atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Muhameda, Jēzus, Budas u.c. karikatūras
Mulders
Iesūtīts: 2007.09.10 10:42:36
Jūsu attiexme pret subj.
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>
AutorsZiņas teksts
Andis Atvars [87.110.102.129]
# Iesūtīts: 2007.09.10 23:47:09
Jūsu attiexme pret subj.
Nu un kāda ir Jūsu katra attieksme? Eiropieši, islamieši, tas kas man kaimiņos, bet lai Dievs pasargā no tā ka kāds no manis ko prasa...

Man patīk neordināras lietas, risinājumi un karikatūra nav izņēmums. Jēzu Kristu ir grūti kariķēt, jo Viņam nepiemita cilvēcīgie netikumi, bet ja kāds vēlās ko svešu Viņam piedēvēt tad tas jau nav vairs Viņš.
vilks
# Labojis vilks: 2007.09.11 14:50:19
Andi Atvar, pilnīgi piekrītu Tev par Jēzus Kristus kariķēšanu

Puiši (Mulder, Sheksna &Co) nu ko jums tā daudzsievība uzkritusi? Nu nav tas nekāds drauds. Es vismaz to kā tādu neredzu. 1kārt, kā jau teicu, arī pat visās islama zemēs daudzsievība nav izplatīta, un 2kārt - islama princips ir, ka sievas var būt ne vairāk kā 4 (arābu emirāti ir izņēmums, tie laikam to neievēro, bet viņiem ir tik daudz naudas, ka viņi var atļauties visu ignorēt) un arī tikai tik, cik vīrietis ir spējīgs uzturēt. Nu, bet kombinācijā ar Eiropas vērtību sieviešu un vīriešu līdztiesība, varētu sanākt, ka kāda progresīva valsts atļauj gan daudzsievību, gan daudzvīrību (zināmās robežās). Bet jebkurā gadījumā ir nepieciešama VISU pušu piekrišana šādā notikumā.. un ja islama valstīs tā ir drīzāk formāla, tad Eiropā tā noteikti būs reāla, jo katra cilvēka cieņu un pašnoteikšanos kā vērtību diezin vai kāds ļaus nonemt no dienaskārtības.
Bet vai no tā ir jābaidās? LV tas tik un tā neies cauri, pie pašreizējās konservatīvās sabiedrības un cilvēku nevēlēšanās precēties un uzņemties atbildību kaut vai par vienu cilvēku.
vilks
# Iesūtīts: 2007.09.11 14:51:55
Mulder ,
paldies par atbildēm, bet es vēl gaidu Tavas domas par to, ko Tu sagaidītu no Baznīcas, ko viņai papildus vajadzētu darīt/runāt u.tml.?
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.09.11 15:15:36
Puiši (Mulder, Sheksna &Co) nu ko jums tā daudzsievība uzkritusi? Nu nav tas nekāds drauds. Es vismaz to kā tādu neredzu. 1kārt, kā jau teicu, arī pat visās islama zemēs daudzsievība nav izplatīta, un 2kārt - islama princips ir, ka sievas var būt ne vairāk kā 4
Problēma ir tajā, ka Eiropā neļauj dvielim ievērot dvieļu tradīcijas, kuras ir vispārpieņemtas Dvielistānās. Sanāk, ka attiecībā uz tiesībām ievērot savas tradīcijas dvielis nav vienlīdzīgs attiecībā pret Eiropas aborigēnu.
vilks
# Iesūtīts: 2007.09.11 15:21:36
Sanāk, ka attiecībā uz tiesībām ievērot savas tradīcijas dvielis nav vienlīdzīgs attiecībā pret Eiropas aborigēnu.

nav vis. tāpēc jau es apcerēju šo domu..bet man šķiet, tur ir noteikti vēl kādi likumi un noteikumi, un principi, kas būtu pretrunā ar šo prasību. Bet domāju, ka kamēr tas nevienam netraucē, kāpēc mums par to jāuztraucas? Jebkuram musulmanim ir tiesības sniegt tiesā prasību vai aicināt likumdevējus risināt šo situāciju, un viņiem ir iespējas panākt to ar demokrātiskiem līdzekļiem, ja viņi to vēlas. Bet nekādu bīstamību vai terora aktus saistībā ar to es neparedzu.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.09.11 15:21:43
Vilks, nu 1) Baznīcai vajadzētu spēcīgāk uzstāties pret liberālismu un pret maldu mācībām - tai skaitā arī pret Islāmu, Hinduismu, Budismu. Tas gan prasa no pašas Baznīcas izglītotus ļaudis. 2) Baznīca gan ir atdalīta no Valsts, bet tai nav aizliegts runāt publiski mēdijos, laigan, cik saprotu, tad Baznīcai balsi mēdiji nemaz tik labprāt nedod, bet ja dod, tad piegriež textu, lai tas būtu "politkorekts".
Tb jā - mest pie malas politkorektumu!
Tieši Latvijas Baznīcai varbūt vajadzētu kļūt par Baznīcas ruporu Eiropā, jo visur citur, šķiet, baigā šļura liberālā... Vēl šķiet Poļi ir gana konservatīvi!
Tb mest pie malas kautrību, un teikt par valdību un runas vīriem patiesību...
Mulders
# Iesūtīts: 2007.09.11 15:23:00
vilks, bīstamība vai terrorakts būs gadījumā, ja tiesa lems neļaut dvielim savas tradīcijas te ieviest... un tiesas to apzinās, tamdēļ "mīļā miera labad" labāk to dupsi pagriezt!
vilks
# Labojis vilks: 2007.09.11 15:30:43
nu kādas muļķības, tu, Mulder, runā.. piedod, bet šito es nevaru savādāk nosaukt. bīstamība vai terrorakts būs gadījumā, ja tiesa lems neļaut dvielim savas tradīcijas te ieviest... Tev ir kāds konkrēts, analogs, piemērs, kur tā ir noticis?

Par to pārējo - paldies par atbildi. Pilnīgi piekrītu, ka Baznīcai ir vajadzīgi izglītoti ļaudis. Jo, ja viņi tādi būs, tad viņi mācēs Tavu programmu piekoriģēt, lai paliek vērtīgās lietas, bet nevērtīgās tiek izmestas ārā. Piemēram, Tu raksturo to, kas Tev nepatīk, ar tekstu, liberālisma šļura, es savukārt sūdzos un īgstu palaikam uz konservatīvo LV kristiešu cietpaurību un taisnvirziena domāšanu. Un kurš pateiks, kuram no mums ir taisnība?
Mulders
# Iesūtīts: 2007.09.11 15:39:39
vilks, konkrēts piemērs... Dānija, Zviedrija! Vārda brīvība odnako, bet Muslimi sola ar vardarbību, nevis caur tiesām risina konfliktu! Es nesaku, ka Dāņi tā drīxtēja vai Zviedri... bet muslimu reakcija un veids, kā šie mēģina "risināt" konfliktu - neko labu par islamu neliecina!
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.09.11 16:17:22
Jebkuram musulmanim ir tiesības sniegt tiesā prasību vai aicināt likumdevējus risināt šo situāciju, un viņiem ir iespējas panākt to ar demokrātiskiem līdzekļiem, ja viņi to vēlas. Bet nekādu bīstamību vai terora aktus saistībā ar to es neparedzu.
Terora aktus - ne. Bet masu demonstrācijas ar mašīnu dedzināšanu, skatlogu dauzīšanu un kiosku marodierēšanu ir visai reālas un loģiskas.
Tb jā - mest pie malas politkorektumu!
Tādā gadījumā jārēķinās ar iespējumu, ka politkorektums tiks atmests arī attiecībā pret kristīgo baznīcu, pie kam ne tikai no dvieļu puses.
bet muslimu reakcija un veids, kā šie mēģina "risināt" konfliktu - neko labu par islamu neliecina!
Tas izriet no austrumos valdošās paradigmas no sērijas `pakļauj vājāko un pakļaujies stiprākajam`. Eiropa no tā izauga tā uz Apgaismības sākumu, islamam tas viss vēl priekšā.
Gluži vienkārši viņi vēl dzīvo citā laikmetā, un jā, te ir civilizāciju sadursme. Ja mēs paliekam pie saviem liberālisma principiem, pastāv risks, ka mūs nospiedīs, tieši ar šo dzīvesspēku un vitalitāti, kuras mums, liberastiem, vairs tik daudz nav. Savukārt akcentēt konservatīvās vērtības, vērsties pret islamu ar ksenobisku netoleranci - tad mēs vienā rītā pamodīsimies 4. Reihā, salīdzinot ar kuru 3. būs maza bērna šļupsti (piemēram, demokrātisku vēlēšanu rezultātā ES parlamentā pie varas tiks partija, kura pieņems likumu, ka `Eiropas vērtībām` pakļauties nevēlošies dvieļi tiek dekapitēti vai vismaz kopā ar visām ģimenēm izsūtīti atpakaļ uz dzimtajiem tuksnešiem (© cilvēks-blāsteris). Problēma ir tajā, ka mēs saskaramies ar dilemmu: mūsu vērtību sistēma nespēj mūs pasargāt no svešas kultūras spiediena, savukārt efektīva sevis aizsargāšana no tās ir LIELS solis totalitārisma virzienā.
vilks
# Labojis vilks: 2007.09.11 16:30:43
bet muslimu reakcija un veids, kā šie mēģina "risināt" konfliktu - neko labu par islamu neliecina!
hmm.. palasīju šo linku http://www.timesonline.co.uk/tol/comment/faith/article2402973.ece (vai tik Mulders vaio kāds cits to tepat kaut kur nebija iemetis, bet es nepamanīju, kur es to atradu nupat, pirms kādas stundas), un izskatījās, lasot rakstu, ka tiešām - islama problēma ir nopietna. T.i., es neesmu šaubījusies, ka problēma ir nopietna, bet tā ir nevis islamā kā tādā, bet visādās sociālās lietās. Bet šim rakstam bija komentārs - piedodiet, garš, tāpēc netulkošu.. es izlasīju un domāju - vārds vārdā tas, ko kristieši LV mēdz kliegāt no visiem stūriem..hmm. varbūt viņiem vajag apvienoties, nevis paniski baidīties vienam no otra? vai arī īstā problēma tomēr ir nezināšana un norobežošanās?

One message to everyone reading this, listen to his speeches!! He (or Deobandi or Deobandi institutions) does not preach to hate, quite the opposite. The Times and the majority of the media do not reveal the full story ,and therefore this represents a distortion of the truth. Typical of the media to make these more headlines, sell newspapers, get more hits on their web sites and overall, more profit. How many times has this happened? Please approach a muslim in person and ask about Sheith Riyad ul Haq and his sermons and do not fall for this nonsence. How low can the media go??
Irfan, Preston, UK
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.09.11 16:55:48
T.i., es neesmu šaubījusies, ka problēma ir nopietna, bet tā ir nevis islamā kā tādā, bet visādās sociālās lietās.
Tur jau tā lieta, ka vainīgs ir nevis islams, bet civilizāciju (pareizāk sakot, paradigmu) sadursme! Islama vietā būtu varējis būt dajebkas cits (kas savā attīstībā vēl būtu patālu no liberālisma) un rezultāts būtu tieši tas pats!
varbūt viņiem vajag apvienoties, nevis paniski baidīties vienam no otra? vai arī īstā problēma tomēr ir nezināšana un norobežošanās?
Te atkal rodas jautājums - KAM apvienoties un uz kāda pamata? Gluži vienkārši Eiropas liberāļi pieturas pie pavisam citām vērtībām, nekā konservatīvs dvielis...
Mulders
# Iesūtīts: 2007.09.11 16:59:35
>Tādā gadījumā jārēķinās ar iespējumu, ka politkorektums tiks atmests >arī attiecībā pret kristīgo baznīcu, pie kam ne tikai no dvieļu puses.

Vai tad Kristietību vēl vairāk var zaimot? Ko cilvēki var vairāk ar Kristu izdarīt, kā viņi jau izdarīja?
Mulders
# Labojis Mulders: 2007.09.11 17:06:27
>mūsu vērtību sistēma nespēj mūs pasargāt no svešas kultūras
>spiediena, savukārt efektīva sevis aizsargāšana no tās ir LIELS solis
>totalitārisma virzienā.

Bet jebkura aizsardzības sistēma sevī vismaz pastarpināti slēpj sāpju izraisošu mehānismu, destruktīvu elementu! Dzīvot vispār bez aizsardzības šajā pasaulē vēl nevaram atļauties. Acīmredzot ir jāmeklē zelta vidusceļs, jo Totalitārisms neder, kā arī Liberalšļura mūs padara par ārēja Totalitāra spēka upuri! Tātad jābūt tādai Demokrātijai, kurai tomēr ir kādas robežas.
Un aktal nenoguris es gribu visiem atgādināt Tolerances definīciju, tā sevī ietver tieši noteiktas robežas. Tolerance pieprasa divas lietas
1. Dažādu viedokļu līdzpastāvēšanu
2. Robežas kurās var būt diversifikācija.

Jēdziens NEKO nepasaka par robežu noteikšanu, pārbīdīšanu vai sankcijām tās pārkāpjot. Intuitīvi es saprotu, ka Nevar būt tolerance pret spēkiem, kas pārkāpj šīs uzstādītās tolerances robežas. Savukārt Robežas nosaka konkrētās Valsts likumdevējs - tātad ultimate - tauta, ja runa iet par demokrātiju! Tautai ir tiesības šīs tolerances robežas pārbīdīt!

Piemēram vārda brīvība beidzas tur, kur sākās Nacisma propoganda! Un tas būtu ciemiņiem jārespektē, ka existē šādas robežas visam! Bet ja kaut kur robežu nav, tad atkal... ir iespējas tās definēt! Jo mums ir jābūt skaidriem spēles noteikumiem, pilsoņiem ir JĀZIN vismas bāzes līmenī ko viņš savās mājās var un nevar, ko var kaimiņš un ko nē!

Eiropai pietrūkst kāreiz šī mugurkaula, šī skaidrās definētās robežas visur tur, kur Eiropa saka "Iecietība" - cik tālu, vai pret visu, arī pret vecenīšu griezējiem un Nacistiem? Līdztiesība - cik tālu? Bērnu tiesību aizstāvība - kas ir bērns? Kad sākās un kad beidzās? Etc. etc. etc.

Jo ja cilvēki nesajēdz Rietumu izpratni par jēdzienu "Ģimene" tad mums ir tādi kuriozi, kā Latvijas Satversmē
vilks
# Labojis vilks: 2007.09.11 17:28:25
Sheksna
KAM apvienoties un uz kāda pamata? Gluži vienkārši Eiropas liberāļi pieturas pie pavisam citām vērtībām, nekā konservatīvs

apvienoties Eiropas konservatīvajiem, vispirms vienojoties savā starpā.

Mulders
Eiropai pietrūkst kāreiz šī mugurkaula, šī skaidrās definētās robežas visur tur, kur Eiropa saka "Iecietība" - cik tālu, vai pret visu.. etc.

Eiropai robežas ir, bet saki kā ir, tās ir robežas, kuras Tevi neapmierina. ne attiecībā uz vārdu ģimene, kuru var saprast dažādi, ne attiecībā uz to, kad sākas cilvēks, nedz uz citiem jautājumiem. Robežas jau ir, Mulder, jautājums, vai mēs gribam un varam tās mainīt.
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.09.11 20:11:36
Vai tad Kristietību vēl vairāk var zaimot? Ko cilvēki var vairāk ar Kristu izdarīt, kā viņi jau izdarīja?
Nav runa par Kristu, bet par baznīcu. Ja baznīca pārāk aktīvi sāks demonstrēt neiecietību pret citām uzskatu sistēmām (dajebkurām), viņa to pašu saņems pretī, jo darbosies banālais princips `kā es Video, zē bē studio` nē bet `kā tu man, tā es tev`. T.i., ja baznīca ieņems oficiālu pozīciju tipa `Muhameds ir ēzēļu dr[cenzēts] un masu slepkava`, tad tas automātiski stiprinās opozīciju (atkal - dajebkuru, sākot no ateistiem-humānistiem un beidzot par sātanistiem-neopagāniem), kura nevis diskutēs, bet histēriski auros `bībele - pasaku grāmata`...
Respektīvi, interešu grupas virzīsies un konfrontāciju, nevis uz kopīgo iezīmju meklēšanu.
Eiropai pietrūkst kāreiz šī mugurkaula, šī skaidrās definētās robežas visur tur, kur Eiropa saka "Iecietība" - cik tālu, vai pret visu, arī pret vecenīšu griezējiem un Nacistiem? Līdztiesība - cik tālu? Bērnu tiesību aizstāvība - kas ir bērns? Kad sākās un kad beidzās? Etc. etc. etc.
Tam ir maz sakara dvieļu kontekstā. Mūs šobrīd vairāk incē, ko darīt ar dvieļu invāziju, nevis kā risināt mūsu pašu, autentisko eiropiešu, problēmas. Mēs ta savā starpā kaut kā nebūt kompromisu atradīsim, bet vai tas pats izdosies attiecībā uz dvieļiem (un niggām) - tas ir diskutabls jautājums.
indriķis
# Labojis indriķis: 2007.09.11 22:43:26
Pie islama invaazijas Eiropaa ir vainiigi sekulaarie pseidohumaanisti kaa ateists ctulhu , kuri ar savaam multikulturaalisma utopijaam un passnaavnieciskajaam viltusmaaciibaam apdraud Eiropas civilizaacijas naakotni. Ggekki domaaja, ka izdosies pieradinaat agresiivos islamistus, bet ssiem savas lietas svariigaakas par glleevu liberaallu dziivotnespeejiigaam pasacinnaam. Te arii ir iedzimtaa greeka probleema, kas izpauzzas gan pseidohumaanismaa gan vardarbiigaa islama religgiozitaatee.
Sheksna
# Iesūtīts: 2007.09.12 09:41:43
Pie islama invaazijas Eiropaa ir vainiigi sekulaarie pseidohumaanisti kaa ateists ctulhu , kuri ar savaam multikulturaalisma utopijaam un passnaavnieciskajaam viltusmaaciibaam apdraud Eiropas civilizaacijas naakotni.
O, ackanēja patiesības balss!
Patiesībā pie islama invāzijas Eiropā visvainīgākā ir Eiropas savulaik piekoptā koloniālisma politika, kuras rezultātā koloniju iemītnieki lielākā vai mazākā mērā sāka pārcelties uz dzīvi metropolēs. Re ka franči mēģināja Alžīru noturēt kolonijas statusā, piedāvājot alžīriešiem uz šāri Francijas pilsonību. Rezultāts - nesenie grautiņi Parīzes priekšpilsētās komplektā ar mašīnu svilināšanu.
Ggekki domaaja, ka izdosies pieradinaat agresiivos islamistus, bet ssiem savas lietas svariigaakas par glleevu liberaallu dziivotnespeejiigaam pasacinnaam.
Ģeķi vnk gribēja (un vēl joprojām grib!) lētu darbaspēku, kurš strādātu tos melnos darbus, kurus NEVĒLAS strādāt Eiropas aborigēni. Iečeko, kas strādā R-Eiropas MaDoniešos, lielveikalu kasēs un slauka ielas, rezultāts neliks sevi gaidīt.
Mulders
# Iesūtīts: 2007.09.12 15:29:26
jānis, Bībelē nevaru atrast vietas, kur man būtu tiesības smieties par citu dieviem.
---
Es savas tiesības smieties par citu Dieviem atrodu 1 ken 18:27
Mulders
# Iesūtīts: 2007.09.12 15:34:06
vilks, vispār jau man nevajag uztraukties, kad tautai kāda prakse ir par daudz, tad tauta ņem deputātiem deliģēto varu savās rokās un parasti visai ātri un efektīvi atrisina ij robežu jautājumu ij citus. Ja tas nenotiek, civilizācija vienkārši pārstāj existēt - skat grieķus, romiešus!
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 8 , pavisam kopa bijuši: 1005