atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi samierināties vai cīnīties?
vilks
Iesūtīts: 2008.04.06 23:54:39
sarunā ar kādu draugu sapratu, ka man nepieņemama šķiet doma samierināties ar sliktu pastāvošo iekārtu neatkarīgi no tā, vai tā būtu valstī vai Baznīcā, vai draudzē. Ja lietas tiek darītas negodīgi, ar meliem un krāpšanu, man šķiet, ka ar to ir jācīnās. Pat ja visas manas dzīves laikā nekas nemainīsies, tik un tā man dzīve šķiet vērtīgāk dzīvota, ja būšu iestājusies par labo.
pastāstiet, kā jūs to redzat? tas ir tikai jaunības ideālisms un muļķība vai arī savādāk?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>
AutorsZiņas teksts
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.07 12:52:10
protams, var mesties cīņā ar sētsvinīgu ģīmi piesaucot dieva vārdu priekšā un pakaļā... vai tad mazums jau tādu redzēts
nu, lai veicās.
nošķaudīties par skaistām pēcnāves perspektīvām? ak šausmas - kāda jēga tad vispār eksistēt - aizņemt dzīves telpu? uzvarētāja uzvarētājs atradīsies vienmēr.... tikai ne Vienam, kurš ir izgājis caur nāvi(to uzvarējis) un pārgājis Dzīvībā... tam es sekošu.
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2008.04.07 12:58:04
S.Rrrr.... ... tam es sekošu. Saulainu taciņu! Tikai izskatās, ka Tu īpaši nesteidzies nokļūt tur, kur šī taciņa beidzas. Pat vairāk, izskatās, ka Tevi aiz matiem pa zemi ir jāvelk turp, kurp, kā pati saki, ir augstākais Tev mērķis nokļūt.
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.07 13:03:08
*Duksis
Saulainu taciņu! Tikai izskatās, ka Tu īpaši nesteidzies nokļūt tur, kur šī taciņa beidzas. Pat vairāk, izskatās, ka Tevi aiz matiem pa zemi ir jāvelk turp, kurp, kā pati saki, ir augstākais Tev mērķis nokļūt.
>>>
mans dārgais draugs - es dzīvoju Dievam un nāve man ir ieguvums - to teica sv. Pāvils.
>>>
ko es? neko - man patīk dzīvot, nenoliedzami, ļoti patīk... par nāvi pagaidām vēl īpaši nedomāju... ceru to sagaidīt pietiekami tai sagatavojusies.
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.04.07 13:10:49
Ir tikai viens Dievs - Karels Čapeks! Un *Duksis ir viņa pravietis!

"Iedomājieties, kāds klusums valdītu, ja cilvēki runātu tikai to, kas viņiem ir zināms." /K. Čapeks/

Nāve: "Eh, jūs neprāši! Tā taču ir mana uzvara!" /K. Čapeks/
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.07 13:20:01
man patikās Platona (Sokrāta?) teiktais - viss ir pretstatos - un tie neeksistē viens bez otra - kā dzīvība, tā nāve - nav uzvarētāju - ir tikai stāvoklis pirms un pēc.
un kas tas par Čapeku? - Šveika autors vai kāds cits gurķis?
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.04.07 13:22:51
S.Rrrr.... Gurķis cits, bet no tās pašas dobītes. Hmm... Bībeli cilvēks var nezināt, bet nezināt, kas ir K. Čapeks... nu, nezinu... .
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.07 13:26:09
*Duksis
Bībeli cilvēks var nezināt, bet nezināt, kas ir K. Čapeks... nu, nezinu... .
>>>
sūda būšana - es daudz ko nezinu - tādēļ jūtos jo labāk...
šo to reizēm varu atcerēties- ja ļoti to vēlos
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2008.04.07 13:26:33
Ctulhu Aha.

Starp citu, pirmais cilvēks uz šīs grēcīgās pasaules, kas pielietoja vārdu "dators" arī ir K.Čapeks. Šitas zellis bija viedīgāks vēl par pašu Nostradamusu. Pats pamanījās arī nomirt laikā: 1938.g. pirms pašas Čehoslovākijas okupācijas, nacisti noteikti būtu viņam zarnas izlaiduši.
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.07 13:46:37
*Duksis
nu? un ko tādu neatsveramu šis čapeks ir devis pasaulei - tik vien kā laicīgi spējis no tās notīties?
vilks
# Iesūtīts: 2008.04.07 13:53:39
Klau, jaunieši, šī diskusija ir par samierināšanos un cīnīšanos, nevis K. Čapeka personību. Ja gribat par viņu runāt šeit, lūdzu, saistiet to ar diskusijas tēmu. Ja ne - škic!
*Duksis
# Labojis *Duksis: 2008.04.07 13:54:49
S.Rrrr.... Nezinu. Kādreiz turēju rokās grāmatiņu angļu valodā par Karelu Čapeku, bet vājo svešvalodu zināšanu dēļ to nespēju izlasīt. Atceros tika nosaukumu: "Man against Destruction" (Cilvēks pret Iznīcību). Atliek izdarīt secinājumu, ka K.Č. kā mācējis un varējis ir cīnījies pret iznīcību. Citu nopelnu arī laikam nav, ja neskaita varenu kaudzi aprakstītu papīru.
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.07 13:59:31
vilks
Klau, jaunieši, šī diskusija ir par samierināšanos un cīnīšanos, nevis K. Čapeka personību. Ja gribat par viņu runāt šeit, lūdzu, saistiet to ar diskusijas tēmu. Ja ne - škic!
ahā... bet lūdzu.
K. Čapeks.
Ja sieviete nepadodas, viņa uzvar, ja arī padodas, tad
viņa diktē uzvarētājam noteikumus. Jebkurā no gadījumiem
uzvarētāja ir viņa.


vilks
# Iesūtīts: 2008.04.07 14:01:47
S.Rrrr....
tas nav gluži par to bet asprātīgi
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.04.07 14:03:59
vilks Ja Tev nav ko teikt par tēmu, tad muti ciet!!!
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.07 14:04:10
tad varbūt šis?
Muša: "Jā, pašreiz laiki grūti. Bet, meitenes, cik gan
daudz skaistu līķu bija kara laikā!"


S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.07 14:05:48
vai varbūt šis?
Vilks: "Šim aunam bija nelietīgi nodomi. Viņš gribēja no
manis noslēpties."


viss, viss - es apklustu.
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.07 14:27:21
vēl tikai pavisam maza piebilde - tas no runčuka Matroskina repertuāra: kopējs darbs(karš, miers) manā labā spēj apvienot mūs. jauku dienu!
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.04.07 14:29:51
S.Rrrr.... Sen nebiju pasmaidījis. Paldies Matroskinam un Tev!
*Duksis
# Iesūtīts: 2008.04.07 14:32:14
Te Matroskinam ir viens domu biedrs:

Pasaule - nemitīga cīņa, kas pamanās dzīvot uz cita
rēķina, tas - uzvarētājs.
-- Voltērs
S.Rrrr....
# Iesūtīts: 2008.04.07 14:38:20
*Duksis
lūdzu.:*:*;*.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . 9 . 10 ... 12 . 13 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 30 , pavisam kopa bijuši: 8570