atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Stilīgs raksts
vilks
Iesūtīts: 2008.04.22 18:45:30
Atradu interesantu rakstu par latviešiem (un kristietību)
http://www.politika.lv/index.php?id=15523

Manuprāt, ir vērts par to parunāties.
<< . 1 . 2 . 3 . >>
AutorsZiņas teksts
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.04.23 10:29:56
latviešiem ir bijusi tiak grūta vēsture, ka vajadzētu tām tautām kas mūs tik ļoti ir apbižojušas piestādīt rēķinu , visi nemaksās , bet gan jau kāds iežēlosies vai sakaunēsies!

800 gadu dzimtbūšanas jūgā ! visādi iekarotāji , mēris , bads!
nu ko no mums vēl var prasīt , jāpriecājas , ja kāds Latvetis (Latgalietis) vēl ir dzīvs ! no mums neko nevar prasīt!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.23 10:30:49
Briinumsons
Pag, pag, ir tikai viena tauta, kurai visi maksā, un vēl vainīgi jūtās!
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.04.23 10:34:01
Ebrejiem! bet viņiem jau tas Genocīds tāds redzamāks!
bet mēs , Latvieši , gadsimtu gaitā esam daudz vairāk cietuši , tāpēc mums pienākas vairāk !!!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.23 10:36:05
Briinumsons
A tu pamēģini, paprasi! :-)
Krimas tatāri ir cietuši vēl vairāk, tos izveda visus līdz pēdējam, tak neesmu dzirdējis, ka viņiem tagad maksā un nemitīgi atvainojās.
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.04.23 10:39:26
KarotesNav
Krimas tatāri ir cietuši vēl vairāk, tos izveda visus līdz pēdējam, tak neesmu dzirdējis, ka viņiem tagad maksā un nemitīgi atvainojās.
Krimas tatāri paši neesot nekāds saldais ēdiens... tā vismaz apgalvo ukraiņi.

Briinumsons
bet mēs , Latvieši , gadsimtu gaitā esam daudz vairāk cietuši , tāpēc mums pienākas vairāk !!!
Beidz īdēt. Tu taču negribi, lai arī latvieši pārvēršas par latviešiem™?
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.04.23 10:41:19
ir daudz un organizēti jāīd , un tad varbūt arī kaut ko dabūsim!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.23 10:42:12
Sheksna
™ arī nav nekāds saldais ēdiens, vijolnieki kolhozā nav manīti.
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.04.23 10:43:15
re
http://www.delfi.lv/news/national/politics/article.php?id=20795336
tad vēl no Vācijas par dzimtbūšanu!
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.23 10:45:25
Briinumsons
Zin, man kaut kā būtu kauns prasīt naudiņas par tik seniem morāliem pārkāpumiem.
Kā arī, ja tā labi sāktu skatīties, tad no mums pašiem paprasītu, par latviešu strēliniekiem, un gan jau atrastos vēl par ko.
Sheksna
# Iesūtīts: 2008.04.23 11:03:46
KarotesNav
™ arī nav nekāds saldais ēdiens, vijolnieki kolhozā nav manīti.
Arī fakts..No otras puses - kibucos šamējie tomēr rok.

Kā arī, ja tā labi sāktu skatīties, tad no mums pašiem paprasītu, par latviešu strēliniekiem, un gan jau atrastos vēl par ko.
Tur jau tā nelaime.
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.23 11:06:47
Sheksna
No otras puses - kibucos šamējie tomēr rok.
Odnako, tur visapkārt vieni vienīgi vijolnieki. Citam nav kam rakt.
vilks
# Iesūtīts: 2008.04.23 11:36:05
Nedomāju, ka rakstam pašam par sevi ir milzīga kvalitāte.. man vienīgi šķit, ka tajā ir vairākas interesantas domas. Piemēram, par to, kāpēc cilvēki Latvijā nespēj apvienoties, lai panāktu ko labu. Pat baznīcas nespēj vienoties par kaut ko, tās pa īstam vienojas tad, kad ir jāiestājas PRET. Skumji mazliet par to.
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.04.23 11:42:44
vilks Nav taisnība, ka latvieši nespēj vienoties. Atcerēsimies kaut vai Baltijas ceļu. ... . Es Kruka rakstu uztvēru subjektīvi, atvainojos - teikšu, kā ir, - kā kārtējo čangaļa čīkstēšanu par "sliktajiem latviešiem". Esmu šādu aizdomīgi līdzīgu čīkstēšanu jau iepriekš šad un tad dzirdējis. Ceru, ka kādreiz pienāks laiki un Aiviekstes upe kļūs par Latgales-Latvijas robežu, un beidzot abos šīs upes krastos varēsim atviegloti uzelpot... .
Mulders
# Iesūtīts: 2008.04.23 14:18:39
Duksis, arī baltijas ceļš bij īslaicīgs PAR vienojums kas izauga pārsvarā no galvenā PRET argumenta!
Līdzko pazuda šis PRET objekts, tā tas PAR izčākstēja, kas parāda, ak tas PAR bij ilūzija, jeb PRET argumenta parazīts, bez pašpietiekamas substances!
Briinumsons
# Iesūtīts: 2008.04.23 16:32:02
Domājot par Latgales autonomiju, man ar skumjām jāatzīst , ka es neredzu tur savu vietu.
Dzīvoju Rīgā , latgaļu valoda man varētu būt 4 valoda pēc, LV, RU un EN. Lauku man tur vairs nav ….

Ko es no tās autonomijas dabūšu ?
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.04.23 16:33:19
Briinumsons Nekas. Paņemsim tevi aiz škirkas un pārsviedīsim pāri Aiviekstei. Upe nemaz tik plata nav.
filologs [81.198.38.214]
# Iesūtīts: 2008.04.23 20:47:42
" filologs, Šexna, KN, nu lūk, jūs labi parādāt to problēmu... Latviets tik forši visu izdomā un sakobinē un tad secina, nav jēga iebilst, tāpat mani drāzīs... un dzīvo tālāk! "

Muldera piedāvātais variants - lai zemnieki kādu laiku nepārdodot pilsētām pārtiku - faktiski būtu genocīds pret pusi no Latvijas iedzīvotājiem (tiem, kas dzīvo Rīgā - t.sk. mani un maniem bērniem).. Tāpēc arī to neatbalstu, nevis tāpēc, ka "nav jēgas"!..


filologs [81.198.38.214]
# Iesūtīts: 2008.04.23 20:51:34
" Latvietim gan ar to čaklumu ir tā, ka viss ir OK, kāmēr tas ir mans sēta. Bet pie manas sētas robežas pasaule beidzās un tur var būt kaut Osmaņu Impērija kaut Zelta Orda... gar to man nav nekādas daļas . "

Tas gan nav nekas specifiski latvisks... Arī amerikāņiem ir teiciens " Not in my backyard !"; tas jau ir kļuvis par apzīmētāju: not-in-my-backyard attitude u.c... Tā ir normāla, dabiska, universāla parādība...

vilks
# Iesūtīts: 2008.04.23 20:57:27
filologs [81.198.38.214]
un tomēr amerikāņi prot savas tiesības aizstāvēt visos iespējamos veidos. pat prezidentam ir jāatkāpjas, nemaz nerunājot par mazākiem politiķiem.
bet latviešiem vēl nesanāk. varbūt pēc 300 gadiem sanāks.
filologs [81.198.38.214]
# Iesūtīts: 2008.04.23 21:02:21

Vilkam taisnība... Jā, kad latviešiem būs tikpat ilga neatkarīgas valsts pieredze kā amerikāņiem, tad varbūt būs citādāk. Un vēl kas - amerikānim ir goda lieta būt patriotam, kamēr mūsdienu latvietim tas skaitās slikts stils...
<< . 1 . 2 . 3 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 146 , pavisam kopa bijuši: 5699