atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Kā dēļ TU esi izglābts, apžēlots...?...
rainars
Iesūtīts: 2014.10.28 18:45:46
RE kādēļ Pāvils:Bet apžēlots es esmu tādēļ, lai manī pirmajā kārtā Kristus Jēzus parādītu pacietību par paraugu tiem, kas ticēs uz viņu, lai iegūtu mūžīgo dzīvību /Pāvils 1.Tim.1:16 no jaunā tulkojuma/
AutorsZiņas teksts
rainars
# Iesūtīts: 2014.10.28 18:46:32
incanti ljoti incanti
dafne
# Labojis dafne: 2014.11.03 13:33:16
kas tiessi?
doma Pavils zelastibu nopelnija?
Ingars
# Iesūtīts: 2014.11.03 23:28:44
Šķiet, runa nav par to, ka Pāvils žēlastību nopelnīja, bet gan, ka pestīšana nav galamērķis, bet tikai sākums Kristus iemiesotai dzīvei. Žēlastība gan tiek dota bez nopelna, taču, tas nenozīmē, ka mēs varam saņemt žēlastību un palikt neizmainīti.
rainars
# Iesūtīts: 2014.11.04 14:50:50
ja nu paši saņēmuši nepelnīti tad to dosim arī tālāk nepelnīti, neatprasot -Kā to darīja kristus uzņemdamies mūsu vainas un nepareizības, lai mēs uzņemtu cita.....,nepilnības, nastu ar kuru nav viegli........ caur netiesāšanu, jo Dievs tak sevi kristū nežēloja lai mūs izpirktu(Jņ.3;16-17) un sevis panešanu citajos mums dos dziedināŠANU dvēseleij. Izplatīsim Jēzus kristus upura saldo smaržu un noreibsim labsajūtā(A.dz.5:1)!

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 13 , pavisam kopa bijuši: 845