atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Zinātkāre un ziņkārība.
S.R...
Iesūtīts: 2008.05.15 10:08:26
kur ir robeža? kad viens kļūst par otru?
. 1 . 2 . >>
AutorsZiņas teksts
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.15 10:08:52
vai gadās to pārkāpt?
Mulders
# Labojis Mulders: 2008.05.15 10:09:49
tad kad kāre kļūst par kārību

A kārības pavelkās uz grēku!
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.15 10:12:31
manuprāt gan atšķirība ir meklējama informācijas veidā - ja es esmu kāra izzināt ķīmiju, šī kāre ir laba, bet ja es kaut mazliet kāroju lūrēt citu istabā pa atslēgas caurumu - tas ir grēks.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.15 10:13:10
Zinātkāre ir pēc vērtīgām zināšanām. Kas ir kas, kā darbojas, utt.
Zināšanas ņemam ar domu, lai tās izmantotu, ai kaut ko radītu utml.

Ziņkāre - ko darīja tas un tas, kas notiek tur un tur. Vienmēr saistās ar cilvēkiem, personībām.
Iegūtās zināšanas praktiski nekur nav derīgas, tikai laika nosišanai. Uzbūvēt no tām neko nevar.

Robežu gan ne vienmēr var novilkt.
S.R...
# Iesūtīts: 2008.05.15 10:15:25
Ziņkāre - ko darīja tas un tas, kas notiek tur un tur. Vienmēr saistās ar cilvēkiem, personībām.
Iegūtās zināšanas praktiski nekur nav derīgas, tikai laika nosišanai. Uzbūvēt no tām neko nevar.

nesaki viss- uz šito lietu dažs labs ir miljonus sapelnījis - paparaci, dzeltenā prese, privātdetektīvi u.tt.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.15 10:16:13
S.R...
Neko derīgu un vērtīgu uzbūvēt nevar. Visādus mēslus - dažreiz var.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.15 10:55:37
Zinjkaariiba ir kaare peec zinaashanaam, kuras tev nav jaazina.
sicilia
# Iesūtīts: 2008.05.15 11:03:35
a mans nezina. apskaidrojiet. jo es visur esmu gatava savu snīpi iebāzt
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.15 11:09:48
Masik, kaapeec tu uzskati, ka Biibele ir zinaashanas, kuras tev NAV jaazina?
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.15 11:09:57
a_masiks
Atklājumi = no sērijas "kā kas darbojas". Zināšanas pēc tam kāds var izmantot. Ne vienmēr izdodas, bet mērķis ir - uzzināt ko vērtīgu, tādu no kā varētu pēc tam ko uzbūvēt.

Ziņkāre = kādas apakšbikses valkā Anna. Neko te principā uzbūvēt nevar no tādas informācijas. Tikai psiholoģisks apmierinājums noteikta tipa cilvēkiem. Vai visādas destrukcijas, šantāžas, dzeltenās preses utt.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.15 11:12:26
Chtulu, katram ir sava izpratne par vertibaam.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.15 11:14:03
Chtulu, tu to saki
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.05.15 11:14:34
KarotesNav
Atklājumi = no sērijas "kā kas darbojas". Zināšanas pēc tam kāds var izmantot. Ne vienmēr izdodas, bet mērķis ir - uzzināt ko vērtīgu, tādu no kā varētu pēc tam ko uzbūvēt.

Ziņkāre = kādas apakšbikses valkā Anna. Neko te principā uzbūvēt nevar no tādas informācijas. Tikai psiholoģisks apmierinājums noteikta tipa cilvēkiem. Vai visādas destrukcijas, šantāžas, dzeltenās preses utt.

Sliecos piekrist. Zinātkāre = `kā darbojas motors?`. Ziņkārība = `kādas apakšbikses valkā Anna?`. Izmantot praktiski gan var ABU veidu infu, jo piemēram, jautājums par Annas bikšu krāsu vai <kurš ar kuru guļ> vairs nav ziņkārība, ja figurē kādas krimināllietas izmeklēšanā...
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.15 11:17:55
Sheksna
Jā. Šķiet, ka zinkārībai vienmēr velkas līdzi kaut kas negatīvs - krimināllietas, spiegošana, vai kādu zemu tieksmju apmierināšana.
Pozitīvo var izvilkt tikai atsevišķos gadījumos.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.15 11:19:15
Ctulhu
Mans - vai infa der ZT progresam.
Vai - vai infu meklēja ar šādu mērķi. Alķīmiķi un mūžīgā dzinēja izgudrotāji tomēr ir zinātkāri, nevis ziņkārīgi.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.15 11:19:25
Annas aakshbikshu kraasa var intereseet piemeram vinjas miiljoto cilveeku, lai zinaatu kaadas kraasas velju vinjai uzdaavaat Valentiindienaa. No kaa var izrieteet taalaaka attieciibu kvalitaate, laimiiga gjimenes dziive, beerni, mazbeerni un bla,bla,bla
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.15 11:20:42
Ctulhu
Ugu, kad muusu izluukdienests santaazas operaacijas rezultaataa tika pie jauna ierocja dokumentaacijas
Jā, bet visas cilvēces mērogā redzam, ka te viss nav kārtībā, sanāk tāda kā cīņa pašiem ar sevi, vai nu labākajā gadījumā slimības ārstēšana.
Donachka
# Iesūtīts: 2008.05.15 11:25:53
Cht - man ir svariigi, lai mans informaaciajs avots atbildetu uZ man buutiskiem jautaajumiem par dziives jeegu un muuzhiibu.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.15 11:27:22
Donachka
Annas aakshbikshu kraasa var intereseet piemeram vinjas miiljoto cilveeku
Tā nebūs gluži ziņkāre, bet vienkārši nepieciešamība. Ir jau iepriekš noteikts mērķis, priekš kam tā infa vajadzīga :-)
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.05.15 11:27:56
Donachka
man ir svariigi, lai mans informaaciajs avots atbildetu uZ man buutiskiem jautaajumiem par dziives jeegu un muuzhiibu
tad tā ir tīrākā zinātkāre. :-)

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 100 , pavisam kopa bijuši: 5157