atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Labestība
S.Rrrr....
Iesūtīts: 2008.04.14 08:31:34
sv. Antonijs.
Neklausieties daudzās sarunās, bet tikai tādās, kas dvēseli skaidro, paceļ, dara skaistu un mīlestības pilnu.
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.14 11:15:40
jūs paši esat dunduki!
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.14 11:19:37
jāāā... es to teicu labestīgi pret jums noskaņota
KarotesNav
# Iesūtīts: 2008.04.14 11:19:38
a_masiks
Izdur acis, iedzer etiķi, un pačakarē ausis ar līku naglu
Bet domas, fantāzijas! Tās paliek!


Tieši otrādi.
Nē, ja dvēsele = "Es", tātad pārdod pats sevi. Pats pēc tam par to cieš.
Miesas kārības nosaka, kas darāms, ja dvēsele ir pārāk lielā atkarībā no miesas. Gadās, ka suņa saimnieks nokļūst lielā atkarībā no sava suņa.
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.14 11:28:13
a_masiks
S.Rrrr....
esam nepieskaitāmi. Pie cietajiem kristiešiem, vismaz.... ;P
>>>
a kas ir cietie kristieši?
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.14 11:47:16
a_masiks
tā varbūt no malas izskatās - kristieši arī domā tas ir šaubās un grib visu pataustīt... ja ticība būtu kā sinepju graudiņš - mēs ticam pateicoties Dieva žēlastibai, kura palīdz mūsu labajai gribai.
Balss
# Iesūtīts: 2008.04.14 18:42:38
KarotesNav
Nu bet ja Es ir miris, tad kāda starpība, kas notiek ar to mistisko dvēseli? Es taču to nekādi nejūt.
Ja nu pieņem, ka dvēsele arī ir tas "Es", kas pašlaik izmanto miesu kā instrumentu, tad neskaidrības pazūd.


Mulders jau rakstīja, ka Bībele to nespecificē kā filosofi un psihologi, tieši kas tad ir dvēsele, un kas - gars. Laikam jau tas visss kopā veido mūsu ES apziņu, kas atdalās no materiālā ķermeņe nāves brīdī.
Precīzas infas par tālāku utilizāciju (kā to gribētu Ctulhu), mums nav. Bet mums ir dots Kristus VĀRDS, Viņa solījums, ka viņējie - kas izšķīrušies turēties pie Dieva, būs kopā ar JK arī tad, kad mēs vairs nezināsim nekā jaunajos apstākļos. TUR mūsu vienīgais un drošais turamais punkts būs JK... Pamēģini to iztēloties!
Cik stulbi būtu nonākt 18.dimensijā, par kuru tev nav ne mazākās sajēgas, kuras saziņu, darbību, itin nekā nepazīsti un nesaproti. Bet tad - tu ieraugi savu veco, uzticamo draugu, kurš šeit ir savās mājās un kurš tev saka: Come on, es tevi jau sen gaidu!!!
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 163 , pavisam kopa bijuši: 9101