atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Sadraudzība
vasara
Iesūtīts: 2007.08.30 09:54:37
Vai par sadraudzību kristiešu starpā var runāt tikai runājot par Dievgaldu? Jeb tā tiek kultivēta arī dažādos draudzes pasākumos [jubilāru vakaros, jauniešu pasākumos utml aktivitātēs]? Un vai tā skaitās augstprātība, ja kādam nav ne mazākās intereses [ar labu nodomu organizētajos draudzes pasākumos] ņemt dalību?
<< . 1 . 2 .
AutorsZiņas teksts
indriķis
# Iesūtīts: 2007.09.03 14:41:34
Bezdievis jau nav paliekoša diagnoze - te bezdievis un te Dievs apžēlojas un bezdievis uzklausot Evaņģēliju top par ticīgo. Znajem, sami prohoģiļi.
Sandija
# Iesūtīts: 2007.09.03 18:04:57
Ja runājam par tēmu - tad saraudzība ir ļoti svarīga, lai draudze apzinātos sevi kā vienotu kopību. kā tad savādāk draudzes cilvēki var iepazīt viens otru? Nezinu kā lielpilsētās tas notiek, bet lauku draudzēs šīs sadraudzības ir patiešām jaukas un arī "nekristiešiem" patīkamas. Un tas ir veids kā var tikt sludināts evaņģēlijs.
Un te nu reāli dzīvē parādās vārda "ģimene" kristīgā nozīme.
Uldis
# Iesūtīts: 2007.09.04 10:08:24
Redzi, Ctulhu, muļķis savā sirdī saka: Dieva nav!
indriķis
# Iesūtīts: 2007.09.04 15:37:13
Ctulhu, kāpēc tu jauc zināšanu līmeni ar bezdievību? Bezdievis ir garīgs muļķis pēc būtības. Nekā personiska, labajā grāmatā tā rakstīts. Tai pat laikā garīgs muļķis var plīst pušū no informācijas un dezinformācijas daudzuma, ko tas uzkrājis un lielīties ar zinātniskām un pseidozinātniskām atziņām, ko tas sagrābstījis.
indriķis
# Labojis indriķis: 2007.09.04 15:44:17
Ctulhu, nav man uzdevums palielināt tavu informācijas krājumu ar vēl vienu skaidrojumu. Pērles ***** nav vērts kaisīt. Neiet labumā.
Bet, par otro - pats vari uzminēt...
Uldis
# Labojis Uldis: 2007.09.04 20:31:54
Ctulhu, a_masiks Ps. 14:1: "Bezprāši saka savā sirdī: Dieva nevaid!"

PS
a_masiks Ne jau es, bet Dievs ir preparējis un pazīst muļķību.
Zaurs
# Iesūtīts: 2007.09.04 21:37:53
Zaurs ierosina beigt offtopikus vai sākt jaunu pavedienu.
Zaurs gatavojas sākt jaunu pavedienu ar nosaukumu `beztēmā`. Vai tad cienījamie personīgā kašķa dalībnieki būs apmierināti ar iespēju izpausties un nepiesārņos citas tēmas?
Uldis
# Iesūtīts: 2007.09.05 12:16:27
a_masiks Redzi, atšķirībā no tevis es runāju, ko zinu, bet tu runā, nezinādams. Vismaz būtu izlasījis to vietu no Bībles, kur tas ir rakstīts. Tu pat nezini, kur šie vārdi ir rakstīti. Kaut kādas baumas esi saklausījies. Ka tik parunāt.
Balss
# Iesūtīts: 2007.09.09 22:28:33
a_masiks
tikai garā nabagie iemantos TO valstību.
Tu parproti si teiciena nozimi. Ja tiesam interese, palasi kadu gramatu par so temu.
Balss
# Iesūtīts: 2007.09.09 22:33:11
Ctulhu
Tiem, kas apzinas, ka viniem pietrukst, ka vini nav pashpietiekami, ka viniem beigu beigaas vajadzigs Dievs.
Balss
# Iesūtīts: 2007.09.09 22:38:43
Ja, Ctulhu, te nu ir ta butiskaa atskiriba tavos un manos (musu) uzskatos...
viesturs
# Iesūtīts: 2007.09.10 04:31:42
nekad jau nebuus taa, ka visiem varees izdabaat! draudzes pasaakumi jau meedz buut dazaadi! es pats arii visus neapmekleeju! piemeeram pasaakums kursh ir domaats vecaaka gada gajumaa cilveekiem man 25 gadiigam chalim neliksies saistosh. taapeec ir jaunieshu pasaakumi kurus apmekleeju regulaari! nesatrauc arii ats ka redzu bazniica jaunieshus kuri naak tiaki uz bazniicu un jaunieshu un citus draudzes pasaakumus neapmeklee, jo gan jau viniem uz to ir savi dibinaati iemesli! sadraudziiba kristieshu starpaa tak notiek ikdienas, jo vai tad tos cilveekkus kas ir bazniicaa redzam tikai sveetdienaas?
<< . 1 . 2 .
Tēma ir slēgta, jūs nevarat iesūtīt komentārus

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 215 , pavisam kopa bijuši: 14818