atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi nošokējos
biča
Iesūtīts: 2011.02.21 22:08:14
kas tas par dīvainu paradumu izgrūst sievišķus aptrakušiem gejiem?
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
biča
# Iesūtīts: 2011.02.21 22:11:19
1.Moz.19:
4 Vēl tie nebija apgūlušies, kad Sodomas pilsētas vīri aplenca namu, zēni un sirmgalvji, visādi ļaudis no visām malām.
5 Un tie aicināja Latu ārā un sacīja: "Kur ir tie vīri, kas pie tevis iegriezās naktī? Liec tiem iznākt ārā pie mums; un mēs iepazīsim tos."
6 Un Lats izgāja pie viņiem ārā, vārtos, durvis aizbultēdams aiz sevis, un sacīja:
7 "Brāļi, nedariet taču tādu grēku!
8 Redziet, man ir divas meitas, kuras neviens nav atzinis; es likšu viņām iznākt pie jums, un jūs varat tām darīt, kā jums labpatīk, tikai tiem vīriem nedariet nekā, tāpēc ka tie nākuši mana jumta pavēnī."
9 Bet viņi teica: "Ej nost." Un tie pretojās: "Šis viens ir atnācis kā svešinieks, un nu viņš grib tiesāt? Tagad mēs tev vairāk ļauna darīsim kā tiem."


Soģu 19:
22 Kamēr tie savu sirdi atspirdzināja, pilsētas vīri, netikli ļaudis, ielenca namu, dauzījās pie durvīm un sauca veco vīru, kas bija nama īpašnieks, teikdami: "Izdod mums to vīru, kas ir ienācis tavā namā, mēs viņu iepazīsim!"
23 Bet vecais vīrs, nama īpašnieks, izgāja pie tiem ārā un sacīja: "Ne tā, mani brāļi. Nedariet tik ļauni; pēc tam kad šis vīrs ir ienācis manā namā, nedariet tādu kauna darbu.
24 Redzi, man ir meita, kas vēl ir jaunava, un arī viņa blakussieva, tās es jums izvedīšu, un jūs varat viņas piesmiet un rīkoties ar tām, kā vien tas jūsu prātam labi patīk, bet šim vīram nedariet nekādu apkaunojumu."
25 Bet tie ļaudis negribēja viņam klausīt; tad tas vīrs sagrāba savu blakussievu un izvilka to ar varu pie viņiem ārā; un viņi to ņēma un piesmēja to visu nakti līdz rītam, un, tikai gaismai austot, viņi to atlaida.
26 Tad šī sieva nāca, kad rīts bija ausis, nokrita zemē pie tā vīra nama durvīm, kur iekšā atradās viņas kungs, un palika tur guļot līdz lielai gaismai.
pich_
# Iesūtīts: 2011.02.21 22:18:43
tāpēc jau šie dabūja sēru acīs.
Valentīnis
# Iesūtīts: 2011.02.21 22:24:42
tā ir Vecā derība, cilvēki!
biča
# Iesūtīts: 2011.02.21 22:27:22
pich_
A šie, kas sievišķus izgrūda, jau nedabūja! Tikai tie, kam taisījās izgrūst. Otrā gadījumā uzbrucējus pēc tam masveidā apkāva tautasbrāļi.
pich_
# Iesūtīts: 2011.02.21 22:35:53
biča

nu bet toreiz taču Dievs atļāva šitā sievišķus izgrūst. ne to vien atļāva
armilo
# Iesūtīts: 2011.02.21 23:02:53
biča

grēks - kas tas par dīvainu paradumu?
Papucs
# Iesūtīts: 2011.02.21 23:18:01
Toreiz vīrišķi, acīmredzot, bija vērtīgāki par sievišķiem.
Iespējams, ka šajā ziņā nekas nav mainījies...
παλαιό ανόητος
# Iesūtīts: 2011.02.22 07:53:55
biča
Acīmredzot tie nebija nekādi geji, spriežot pēc tā, ko viņi ar tiem sievišķiem izdarīja.
Rosalie
# Labojis Rosalie: 2011.02.22 08:15:05
krixiits no VD ar minim. kontextinnju ... iz serii : zilonis izskataas peec dadzha lapas - tam aklajam, kurshs ausis taustiija
Aivars
# Iesūtīts: 2011.02.22 08:33:32
Te nu tiešām būtu aplam traģiskus incidentus pārdēvēt par paradumiem. Pie tam, palasot notikumu attīstību tālāk, kļūst skaidri redzams, ka izvarotāju nekaunība šokē un izraisa nosodījumu. Tas liek tomēr domāt, ka `piedāvājums` no namatēvu puses ir drīzāk izteikts cerībā, ka savas komūnas sievietēm pāri nedara.
Starp citu, arī šodienas austrumu pazinēji norāda, ka militāro konfliktu laikā, sievietes drīkst naidniekam izkliegt sejā pārmetumus, par ko vīrs jau gulētu ar lodi pierē.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.02.22 09:27:50
Aivars, nu nestriidies ar shejienes austrumu senaas veestures un kristietiibas un it iipashi VD expertiem
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.02.22 10:56:29
Rosalie
krixiits no VD ar minim. kontextinnju ... iz serii : zilonis izskataas peec dadzha lapas - tam aklajam, kurshs ausis taustiija
Labāk jau pateiktu to pareizo kontekstu, kuru skatīties. Citādi tu izveido jaunu kontekstu - kristieši, kas spīd ar nodrāztām līdzībām un neko nepaskaidro principā.

Jošs Mulders
Aivars, nu nestriidies ar shejienes austrumu senaas veestures un kristietiibas un it iipashi VD expertiem

Kā domā, kam Jēzus tos 3 gadus sludināja?
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2011.02.22 11:03:42
Maartinjsh...

Cilveekiem, kas a) Paarzin VD peec buutiibas b) Paarzin Austrmu tradiicijas un kontextu

Es ljauns vaine?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.02.22 11:05:25
Jošs Mulders
Un kā gāja tiem cilvēkiem ar VD būtību? Tik ļoti to pārzinošiem, ka nogalināja savu Dievu. Eksperti?
Aivars
# Iesūtīts: 2011.02.22 11:07:54
Mārtiņš
Man jau liekas, Mulders te drusku ironizēja par tiem `ekspertiem`, kas bija antikristīgas aplamības biezā strēķī rakstījuši
Papucs
# Iesūtīts: 2011.02.22 11:12:07
Aivars
antikristīgas aplamības biezā strēķī

Cik žēl, ka Tev pašam nebija iespēja vēsturiski ieviest to kristīgo skaidrību, un labprātīgi iziet aiz vārtiem to sievišķu vietā...
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2011.02.22 11:13:07
Aivars
To jau sapratu, bet šoreiz man šķiet, ka šīs tēmas jautājums cilvēkiem, lasot VD, tiešām var pacelties. Un tavā atbildē saskatīju vienkārši paskaidrošanu.
Diemžēl esmu pieredzējis, ka cilvēki, kas atbild ar komentāru par tēmas izraušanu no kontekstu utml. pretuzbraucieniem, ne tikai nepalīdz saprast, bet bieži vien nemaz nespēj paskaidrot. Un tad mēs brīnāmies, kamdēļ ļaudis atbildes meklē visādos ezotēriskos utt. skaidrojumos.
masiks iesmīkņā [74.63.112.143]
# Iesūtīts: 2011.02.22 11:21:21
Starp citu, arī šodienas austrumu pazinēji norāda, ka militāro konfliktu laikā, sievietes drīkst naidniekam izkliegt sejā pārmetumus, par ko vīrs jau gulētu ar lodi pierē.

jā, interesanti - kapēc gan tā ir? Kas kavē austrumos, sievietei par agresīvu uzvedību ielaist pelnīto lodi pierē?
Tēvs Indriķis
# Iesūtīts: 2011.02.22 12:19:45
Hm, gejisms ar visām runām par orientāciju un gēniem ir mūslaiku izdomājums.
Tie bija izvirtuļi, kuri nesmādēja neko.
armilo
# Iesūtīts: 2011.02.22 12:54:37
Papucs

Mēs tagad sāksim uzskaitīt visus grēka paveidus? Man šķiet, ka tēmas uzstādījums ir cits: Kā tas var būt, ka tauta, kas sevi uzskata par Dieva izredzētu, var pieļaut tik klaju sieviešu pazemošanu?

Mana atbilde ir tāda: arī ēbreji ir grēcinieki, un pie iespējas glābj savu ādu uz vājāko rēķina. Ēbreju izredzētība ir vienīgi Mesijas nākšanā, un nevis kā paraugtauta.
. 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 86 , pavisam kopa bijuši: 36790