atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Resursi, kas palīdzēs pārlaist sociālo nošķirtību
incognito
Iesūtīts: 2020.04.06 17:39:28
Sveiki!
Man bija tāda doma.. izveidot diskusiju, kurā mēs varētu padalīties ar dažādām labām iespējām šajā piespiedu izolācijas laikā.
. 1 . 2 . >>
AutorsZiņas teksts
incognito
# Labojis incognito: 2020.04.06 17:43:19
Par provi - LELBs ievieto savā youtube kanālā māc. Rinalda Granta apceres par Ciešanu nedēļas notikumiem:
te .
dafne
# Labojis dafne: 2020.04.07 00:34:13
Man personīgi vairāk palīdz kādas labas grāmatas lasīšana,šoreiz varu ieteikt Bū Jirtss"Lielie meli un lielā patiesība",izdevis Luterisma Mantojuma fonds.Grāmatu jau biju pasūtījusi agrāk pirms šī visa murga.(domāju,ka var to izdarīt arī tagad,no Luterisma Mantojuma fonda mājās lapas)
Laba grāmata tiem kristiešiem kuriem vēl arvien ir jautājumi par savu ticības dzīvi.It kā par zināmām lietām,bet ļoti personīgi uzrunājoša.
www.lmf.lv
incognito
# Labojis incognito: 2020.12.08 17:39:33
Es savukārt esmu ticis pie dr. theol Jura Rubeņa grāmatas "Viņa un Viņš. Mīlestība Attiecības Sekss", ar ievērojamu cenas samazinājumu. Līdz šim biju tikai noskatījies slaveno LKR raidījumu, kur Tālberga kungs un viņa pastāvīgais līdzautors Doveiko kungs nebija grāmatu nemaz lasījuši, tāpēc kritizēja galvenokārt divas Marka Šagāla un Erika Gilla reprodukcijas, kuras vieno viens tēls - sieviete apskauj Kristu pie krusta. Bet tolaik mani šīs ilustrācijas nesatrauca, jo nebiju kristietis, tagad - nesatrauc, jo zinu, ka tēli ar seksuālu piesitienu ir izmantoti arī Rakstos. Piemēram, Atklāsmes grāmatā Jēra līgava (Atkl.21:9-un uz priekšu)
mans pirmais iespaids - grāmata ir sarežģītāka, nekā es biju gaidījis: autors atsaucas uz daudziem citiem sev nozīmīgiem autoriem, kuru uzskatus plaši citē un interpretē. Es neesmu pieradis tik ar informāciju piesātinātus tekstus lasīt.
dafne
# Labojis dafne: 2020.12.11 01:33:03
incognitooho,ja nav noslēpums kura grāmatnīcā un cik naudiņas maksāja tā grāmata?
Man kādas 3 grāmatas jau iesāktas stāv,nezinu pat kad pabeigšu.Viena no tam ir "Dvēseļu putenis","Cilvēku,zvēru un dievu zemē" un "Septiņloku kalns".
incognito
# Iesūtīts: 2020.12.11 07:24:17
dafne,
noslēpums, protams, nav: tā nebij grāmatnīca, bet gan Facebook grupa "Grāmatas. Pērk, pārdod, maina un atdod". Tas ir tāds pilnīgi privāts pasākums, faktiski - tematisks sludinājumu dēlis, kur var gan grāmatas piedāvāt, gan izteikt savas vēlmes un gaidīt, kad piedāvās kāds cits. Process parasti ietver sevī zināmu uzticēšanās elementu- pircējs pārskaita naudu, kad pārdevējs to naudu saņem, tas nosūta grāmatu, parasti ar kādu no paciņpasta sistēmām - omnivu vai dpd.
Minētā grāmata savulaik bija ļoti populāra, daudzi cilvēki vai nu paši nopirka, vai saņēma kā dāvanu. Tagad, pēc zināma laika, daži no šiem cilvēkiem ir sapratuši, ka savā bibliotēkā tomēr nevēlas šo grāmatu. Es pie tās tiku par 15 eiro. Padārgi jau ir, bet man tieši bija nauda tai reizē, un, salīdzinot ar cenu grāmatnīcā, ši tomēr ir gandrīz 2 reizes mazāka.
dafne
# Iesūtīts: 2020.12.31 22:19:33
Svētīgu 2021.gadu!🙂
incognito
# Iesūtīts: 2021.02.12 14:46:52
Gribu padižoties, ka minēto grāmatu - "Viņa un Viņš. Mīlestība Attiecības Sekss" šodien pabeidzu lasīt. Sevišķi lasītājiem , kam nemetas pumpas no liberālākas pieejas, rekomendēju. No Tālberga kunga raidījuma zinu, ka attieksmes var būt dažādas. Daļēji vaina varētu būt iekš tam, ka autors piemin visai plašu ietekmju klāstu, nu un ne visas tās ietekmes ir kristīgas, un tās, kas ir, galvenokārt ir kristīgie mistiķi.
Var just, ka autoram aprakstītā tēma ir svarīga, un viņš ir tās pārdomāšanai un pētīšanai ziedojis daudzus dzīves gadus.
Kopumā grāmata vismazman atstāja tādu patīkamu pēcgaršu, ka Dievs ir vairāk, nekā ierasts domāt, un atklājas dažādākos veidos.
dafne
# Labojis dafne: 2021.02.15 00:59:27
incognito Apsveicu.
Tālberga kungs pārspīlē,tāpat kā par luterāņu "nepareizo"kristību,"nepareizo" mūziku un.c. nepareizibām
Gan jau ka no grāmatas izlasīšanas nekļūst par atkriteju.Tad jau nedrīkst lasīt nevienu citu grāmatu,izņemot Bībeli.Un pat Bībeli lasot rodas100 un viena interpretācija.
incognito
# Iesūtīts: 2021.02.19 07:54:06
dafne,
Pats Tālberga kungs jau tanī reizē nebija šo grāmatu lasījis, tikai pašķirstījis. Tāpēc viņš vairāk satraucās par ilustrācijām, specifiski - Marka Šagāla "krustā sišana zem zilām debesīm ar sarkanu kazu" - Crucifixion under a Blue Sky with Red Goat un Erika Gilla "Dieva kāzas" - Nuptials of God. Tāpēc viņiem tajā raidījumā bija pievienojies īpašs apsūdzētājs - viens čalis no Ogres baptistu draudzes, kas bija grāmatu izlasījis, un sarakstījis listi ar visu, kas likās aizdomīgs. Interesanti, ka man pirms kāda laika iznāca ar viņu iepazīties, tajos LBC kursos, nu un viņš izrādījās krietni sakarīgāks, nekā pēc tā raidījuma varēja likties. Kas vedina mani domāt, ka, iespējams, tās grāmatas īstā bīstamība ir tās brīvdomībā. Ne jau tāpēc, ka brīvdomība būtu kas slikts, bet, kā rakstīja reiz apustulis Pāvils - "Bet pielūkojiet, ka šī jūsu brīvība netop vājajiem par piedauzību." (1.Kor.8:9)
dafne
# Labojis dafne: 2021.05.20 12:39:49
incognitoes ar tiku pie tās "skandalozās "grāmatas,iesāku lasīt,bet prātā stāv viena doma,kas neliek mieru-ja mēs visu nezinām,tad ka varam zināt,ka tieši šīs prakses(grāmatā minētās) ved dziļāk dvēselē un to sakārto.Bet,es vēl līdz galam neesmu izlasijusi.
Apskatiju arī tās bildes par ko sausminajas KR vadītājs,nu,nezinu...es tur vairāk saredzu sievietes pieķeršanos Kristum,ļoti kaisligu pieķeršanos,arī tā to var attelot...man tas nelikās nekas šausminos.Bilde vairāk liecina par to,ka Kristus ir mums pieejams,Tas nav Dievs kuru vērot no attāluma,bet pieejams.Ko autors ar to "trako"bildi domāja..nezinu,neesmu vēl lasījusi.
바카라사이트 [185.225.234.59]
# Iesūtīts: 2023.02.09 11:10:38
I have been looking for articles on these topics for a long time. 바카라사이트 I don`t know how grateful you are for posting on this topic. Thank you for the numerous articles on this site, I will subscribe to those links in my bookmarks and visit them often. Have a nice day.
incognito
# Iesūtīts: 2023.02.13 22:53:14
Cik interesanti - es nule redzēju internetā, kā mūsu simpātiskais Aivars Lapšāns bija pie Saeimas aizturēts par "dziedāšanu".
dafne
# Iesūtīts: 2023.05.06 21:52:46
Kas tad forumam par" uzlidojumiem"?🤔
incognito
Bija,bija aizturēts.Viņš laikam parāk aktīvi dziedāja!
baseball [42.118.50.46]
# Iesūtīts: 2023.09.12 09:51:37
Hello! This is a great suggestion. baseball 9 During forced isolation, it`s important to stay positive and use this time to learn new things, share interesting hobbies, or simply support others.
mikasa [42.114.234.41]
# Iesūtīts: 2023.09.15 09:50:36
This post is incredibly insightful and well-researched. It`s clear you put a lot of fnf effort into it.
nick jordon [42.108.161.85]
# Iesūtīts: 2023.09.16 06:28:48
Ultimate Guide To Bittrex Login Problems & Solutions
https://bettrexlugin.us/
Ledger Live login | Ledger Live App [136.232.159.10]
# Iesūtīts: 2023.09.16 11:51:18
Yes, the Ledger Live login is completely safe and can be trusted by the users without any worry. While executing any transaction you will be provided with all the information of the blockchain network then you know exactly what transaction you are signing after the Ledger live login. So, you should not doubt the security of this wallet.To withdraw money from your Ledger Live app, you need to sell some Bitcoin for cash on an exchange. Once you sell your crypto, you can move the funds to your bank account and then withdraw the cash as and when you need it. However, one thing that you need to beware of in this particular case is that you should have used the same bank account to buy your crypto assets

geometry [58.186.218.102]
# Iesūtīts: 2023.09.26 07:24:52
Stay social with video geometry dash calls to friends and family. This will help bond you emotionally even if you can`t meet in person.
pizza [58.186.218.102]
# Iesūtīts: 2023.10.02 09:42:37
If you like music or art, you can pizza tower learn to play a musical instrument, sing, paint or participate in music production.
daisymaria [58.187.74.19]
# Iesūtīts: 2023.10.12 04:20:49
Piekļuve kvalitatīvai izglītībai ir būtisks līdzeklis sociālās nošķirtības mazināšanai. Izglītības programmas un stipendijas var Uno Online palīdzēt cilvēkiem iegūt izglītību un profesionālo apmācību.

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 105 , pavisam kopa bijuši: 35686