atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Vīriešu atbildība
Sieviete
Iesūtīts: 2007.10.27 18:21:09
Pārsvarā vīrieši (vairāki ateisti) citās tēmās jau labu brīdi diskutē gan par abortiem, gan dzemdību sāpēm, gan par sievietes (topošās mātes) tiesībām izlemt sava nedzimušā bērna likteni. Vai nevajadzētu pārrunāt vīriešu atbildību gan par sava dzimušā, gan nedzimušā bērna likteni?
Par vīrieša kā ģimenes galvas atbildību pret savu sievu un bērniem? Par daudzajām vientuļajām mātēm, kas vienas audzina savus bērnus?
<< 1 ... 18 . 19 .
AutorsZiņas teksts
biča
# Iesūtīts: 2011.12.04 14:46:11
ravenx
Eh, atkal jau Tu bīdi savas šovinistiskās idejas Tiešām gribas iespert pa apakštilbiem tā, lai zilumi paliek uz pāris nedēļām... :P
Roze
# Iesūtīts: 2011.12.04 16:13:25
biča
Mana pieredze rāda, ka nav jau tā, ka sievietes nespēj būt racionālas;
Es piedalos - zilumu uzsperšanā!
Man riebjas neloģiskums un irracionalitāte. Kā dzīvē, tā, piem., dažkārt filmās - supergudrais aģents Visvaris lidina visus pa labi un pa kreisi, saskata vismazākos norādījumus uz mīklas atrisinājumu, un tad pēkšņi - bāc, rīkojas tik absurdi un neloģiski, vnk neredz ko, kas katram bērnam būtu skaidrs...
Scenārija autoram pietrūcis ideju, kā virzīt darbību, un tad aiziet tik stulbs risinājums, ka jāslēdz aiz cemmes ārā.
n.biča [46.109.31.57]
# Iesūtīts: 2011.12.04 19:05:43
Roze
Hm, nabaga čalis taps galīgi atspārdīts, ja tā turpinās Viens ir teikt, ka sievietes biežāk kā vīrieši hormonu vai stereotipiskas audzināšanas dēļ uzvedas kā nebūtu īsti visi mājās (kam bieži nākas piekrist), bet otrs apgalvot, ka sievietes vajag audzināt atbilstoši sociālajiem stereotipiem, tātad principā tā, lai viņas uzvestos kā stulbas (vai pat tiešām tādas kļūtu, lai tikai vecim netraucētu pucēt spalvas ar to, cik viņš kruts un cik labi ar visu tiek galā), tā vietā, lai šo garīgi sakropļojošo audzināšanu apietu.
Gnidrs [90.130.170.66]
# Iesūtīts: 2011.12.04 19:20:53
biča
Mana pieredze rāda, ka nav jau tā, ka sievietes nespēj būt racionālas;

Ravenixam laikam šeit taisnība par to, ka sievietes pārsvarā nemaz negrib būt racionālas, pat ja var. Evolucionārs treits. Guilt trippings, goal post shiftings, salmu vīri u.c. lētas manipulācijas vienkārši ir tik ļoti iesakņojušās sieviešu dabā, ka pat mūsdienu uzspiesti egalitāriskajā sabiedrībā, kur sievietei vairs it kā nebūtu jāpaļaujas tikai uz šādām viltībām, viņas tomēr tās izmanto. Pie tam es arī nesaprotu kas ir tik slikts vīriešu/sieviešu femīnajā/maskulinajā sadalījumā. Pretrstati pievelkas, tas nav nekāds Austrumu truisms. Vīriešiem patīk sievietes tieši dēļ viņu totālās atšķirības no vīrieša un vice versa.
Saprotu, ka ir bioloģiskas sievietes ar vīrišķīgiem treitiem, bet viņas faktiski tādā gadījumā nemaz vairs nav sievietes, tāpēc egalitārisma points ir bezjēdzīgs.
Zive.
# Iesūtīts: 2011.12.04 19:21:34
n.biča [46.109.31.57] Zini, abet cik forši ir reizēm tomēr atļauties būt vājai zostiņai, un man absolūti nav iebildumu, ja uz tā rēķina kāds spodrina spalvas.
Roze
# Iesūtīts: 2011.12.04 21:12:20
Zive. Jāļauj viņiem pa reizei būt gaiļiem uz s... čupiņas!
Adonika
# Iesūtīts: 2011.12.04 23:26:47
abet cik forši ir reizēm tomēr atļauties būt vājai zostiņai, un man absolūti nav iebildumu, ja uz tā rēķina kāds spodrina spalvas
pievienojos. Un pēc manas pieredzes šis sākas ar vīriešu pārliecību par sievietes vājumu visādās nozīmēs un ietekmējību no redzētā un paralēli izfantazētā. Nav pat vajadzības īpaši censties izmantot vīriešu vājības - viņi paši uz to naski iekrist.
vilks
# Iesūtīts: 2011.12.05 00:25:54
Jošs Mulders
Taapat puikas dabiigi skatoties uz mammu neindentificeejas ar mammu, bet gan driizaak ar teeti... un ja teetis tomeer nebaro mazus beernus, diez vai puika arii saaks speeleet "pabaro lelli pie kruuts" speeli Puika skatoties ko dara teetis, saaks vinju kopeet... un gribot negribot apguus tieshi teeva iemanjas...
Nu vispār nav tiesa - to, ka bērniem dažas lietas no pretējā dzimuma vecāka vajag mācīties, bet citas ne, tomēr iemāca - pati atceros vienu radu puiku, kas gribēja krāsoties tāpat kā mamma - bet par to paskaidro, ka puikas tā nedara. Savukārt, kad bērns kopē mammu un spēlējoties "vāra putru" - par to visi priecājas. Bērniem arī tiek pastāstīts jau ļoti agri - kad tu izaugsi, tu būsi kā tētis, bet tu - kā mamma. Tikai lielākoties mēs to pašu pirmo dzimumaudzināšanu nemaz nepamanām, tā notiek kaut kā dabiski.
vilks
# Iesūtīts: 2011.12.05 00:45:14
Gnidrs [90.130.170.66]
Saprotu, ka ir bioloģiskas sievietes ar vīrišķīgiem treitiem, bet viņas faktiski tādā gadījumā nemaz vairs nav sievietes, tāpēc egalitārisma points ir bezjēdzīgs.
Ir satikti arī salīdzinoši daudz vīrieši, kuri šādā nozīmē nemaz nav vīrieši (kaut arī bioloģiski ir pavisam parasti heteroseksuāli vīrieši).
Maskulīnais/femīnais nepārklājas tieši ar bioloģiskajiem dzimumiem.

Es gan nesaprotu, kāpēc no šī ravenx teksta Mana pieredze rāda, ka nav jau tā, ka sievietes nespēj būt racionālas; viņas vienkārši nevēlas būt racionālas tiek secināts, ka sievietes ir manipulatores u.tml. Es drīzāk teiktu, ka sievietes sev raksturīgajā daudzpusīgumā zina, ka racionalitāte nav panaceja visām pasaules problēmām, un ka bez racionālā pastāv daudz kas cits svarīgs, ko vīrieši bieži vien aizmirst. Līdz ar to ģimenes kā kopuma ietvaros sievietes koncentrēšanās uz to, kas nav racionāls, vienkārši nodrošina līdzsvaru - ja vīrietis šai savienībā ir racionālais. Sievietes vispār ir orientētas uz līdzsvara un stabilitātes nodrošināšanu, ir elastīgākas un vieglāk pielāgojas - ja vīrietis nav racionālais tips, sieviete salīdzinoši viegli spēj būt arī daudz racionālāka kā pierasts.
Gnidrs [213.102.146.121]
# Iesūtīts: 2011.12.05 08:09:51
vilks
Ir satikti arī salīdzinoši daudz vīrieši, kuri šādā nozīmē nemaz nav vīrieši (kaut arī bioloģiski ir pavisam parasti heteroseksuāli vīrieši).
Maskulīnais/femīnais nepārklājas tieši ar bioloģiskajiem dzimumiem.


Tam jau es piekrītu.

tiek secināts, ka sievietes ir manipulatores

Es nesaku, ka manipulēšana uz emociju bāzes ir vienīgais, ko sievietes prot, taču tas ir viens no labi noslīpētiem evolucionārajiem trietiem, kas viņās ir augsti attīstīts Domāju, ka cēlonis tam nav jāskaidro.
Ļaušana emocijām pārmākt racionālo, analītisko prātu arī ir tīri bioloģiski iestrādājusies fīča, tāpēc izlikšanās, ka egalitārisms atspoguļo realitāti ir vajadzīga tikai markistiski noskaņotiem cilvēkiem, kuri vēlas ievilkt ķeksīti savas personīgās sirdsappziņas portfolio ``mol, re kāds es neaizspriedumains un taisnīgs``.
Gnidrs [213.102.146.121]
# Iesūtīts: 2011.12.05 08:13:04
tb marksistiski
Gnidrs [213.102.146.121]
# Iesūtīts: 2011.12.05 14:44:38
Man arī patīk. No manas patikas viņas kokos neizaug.
Gnidrs [213.102.146.121]
# Iesūtīts: 2011.12.05 14:46:50
Femīnās fīčas, ja kas, nav tikai racionālā saprāta neesamība. Tev kaut kā laikam tiešām nav īsti intuitīvas izpratnes ar ko tad sieviete no vīrieša atšķiras, vai tu vienkārši troļļo, lai uzturētu savu internetpersonu?
Gnidrs [213.102.146.121]
# Iesūtīts: 2011.12.05 15:35:18
Jā. Arī atšķirība starp diviem dažādiem cilvēkiem ar būt lielāka par atšķirība starp vienu cilvēku un vienu suni, bet es tomēr runāju par vidējo aritmētisko.
Gnidrs [213.102.146.121]
# Iesūtīts: 2011.12.05 16:01:05
ROFL
Sieviešu ``sievišķīgums`` ir pamatā evolucionārs treits, kuru nosaka hormoni e.g. estrogēns, pretēji vīrišķiem piemītošā testosterona. Visa tā ``sociālo konstruktu`` šīza, kas nāk no marksisma celma ir fufels. Jā, ir šādi tādi metakonstrukti, kas ir maināmi, bet dabiskā atšķirība starp sievieti un vīrieti būs neatkarīgi no jebkādiem konstruktiem, kamēr mēs nekļūsim par hermafrodītu rasi, kas spēj sevi replicēt bez tēviņš/mātīte duālisma (kam es neredzu īpašu vajadzību).
Gnidrs [213.102.146.121]
# Iesūtīts: 2011.12.05 16:11:29
Tev ir kāds konkrēts jautājums?
Gnidrs [213.102.146.121]
# Iesūtīts: 2011.12.05 16:27:59
Ja šajā forumā būtu atļauts imagespams, tad atbildes vietā iepostētu šo:
http://lelb.lv/forums/u/151-0s.jpg
<< 1 ... 18 . 19 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 57 , pavisam kopa bijuši: 2659