisam augstiem plauktiem paskatīties...

Kam ir izdevīgi faktiski novākt ministru? Arī no tāda putna lidojuma ir vērts paskatīties, moš tagad citiem žurnālistiem ir vērts parakt dziļāk, jo es stipri neticu ka tikai tā... "A davai Kastēnu izjokosim" projekts tas bija!
Rausītis
# Labojis Rausītis: 2008.06.20 13:04:12
a_masiks
tu tiešām neredzi starpību?

runa ir par to, ka Diena apzināti izprovocēja kastēnu, tādējādi apzināti sāpinot viņa ģimeni.

to, ko kastēns nodara vai nenodara savai ģimenei, par to nevienam no mums nekas nav jāzina.

Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.20 13:04:59
a_masiks, bet mēs zinām, ka pasākumu iesāka Jolkina...
Tobiš, smuka meiča pavedināja precētu čali! Nezinu... tādu provokāciju moš tikai rūdīts kristiec kā Mulders, kas dzīvē ir caur ērkšķiem gājis, izturētu... a ko no nabaga Kastēna prasīt... peška!
sicilia
# Iesūtīts: 2008.06.20 13:06:24
Mulders

paga vecis saņem īsziņu, kas skaidri nav adresēta viņam un pats atbild.... nu neszinu normāls cilvēks, kuram ģimene svarīga to sms izdzēstu un miers.... nevis pats sāktu sarakstīties.... tā meiča tak uz ielas klāt negāja un neteica - ooo tu man patīc
. 1 . 2 . 3 . 4 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 124 , pavisam kopa bijuši: 8476