atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Svētuma nozīme dažādiem cilvēkiem
S.R...
Iesūtīts: 2008.06.10 17:01:34
dzirdeeju taadu domu: "gariigs cilveeks nekad neatllausies uzsaakt striidu, apssaubiit kaada cita gariiga cilveeka Sveetuma noziimi."

ko juus par to sakaat?
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.06.11 11:10:29
bet vai ir labi katolim teikt - tava izpratne, tava bazniica ir nepareiza? taa ir maldu maaciiba un ved pzussanaa? veel pietam, ja tu paarstaavi citu konfesiju? vai nebuutu pareizaak skatiities uz savu draudzi, sevi passu?
nevis censties musinaat citu konfesiju paarstaavjus?
mums ir savi dveeselju gani, vinji arii ir atbildiigi par mums. vai tad taa nav pareizi?
ja es esmu izveeleejusies ticeet taa, kaa mani maaca RKB, tad buutu tikai noramaali sjo ticiibu respekteet un cieniit.


Tātad tu piekrīti, ka Tridentas koncila lāsti pār Luterāņiem, jo viņi tic tā kā viņus ir mācījis Kristus un Apustuļi, ir nekrietna rīcība no RKB puses? Un vai tu piekrīti šiem Tridentas koncila lēmumiem. Jo tie ir RKB lāsti, kas vēljoprojām nav atcelti. Tātad, ja tu piekrīti savam Maģistrātam nekritiski un tā teikt, māj ar galvu "whatever he says", tad ar to tu paraksties tieši zem tā, pret ko iebilsti... Tas ko tu saņem pretī no Luterāņiem ir tikai šīs sekas... kad mēs aizstāvam to ticību, kuru Dievs mums devis un Kristus mācījis! Ticību, ka Kristus nemelo un piedod mūsu grēkus!
Mēs ticam Apustuļu vārdiem kā tie stāv rakstīti - Ka nav neviena taisna, it neviena! Mēs klausām Dievam, kad viņš saka, "Netaujājiet mirušos"... un mūs par to nolād!


Attiecībā uz Ireneju... tur jau tā bēda, ka tu forši atgremo to ko kaut kur esi pagrābusi, bet pati jau neizlasīji Ireneju. Es par nelaimi RKB adeptiem šo vīru tagad lasu un studēju... un par nelaimi RKB adeptiem zinu ko Irenejs domāja, kad teica, ka visām baznīcām ir jāpakļaujas Romas baznīcas Apustuliskajai tradīcijai! Ikviens, kas pats izlasīs ko Irenejs teica un kā to domāja kontextā, redzēs un es vēlreiz ar prieku pārliecinājos, ka senie Baznīctēvi (particulāri Irenejs) bij īstens Luterānis un mācīja tieši to ko Luterāņi vēl šodien māca attiecībā uz Rakstiem, Tradīciju, Bīskapu lomu un Romas primātu

Tač vai tad Romas Katolis ies pārbaudīt, viņš tic nevis Baznīctēviem nevis Rakstiem, bet tic tam, ko par to visu saka Maģistrāts, jo pats sevi atzīst par nespējīgu lasīt! Bet nekas, RKB adeptiem ir kas kopīgs ar Svēto Garu - abi Dislektiķi, nedz rakstīt prot nedz lasīt ko otrs uzrakstījis bez nemaldīgā Pāvesta un Maģistrāta palīdzības, tie gan prot runāt daudz skaidrāk par visiem Apustuļiem kopā ņemtiem un spēj lasīt to ko neviens mirstīgais nespēj salasīt rakstos!
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.06.11 11:22:11
Mulders

Tu man apskaidro lūdzu, ko luterāņu arhibīskaps Vanags pirms gadiem diviem augusta vidū darīja Aglonā?
Balss
# Iesūtīts: 2008.06.11 11:24:31
*Duksis
Bija viesos pie brāļiem kristiešiem. Ne jau Mariju pielūdza.
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.06.11 11:28:30
Balss Molči, ženščina!!!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.11 11:33:21
Duksis, kā jau teicu, tā kā pie RKB vēl ir Dieva Vārds un sakramenti, tad pie viņiem ir arī ticīgie Kristieši. Loģisi, ka vieni kristieši satusē ar citiem kristiešiem. Bet tas viss ir paralēli Marijas, Pāvesta u.c. RKB add-oniem
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.06.11 11:40:30
Mulders Jautājums bija: kā vērtēt konkrētas personas dalibu konkrētā pasākumā? Šī konkrētā persona taču neatteicās vērtēt kādas citas konkrētas personas vīna glāžišu saskandināšanu ar mūnistiem. Bet. tas nu tā... . Ehh.. kādos gan mūs maldos un neceļos noved vēlme ar vislabākājiem nodomiem satusēt ar citiem divkājainiem radījumiem!
Balss
# Iesūtīts: 2008.06.11 11:43:37
*Duksis
Vanags nepiedalījās katoļu komūnijā, lai gan pēc būtības tur ir daudz vairāk kopīgā nekā jebkuram kristietim ar mūnistiem.
P.S.Rej, rej, Duksīt, tik nekod!
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.11 11:44:22
Duksis tev kā nakriškānim šķiet īsti nav skaidrības ko Kristīgā kontextā nozīmē "ņemt dalību pasākumā" Ko nozīmē sakraments u.c. līdzīgas lietas.
lamby [81.198.232.197]
# Iesūtīts: 2008.06.11 11:45:33
*Duksis
Javertee selektivi un skatoties kam kas izdevigi - redz, vienreiz kadam ex-lelb macitajam par piedalishanos Muuna pasakumaa bija pamatigs braziens (lai neteiktu skarbaak), bet tuseshana ar Ljoshu no JP ir normala paradiba - tas nekas, ka daudzos jautajumos uzskati atskiras, bet konkretaa gadijumaa vareja satuset, jo cinijas kopigi pret "zilo" sergu.
Balss
# Iesūtīts: 2008.06.11 11:47:38
Trilobīte
Nu tik ies vaļā tusiņš!!!!!!!!!!!!!
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.06.11 11:50:47
Mulders Par laimi es neesmu luterānis, bet gan nakriškānis. Ja es būtu luterānis, tad es labprāt redzētu konkrētas luterāņu amatpersonas noripošanu pa hierarhijas kāpnēm. Manuprāt, viņš to būtu godam nopelnījis. Punktum.
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.11 12:07:05
A toties luterāņiem nav, pareizāk sakot ir tikai viens - kristības. Es vakar uzzināju, ka luterāņi nav tiesīgi konsekrēt maizi un vīnu , ibo ar Lutera izdzīšanu no baznīcas beidzās šī te pēctecība no apustuļiem, kas ļauj to darī! Ha-ha.

Nezinu... mūsu mācītājs to dara katru svētdienu, Zibens šo vēl nav saspēris Un tā kā konsekrācija ir Dieva Vārda darbs nevis mācītāja darbs, tad tā teikt... pretenzijas lūdz pie Dieva...

RKB ar savu trassubstinācijas fufeli ir sabraukuši auzās... PB vismaz godīgi paliek pie Dieva Vārdiem nemēģinot izskaidrot un pāri savai pakaļai uzlēkt... analoģiski kā Luterāņi... tic, ka Kristus nemeloja sakot šos vārdus! Tā nu arī mēs ticam, ka Kristus joprojām nemelo!

A tur "ir tiesīgs, nav tiesīgs" kuru tas krata... ne jau pie Pāvesta mēs atļauju ticēt Dievam prasīsim
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.11 12:08:27
Duksis, ja tu būtu Luterānis, tu būtu izgājis katehēzi un zinātu kas ir sakramenti un kas ir "sačupošanās" robežas! Kas pēc būtības ir Konfesija un kādas ir tās robežas!
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.06.11 12:15:27
Mulders Bet, ja tu, Mulder, būtu luterānis, tad tu zinātu un saprastu Lutera teikto: "Hier shtee Ich, Ich kann nicht anders!" /saprotamā valodā - "na tom stoju, ja ņemogu inače!"/
Mulders
# Iesūtīts: 2008.06.11 12:20:17
Ctulhu a pie kā tu biji? Kuri tevi pie altāra pielaida?
Balss
# Iesūtīts: 2008.06.11 12:41:10
Trilobīte
Jawohl! Varētu būt. Kur tu to pirmo variantu izraki? Otrais ir OK.
Balss
# Iesūtīts: 2008.06.11 12:41:58
*Duksis
Luters gan teica: Hier stehe ich...
Balss
# Iesūtīts: 2008.06.11 12:42:42
Trilobīte
Nu, viņš pārāk neaizraujas ar pareizrakstības precizitāti.
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.06.11 12:52:20
Ctulhu, nu... un? Maize un Vīns kļūst par sakramentu, kad ir savienoti ar Dieva Vārdu konkrētā Dievkalpojumā...

Vīns bieži ir defaultais veikala "Kagors" Tas nenozīmē, ka Rimčika plauktos tirgo sakramentu!
lamby [81.198.232.197]
# Iesūtīts: 2008.06.11 12:54:45
man skiet, ka kaut kas no sakotnejaas sakramenta nozimes tomer ir zaudets (nekas nav pret dievmaizitem - garsho tiri labi ) - cik saprotu, tad senajaa Izraelaa maize bija plans placenis, kur text veselu text tad lauza un deva talak parejiem klatesoshajiem kristieshiem (visiem viens kopigs baribas avots)
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 13 , pavisam kopa bijuši: 15655