atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Svētījiet un nenolādiet?
Aivars
Iesūtīts: 2012.02.06 20:48:52
Uzdūros ziņai par kārtējo neparasto gadījumu
http://www.shelbystar.com/news/police-61740-shelby-woman.html?utm_source=feedburner&utm_medium=fe.. ed&utm_campaign=Feed%3A+delicious%2Fgqlf.. +%28Christian+Headlines+Top+Headlines%29..
No dievkalpojuma atgriežoties mājās, kaklā sadurta sieviete nekavējoties savu uzbrucēju ielūgusi Kristus draudzes vidū
Cik jums ir viegli vai grūti savos pāridarītājos ieraudzīt cilvēkus, ko Kristus nācis glābt?

Diskusija tikai kristiešiem
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
Aivars
# Iesūtīts: 2012.02.07 14:04:29
S.R...
Tu tiešām domā, ka tā ir vienkārši sekošana kāda priekšzīmei?
S.R...
# Labojis S.R...: 2012.02.07 14:12:31
Aivars
nē, nedomāju ka cilvēks ko tādu spēj darīt savā spēkā, ne arī cita priekšzīmes pamudināts. tāpat nedomāju, ka tās ir afekta stāvokļa sekas.

es slavēju Dievu par šo lielo žēlastību. un atrodu par nepareizu jebkādu ironiju šajā sakarā. arī nevajadzīgas fantāzijas un iztēli.

pēc tādām LIECĪBĀM no Saula var pārtapt par Pāvilu.

tas nenozīmē, ka visiem kristiešiem tagad jāstaigā pārgrieztām rīklēm, uz to es neaicinu.
Raimonds
# Iesūtīts: 2012.02.07 14:15:55
S.R...
Ironija ir viens no... arī kristiešu līdzekļiem kā izdzīvot un nezaudēt. Šur tur evaņģēlijos arī ironizē par varmaķām. Atceries, Jāņa ev-jā, Jēzus ievests pie Pilāta. Kas tālāk? Jānis raksta - jūdi neiegāja namā, lai neapgānītos, bet varētu ēst Pasā jēru (Jņ.18:28). Jēzus pats bija Dieva Jērs.
Nesen dzirdēju tādu gadījumu, kā kāda sieviete šokē varmāku, viņa labi saprot, ka labi nebūs. Ko dara? Viņa metas šim virsu, es tevi sen jau gaidīju! šoks, pārsteigums un uzbrucējs apjūk... un pats bēg no šitās dullās.
Nav jau slikti, ka kristieši nedaudz pārrunā arī šādas situācijas, jo tad kad N gadījums pienāk, varbūt būs vieglāk izdzīvot.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.02.07 14:20:45
Raimonds
Nu varmākas šajos gadījumos ir tikuši šokēti, bet vai tas ir bijis šo sieviešu mērķis?
S.R...
# Iesūtīts: 2012.02.07 14:23:19
Raimonds
man nekas nav pret labu humoru. arī ironiju.

es tikai aicinu pret nopietnām lietām tā arī izturēties.
skolnieks.
# Iesūtīts: 2012.02.07 14:32:49
sensāciju meklētāji
Raimonds
# Iesūtīts: 2012.02.07 14:40:15
Briesmīgākais, ko varmāka izdara ir tevi, ir salauzt un pazemot, lai ar tevi kā dzīvnieku darītu ko grib. Aivara piemēri labi parāda, ka ticība ir tā, kas palīdz nesalūzt, bet stāvēt tam pāri. Bet ko tad, ja salūzti un nevari tā? Ieskaitīs atkritējos?
Nezinu, citu vēl līdzekli kā var pretī stāvēt aukstai, bezsirdīgai varai vai apstākļiem, kā ar ironiju un varbūt pat izsmiešanu. Lai gan tie ir vairāk cilvēcīgi līdzekļi, bet nebūt zemē metami. Arī šajā gadījumā par uzbrucēju kādam jāpasaka, ka viņš ir nožēlojams gļēvuļis un niecība.
S.R...
# Iesūtīts: 2012.02.07 14:47:20
Raimonds
nezinu,nezinu. mana doma ir tāda, nevienam neuzliek vairāk nekā tas spēj panest nelūztot. un pat ja esi vājš, pagalam vājš, tad ir kāds, kas par tevi tieši tādu savu Dēlu atdeva daudz neprātodams.

taisnība par savu cilvēcisko gļēvumu un niecību jāpieņem ar visu iespējamo pašcieņu.
Aivars
# Iesūtīts: 2012.02.07 14:48:24
RaimondsDomāju, ka tas ir velnišķīgākais, kas var būt - Dieva dāvātu īpašu žēlastību pārvērst prokrusta gultā jeb standartizētā normā. To nedrīkst nekādā ziņā. Par tiem kas salūzt, runājot, vai nav Dievs teicis, ka Viņš ir ar tiem, kam salauztas sirdis un sagrauts gars?
Bet šie gadījumi (interesanti, ka tās ir sievietes) liek domāt par to, ka tas nenotiek vienā dienā, bet tur jau instinktu līmenī ir cīnīšanās ne vienkārši pēc elpas, bet Dieva
Raimonds
# Labojis Raimonds: 2012.02.07 15:04:33
Dievs neuzliek vairāk, kā varam panest...
iespējams, ka šo panešanu katrs kaut kur saprotam ar saviem akcentiem. Jo ja salīdzinu kā, piemēram, kristieši dzīvo Irānā, Indijā, tad mums ir paradīze... bet tik un tā katra pārbaudījumi ir un paliek katra. Ar pašcieņu arī ir līdzīgi. Vienam pašcieņa zūd un lūzt, ja jāstāv rindā un jābrauc ar sabiedrisko. Citam tā ir laime iziet cilvēkos un pabraukt. Tāpēc nezinu vai ticība, panešana un pašcieņa ir viens un tas pats?
Jo pieņemu, ka vienā brīdī tas var kļūt mazsvarīgi iepretī žēlastībai, Tēvam, kas redz slepenībā un algai Debesīs.

Tas ir tas, ko labi noformulē - instinktu līmenī ir cīnīšanās ne vienkārši pēc elpas, bet Dieva
S.R...
# Iesūtīts: 2012.02.07 16:20:01
Raimondstur jau ir tā lieta, katra situācija ir vairāk pārrunājama ar Dievu katram konkrēti, nevis tādā pavieglā foruma līmenī.
ne tik cik melns aiz naga nezinādami kā būtu, ja būtu.
Pater Henricus
# Labojis Pater Henricus : 2012.02.07 18:07:56
Aivars Par tiem kas salūzt, runājot, vai nav Dievs teicis, ka Viņš ir ar tiem, kam salauztas sirdis un sagrauts gars?
Zini, tāda teorētiska atziņa par Viņa būšanu ar tevi, kad kā Raimonds saka Briesmīgākais, ko varmāka izdara ir tevi, ir salauzt un pazemot ir maznozīmīgāka par iespēju sevi pasargāt no varmākas,
kaut vai līdzekli kā var pretī stāvēt aukstai, bezsirdīgai varai vai apstākļiem, kā ar ironiju un varbūt pat izsmiešanu. Lai gan tie ir vairāk cilvēcīgi līdzekļi, bet nebūt zemē metami. Un Dievs tepat vien ir klāt, arī ja neļaujies varmākam tevi salauzt.
rainars
# Iesūtīts: 2012.02.25 20:28:25
Aivars esi svētīts .
Aivars
# Iesūtīts: 2012.02.25 20:40:07
rainars
Esmu jau esmu. Bet kā ar Tevi?
rainars
# Iesūtīts: 2012.02.25 20:58:27
pašam prieks un mute smaida
<< . 1 . 2 .

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 15 , pavisam kopa bijuši: 33581