atpakaļ uz mājaslapu
E-pasts:  Parole: atcerēties mani reģistrētiesaizmirsu parolimeklēt
Diskusijas Par kristīgu dzīvi Korāna dedzināšana - kas var būt adekvātāx par šo!
etaoin shrdlu
Iesūtīts: 2010.09.09 22:04:59
http://tinyurl.com/3yxuton

Ko tauta saka par šo "kristīgās vēsts paraugu"?
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>
AutorsZiņas teksts
indriķis (labs)
# Iesūtīts: 2010.09.16 14:13:07
EzītiMiglā , tiešām, lūdz Dievu, lai Viņš tev atbild vai neuzskata par vajadzīgu atbildēt.
Kristus ar savu - "laidiet bērniņus pie manis..." ir atbildējis.
Džonijs
# Labojis Džonijs: 2010.09.16 18:31:35
Neizprotu Muldera simpātijas pret amerikāņu imperiālismu
Alfrēds [87.110.91.126]
# Iesūtīts: 2010.09.16 19:32:29
Mulders un Indriķis šajā tēmā demonstrē to amorālo domu, pie kuras neizbēgami noved akla ticība.
indriķis (labs)
# Labojis indriķis (labs): 2010.09.16 19:36:19
Gnidrolog , tevi varētu vilkt pie tiesas par apmelošanu, neslavas celšanu, nepatiesu liecību, rasismu, antisemītismu, reliģiskā naida kurināšanu un vēl visu to, ko nu labs tiesas kungs atrastu par noderīgu.
Alfrēd , tu demonstrē neskaidro situāciju, kurā nonāk kristīts un iesvētīts, ja nemaldos, cilvēks, pēc atkāpšanās no ticības patiesības.
Alfrēds [87.110.91.126]
# Iesūtīts: 2010.09.16 20:27:29
"Alfrēd , tu demonstrē neskaidro situāciju, kurā nonāk kristīts un iesvētīts, ja nemaldos, cilvēks, pēc atkāpšanās no ticības patiesības."
Dažiem ticība nav iekonservēta 2000+ gadus vecā grāmatā. Ja neesi pamanījis kopš Mozus klimtiņa pa tuksnesi un Jēzus krustā sišanas pasaulē ir noticis gana daudz citu interesantu lietu.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.16 21:50:47
... bet vispār, viņi ir iecelti par pasaules žandarmiem, un pašaizliedzīgi, uzupurējoties, nes šo smago nastu? Visam pamatā ir cēlas, gaišas idejas par humānismu u.c, un tikai nelietīgi ezīši tur saskata kādas savtīgas, piezemētas intereses, kā naftas resursus?

A kaapee viens otram traucee? Normaali imo... i vilx paeedis i kaza dziiva.

Man nepatīk tas, ka savas intereses piesedz ar visas pasaules, vai visas cilvēces interesēm.
Pat bandīts, pirms kādam uzbrūk, mēdz to kādu par vainīgu padarīt, vienmēr tak var atrast, kur piesieties. Vai tad tieši Irākā notikās pašas lielākās cilvēktiesību pārkāpšanas, kādas visa pasaule 1000 gadus nebija redzējusi?

Pietiekoshi, lai iejauktos... Tagad Afganistaana.

Šitas viss man nepatīk ar to, ka viena valsts drīkst iejaukties citas valsts iekšējās lietās. Tas tiešām ir precīzi tas pats, kas atnāk psrs un atbrīvo kādas tur citas valstis, jo tās neatbilst psrs standartiem.
Nu ok... tev nepatiik... un? Nu nebrauc uz Ameriku, par republikaanjiem nebalso un met aaraa Amurikaa razhotus datorus.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.16 21:51:27
Neizprotu Muldera simpātijas pret amerikāņu imperiālismu

Nu mosh tu neesi imperiaalists, taapeec neizproti! Man kaareiz no visiem imperiaalismiem, Amurikaaniskais brends vislabaak iet pie sirds... Kjiina un Krievija kaareiz man nesimpatizee.
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.09.17 09:02:17
Jošs Mulders
Nu un beeda ir taada, ka teixim LV pat nav speejiiga pashi prieksh sevis defineet savas intereses...

Padzirdēju šito pārmetumu vienā politisko diskusiju raidījumā. Man jau gan liekas, ka tā ir tikai frāze kā kaut ko pārmest, jo kādas gan citas intereses var būt neagresīvai valstij kā tikai normāli dzīvot. Latvijas Satversme pa lielam ir Latvijas intereses - dzīvot savā zemē pēc sava prāta.
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.09.17 09:31:27
Gnidrologs
Vispār man jāpiekrīt Muldētājam, kam amīši no viesiem imperiālistiem ir visforšākie, tāpēc arī es mēdzu pievērt acis uz viņu šmucēm, bet loģiskie vipendroni ar mēģinājumiem parādīt viņu šmuces par labiem darbiem gan kaut kā rada niezi.
Precīzi to pašu gribēju teikt!
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.17 09:33:58
EM, kuram vispaar nav shmuces? Neshmuceejas tas, kas vispaar neko nedara...
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.17 09:35:42
Maartinjsh...

A ko... buut pirmajiem produkta X razhotnee un pakalpojuma Y exportaa ir kaut kas slikts prieksh mazas latvijas...

Nu paskaties to pashu Shveici... nebuut ne lielaaka valsts, bet vinjai ir daudz kas kas vinju padara savaa zinjaa par lielvalsti pasaulee... Da taa pati Maroka... apelsiinu lielvalsts...

Kaada lielvaslsts ir LV? Tepat eiropaa pat liela dalja cilveeku pat par tadu valsti nav dzirdeejushi... kauns nav?

A ja tu gribi buut "mazs melns un nepamanaams" tad kaada shkjirba vai tu esi vai neesi... jo abos gadiijumos tu buusi nepamanaams...
indriķis (labs)
# Iesūtīts: 2010.09.17 09:41:14
Alfrēd, iekš kā tad tev tā ticība, iekš - pasaulē notikušajām gana daudz citām interesantām lietām. ?
Kuras tad būtu šīs konkrētās lietas, kurās tu pamato un gūsti ticību?
Mārtiņš
# Iesūtīts: 2010.09.17 09:44:48
Tepat eiropaa pat liela dalja cilveeku pat par tadu valsti nav dzirdeejushi... kauns nav?

Nu jā, kauns tiem eiropiešiem, kas nezin LV.
Jošs Mulders
# Iesūtīts: 2010.09.17 09:54:04
Maarinjsh... a kaapeec buutu jaazin? Ar ko LV ir tik ieveerojama? Kaa jau teicu... ieksh kaa LV ir "lielvalsts"?
Mārtiņš
# Labojis Mārtiņš: 2010.09.17 10:12:51
Jošs Mulders
Kur tad paliek slavenās EU vērtības, kultūra u.tml.? Vai tad tikai lielos un stipros jāpazīst?

A ko... buut pirmajiem produkta X razhotnee un pakalpojuma Y exportaa ir kaut kas slikts prieksh mazas latvijas...

Vajag, protams, ka vajag, tikai nez vai tās būs intereses, kuras varēs definēt politiķi. LV interesēm jābūt tām, kuras reiz nostiprināja caur Satversmi jeb rūpes par saviem pilsoņiem, lai tie (tātad mēs) varam realizēt savas vajadzības un ambīcijas ne tikai šauri personīgā līmenī, bet arī lielākā mērogā un saņemt valsts atbalstu un palīdzību.
Iesaku palūkoties kādas bija Dāvida vai Sālamana, vai citu par veiksmīgiem atzītu Izraēla valsts vadītāju "definētās intereses" - tur varētu slēpties atslēga un paraugs veiksmīgas un starptautiski atzītas valsts uzplaukumam.

--

Paskatījos diskusijas virsrakstu. Esam oftopikā
EzītisMiglā
# Iesūtīts: 2010.09.17 11:06:34
Jošs Mulders
Nu ir normālas šmuces, kad tu sasmērējies pat negribot, piem, suuudu bedri smeļot, bet ir tādas nelietīgas kā aizbildināšanās ar cēliem mērķiem.
Tā nav melnbalta bilde, es brīnos, kāpēc tev šķiet, ka amurikāņi visur ir tik ļoti balti un pūkaini.
Džonijs
# Labojis Džonijs: 2010.09.18 08:07:07
Jošs Mulders Nu mosh tu neesi imperiaalists, taapeec neizproti! Man kaareiz no visiem imperiaalismiem, Amurikaaniskais brends vislabaak iet pie sirds... Kjiina un Krievija kaareiz man nesimpatize


Njā...patīk latvju bāleliņiem kungiem pēcpusi laizīt


vispār jau jāsaka-paldies Dievam, ka mēs nedzīvojam uz baigā naftas blāķa...nekādas cilvēktiesības nepaglābtu
Bible reader [81.198.232.53]
# Iesūtīts: 2011.08.19 14:31:22
Kā reaģēt kristiešiem, ja kāds līdzīgi apietas ar Bībeli?
http://mango.delfi.lv/zinas/showbiz/muzika/polijas-tiesa-oficiali-lauj-saplest-bibeli.m?id=40190825
biča
# Iesūtīts: 2011.08.20 21:52:21
Bible reader [81.198.232.53]
Domāju, ka nekā... Bībeli, tāpat kā citas grāmatas, kā tādu ne mazākajā mērā neskar fakts, ka kāds tās eksemplārs tiek iznīcināts. Vairāk būtu jāuztraucas, ja kaut kur netā kā autentiska tiktu nopublicēta Bībele ar ķecerīgos veidos izmainītām rakstu vietām. Domāju, ka cilvēkiem ir tiesības par jebkuru grāmatu pateikt, ka tas ir bīstams murgojums un iznīcināt, ja viņi tā tiešām uzskata.
Otrs skatu punkts savukārt ir kāda citam citam sirdij tuvu lietu aizskaršana. Tas tomēr sāpina cilvēkus.
Online Roulette [210.213.74.143]
# Iesūtīts: 2024.02.15 06:04:39
Pretty nice post. I just stumbled upon your weblog and wanted to say that I have really enjoyed browsing your blog posts. After all I’ll be subscribing to your feed and I hope you write again soon! Best Roulette Strategy For Online Roulette Players
<< . 1 . 2 . 3 . 4 . 5 . 6 . 7 . 8 . >>

:: Pievienot komentāru

Autors: 
  • Lai iekopētu autora vārdu,nospied uz tā.
  • Reģistrēti lietotāji var rediģēt tekstus vēlāk.
Bold FontItalics fontUnderlineStrike OutSubscriptSuperscriptFont colorTeletypeHorizontal LineE-mail linkhyperlinkListsimies
Atlikušas 1000 zīmes

 Lapas redaktors:redaktors@lelb.lv; Copyright © 2006 LELB, created by MB Studija
Šajā stundā bijuši 105 , pavisam kopa bijuši: 2517