atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi SSA (unwanted same sex attraction)
AliceMalice
Iesūtīts: 2019.11.05 15:36:13
Sveiki. Lūdzu, nenosodiet mani, es negribu par šo runāt ne ar vienu savā dzīvē, jo ir šausmīgs kauns un bail.
Kopš pusaudžu gadiem laiku pa laikam ir negribētas jūtas pret savu dzimumu. Ignorēju tās, un lielākoties izdodas dzīvot normāli, bet ir brīži, kad ir ļoti, ļoti grūti. Ir draugs, attiecības, un ļoti baidos, ka viņš uzzinās, jo viņa skatījumā "tādi cilvēki" ir dēmonu apsēsti un ļauni. Negribu, ka izjūk atttiecības, tāpēc cenšos tikt ar to galā pati, lasu ārzemju forumus un grāmatas, lūdzos, meklēju visādas iespējas.
Gribu laikam kādu pieredzi un ieteikumus, vai zināt, kādus interneta resursus latviski, kādu (anonīmu) atbalsta grupu vai ko tādu. Ir brīži, kad ir ļoti vientuļi, gribas parunāt ar kādu, kas saprot.
AutorsZiņas teksts
AliceMalice
# Iesūtīts: 2019.11.08 12:10:38
Nevienam nekas nav sakāms?
Merlins
# Labojis Merlins: 2019.11.09 22:17:11
AliceMalice Man nav personīgas pieredzes un tādā pieredzē balstītu ieteikumu. Nezinu interneta resursus latviešu valodā un nezinu par atbalsta grupām. Nezinu arī, vai es Tevi saprotu tieši šajā problemātikā. Varu tikai izteikt savas dziļākās simpātijas, ka centies tikt galā ar saviem izaicinājumiem, jo to gan es ļoti labi saprotu. Visu mūžu daru to pašu, lai gan citā tematikā. Saka, ka neesot neviena grēka, ko cilvēks zināmos apstākļos nespētu izdarīt. Bet tādēļ jau mūsu Kungs nāca nodzīvot nevainojamu dzīvi mūsu vietā. Pie viņa vienmēr varam atgriezties.

Manuprāt ir lieliski, ka Tu apzinies labo ceļu un centies uz tā turēties. Bet ar domām, impulsiem un kārdinājumiem ir kā ar putniem - mēs nevaram aizliegt tiem lidot pāri mūsu galvām, bet varam neļaut uz tām vīt ligzdas. Tu neesi nekāds "tāds cilvēks". Tu esi vienkārši cilvēks - nepilnīgs un dēmoniskiem uzbrukumiem pakļauts tāpat kā visi citi. Savā veidā pārbaudīts un kārdināts. Un tieši tādēļ Tev ir privilēģija pretendēt uz Kungu Jēzu kā savu glābēju un atbrīvotāju, jo viņš nāca glābt nevis taisnos, bet grēciniekus. Es nezinu citu veidu, kā pārspēt negribētus kārdinājumus kā izspiest tos, aizpildot savu iekšējo telpu ar Kristus skaistumu un valdzinājumu.
AliceMalice
# Iesūtīts: 2019.11.11 22:39:05
Paldies!
Otrā rindkopa ir tik skaista, pilnīgi gribas izdrukāt un pielikt pie sienas. <3

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 58 , pavisam kopa bijuši: 211